Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel f dei Reiger bejaardenverzorgende m/v bejaardenhelpende m/v oproepkrachten m/v Complexe technische infrastructuren beheren? Gevraagd TANDARTS-ASSISTENTE bijstandsmaatschappelijk werker (m/v) ZATERDAG 15 FEBRUARI 1997 De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Krullevaar per I april 1997 Leid(st)er (28 uur) voor de verticale groepen van 1,5 tot 4 jaar. De werkdagen zijn maandag, dinsdag (één maal in de 14 dagen), woensdag en donderdag. Wij zoeken iemand die: - het werken met peuters een uitdaging vindt - kan meedenken in pedagogisch- en organisatorisch beleid - goed in een teamverband kan functioneren - flexibel is en zelfstandig kan werken - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - in het bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - minimaal 23 jaar is Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 320119 bruto per maand bij een volledig dienstverband) Telefonische informatie is te verkrijgen bij Sjanet van Niekerk en Cor Kuyt, maandag tot en met vrijdag van 09.00 en I ZOO uur, tel. 071 -5157466. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 26 februari 1997 richten aan: sollicitatiecommissie Krullevaar, Anthonie Duycklaan 13,2334 CE Leiden. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op: dinsdag 11 maart 1997. Het Kloosterbejaardenoord Mariëngaerde/ Mariënweide te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oudere religieuzen, mannen en vrouwen van verschillende orden en congregaties. Binnen het team van Mariëngaerde hebben wij plaats voor een voor 36 uur per week, en voor een voor 36 uur per week. Het betreffen functies met wisselende diensten en voor bepaalde tijd tot I januari 1998. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring conform de CAO-Verzorgingshuizen. Wij zoeken ook Regelmatig hebben wij plaats voor ziekenverzorgenden, bejaardenverzor genden en bejaardenhelpenden die als oproepkracht kunnen assisteren binnen de verzorgingsteams van Mariëngaerde en Mariënweide. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij mevrouw Mart Rijsbergen, afdelingshoofd van Mariëngaerde, telefoon (071) 301 92. 01. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van de desbetreffende functie, richten aan de directie van het Kloosterbejaardenoord, Mariëngaerde/Mariënweide, Mgr. Aengenendaan 3, 2361 GB Warmond. Het kan bij de Belastingdienst. Het Automatiseringscentrum van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor de totale automatisering: van ontwerp tot en met exploitatie. Als 'partner in businessvoor interne opdrachtgevers helpt het Automatiseringscentrum mee om het voor zes miljoen belastingplichtigen makkelijker te maken. Innovatie is daarbij het sleutelwoordvaak loopt het Automatiseringscentrum voorop in IT- toepassingen. De afdeling Eerstelijns Beheer en Exploitatie beheert de technische infrastructuur en is verdeeld in acht regio's. Voor de regio's Midden-Nederland en Noord-Holland zoeken wij TIS-beheerders Onze medewerkers moeten in hun dagelijks werk blindelings kunnen vertrouwen op de geautomatiseerde systemen. En daar zorgt u voor, door de lokaal geïnstalleerde technische infrastructuur te beheren en de technische productie-omgeving opera tioneel te houden. U bewaakt performance en capaciteit, verhelpt storingen, bent vraagbaak voor gebruikers en betrokken bij de installatie van nieuwe releases en acceptatietests. Verder verricht u taken op het gebied van risicobeheersing. U doet dit alles in nauwe samenwerking met uw teamgenoten, die net als u mobiel inzet baar zijn op verschillende locaties binnen de regio. U werkt in roosterdiensten. Wat vragen wij van u? U hebt een opleiding op MBO-niveau, aan gevuld met vaktechnische opleidingen en enige jaren ervaring. U kunt daardoor 'lezen en schrijven' met pc's, terminals, netwerken en dergelijke. Bovendien bent u bekend met verschillende netwerkstructuren en operating-systems. Verder vraagt deze afwisselende baan om een klant- en servicegerichte instelling, stressbestendig heid en flexibiliteit, ook ten aanzien van de werkplek. U hebt er geen bezwaar tegen om in roosterdiensten te werken. Wat gaat u verdienen? Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte en de veelzijdigheid van deze functie. Naast zeer goede primaire arbeidsvoorwaarden beschikt de Belastingdienst ook over uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden. Waar kunt u meer informatie krijgen? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de regiomanager Noord-Holland, de heer P. van der Mei telefoon (0.20) 68 77 338. Hoe kunt ui solliciteren? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Belastingdicnst/Automatiseringsentrum, t.a.v. mevrouw A.M. Wassink, Postbus 90'.50, 7300 GM Apeldoorn. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en intege uit te voeren. We benaderen belasting plichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk ei behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst: Leuker kunnen we 't niet maken. Wol makkelijker. Hotel Noordzee vraagt: Sous-chef m/v Zelfstandig werkend kok Van deze kandidaten verwachten wij: een afgeronde SVH-opleiding ervaring in vergelijkbare bedrijven creatieve en flexibele instelling een enthousiaste persoonlijkheid goede contactuele eigenschappen Voor meer informatie aangaande deze vacature, kunt u contact opnemen met: Hotel Noordzee, Boulevard 72,2225 AG in Katwijk. Telefoon: 071-4015742. Restaurant 't Kompas kelners m/v barkeeper m/v zelfstandig werkend kok m/v hulp kok m/v Uw schriftelijke sollicitatie kunt u I richten aan mevrouw M. Specht. Restaurant 't Kompas Julianalaan 58 2159 LC De Kaag gedurende 1 dag per week met ervaring graag schriftelijk reactie aan: M. G. Wieringa, tandarts J. Haydnlaan 8 2324 AS Leiden Terbin B.V. Horeca Management kantoor vraagt: FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER 32 uur per week Functie-eisen: - afgerond P.D., studerend MBA - min. 2 jaar ervaring Leeftijd: 20-25 jaar Telefonische of schriftelijke reacties naar: Terbin B.V. Herengracht 14 2312 LD LEIDEN Tel. 071t5130445 Voor het bureau Sociale Zaken van de sector Welzijn Burgerzaken komen wij graag in contact met kandidaten voor de volgende functie r per week Functie-inhoud: - het verrichten van werkzaamheden gericht op arbeidsmarkttoeleiding; - het bij toerbeurt verrichten van intake-werkzaamheden; - het onderzoeken, rapporteren en adviseren met betrekking tot aanvragen ingevolge de aan de gemeente opgedragen uitkerings regelingen (m.u.v. de Wvg); - het behandelen van verhaal en terugvorderingszaken. Het zwaartepunt van de functie ligt bij het verrichten van werkzaamhe den gericht op arbeidsmarkttoeleiding. U dient minimaal te beschikken over een relevante opleiding op MBO- SD niveau. Daarnaast heeft u ervaring op het werkterrein, bent u aantoonbaar dienstverlenend, stressbestendig, kunt u zelfstandig en in teamverband werken en heeft u een klantgerichte en flexibele instelling. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarbij initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden.uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 2.193,50 bruto per maand bij een dienstver band van 18 uur (salarisschaal 7). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.F. van Beekum, bureauhoofd Sociaie Zaken, telefoon (071) 342 81 20. Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het col lege van burgemeester en wet houders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk, onder vermelding v vacaturenummer 97/03 in de linkerboven hoek van de enveloppe. in Lisserbroek vraagt per 1 augustus 1997 een enthousiaste adjuinct-directeur (mi tevens groepsleerkracht voor 38 uur Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij: op de hoogte zijn en willen blijven van de ontwikkelingen in het primair onderwijs in staat zijn om, in samenwerking met de directeur, het team, de ouders end> kinderen, een goed werk- en leefklimaat te scheppen over goede organisatorische en contactuele eigenschappen beschikken een duidelijke visie op zorgverbreding hebiben en dit in hun sollicitatiebrief duidelijk kunnen maken capabel zijn om binnen de school de zorgverbreding en interne begeleiding verder gestalte te geven zo mogelijk management ervaring hebben een substantiële bijdrage kunnen leveren aan de dagelijkse leiding van school enige bekendheid hebben met de onderwijskundige wet- en regelgeving bereid zijn over de grenzen van de eigen school heen te kijken de katholieke identiteit van de school onderschrijven Voor meer informatie over de functie en de 'sollicitatieprocedure kunt u contad opnemen met de directeur van de school, de heer Paul Bronstring, telefoon 0252-412128 (school) of 0252-417948 (privé, kussen 19.00 en 20.00 uur). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van ditb richten aan het bestuur van de Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel', p/a Azollastraat 47,2165 XP Lisserbroek. U weet precies wanneer het tijd is voor een goed gesprek relatiebeheerder m/v Ieder bedrijf moet innoveren, hoe ambachtelijk zijn product ook is. En daar is behalve vakkennis, ook geld voor nodig. Als relatiebeheerder van de Rabobank Teylingen realiseert u zich dat als geen ander. Dus weet u precies wanneer het tijd is voor een goed gesprek om samen met de klant de plannen te bespreken. U bent ervan overtuigd dat u een geschikte financieringsvorm kunt vinden voor de vaak complexe behoeften. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdurend alert en neemt het initiatief. Waar door u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor de vraag gesteld is. U staat uw klanten, stuk voor stuk de grotere bedrijven, continu bij met kenni^en contacten. Met adviezen, producten en diensten. Waarbij u zonodig kunt terugvallen op uw deskundige collega's. Op die manier bouwt u een relatie met uw klanten op waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. En ook potentiële klanten actief te benaderen. U hebt een opleiding op hbo-niveau en ervaring in een soortgelijke functie. U bent ondernemend, com mercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Rabobank Teylingen Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.P. Smit, directeur bedrijven, telefoon (0252) 26 26 00. Stuur' uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Teylingen, t.a.v. de heer N.M. van Leijen, algemeen directeur, Postbus 31, 2170 AA Sassenheim.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34