Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel S H Personeel Personeel V MEDEWERKER INTERNE CONTROLE/ APPLICATIEBEHEER (16 UUR) TECHNISCH MEDEWERKER m/v iVr/ EURODiDAKT Abfin lease- en financieringsadviseur m/v HAPL alltracel Ervaren ggggpÊimÊÊtÊÊÊÊÊmÊÊÊ^ggg^miÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ^m Management Trainee m/v ZATERDAG 1 MAART 1997 De politie Hollands Midden oefent haar taak uit in het groene hart van de Randstad, tussen de vier grote steden. Drukke verkeersaders doorkruisen de regio, maar juist de polders en stranden zorgen voor veel afwisseling. In Hollands Midden liggen 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners in een gebied tussen Hillegom en Schoonhoven. De politie Hollands Midden voelt zich verantwoordelijk om, in samenwerking met partners een bijdrage te leveren aan de veiligheid en leefbaarheid in het gebied. Wij werken vanuit een klantge richte opstelling. Bij het korps werken ongeveer 1500 medewerkers, verdeeld over acht districten, de korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Bij de stafdienst Financiën, Materieel en Gebouwen, afdeling Financiën, zoeken wij op korte termijn een STANDPLAATS LEIDERDORP bieden: Uw functie: U verricht interne controle-werkzaamheden op het gebied van de financiële administratie. U adviseert/rapporteert inzake de financiële administratie en controlebevindingen. U verricht applicatiebeheer en onderhoudt externe contacten. Uw profiel: U heeft een gerichte M.B.O. opleiding afgerond en beschikt over relevante werkervaring. U heeft affiniteit met applicatiebeheer. Verder heeft u integriteit, flexibiliteit, zelfstandigheid en verantwoordelijk heid hoog in het vaandel staan. Afhankelijk van ervaring wordt u ingeschaald in schaal 8 B.B.P. (minimaal 3.702,- bruto bij volledig dienstverband). Pensioenopbouw vindt plaats bij het A.B.P Uw sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor deze functie kunt u contact opnemen met dhr. P. van Maris, chef Financiële Administratie of mw. L. van Mourik, medewerker Interne Controle/Appliciatiebeheer, tel.: 071-5459573 Uw schriftelijke en gemotiveerde sollicitatiebrief, incl. C.V. moet u voor 10 maart 1997 sturen aan de korpschef politie Hollands Midden, t.a.v. hoofd dienst Financiën, Materieel en Gebouwen, dhr. R.P Lucas, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature mede werker Interne controle/appliciatiebeheer. LITI E Midde PRODUCTIEKANTOOR/WERKVOORBEREIDING m/v De medewerker productiekantoor/werkvoorbereiding is verantwoordelijk voor het adequaat en tijdig afhandelen van productieopdrachten. U beschikt over de volgende opleiding en vaardigheden: MEAO/MBO-niveau computerkennis PRODUCTIEKANTOOR/ WERKVOORBEREIDING m/v De medewerker productiekantoor/werkvoorbereiding is verantwoordelijk voor het adequaat en tijdig afhandelen van productieopdrachten. U beschikt over de volgende opleiding en vaardigheden: MEAO/MBO-niveau computerkennis logistiek inzicht en organisatorisch talent uitstekende contactuele eigenschappen met de klanten zelfstandig en accuraat werken leeftijdsindicatie tot 35 jaar TECHNISCHE DIENST m/v De medewerker technische dienst is verantwoordelijk voor he; goed functioneren van de productieapparatuur, waaronder computer-gestuurde microfilmcamera's. U beschikt over de volgende opleiding en vaardigheden: MBO-niveau (waaronder digitale techniek) digitalie besturing en fijn-mechanische apparatuur kennis van fotografie en pneumatiek is aanbevolen computerkennis leeftijdsindicatie tot 35 jaar bereidheid tot het verrichten van werkzaamheden in het buitenland Heeft u interesse voor een van deze functies, dan verzoeken wij u vóór 7 maart a.s. een sollicitatieformulier aan te vragen bij mevroij M. Kruiswijk, telefoonnummer 0252-417250. WIJ KRIJGEN ELK ARCHIEF KLEIN ALS BANG OLUFSEN CENTER zoeken wij een jonge enthousiaste Hierbij denken wij aan iemand die zich wil inzetten op onze Audio-video/reparatie-afdeling tevens demonstraties en nieuwplaatsingen in samenwerking met afd. verkoop verzorgt. Een goed organisatievermogen heeft, weet aan te pakken, en service heel belangrijk vindt, liefst met ervaring en in bezit van rijbewijs. Serviceauto beschikbaar. Wij bieden een zeer gevarieerde en prettige werkkring waarbij veel mogelijk is. AJs specialist van diverse topmerken o.a. B O, Grundig, Rotel, Sony, Onkyo, Kenwood ea. Regelmatig bijscholing en opleidingen, en een goede salariëring. Indien u denkt hieraan te kunnen voldoen, met natuurlijk de nodige ondersteuning onzerzijds, neem dan even kontakt met ons op. 's Avonds na 19.00 uurtel. 071 - 5132846 botermarkt 23 - Tel.: 071-5122669 NTI is een erkende schrif telijke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de Eurodidakt is een schrifte lijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort zij tot een van de grootste schriftelijke onderwijs instellingen van Nederland. brengt je aan de TOP! COMMERCIEEL TELEFONIST M/V (full-time en part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemoge lijkheden, betalingen en inschrijvingen. Bij een full-time functie is de maximale leeftijd 26 jaar. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (full-time en part-time) Werkzaamheden: - het organiseren en archiveren van de (telefonische) inschrijvingen; - het afhandelen van de correspondentie; - het uitvoeren van mutaties in de computer. Bij een full-time functie is de maximale leeftijd 26 jaar. Belangstelling? Stuur een korte brief met c.v. en telefoonnummer binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTI t.a.v. Dhr. R. Plouvier Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten Westbloom import bv Westbloom Import B.V. is een in Rozenburg (Aalsmeer) gevestigd bedrijf dat gespecialiseerd is in im- en export van snijbloemen. Het bedrijf werkt nauw samen met een zusterorganisatie, een modern produktiebedrijf, gespecialiseerd in het in- en verpakken van snijbloemen. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Medewerker (m/v) financieel beheer, fulltime De medewerker zal ondermeer belast zijn met het opzetten van een kredietverzekering t.b.v. debiteuren en het bewaken van gemaakte afspraken. Daarnaast valt te denken aan het opstellen van richtlijnen m.b.t. onze debiteuren en crediteuren. Voor deze functie vragen wij iemand met: een afgeronde MEAO (BE/BA) en een MBA opleiding ervaring in het werken Exact-software enkele jaren relevante werkervaring Tevens zijn wij op zoek naar een Medewerker (m/v) administratie P&O, fulltime De medewerker is belast met de uitvoering van werkzaamheden m.b.t. het tijdsregistratie-systeem, het treffen van voorbereidingen omtrent de salarisverwerking, het bewaken van de ziektedossiers en het verzorgen van correspondentie naar het personeel toe. Voor deze functie vragen wij iemand met: een afgeronde MBO-opleiding richting P&O is een pre enkele jaren relevante werkervaring een grote dosis zelfstandigheid een leeftijd niet jonger dan 25 jaar. Voldoet u aan de genoemde eisen en heeft u interesse in deze afwisselende banen, stuurdan uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14dagen naar: Westbloom Import B.V., Postbus 1218, 1430 BE Aalsmeer, t.a.v. mevrouw C. Drijver, personeelszaken. Abfin is een lease- en financieringsmaatschappij. De activiteiten omvatten leasing, consumentenfinanciering en voorraadfinanciering voor onder meer Mitsubishi en Hyundai personen- en bedrijfswagens, de motorjietsmerken Triumph en Moto Guzzi en de bromfietsmerken Malaguti en Hyosung. Ab/ïn zoekt kandidaten voor de fïinctie van De lease- en financieringsaviseur behandelt telefonische aanvragen voor leasing en consumentenfinanciering en verstrekt informatie over de lease- en financieringsmogelijkheden voor personen- en bedrijfswagens aan onze zakelijke en particuliere cliënten. Hij/zij heeft daarbij veelvuldig telefonisch contact met dealers en cliënten en adviseert hen over de optimale financiering of leasing. Wij zoeken een persoon in de leeftijd tot 30 jaar met een opleiding op HEAO-niveau en bij voorkeur ervaring bij een lease- of financieringsmaatschappij. Uiteraard beschikt de juiste persoon over uitstekende communicatieve eigenschappen, commerciële kwaliteiten en heeft hij een klantgerichte instelling. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A. J. H. Bos. Ab/in is een informeel en snelgroeiend bedrijf. De juiste kandidaat heeft veel mogelijkheden zich te ontplooien. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden passen bij de zwaarte van de functie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Ab/in B. V., t.a.v. de heer A. J. H. Bos, Rijksstraatweg 324, Postbus 2076, 2240 CB Wassenaar. Voor de verkoop en promotie van o: Alltracel is een jonge, farmaceutische onderneming met verkoopvestigingen in Ierland, Engeland, Duitsland, Frankrijk en Nederland, waarvan de verdere uitbreiding in volle gang is. Deze groei vindt plaats op grond van een uniek product, dat in de eigen fabriek in Ierland verder wordt ont wikkeld. De basis is een uniek bloed- stoppend middel van plantaardige oorsprong. eke serie bloedstoppers. Noordwest - Nederland Midden - Nederland Noordoost - Nederland Als verkooppromotor bent onderhouden van bestaand ipen. mogelijkheden van de betrokken alltracel, simpel bloedstoppend Gezien de bijzondei voor deze functie. Zo telt ervaring minder dan enthou siasme, inzet en doorzettingsvermogen. Zelfstandig kun nen werken is een absolute voorwaarde, evenals goede contactuele eigenschappen. Bekendheid met de medische wereld vinden wij een pre. Initiatief en een flexibele instelling zijn onontbeerlijk. Lhtstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal wordt aJs vanzelfsprekend gezien Om dc verwachtin gen waar te kunnen maken zorgen wij voor ccn degelijke, interne verkooptraining. Een auto van dc zaak is een van de verkoop 'tools', die wij ter beschikking stellen. Rijbewi|s B is vereist. Verder kunt u rekenen op een goed basissalaris cn een zeer interessante bonusregeling Als u deze kans ril bent en schriftelijke sollici alltracel pharmaceuticals nederland b.v. O.v.v. rcf nr T. 150297 Heiman Dullacrrpleii BT1 Nederland, de samenvoeging van Arlce Zakenreizen en Holland International Business Travel, groeit voorspoedig. Inmiddels hebben wij 21 gespecialiseerde zakenreiskantoren en 37 Inplants, verspreid over geheel Nederland. Op dit moment hebben wij vacaturts voor: |Zakenreismedewerk(st)ers voor de BTI Nederland vestiging te Leiden Wanneer u wilt behoren tot de jonge dynamische groep van BTI Nederland medewerkers, dan wacht u een zelfstandige functie in één van onze accountgroepen. [uitstekende carrièremogelijkheden [mogelijkheid tot het volgen van diverse interne cursussen [een prettige werksfeer [een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden [£rima vakantie- en. reisfaciliteiten yflRKE Wij verwachten van u: [minimaal twee jaar ervaring in de verkoop van zakenreizen [kennis van reserveringssystemen, luchtvaarttarieven, enz. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen één week richten aan: BTI Nederland, afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw H. Vural-Koolen Postbus 157, 2280 AD Rijswijk Heembouw zoekt bouwkundigen/bedrijfskundigen al| voor een commerciële of uitvoerende functie Heembouw is een gerenom meerd bouwbedrijf met zeer uiteenlopende opdrachtgevers. Daardoor bouwen wij in alle segmenten van de markt. Door een gecontroleerde maar gestadige groei kunnen wij onze medewerkers voldoende perspectieven op doorstroming naar andere functies bieden. uw loopbaan U start met een intensieve interne opleiding waarin u in korte tijd 'all round' wordt; U ontwikkelt noodzakelijke basis vaardigheden zoals werkvoorbereiding en kostprijsberekening; Uw taken en verantwoordelijkheden breiden zich sterk uit; U krijgt een commerciële of uitvoerende managementfunctie. Gevraagd Een bouwkundige, civiele of bedrijfs kundige opleiding op minimaal HBO-niveau; Enthousiaste mannen en vrouwen met een praktische, commerciële en mensgerichte instelling die beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden; Leeftijd ongeveer 25 jaar. Geboden m Een zelfstandige, afwisselende loopbaan met daarbij behorende verantwoordelijkheden; J30I Een passend salaris en goede fnc secundaire arbeidsvoorwaarden. Pe: M' Kiest u voor een carrière bij Heenrijd Stuur dan binnen twee weken uw j sollicitatiebrief aan de heer We) J.A. van Seggelen, hoofd Personeel|)p Organisatie. ikil Een psychologisch onderzoek maal deel uit van de selectieprocedure. Heembouw BV, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen telefoon 071 331 91 06. SHUl Heembouw een rijke historie, een zekere toekomst. ,0 4 1 \l5v a 'i\0* 3 j? ttietN*'

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28