Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel MIX TUSSEN WERKEN EN STUDEREN iscaal jurist/econoom Rijnland Opleiding tot verpleegkundige ACH Algemeen medewerkers PAES NEDERLAND ELEKTRONICUS COMMERCIEEL MEDEWERKER MEDEWERKER TELESALES nw ZATERDAG 1 MAART 1997 Accountantskantoor CBTB en ACB Accountants en Belastingadviseurs richten zich met een uitgebreid pak ket diensten op de agrarische sector, het midden- en kleinbedrijf, de zelfstandige beroepsbeoefenaar en non profit instellingen. Voor de vestigingen RIJNSBURG zoeken we een Het veelomvattende takenpakket bestaat onder andere uit het samenstellen van fiscale aangiftes voor de EB en de Vpb, het verzorgen van bezwaarschriftenprocedures, het fiscaal adviseren en begeleiden van cliënten, alsmede het intern overdragen van vakinformatie. Voor deze verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een representatieve fiscaal jurist/econoom, indien mogelijk met werkervaring en een goed administratief inzicht. Behalve een prettige werksfeer op een regiokan toor met 42 medewerkers (inclusief vestiging Rijnsburg) bieden wij u uiteraard een uitstekend salaris met een uit gebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie en niet ouder dan 35 jaar? Richt dan binnen twee weken na het verschijnen van dit blad uw uitgebreide schrif telijke sollicitatie aan Accountantskantoor CBTB, Ophelialaan 83, 1431 HB Aalsmeer, t.a.v de heer H.W. van der Post (directeur). Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: 0297-32 09 60. Accountantskantoor CBTB ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS ziekenhuis op afroepbasis werktijden: volgens r - meewerken in de diverse taken binnen het restaurant: waaronder bijvullen en schoonhouden van het buffet en het op orde houden van het restaurant. Op de locatie Rijnoord worden deze taken zelfstandig uitgevoerd; werktijden: 06.30 - 07.30 uur - ondersteuning aan de band hetzij voorbereiden van bestellingen v verpleegafdelingen; - schoonmaken van karren; n de afwaskeuken. Functie-eisen: - goede contactuele eigenschappen en een positieve werkhouding; - representativiteit; - ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Het salaris bedraagt maximaal 18,30 bruto per uur. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer R.P. Brand, hoofd restaurants, telefoon 071 - 545 42 70 of de heer G. Been, hoofd keuken, telefoon 071 - 545 44 18. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererend (familie)bedrijf gevestigd in Zoeten bedrijf heeft de afgelopen decennia een gezonde ontwikkeling doorgemaakt. Het activiteiten worden begeleid door een klantgerichte binnendienst. Om adequaat i met ambitieuze kandidaten voor de volgende functies: Functie-inhoud: U zult zich gaan bezighouden met het repareren, controleren en indien nodig het modificeren van elektronische apparatuur. Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit - het repareren van een zeer breed pakket (voornamelijk medische) instrumenten waarbij de nadruk ligt op beeldvorming en beeldverwerking. Zo nodig zult u spelen op de groeiende vraag n erde Olympus-apparatuur wordt o ief versterkt. Derhalve (medische endoscopic systemen) 16 uur (ma/di/woe/do 8.30-12.30 uur) n de afdelingen Inkoop medewerker :e afner :n hoofden functie-afdelingen sn Instrumentele Dienst. Als zelf- endienst bent u verantwoordelijk s. Na een gedegen inwerkperiode rken, pr< bent u in staat telefonisch ordet sche adviezen aan gebruikers te geven en de daarmee samenhangende tieve zaken naar behoren af te werken. In deze functie fungeert u ook als contactpersoon tussen de klant en onze commerciële buitendienstmedewerkers. Daarnaast wordt uw bijdrage gevraagd bij het initiëren of begeleiden van promi tionele activiteiten zoals cursussen en productpresentaties. Ook wordt uw assi stentie gevraagd bij het opzetten en uitvoeren van verkoopplannen en het Functie-inhoud: Op de afdeling Telesales werkt u samen met een andere part-time collega. Dt bedoeling is dat u telefonisch instrumenten of diensten gaat verkopen of naar leiding van gestuurde mailings (potentiële) klanten van zow laboratoriumgroep zult benaderen om interesse te peilen en medische- als ingb estand van beide product ring n ingsprogra goede beheersing Engels en Neder rijbewijs B leeftijd rond de 30 jaar enige tijd werkzaam op het gebied van e kennis van medische toepassingen of erv is een pre Wat mag u verwachten? Solliciteren: Bent u geïnteresseerd in één van bovengenoemde functie: Postbus 18,2380 AA Zoeterwoude-Rd. Voor meer infom in het pakket rel schriftelijk als mondeling ing met soortgelijke werkzaamheden bijhouden e Nederland te optimaliserei Functie-eisen uitstekende contactuele goede commerciële en a arktgegevens. Door nicatie tussen de div merciële binnendienst- lunet doch niet noodzakelijk voorwaarden (zoal. n beknopt Curricul Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan u - (potentiële) klanten benaderen om interesse te peilen c.q. adressi contactpersonen te checken - mailingbestand bijwerken n klantgerichtheid goede telefoonstem woonachtig in de regio Leiden iregeling) zijn uitstekend. r. H. J. van der Hoorn, Paes Nederland bv, Industrieweg 44; OLYMPUS I RU Rutges B.V. vraagt voor haar afdeling Luchtvrachtpalletvervoer en Bloementransport te Aalsmeer een: ervaren planner buitenlandm/v De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het plannen van dagelijkse ritopdrachten door middel van een zo optimaal mogelijke inzet van medewerkers en wagenpark; - het bijhouden van onderhoudsschema's van het rollend materiaal; - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden waaronder controle op board computer, tachograafschijven, etc.; - het (telefonisch) onderhouden van contacten met verladers en chauffeurs; - overige werkzaamheden. De functie-eisen bestaan uit: - opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met functiegerichte opleidingen; - kennis en ervaring op het gebied van luchtvracht en/of bloementransport; - kennis van motorvoertuigentechniek strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen, een groot improvisatievermogen en stressbestendigheid; - bereidheid tot het uitvoeren van avond- en weekenddiensten; - affiniteit met de bediening van computers; - leeftijd 30 jaar; - goede geografische kennis binnen Europa; - wonende in de directe omgeving van Aalsmeer/Schiphol. Afhankelijk van leeftijd en ervaring is plaatsing mogelijk in functieklasse 8/9. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer V.S. van Diemen, telefoon: 0297-343191. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personele Zaken van Rutges B.V., Postbus 55074, 3008 EB Rotterdam, t.a.v. de heer L. Vermeer. verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek). Ons geheel ge rem een- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen sl In Leythenrode werken circa 330 mensen. Onze Centrale Keuken is op zoek naar een medewerker afwas voor 32 uur per week. activeringscentrum, met een capaciteit eerde verpleeghuis beschikt uitsluitend o 11 de bewonersgerichte zorg centraal. Uw baan U verzorgt zelfstaitfSg een optimaal schone afwas en maakt de werkruimte, afwas- en andere apparatuur alsmede de transportmiddelen schoon. Wij vragen Enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Een goed ontwikkeld gevoel voor hygiënische eisen die gesteld worden. Leeftijd vanaf 25 jaar. Inlichtingen en sollicitatie Over de functie kunt u informatie ii bij de heer I. Knotter, hoofd Centrale Keuken, telefoon (071589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 10 maart a.s. sturen aan Verpleeghuis Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 15 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. In de Centrale Keuken heerst een gezellige werksfeer en er is ruimte voor een eigen inbreng. Leythenrode, t.a.v. afdeling Personeels zaken, Postbus 42100,2350 CB Leiderdorp. aanleiding van deze adver- op prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp medisch geschoolde assistent(e) receptionist(e) m/v part-time (20 uur) De chiropractor is een specialist in het op veilige wijze corrigeren van de wervelkolom. Deze geneeswijze wordt o.a. toegepast bij patiënten met hardnekkige nek- of rug klachten. Vanwege het sterk toegenomen patientenbestand (b.v. verpleging) strekt'tot aanbeveling, evenals praktijk op een personal computer ihandig ges ving en pasfoto, te J.J.J. Postma Doctor of Chiropractic (U.S.A.) Korevaarstraat 10 2311JV Leiden CHIROPRACTIE LEIDEN KorexatirstraaMO. 2311 Leiden Tel.: 071 512 7788 Hel Spaarne Ziekenhuis is met bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangrijk regio naal, interconfessioneel ziekenhuis, met vestigingen in Haarlem en Heemstede. Met zo'n 25 specialismen wordt professionele en patiëntgerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten. Vandaar dat ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst. In dat kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet nieuwe ziekenhuisvestiging die binnen enkele jaren in Hoofddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt te onderstrepen, wordt het systeem van integre rende verpleegkunde toegepast. Dal wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heelt Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis - op hel gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend. Onze eigentijdse kijk op gezondheids- f zorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers: mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen laken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied. De beroepsbegeleidende leerweg bestaat uit een combinatie van praktijk en theorieperioden. In vier jaar leiden we je op voor het diploma verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis (kwalificatieniveau 4). Je begint met een beroepsvoorbereidende periode van negen maanden. De theorielessen worden verzorgd door het regionaal opleidingsinstituut in IJmuiden. Gedurende de eerste negen maanden ontvang je f 495,- bruto zakgeld per maand. Daarna kom je in dienst van het ziekenhuis op basis van een leer/arbeidsovereenkomst en ontvang je een salaris. Voor de opleiding zijn de toelatingseisen minimaal MAV0-4 diploma met 6 vakken op D-niveau (waaronder een exact vak). Je leeftijd: tussen de 17 en 40 jaar. Er is een mogelijkheid om in onze personeelsflat te wonen. Op die manier wen je sneller aan je nieuwe woon-werkomgeving. Heb ie interesse? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Simone Stammis, telefoon (023) 514 13 56. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, met een korte motivatie waarom je voor de gezondheidszorg kiest, kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan de dienst personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, Antwoordnummer 11, 2100 WB Heemstede (postzegel plakken is niet nodig) Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk hoek™™. hoek voorhout hoveniers is ruim groenvoorziener in de Randstad. Met ruim 65 vakkundige compleet machinepark zijn wij in staat om alle voorkomende In de particuliere markt verzorgen wij ontwerp, aanleg en onderhoud; in de zakelijke markt het openbaar groen, projectgroen, sportvelden, recreatieterreinen en landschappelijk groen. Wij zijn op zoek naar: ervaren vakbekwame hoveniers (m/v] voor de afdeling tuinaanleg en projectonderhoud is in het bezit van rijbewijs B/E. een interessante, afwisselende baan. een salaris in overeenstemming met uw opleiding e arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voc Graag nodigen wij u uit uw schriftelijke reactie te richten aan Hoek Voorhout bv., t.a.v. de l eer A.H. Hoek, Postbus 25, 2215 ZG Voorhout. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer A.H. Hoek en de heer A.F.B. Erich, telefoon (0252) 21 02 56.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32