Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 1 Rijnland ELEKTROMONTEUR AUTOMONTEUR nachthoofd (m/v) deWilbert Systeem beheerder WOZ v/m Leiden interlas nwijnivó Kansen in technisch werk UITVOERDEF fi Part-time chauffeur m/v verslagassistenteL doktersassistente )or MIM0M0M O-Programmeur m/v ZATERDAG 1 MAART 1997 917 f M "DE WILBERT, een verpleeghuis en reactiveringscentrum m voor 110 somatisch zieke en 120 psychogeriatrische bewoners,^ zoekt op korte termijn een ter vervanging wegens langdurige ziekte, i van 3 a 4 nachten per 2 weken, in overleg te bepalen. Functie-omschrijving: uitvoeren van en toezien op een goede zorgverlening aan de bewoners; begeleiden en -indien nodig- ondersteunen van dienstdoend verplegend en verzorgend personeel. Vereisten: diploma Verpleegkundige A, A B of HBO-V met werkervaring in een (gecombineerd) verpleeghuis goede contactuele eigenschappen organisatorische kwaliteiten ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling inzetbaarheid bij ziekte of vakantie van collega's. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (071) 40 61 500, aan wie u tevens tot 15 maart a.s. uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Belastingen maakt deel uit van de sector Burger. De belangrijkste werkzaamheden van de afdeling zijn: - uitvoering van de Wet WOZ; - heffen en innen van belastingaan- - mede formuleren van het belasting beleid van de gemeente. Binnen de afdeling is een functie voor 30 uur per week Wij zoeken een collega die gemotiveerd en enthousiast meewerkt aan de verde re ontwikkeling van de systeembeheer functie van de afdeling Belastingen. De afdeling Belastingen maakt gebruik van een standaard applicatie van de leverancier K+V van Alphen. De ver werking van de applicatie is in beheer van een extern computercentrum. Functie-inhoud: - houdt randapparatuur en applicaties bedrijfsklaar, - ontwikkelt en onderhoudt standaard routines en hulpprogrammatuur; - onderhoudt contacten met verwerkend centrum en leverancier; - begeleiding van gebruikers en productie; voert acceptatietesten uit van nieuwe releases van de programmatuur; stelt richtlijnen op voor het gebruik van het systeem; zorgt voor systeemontwikkeling en -onderhoud. - relevante vakopleidingen, zoals AMBI modules; enige jaren ervaring; ORACLE, SQL, ervaring is een voor ervaring met K+V belastingsysteem strekt tot aanbeveling; goede contactuele en communica tieve vaardigheden; klantgerichte en klantvriendelijke instelling. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 4.677,50 bruto per maand (schaal 9) bij een 30-urige werkweek. Nadere informatie kan worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling Belastingen, de heer J.P. van Dissel, telefoon 071 - 516 27 02. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstel ling plaatsvinden in algemene dienst. Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling op termijn. Uw schriftelijke sollicitatie kimt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan het stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van mevrouw D. B rus see, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature- r BD 97/01. Bestuursdienst Interlas is al meer dan 40 jaar een bekende leverancier van alle pro ducten rond het thema lassen. Naast verkoop is ook verhuur van las- apparatuur, stroomaggregaten en compressoren een belangrijke acti viteit. Kwaliteit in producten en dienstverlening staat bij Interlas voor op. Om de serviceverlening bij onze cliënten op het huidige hoge niveau verder te kunnen uitbreiden zoeken wij op korte termijn een voor de Service Buitendienst Deze monteur, de "technische visitekaartvan Interlas, zorgt vlot en deskundig voor preventief onderhoud en reparatie aan elektrische las- apparatuur bij onze klanten. Een afwisselende job, waarvoor een MTS-opleiding met elektro- ervaring gewenst is. De juiste monteur, niet ouder dan 35 jaar en bij voorkeur wonend in de westelijke Randstad bieden wij graag een prima salaris met uitste kende arbeidsvoorwaarden. Interesse? Schrijf dan een brief aan onderstaand adres t.a.v. de heer G.C. den Ouden. Voor informatie kunt u bellen: 0181-295750. Oranjelaan 56, 3181 HA Rozenburg AUTOBEDRIJF WILLEM BIL Ons bedrijf is gespecialiseerd in Citroen. Naast reparatie, onderhoud en verkoop doen wij tevens ook de klassieke DS typen. Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een: Functie-eisen: - Interesse in het merk Citroen - Opleiding minimaal 2e monteur Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met dhr. Willem Bil. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onderstaand adres. Voor bouw en industrie TECHNIVO oudshoorn is een groothandel in technische produkten voor bouw en industrie. Kwaliteit, service en betrouwbaarheid vinden we vanzelfsprekend. Sinds kort voeren we dit uit in ons nieuwe pand aan de Ambachtsweg 4 te Katwijk. Om ons enthousiast team te versterken zijn we op zoek naar een ASSISTENT INKOPER De assistent-inkoper wordt verantwoordelijk voor het uitvoeren van het inkoopbeleid. (o.a. inkoopadministratie, voorraadbeheer). Ons modern computersysteem is daarbij een hulpmiddel. We vragen een middelbare (commerciële), technische opleiding; affiniteit met vooral technische artikelen en uiteraard de, voor ons bedrijf, juiste instelling. We bieden een uitdagende funktie in een dynamisch bedrijf. Uw eventuele vragen worden graag beantwoord door dhr. A. Doornbos (hfd. inkoop); tel. 071-4030141. Ambachtsweg 4 - 2222 AK Katwijk ZH Postbus 3216 - 2220 CE Katwijk ZH Telefoon 071 402 07 61 Telefax 071 402 77 61 Commercieel medewerker buitendienst m/v zeer brede computerk Beheers jij de engelse 1 woude zoeken wij een MTS-er met is zowel hardware als software, en ben je in het bezit van een erd? Neem dan zo spoedig k Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03. Vertegenwoordiger automaterialen m/v t. U werkomgeving is de gehele Bij een leverancier van automaterialen en gereedschappen in Leiden heeft Randstad een vacature'voor een vertegenwoor diger. De werkzaamheden bestaan uit de verkoop van automa terialen en gereedschappen aan bestaande en prospectieve klanten voor zowel de bedrijfswagenmarkt als de personenwa- genmarkt. Het opbouwen en onderhouden van contacten met deze relaties en het verzorgen van after-sale vormt een wezenlijk onderdeel van de functie. U heeft MBO werk- en denknivo (bijvoorbeeld LTS/MTS autotechniek) en beschikt o ervaring. Daarna rs. Een rijbewijs is Randstad. De functie biedt u Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Vrachtwagenmonteur m/v Voor een internationaal opererend kraanverhuur-, container-, en transportbedrijf in de omgeving van Leiden, is Randstad op zoek naar een ervaren vrachtwagenmonteur. Aantoonbare werkervaring in de vrachtwagenbranche is vereist. Tevens beschikt u over uitgebreide kennis van hydroliek en pneumatiek. U heeft een flexibele instelling en u werkt graag in teamverband. Bij wederzijds bevallen kan de functie uitgroeien tot een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Service monteur buitendienst m/v Voor een bedrijf in Lisse is Randstad op zoek naar een service monteur buitendienst. U zult zelfstandig diverse typen en soorten verpakkingsmachines gaan monteren, onderhouden en repareren. Tevens vervult u de functie van assistent-project leider. Naast een afgeronde opleiding MTS WTB beschikt u over minimaal een jaar relevante werkervaring. Aantoonbare affiniteit op het gebied van elektrotechniek is een pre. De functie biedt aantrekkelijke groeiperspectieven; een vast dienst verband behoort dan ook tot de mogelijkheden. Rijbewijs 8 is vereist. Improvisatievermogen, flexibiliteit en doorzettingsver mogen kenmerken uw persoonlijkheid. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 28 jaar. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ■*ir randstad uitzendbureau iAi lui/iDArn SNI ii JvuuUnvtr ww GCL ,©ulue ©outoe' Voor onze werkmaatschappij Bouwgroep "Ouwe Gouwe" B.V. te Gouda zijn wij op zoek naar een Bij voorkeur woonachtig in omgeving van Alphen aan den Rijn (straal 25 km) Bouwgroep "Ouwe Gouwe" B.V. gevestigd te Gouda en Alphen aan den Rijn, is als bouw onderneming werkzaam in de Randstad- plus. Zowel in de woning- als utiliteitsbouw zijn wij actief in nieuwbouw, renovatie en groot onderhoud. Onze relaties zijn o.a.: gemeenten, woningcorporaties, rijksoverheid, bedrijven en particulieren die wij in goede samenwerking, kwalitatief hoogwaardig en sterk concurrerend van dienst zijn. Wibautstraat 12805 GA Gouda Telefoon 0182-518222 - Fax 0182-518927 Functie-eisen: MBO-opleiding bouwkunde Zelfstandig en goed in teamverband kunnen werken Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R Samsom, telefoon 0182 - 518222. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gestuurd naar: Bouwgroep "Ouwe Gouwe" B V., t.a.v directie, Postbus 127, 2800 AC Gouda. Tij HOUTWERF KEUKENS B.V. gevestigd te Leiden, zoekt op zeer korte termijn Receptioniste/Telefoniste Om voor bovenstaande vacature van 36 uur per week in aanmerking te komen hebben wij enige punten samengesteld waaraan u dient te voldoen: - Leeftijd: circa 25 jaar - Zelfstandig en gemotiveerd kunnen werken - Werkervaring in een gelijkwaardige functie - Goede contactuele eigenschappen - Licht administratieve vaardigheden - Kennis van WP en Windows - In het bezit van rijbewijs B Voor genoemde functie in een gezellige werksfeer bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan Houtwerf Keukens B.V., Postbus 268, 2300 AG Leiden, t.a.v. mevr. C. N. Jonker. Op dit moment hebben wij een leuke baan voor een student/scholier die elke dag van 15.00 tot ongeveer 18.00 uur beschikbaar is. Voor een bedrijf in Abbenes zijn wij namelijk op zoek naar een part-time chauffeur met rijbewijs B. Je gaat vlees producten bezorgen bij supermarktfilialen. Ben je niet ouder dan 25 jaar en heb je interesse? Neem dan snel contact met ons op, je kunt direct aan de slag! Inforn ij Patri! r, tel. (0172) 49 14 42, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein ->r randstad uitzendbureau ziekenhuis lici fiic Voor de afdeling radiologie van de locatie St. Elisabeth zoeken wij per direct een: 80% lm Functie-inhoud verslagassistente: \nn - Het ophangen en opruimen van de foto's; 'uu - behulpzaam zijn bij de organisatie van de directe verslaglegging i in de demonstratieruimte; (077 - het onderhouden van contact met de patiënten, - het administratief voorbereiden en afhandelen v besprekingen, - de voortgang van de verslaglegging bewaken. tsen en laboranten patiënten- lyc \oei - bereidheid tot eventueel fulltime werken. €SC Functie-eisen: yijr - Opleiding op HAVO-niveau en diploma doktersassistente; r - organisatorische capaciteiten; '£f' - stressbestendig. Het salaris bedraagt maximaal 3.550,00 bruto per maand (FWG 30)}CTCl De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. fnJ telefoon 071 - 545 41 26. 'en Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St Elisabeth, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurz afdeling personeel en organisatie, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdj onder vermelding van vac.nr.: 09.97. Era Microloon B.V. is een bedrijf dat succesvol opereer! in de markt voor loon- en salaris administraties ten behoeve van personal computers. Dit succes biedt ons de moge lijkheid om op korte termijn een nieuwe medewerkerte plaatsen. Microloon B.V. Hoofdstraat 2 2351AJ Leiderdorp tel.: 071 -5415995 tax: 071 541 64 35 Om in ons vakgebied steeds een koppositie te behouden dient het programma voortdurend aangepaS te worden aan de veranderende omstandigheden. Hierbij spelen ontwikkelingen die door de wetgeve gedicteerd worden een rol maar ook de ontwikkelingen van de techniek. In dit verband denken wj bijvoorbeeld aan de gewijzigde marktomstandigheden rond operatingsystemen (windows, mull media). De persoon die deze functie gaat vervullen heelt een aantal jaren ervaring in het programme ren met behulp van de programmeertaal C. Hij/zij heeft goede contactuele eigenschappen want dl ontwikkeling geschiedt in een klein team en het telefonisch ondersteunen van onze gebruikers bl technische zaken behoort ook deels tot de functie. Kennis van administratieve systemen strekt to aanbeveling maar is geen must. Microloon biedt: Salariëring naar rato van ervaring en gebleken geschiktheid. Standplaats Leiderdorp. Leeftijd tussei 23 en 35 jaar. U kunt uw schriftelijke reactie voorzien van C.V. en pasfoto richten aan Microloon B.V Ier attentie van de heer P.W.M. Weijers. RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een voorzieningencentrum voor mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap - een mytyl/tyltylschool Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor de multidisciplinaire behandelteams van het Rijnlands Revalidatiecentrum e TEAM-ASSISTENT M/V voor 20 uur per week met aandachtsgebied kinderrevalidatie Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt met vier multidisciplinaire behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatie-artsen. Tot zijn/haar taken behoren o.a.: - het verrichten van revalidant-/kind-behandeling ondersteunende activi teiten (hoofdtaak); Wij vragen: - diploma fysiotherapie-assistent of diploma ziekenverzorgende; - flexibele instelling, initiatiefrijk en goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - ervaring met het werk in een revalidatiecentrum of in een vergelijkbare werksituatie strekt tot aanbeveling; - affiniteit met het werken met kinderen. ziekenhuiswezen. Dienstverband: - de aanstelling geschiedt vooralsnog voor do duur van één jaar; - het contract is aangepast aan de schoolvakanties. Inlichtingen en sollicitaties: n over deze functie telefoon (071) 40- - de sollicitatiegesprekken vinden plaats op 24/25 - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u binnt 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 97013, richten Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38