Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Kansen in technisch werk w 2 A-verpleegkundigen v/m 67,57% Kom erbij als je het ook tijd vindt om serieus aan de slag te gaan. VERKOOPSTERS/ CAISSIÈRES M/V -ceiiUïCUS «rttWCOS "«sSSsss- Kansen in tijdelijk werk Installateur/programmeur m/v Bij een groot automatiseringsbedrijf in Leiden heeft Randstad een vacature voor een ervaren software-installateur U gaat werken bij ESA/Estec in Noordwijk waar u betrokken zult zijn bij een groot automatiseringsproject. De werkzaamheden bestaan uit het inventariseren en analyseren van de aanwezige systemen, hard- en software alsmede het vervangen, aanpassen en instal leren van nieuwe (hard-) en software. Voor deze functie is een opleiding op HBO/WO nivo, bij voorkeur richting informatica, vereist. Daarnaast beschikt u over enkele jaren relevante werkervaring. Het project zal lange tijd in beslag nemen. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electromonteurs m/v Voor diverse installatiebedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij hulp- en zelfstandige elektromonteurs. De werkzaamheden bestaan uit het aanleggen van bedrijfsinstal- laties. U kunt ook ingezet worden op utiliteitsprojecten. Kandidaten zijn in het bezit van eigen handgereedschap een hebben minimaal een opleiding LTS-electrotechniek. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Elektronikamonteur Buitendienst m/v Voor een telecommunicatiebedrijf in de bollenstreek is randstad op zoek naar een MTS-er electronica die in een trainee-achtige functie opgeleid wil worden tot monteur van professionele telecommunicatieapparatuur, beveiligingsinstallaties, data beheersystemen e.d. Werkervaring is van ondergeschikt belang. U beschikt over rijbewijs B en u bezit goede contactuele en communicatieve eigenschappen. De functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Assistent automatisering m/v Voor het onderhouden van een database bij een leasemaat schappij in Leiden heeft Randstad een vacature voor een automatiseringsmedewerker. U beschikt over een afgeronde opleiding op MBO nivo en u heeft ruime ervaring met Exact. Tevens bent u bekent met progress. In een relevante werkomgeving heeft u enkele jaren ervaring opgedaan met het beheer van databases en bovengenoemde programmatuur en systemen. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. (Aankomend) Koelmonteur m/v Voor een koeltechnisch ontwerp- en installatie bedrijf in de omgeving van Leiden is Randstad op zoek naar een ervaren en een aankomend koelmonteur. U gaat zelfstandig of in teamverband koel-, vries-, en airconditioninginstallaties instal leren en onderhouden. U bent in het bezit van het Stekdiploma. Tevens heeft u rijbewijs B in verband met de beschikking over een compleet ingerichte serviceauto. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. CAD Tekenaar m/v Voor een gespecialiseerd agrarisch installatiebureau is Randstad op zoek naar een gemotiveerde CAD-tekenaar. U heeft vrij recentelijk een MTS-opleiding richtingelektrotechniek afgerond en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Daarnaast bent u bereid een TSI-diploma te gaan behalen. Persoonlijke kenmerken als ethousiasme, accuratesse, inventi viteit en het willen dragen verantwoordelijkheid zijn onont beerlijk. Het betreft een vacature met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerker Technische Dienst m/v Voor een werktuigbouwkundige afdeling van een groot productie bedrijf in Sassenheim zoekt Randstad een technische dienst medewerker. Samen met de afdeling bent u verantwoor delijk voor het totale technische onderhoud binnen de Productie en Logistieke sektor. De werkzaamheden bestaan uit het oplossen van storingen en uitvoeren van reparaties, revisies en modificaties aan diverse apparaten en installaties. Kandidaten beschikken over een opleiding MTS-wtb en minimaal vier jaar ervaring als onderhoudsmonteur. Kennis van pneumatiek en hydrauliek alsmede het kunnen bedienen van verspanende apparatuur, lassen (mig/mag, elektrisch, TIG) en constructie plaatwerk zijn een vereiste. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau RIJN DUIN KRUISWERK Kruiswerk Rijn Duin is een moderne, zakelijke en klantgerichte instelling met ongeveer 450 werknemers. Het werkgebied strekt zich uit van Wassenaar tot en met Hillegom en wordt in het oosten be grensd door Oegstgeest en Voorschoten. De divisie Patiëntenzorg levert 24 uur per dag verpleegkundige zorg aan huis. Deze divisie is verdeeld in 5 werkeenheden, die elk een of meer dag-, avond-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten hebben. Voor de eenheid Lisse zoeken wij waarvan één verpleegkundige per 1 mei 1997 voor een aanstelling voor onbepaalde tijd en één verpleegkundige per zo spoedig mogelijk voor een aanstelling voor bepaalde tijd tot 1 februari 1998. Voor beide functies geldt dat er gewerkt wordt van maandag tot en met vrijdag. De werktijden zijn van 08.00 tot 13.00 uur Functie-eisen: - diploma verpleegkunde-A; - ervaring in de thuiszorg; - zelfstandig kunnen werken; - een positieve kijk op de ontwikkelingen binnen de zorgsector; - vorm kunnen geven aan de functie conform de methodiek van zorg toewijzing en verticale functie-differentiatie, - inzetbaar zijn op 2 doordeweekse feestdagen per jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. Salariëring is afhankelijk van ervaring en ligt tussen f 2.797,-- en f 3.933,-- bruto per maand bij een volledige werkweek. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door Dick de Groot, verpleeg kundig manager, telefoonnummer (0252) 41 41 17. Uw sollicitatie kunt u vóór 26 februari a.s. richten aan Kruiswerk Rijn Duin, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie. Tot de Rijn Duin Groep behoren, naast de Stichting Kruiswerk Rijn Duin, ook de Vereniging Kruiswerk Gezondheid Service Rijn Duin en de Stichting Thuiszorgwinkel Rijn Duin. Stichting Kruiswerk Rijn Duin Kantoorverzamelgebouw 'Het Kwadrant' Schimmelpenninckstraat 10, 2221 EP Katwijk Postadres: Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 405 45 00 Telefax: (071)402 01 39 Wij %oeken medewerkers die sjch willen ontwikkelen tot verkaper automatisering. 'Ervaring is niet vereist maar wel een voordeel. Vereist is een ontwikkeling op middelbaar niveau, gevoel voor computers, snel in de praktijk dingen kunnen oppakken, gevoel voor verkoop en dus niet verlegen. Alsje hard wilt werken benje binnen een half jaar al verkoper in dit vak met toekomst. Een goede verkoper in de automatisering is een deskundig adviseur en veelzijdig ontwikkeld: Hij krijgt kennis van produ kt en, toepassingen,netwerken, verkooptechniek, automatiseringshulpmiddelen, de financiële en juridische kant van het vak enz- Je leuke collega's zjn tussen de 20 en 30jaar en sfen uit naar enkele collega's die erbij passen. Hebje interesse? Neem dan contact op met Dhr. W. van Eeenen 071 -5224551of stuur je CV naar: Restart Computers BV. O verrijn 18, 2315 KA Leiden. Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor onze filialen in Leiden en Voorschoten zoeken wij: Functie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aangewezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel - verantwoordelijkheidsgevoel en inzet - opleiding op LBO-niveau Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoetkomen - een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden: Schriftelijk: Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504, 1500 AM ZAANDAM T.a.v. de heer A. E. den Heijer be land- ^onderdeel*an det voor de 1«* omzeUs „en te«nde --«date OeatdeW9 plasticWdusWe®- 6^e"Se=^che0ie °eteenropWB°nWeal HZ*» vich door rtidateo no\e\b\n9 uw ■arenervaonS' Typist m/v Voor de belastingadvies afdeling van een groot a bureau in Leiden zijn we op zoek naar een part-time typiste voor de middagen. U werkt verslagen en rapporten uit in Word for Windows en zorgt voor verdere administratieve onder steuning van de afdeling. Het betreft een functie voor minimaal een halfjaar op uitzendbasis, waarna een contract tot de mogelijkheden behoort. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Afdelingssecretaresse m/v Voor de register accountants afdeling van een groot accoun tantskantoor zijn we op zoek naar een teamsecretaresse. Samen met 3 andere secretaressen zorgt u voor type werkzaamheden, post, agenda en divers regelwerk. Er wordt gewerkt met Word for Windows en Excel. Vereist zijn een secretaresse-opleiding, goede kennis van Engels in woord en schrift en werkervaring. Gedacht wordt aan iemand van 24 jaar. Het betreft een full time functie voor een halfjaar op uitzendbasis waarna een contract tot de mogelijkheden behoort. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. data-typiste m/v Voor een internationale reisorganisatie zijn wij op zoek naar een data-typiste om de boekingen in te voeren. Het gaat om een functie van 25 uur per week. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Assistent Personeelszaken m/v Voor een Amerikaanse medicijnenproducent zijn wij op zoek naar een kandidaat die zich bezig gaat houden met postbehan- deling, dossierbeheer, ondersteuning bij werving en selectie, ziekte rapportage, contracten, notuleren enz. Vereist is werkervaring opgedaan bij meerder bedrijven, meao opleiding, WP 6.1, Lotus en Excel. Gedacht wordt aan iemand van eind 20 begin 30 jaar. Het betreft een full time functie met goede vooruitzichten. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Consultant boekhoudkundige software m/v Voor een relatie in Hillegom zijn wij op zoek naar kandidaten met een boekhoudkundige achtergrond (SPD of MBA), die graag met mensen omgaan en affiniteit hebben met software pakketten. De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en adviseren van klanten. U dient communicatief vaardig te zijn, in bezit van rijbewijs B, flexibel en leergierig. U komt terecht in een organisatie waar u alle kansen krijgt om uzelf te ontwikkelen en bewijzen. U wordt intern opgeleid. Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Gezien de teamsamenstelling hebben kandidaten tussen de 23 en 30 jaar de voorkeur. Ook schoolverlaters met relevante opleiding wordt uitdrukkelijk verzocht te reageren. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Medewerker Binnendienst met ervaring in de Houtbranche m/v Bent u op zoek naar een uitdagende baan met uitzicht op een vast dienstverband? Wij hebben de volgende vacature bij een relatie in Hillegom. Het betreft onder andere het onderhouden van contacten met klanten, het aannemén van orders, het maken van offertes en het afhandelen van klachten. Om deze zelfstandige baan goed te kunnen vervullen heeft u een opleiding op MBO/HBO-niveau en ervaring in een soortgelijke functie. Uw produktkennis wordt op peil gebracht door middel van een interne opleiding, maar ervaring in de houtbranche en/of affiniteit met deze produkten is een belangrijke pre. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Administratief boekhoudkundig medewerker m/v Voor een relatie in Beinsdorp zijn wij op zoek naar een zelfstandige kandidaat die in staat is de boekhouding en admini stratie van een klein bedrijf af te handelen. U dient daarvoor goed te kunnen omgaan met exact en wp 5.1. U bent zelfstandig en hebt enkele jaren werkervaring. U vindt het geen probleem veel alleen te werken en staat stevig in uw schoenen. Een vast contract op termijn behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. receptioniste m/v Voor een semi-overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een receptioniste die parttime wil werken (20 uur per week). Het gaat daarbij om zowel ochtend- als middagdiensten. De werkzaamheden zijn uiteenlopend: telefoonbehandeling, post rondbrengen, informatie verstrekken aan cliënten en assistentie verlenen in de kantine. De functie is voor minimaal een halfjaar. Informatie bij Tamira Storre, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Project-secretaresses m/v Voor een internationaal ingenieursbureau zijn wij op zoek naar secretaresses die van aanpakken houden en stress-bestendig zijn. Heeft u secretariële ervaring, kunt u goed met Word Perfect 5.1 en Word for Windows werken, dan kunnen wij u een full time baan voor lange tijd bieden. Informatie bij Harriëtte BAkker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een ervaren medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het verrichten van administratieve handelingen ten-behoeve van he inkopen van goederen en diensten. U kunt hierbij o.a. denken aan het controleren van orderbevestigingen, het bewaken van levertijden en betalingen, het uitwerken van offertes, het invoeren van gegevens in een geautomatiseerd systeem, het bijhouden van de agenda van de inkoper en het regelen van reizen. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met minimaal een afgeronde mavo-opleiding. Daarnaast dient u te beschikken over een redelijke kennis van het engels en van Word. Het betreft hier een full time baan voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Serviceverlener m/v Voor een relatie voor de regio Leiden zijn wij op zoek naa commerciële chauffeur voor het aan- en afleveren van diverse produkten bij klanten. Je verzorgt het relatiebeheer van het vaste klantenbestand. Je dient in het bezit te zijn van het rijbewijs B bij voorkeur C. Ook ben je sociaal vaardig, communi catief sterk en handig. Heb je commercieel inzicht, een mbo werk- en denkniveau en ben je jonger dan 35 jaar, neem dan z< snel mogelijk contact met ons op. Het betreft een functie voor lange tijd met de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. administratief/secretarieel medewerker m/v Voor een bank in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. Deels zullen u werkzaamheden bestaan uit het verrichten van baliewerkzaamheden. Daarnaast bent u verant woordelijk voor de secretariële werkzaamheden. U kunt hierbij o.a. denken aan het voeren van correspondentie, archiveren en het bijhouden van de agenda van de directie. De werkzaam heden zijn voor 3 dagen in de week. U moet in incidentele gevallen bereid zijn meerdere dagen te werken. Heeft u aantoonbare werkervaring en spreekt de functie u aan dan kunt u contact met ons opnemen. Het betreft hier een functie voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Bankmedewerkers m/v Voor een bankinstelling in Leiden zijn wij op zoek naar gemoti veerde kandidaten die het een uitdaging vinden om in een jong en enthousiast team in een dynamisch werkgebied te opereren. U bent het aanspreekpunt voor de particuliere klant. U gaat samen met de klant op zoek naar een oplossing voor zijn bancaire behoeften. Creativiteit, flexibiliteit en zelfstandigheid hierbij zijn zeer belangrijk. Er wordt een interne opleiding door de bank verzorgd. Voldoet u aan bovengenoemd profiel en heeft u MBO werk- en denkniveau dan bent u de kandidaat die wij zoeken. Wilt u deze leuke uitdaging aangaan, neemt u dan contact met ons op. Het betreft hier een functie voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Slagerijmedewerker m/v Bent u enthousiast, representatief en wilt u op oproepbasis in een slagerij werken, dan kunt u direct aan de slag. U kunt ingezet bij verschillende winkels in Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het verkopen, inpakken en snijden van vleeswaren. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Service medewerker Pest Control m/v Voor een relatie zijn wij met spoed op zoek naar een medewerker ongedierte bestrijding voor de regio Alphen a/d Rijn. De werkzaamheden bestaan uit het zoeken naar ongedierte en het bestrijden daarvan. Daarnaast dient u situaties op te sporen waarin ongedierte kan ontstaan. Ervaring voor deze werkzaamheden is niet vereist. Ook dient u 's avonds en in het weekend oproepbaar te zijn. U bent in het bezit van een rijbewijs en kunt zelfstandig functioneren. U heeft verant woordelijkheidsgevoel, geen hoogtevrees en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Voldoet u aan deze voorwaarden neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorgers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in het centrum van Leiden zijn wij met spoed op zoek naar jonge winkelverzorgers, tot 20 jaar. De werkzaamheden variëren van vakkenvullen tot het doen van de bestellingen. Voor deze functie is het van belang dat je voor lange tijd flexibel inzetbaar bent, vooral in de ochtenden, en "een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het belangrijk dat je een service gerichte instelling hebt. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijn medewerker m/v Heb je een opleiding lts-hout en ben je een aanpakker, dan kan je meteen aan de slag bij een houtverwerkingsbedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het klaarzetten van hout(materialen) voor klanten. Kennis van hout- en plaat materialen is dus vereist. Heftruck ervaring is een pré maar geen vereiste. Ben je geïnteresseerd in deze functie en tussen de 22 en 30 jaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Het betreft een vacature voor lange tijd met de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerkers (full-time) m/v Hennes Mauritz is op zoek naar full-time magazijnmede werkers voor verschillende afdelingen. De werkzaamheden op de afdelingen liggende en hangende produktie bestaan uit het tellen, uitpakken, ophangen, sorteren en verdelen van kleding. De afdeling pick-stock is verantwoordelijk voor nalevering. Aan de hand van bestellijsten, verzamelt u de kleding ten behoeve van de filialen in Nederland en Belgie. Wil je werken in een dynamische omgeving en beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift, neem dan direct contact op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Werkvoorbereider/meewerkend voorman m/v Voor een gerenommeerd hoveniersbedrijf in de bollenstreek zoeken wij een ervaren hovenier die gaat werken als werkvoor bereider. Aan de hand van het ontwerp voor een tuin maakt u een begroting en vervolgens de planning; bijvoorbeeld wanne* moeten welke materialen ingekocht worden en wie van de werknemers kan/moet ingezet worden? Daarnaast begeleidt u werknemers en adviseert hen. Voor deze baan zoeken wij e kandidaat met een middelbare tuinbouwopleiding en een aantal jaren ervaring in het hoveniersvak. Heeft u een servicegerichte instelling en bent u op zoek naar een baan met uitzicht op v. dienstverband bij een jong en gerenommerd bedrijf, neem d. snel contact op met ons! Informatie bij Marleen van Maanen, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Winkelmedewerkers m/v Ben jij op zoek naar een vaste baan bij een groot winkelbedrijf, reageer dan snel. Voor een grote discount winkelketen in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar twee medewerkers op de afdeling kassa en gordijnen. Ervaring op dit gebied is niet tl direkt noodzakelijk. Een flexibele instelling en aanpakkersmenta- liteit is wel zeer belangrijk voor deze functie. De baan biedt uitzicht op een contract voor 13 tot 30 uur. Ben je niet ouder dan 21 jaar en herken je jezelf in bovenstaand profiel, kom dan even bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Slagerijmedewerker m/v Heeft u verkoopervaring en wilt u op oproepbasis in een slagerij [j werken, dan kunt u direct aan de slag. U wordt flexibel ingezet bij verschillende winkels in Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het verkopen en snijden van vleeswaren. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Bejaardenverzorgende (full-time/part-time) m/v Bent u gediplomeerd bejaardenverzorgende en wilt u binnenkort aan de slag? W.ij hebben volop mogelijkheden, me- name bij een verzorgingshuis in de Bollenstreek. Momenteel hebben wij diverse vacatures, voor 24, 36 of 40 uur per week, verdeeld over zowel dag- avond- als nachtdiensten. U kunt direct aan de slag, maar ook als u pas over een aantal weken beschikbaar bent is het zinnig te reageren. Heeft u interesse neem dan direct contact met ons op, wij informeren u graag over uw mogelijkheden. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Kassier m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij met spoed op zoek ei naar kassieres. Ben jij tussen de 17 en 21 jaar, rekenvaardig, representatief en full- of parttime beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureai Bij Restart Computers BV (18 medewerkers) kunnen nu weer enkele mensen een start maken met een veelbelovende carriere. Restart Computers spreekt aan: Door ons uniek aanbod weten steeds meer bedrijven de weg naar Restart te vinden. Profiteer daarvan door op deze rijdende trein te springen: want groei betekent carriere kansen. ne 0

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32