Personeel Personeel Personeel Personeel Personet Midden in de samenleving staan? intechno Een nieuwe functie in een vertrouwde omgeving. Secretaresse Oproepkracht m telefoon en recepl Hoofd parkeer- controleur v/m de hartekamp INGENIEURSBURO Het kan bij de Belastingdienst. De Belastingdienst zal voor weinig mensen een onbekende zijn. Door bet beffen en innen van belastingen en premies kan onze samenleving functioneren op het peil waarop we gewend zijn. Hoeveel belasting ie dereen betaalt, ts in de wet geregeld. De Belastingdienst voert deze wetten uit. Om dat zo goed mogelijk te doen, is de Belastingdienst onderverdeeld naar doel groepen: particulieren, kleine en middelgrote ondernemingen, grote ondernemingen en douane. Voor iedere doelgroep bestaan aparte, door het land verspreide eenheden die voor hun doelgroep alle belastingzaken behandelen. Belastingplichtigen kunnen daardoor altijd op één adres terecht. De Belastingdienst maakt optimaal gebruik van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie, logistiek, dienstverlening en personeelsmanagement. Het is een professionele organisatie, die zich sterk heeft vernieuwd en zich kenmerkt door veranderingszin en een open blik naar de maatschappij. Als gevolg van de 36-urige werkweek, de invoering van een aantal nieuwe wetten en de intensivering van de fraudebestrijding ontstaan veel nieuwe banen. Voor een aantal eenheden verspreid door het land zoekt de Belastingdienst dan ook gemotiveerde MBO'ers als Fiscaal-technische medewerkers Cv/m) In samenwerking met collega's behandelt u de fiscale zaken van particulieren of onder nemers binnen een specifieke branche. U streeft ernaar dat iedereen aan zijn of haar verplichtingen voldoet. U vertegenwoordigt de Belastingdienst en bent naar buiten een deskundige en dienstverlenende gespreks partner, gericht op fiscaliteit en op de specifieke kenmerken van uw doelgroep. U legt zelfstandig en actief contact met belastingplichtigen of hun adviseurs. Soms bezoekt u ondernemers persoonlijk in hun bedrijf. Om uw werk zo goed mogelijk te kunnen doen, hebt u de beschikking over een veelheid aan achtergrondinformatie en kunt u vanzelfsprekend gebruikmaken van geavanceerde informatiesystemen. In de relatie met de particulieren of onderne mers kan - naast dienstverlening - ook correctie nodig zi|n, bijvoorbeeld omdat deze niet (volledig) aan hun verplichtingen voldoen. U doet dat duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig. Wat vragen wij van u? Voor deze functie vragen wij een economi sche of juridische opleiding op MBO-niveau: MEAO-Bedrijfsadministratie, MEAO-Eco- nomisch-juridisch of de MBO-plus opleiding, studierichting Accountancy. Voor alledrie de studierichtingen geldt dat als u uzelf door middel van het volgen van de fiscale modules 1 en 2 hebt gespecialiseerd, dit een belangrijk voordeel is. Even belangrijk als uw opleiding zijn uw persoonlijke kenmerken. U bent een flexibele teamwerker. U weet problemen snel en juist te analyseren en u kunt doortastend optreden. U hebt belangstelling voor maat schappelijke ontwikkelingen en u bent in staat om een (goede) relatie met belasting plichtigen op te bouwen. Daarvoor hebt u uitstekende sociale vaardigheden nodig. U bent het gezicht van de Belastingdienst: dienstverlenend, zakelijk flexibel en integer. Wat staat daar tegenover? Een functie in een organisatie die in bewe ging is, zichzelf doorlopend vernieuwt en waar u volop de gelegenheid krijgt om uw talenten verder te ontwikkelen en uw loopbaan vorm te geven. De Belastingdienst ondersteunt u daarbij: met geavanceerde informatiesystemen, royale faciliteiten om uw deskundigheid te vergroten en met loopbaanbegeleiding. Uw salaris hangt af van uw ervaring en bedraagt maximaal 5.536,- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Daarbij komt nog 8% vakantiegeld. Waar kunt u meer informatie krijgen? Schrijf een briefje met vermelding van uw naam en adres en stuur dit (binnen twee weken) aan: Belastingdienst/CPO/Afdeling Werving, Selectie &c Loopbaanadvies, Antwoordnummer 9802, 3500 ZJ Utrecht. Vermeld hierbij: 9704/HLC. Een postzegel is niet nodig. U ontvangt dan een informatieset met daarin meer informatie over de functie en de selectieprocedure. Hoe kunt u solliciteren? In de informatieset bevindt zich een sollicita tieformulier. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belastingplichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. R.K. Zorgcentrum R00WBURGH Hof van Roomburgh 46 2314 ZC Leiden Tel. 071-5892200 Fax 071-5410173 Wij vragen INVAL/OPROEPKRACHTEN voor alle diensten Hiervoor zoeken wij verpleeghulpen en bejaardenverzorgenden met ervaring op het-gebied van verzorgen van ouderen. Wij bieden: salaris volgens CAO-verzorgingshuizen regelmatig werkoverleg in teamverband een prettige werksfeer. Informatie over bovengenoemde functies kunt u telefonisch inwinnen bij het hoofd verzorging, mevrouw W. M. Oosterhof-Weststeijn (tel. 071-5892200). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen aan haar richten. STAFFORD MILLER NEDERLANDB.V. Stafford-Miller Nederland BV, gevestigd te Haarlem, is verantwoordelijk voor de suc cesvolle marketing en verkoop van kwaliteitspro ducten voor mondhygiëne, die in de consumenten markt worden aangeboden onder de gerenommeerde merken als Sensodyne® en Parodontax®. SENSODYNE' Parodontal Stafford-Miller Nederland BV maakt deel uit van het wereldwijd opererende Amerikaanse Block Drug concern. Voor deze opdrachtgever zoeken wij per 1 april a.s. De functie U bent verantwoordelijk voor de secretariële ondersteuning van de consumenten- en dentale divisie. In deze functie verzorgt u o.a. de corres pondentie, mailings, agenda, afspraken, tele foon, post en de overige secretariële taken. U vervangt de directiesecretaresse tijdens haar afwezigheid. Het profiel Voor deze functie dient u te beschikken over enkele jaren werkervaring. U heeft een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, u kunt werken met Word voor Windows en u bent flexibel ingesteld. Daarnaast bent u klant gericht en opgewekt van karakter. Uw leeftijd is ongeveer 25 jaar. ena Select"! Het aanbod Er wordt u een functie aangeboden in een dynami sche organisatie met een uitstekende werksfeer. De primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld w.o. goede pensioenvoor zieningen, reiskostenvergoeding, 25 vakantiedagen en 7 atv-dagen etc. Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan vermelde eisen kunt u binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief ver gezeld van uwc.v. sturen naar: Job Select Werving Selectie T.a.v. de heer J.W. de Haan Van Heuven Goedhartlaan 121,1181 KK Amstelveen INTECHNO is een middelgroot onafhankelijk ingenieursburo met circa 45 medewerkers gevestigd te Veenendaal, Breda, Leiden en Zwolle. Momenteel zijn wij o.a. voor onze vestiging te Leiden op zoek naar: Projectleider - HTS-niveau WTB/Installatietechniek - HIT-opleiding - ervaring - zelfstandig kunnen functioneren Projectcoördinator - HTS-niveau WTB/Installatietechniek - ervaring in onderhoud en beheer Inspecteur - MTS-niveau WTB/Installatietechniek - evt. aangevuld met NVDO Adviseur/consultant - HTS-niveau WTB/Installatietechniek - ervaring in de branche - zelfstandig kunnen functioneren Projectleider - HTS-niveau WTB/Installatietechniek - bekend met STABU - bekend met MicrosoftStation - zelfstandig kunnen functioneren Nadere informatie over deze functies kan worden ingewonnen bij de heer J.G. van de Kamp, telefoon (0318) 525522. Algemene informatie over INTECHNO is te vinden op internet: http://www.wirehub.nl/~intechno. Intechno Ingenieursburo T.a.v. de heer J.G. van de Kamp Postbus 445 3900 AK Veenendaal UITZEND- DETACHERINGSBUREAU VOOR BOUWKUNDIG TECHNISCH PERSONEEL BUREAU VOOR WERVING SELECTIE Intechno Personeelsvoorziening B.V. is een onderdeel van de INTECHNO GROEP E \2&- Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruilt) 300 bedden en ongeveer 900 rnedewerkers, inclusief een zestigti&nedisch specialistèi^A/rij- wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli- Bij de interne dienst is momenteel een vacature vpor een Functie-informatie: Bij de telefoon en de receptie zi totaal 17 personen werkzaam waarvan één leidingge Er wordt 7 dagen per week gewerkt in roosterdiensti 24 uur per dag. De werkzaamheden bestaan in grote 'uit het verrichten van diverse werkzaamheden aan di receptie vari de hoofdingang, alsmede de bediening de telefooncentrale. Oproepkrachten worden ingeze tijdens ziekte, vakanties en ADV van vaste krachten. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met kand die: minimaal een MAVO-opleïding hebben gevolge gevuld met een receptioniste opleiding beschikken^ goede contactuele eigenschappen kunnen function! een onrustige werkomgeving stressbestendig zijn I inzetbaar zijn op alle werktijden. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn af van de QMD-Ziekenhuiswezen. Het salaris is ingedeek functiegroep 30 (minimaal 14,52 en maximaal 20,! bruto per uur). Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevrouw C. van Royen, hoofd afdeling telefoon/receptie, telefoon 071-5178286. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binne 2 weken richten aan de dienst Personeelszaken, onde melding van vacaturenummer 109-3, op onderstaandi Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD I De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vijf sectoren: Milieu, Stedelijk Beheer, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stadstoezicht. De sector Stadstoezicht bestaat uit de afdelin gen: Bedrijfsbureau en Toezicht en Handha ving. Bij de afdeling Toezicht en Handhaving is, i.v.m. de uitbreiding van het parkeerrestrictie- gebied, een vacature van (voor 34 uur per week) In verband met doelgroepenbeleid zal selectie in eerste instantie plaatsvinden onder vrouwen en leden van etnische minderheden. De sector Stadstoezicht levert, door het houden van toezicht op het gebruik van de openbare ruimte, een bijdrage bij het verbete ren van de veiligheid, de kwaliteit en leefbaar heid van de openbare ruimte. Binnen de functie voert u de volgende werkzaamheden uit: - u bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van een team parkeercontroleurs; - u adviseert het management over het te voeren beleid La.v. uw medewerkers; - u bent, voor functie-inhoudelijke problemen, een klankbord voor de medewerkers en fungeert als eerste opvang bij stressgevoelige situaties; - u houdt toezicht op de rust in de hal en andere voor het publiek openstaande gedeelten in het gebouw; - u ziet toe op een juiste afhandeling van schriftelijke reacties op verzoeken van het Openbaar Ministerie; - u handhaaft de juiste naleving van de gemeentelijke fiscale regelgeving en wettelijke strafrechtelijke bepalingen La.v. het parkeren in het algemeen en verkeersdeelname in het bijzonder; - u hoort en verhoort in voorkomende gevallen verdachten of belastingplichtige personen; - u bent bevoegd tot aanhouden en/of het opmaken van processenverbaal; - u voert diverse politietaken uit ta.v. b.v. de Wegenverkeerswetgeving; assistentie- verlening bij bijzondere activiteiten en ziet toe op een goed verloop van het verkeer, treedt signalerend en corrigerend op; - u draagt zorg voor de administratieve verwerking van beschikkingen en naheffingsaanslagen; - u informeert het publiek over het parkeer beleid en bent een vraagbaak voor allerlei algemene informatie. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst (dag en avond) van maandag tot en met zaterdag, in de toekomst mogelijkerwijs ook op zondag, verricht. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - HAVO-niveau, aangevuld met voor de functie relevante cursussen (management en/of vakinhoudelijk) - bereidheid de noodzakelijke opleidingen te volgen, zoals diploma buitengewoon opsporingsambtenaar, fiscale wetgeving; - Nederlandse nationaliteit; - leidinggevende ervaring; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - enige kennis van de moderne talen (engels, duits en frans) strekt tot aanbeveling; - stressbestendigheid; - kennis van WP; - kunnen deelnemen aan dienstsport Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaringmaximaal 4.693,88 bruto per maand (schaal 8, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werkweek. Kandidaten dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psychologisch onderzoek. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aangesteld. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: de heer B. den Boef, tel. 071 - 516 46 52. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer MB96.18. Dienst Milieu en Beheer m Leiden Stichting De Hartekamp is een organisatie voor zorg en dienstverlening aan 600 verstandelijk gehandi capten. De Hartekamp beschikt over voorzieningen in Heemstede en Heemskerk en een aantal buitenhuizen. Regionaal verleent De Hartekamp een toenemend aan tal diensten, waarbij intensief wordt samengewerkt met andere organisaties. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling. Als eerste fase van het project functiedifferentiatie zijn twee nieuwe functies voor de leef groepen gecreëerd. Onlangs zijn zo'n 80 medewerkers gestart in de nieuwe functie ZORGCOÖRDINATOR M/V 80 -100%. zorgcoördinator. In deze functie ligt het accent op zelfstandigheid, professionaliteit en het vermogen de coördinatie van de zorg van enkele bewoners op zich te nemen. Tot voor kort lag de taak 'coördinatie van de zorg' bij het afdelingshoofd. Inmiddels wordt ook gewerkt aan de implementatie van de nieuwe functie groepsbegeleider. Als zorgcoördinator opereert u in teamverband en participeert u in alle werkzaamheden. Die variëren per afdeling van intensieve lichamelijke verzorging tot verzorging en begeleiding. Daarnaast bent verantwoordelijk voor het opstellen van deelplannen verpleging en het samenstellen van zorgplannen voor uw 'eigen' bewoners. U werkt in wisselende diensten. Er zijn op dit moment verschillende vacatures. Wij vragen een diploma verpleegkunde (BIG geregistreerd) of een HBO-diploma op het gebied van de sociaal pedagogische hulpverlening. Ervaring in het werk met verstandelijk gehandicapten is noodzakelijk, evenals enthousiasme, tact en vindingrijkheid. Salariëring geschiedt volgens de CAO Ziekenhuiswezen (functie groep 40, maximaal f. 4.130,- per maand). Bent u geïnteresseerd in deze functie? Vraag dan meer informatie bij Cees Huitenga, clusterhoofd, telefoon (023) 583 32 20. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk vrijdag 28 februari sturen aan Stichting De Hartekamp, t.a.v. Frank Moison, perso neelsfunctionaris, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. O O ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN GEHANDICAPTEN

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36