«Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ALCAS Rijnland Oproep krachten m/v entralist m/v commerciële klantenbezoeker Polikiiniekassisten ten medisch secretaresses Medi Inter m PART-TIME VERKOOPSTER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker administratie en receptie m/v iconessenhuis Leiden füfaconessen- Leiden is een dern, professio- en financieel ond regionaal ;enhuis, met 300 bedden igeveer idewerkers, tei ei jigtal medisch 'ft cialisïëw. Vrij- alle spectalis- i zijn vertegen- ordigd. Jaarlijks oeken 130.000 iëntervde poli- iek en zijn er er 12.500- iwbouw van jeddenhuis is rórbereiding. Centrale Organisatie Kinderopvang zoekt ten hoeve van Peuterspeelzaal „Groen Knollenland" ElïSÖ^Gf I maart 1997 een ERVAREN LEID(ST)ER (17 uur) z<|e werkdagen zijn dinsdag, donderdag en vrijdagochtend. (ij zoeken iemand die: - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang - in het bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - minimaal 20 jaar is - bereid is tot het doen van avondwerk/neemt deel aan relevante overlegvormen - een visie heeft op het werken met peuters van 2-4 jaar in een peuterspeelzaal - goed in een teamverband kan functioneren - goede creatieve vaardigheden bezit - stagiaires kan/wil begeleiden Ij bieden: - een boeiende, afwisselende baan in een organisatie met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform CAO-Welzijn, salarisregeling Sociaal Cultureel Werk efonische informatie is te verkrijgen bij Mevr. S. de Joode op maandag en iensdagochtend van 12.00-13.00 uur, tel. 5217222 of bij Mevr. M. Velthoen lag en donderdagochtend van 09.00-1100 uur, tel. 5121195. iriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae vóór 24 februari a.s. richten i: Sollicitatiecommissie Groen Knollenland, t.a.v. Mevr. M. Velthoen, stbus 11033,2301 EA LEIDEN. Functie-informatie: Onder de civiele dienst ressorteren o.a. de afdeling huishouding, interne dienst, keukens en restauratieve voorzieningen. Voor een aantal huishoudelijke functies binnen deze afdelingen zijn wij op zoek naar oproepkrachten die worden ingezet tijdens ziekte, vakanties en ADV van de vaste krachten. De werktijden zijn afhankelijk van de functie en afdeling, maar de nadruk ligt op de ochtenden tussen 09 - 12.30 uur. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met kandidaten die: een opleiding hebben op minimaal LHNO-niveau zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken gevoel voor service en hygiëne hebben de Nederlandse taal goed beheersen. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 10 (maximaal 16,13 bruto per uur). Inlichtingen; Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij mevrouw S. Janssen, hoofd huishouding, mevrouw C. van Splunter, hoofd interne dienst of mevrouw L. Doets, hoofd restauratieve voorzieningen, telefoon 071-5178178. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeelszaken, onder ver melding van vacaturenummer 111-3, op onderstaand adres. Houtiaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Regionale Brandweer Rijnland en de Centrale Post Ambulancevervoer Hollands Midden ragen ten behoeve van de alarmcentrale, waarin zowel de Regionale landweer Rijnland als de Centrale Post Ambulancevervoer zijn ndergebracht een oor 34 uur per week unctie-informatie: pde alarmcentrale worden brand- en ongevalsmeldingen c.q. iilpverlening en aanvragen voor ambulancevervoer verwerkt. De centralist lördineert, alarmeert, begeleidt en verstrekt informatie om de brandweer ambulance inzetten zo goed mogelijk te laten verlopen. Naast het erken aan de meldtafel worden diverse administratieve en praktische erkzaamheden verricht. De werktijden zijn c Jnctie-eisen: vooropleiding op MBO-niveau, bij voorkeur verpleegkundige richting; werkervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbevelling; diploma brandwacht, of bereid zijn dit te behalen; joede contactuele eigenschappen; woonachtig in Leiden of omgeving; Brvaring in het werken met computers. alaris en rechtspositieregeling: el salaris bedraagt omgerekend bij een werkweek van 34 uur maximaal 4.143,- bruto per maand (schaal 7). Voor het werken in onregelmatige enst wordt een onregelmatigheidstoeslag toegekend van 21%. De chtspositie van de gemeente Leiden is van toepassing. Bn psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. oor nadere informatie kunt u contact opnemen met Bvrouw L.A. Groeneveld, chef alarmcentrale of evrouw M.A.C. Groenewegen, P&O-adviseur, tel. 071 - 524 07 77. w schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de ommandant van de Regionale Brandweer Rijnland, Gooimeerlaan 25, 117 JZ Leiden. ACHTERGRONDMUZIEK Alcas achtergrondmuziek - muziekverzorging op maat! Alcas achtergrondmuziek is een jong en dynamisch bedrijf dat achtergrondmu ziek en de complete audiobehoefte verzorgt in de horeca-branche, textielbran che, retail-branche en is marktleider in de Benelux. Alcas verhuurt achtergrondmuziek via satelliet, op CD en op cassette van pop/dance tot klas sieke muziék. Onze klantenbezoekers, gestationeerd in hun eigen rayons, voor zien onze klanten 4-wekelijks van nieuwe muziek. Ons bedrijf is gevestigd in Naarden en heeft circa 65 medewerk(st)ers. In verband met de sterke groei zijn wij met spoed op zoek naar enthousiaste kandidaten voor het rayon Den Haag, Leiden, Bollenstreek, Alphen a/d Rijn voor de functie van: Functie-eisen: een middelbare opleiding woonachtig in het rayon een klantvriendelijke instelling een representatief voorkomen flexibiliteit commerciële buitendienst ervaring zelfstandig kunnen werken kennis van audio-apparatuur is een pré Alcas biedt een veelzijdige baan waarin het 4-wekelijks bezoek aan onze klanten centraal staat. Tijdens dit bezoek voorziet u de klant van nieuwe muziek. U wordt geacht de bestaande relaties te onderhouden en te intensiveren. Wij bieden u commerciële en financiële eindverantwoordelijkheid voor uw eigen rayon. Tevens bieden wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Bent u tussen de 22 en 30 jaar en in het bezit van een rijbewijs? Denkt u het nieuwe gezicht van Alcas te zijn stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar Alcas B.V., t.a.v. Leo Kemmink, Postbus 5068, 1410 AB Naarden. ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. op afroepbasis (0-uren) U kan worden ingezet bij meerdere poliklinieken. De duur van de inzet kan variëren van enkele uren tot enkele maanden. De gemiddelde arbeidsduur bedraagt maximaal 16 uur per week. U bent niet verplicht om aan een oproep gehoor te geven. - Spreekuurbegeleiding; - het verzorgen van de correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer; - archiverinq; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek. Functie-eisen: - Medisch secretaresse NAMS of doktersassistente LOI, of meerdere jaren aantoonbare ervaring als medisch secretaresse en goede kennis van medische terminologie; - ruime ervaring met WP 5.1 - een goede typevaardigheid; - regelmatig beschikbaar voor minimaal twee dagen per week. Het bruto-uurloon voor deze functie bedraagt maximaal 20,50 3.550,- bruto per maand op fulltime basis (FWG 30)). Tevens wordt uitbetaald: 8% vakantietoeslag, een vakantie-/feestdagen toeslag, een vergoeding per gewerkte dag voor woon-werkverkeer. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw A. Bouwman-Mulder, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 30.97. MEDEWERKER SECRETARIAAT (v/m) voor 28 uur per week. De medewerker werkt in een team van drie personen. Dit team is verantwoordelijk voor de uitvoering van algemeen ondersteunende taken op het gebied van secretariaat, receptie en telefoon. Taken van de nieuwe medewerker zijn: Ondersteuning van de directeur onder meer door: - agendabeheer - ondersteuning vergaderingen Algemeen secretariaat: - postbehandeling - archivering - type- en kopieerwerk Receptie en telefoon: Ontvangst van bezoekers en behandeling inkomend en uitgaand telefoonverkeer. Wat verwachten wij? Kandidaten zijn in staat deze functie zelfstandig en accuraat te vervullen. Zij zijn deskundig op het gebied van secretariaat en managementondersteuning; deze deskundigheid hebben zij verkregen door een combinatie van beroepsopleiding en praktijkervaring. Ook kennis en vaardigheden op het gebied van communicatie en vaardigheid in behandeling van telefoonverkeer is nodig. Gezien deze wensen zijn kandidaten minimaal 25 jaar. Wat bieden wij?: - een functie waarin u uw capaciteiten volop kunt ontplooien; - rechtspositie volgens CAO-Welzijnswerlc - salaris minimaal 2.707,- bruto per maand bij 2EJ-urig dienstverband. Informatie is te verkrijgen bij de heer T. Fluitsma, tel. 071 -5121 195 (op maandag tussen 9 en 12 uur en op woensdag tussen 14 en 17 uur). Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u tot 28 februari richten aan COKL ta.v. de sollicitatiecommissie, Postbus 11033, 2301 EA Leiden. Sollicitatiegesprekken zullen op 10 maart plaatsvinden. Herken jezelf als intercedent (m/v) bij Medi Interim Leiden Medi Interim is de gespecialiseerde uitzendorganisatie voor de gezondheidszorg en is onderdeel van de Start Holding. Bovendien is Medi Interim zeer succesvol. Dit succes is niet in de laatste plaats te danken aan onze medewerkers, die wij selecteren op karakter en persoonlijkheid. Herken jezelf: je werkt met plezier in een team. Dit betekent dat je anderen weet te stimuleren. Je beseft dat een zeer goede onderlinge band bijdraagt tot een optimaal resultaat. Je bent zeer klantvriendelijk, uiterst stressbestendig en accuraat. Functie-omschrijving: je bent verantwoordelijk voor de selec tie en plaatsing van uitzendkrachten en je doet de bijbehorende administratie. Je onderhoudt contacten met klanten en je vervangt de office-manager bij diens afwezigheid. Opleiding en achtergrond: VWO-niveau, aangevuld met kennis en ervaring in de gezondheidszorg (bijv. A-verpleeg kundige). Daarnaast is ervaring in dienstverlening en administratie van belang. Je bent 25 jaar of ouder. Ben je geïnteresseerd in deze fulltime baan en woon je in Leiden of omgeving, schrijf binnen 8 dagen naar Medi Interim, t.a.v. mevr. A. Wagensveld, afd. Personeelszaken, Joan Muyskenweg 124, 1099 CK Amsterdam, telefoon 020-6682071. Bij voorkeur met pasfoto. De Stichting Bedrijfslaborcitorium voor Weefselkweek (SBW) verricht opdrachten voor ondernemers in de tuinbouw, met name de sierteelt. De doelstelling van SBW is weefselkweektechnieken voor planten te ontwikkelen en toe te passen teneinde vermeerdering en veredeling van planten te versnellen. Daartoe beschikt SBW over een onderzoeksafdeling en 2 productie-afdelingen. SBW heeft geen eigen handel en veredeling. Hierdoor is SBW de ideale partner voor veredelings- en vermeerderingsbedrijven. Zowel in onderzoek als in productie wordt aan een groot scala van gewassen gewerkt door 100 medewerkers. SBW is hiermee het toonzettende bedrijf in West-Europa. Voor onze sterk groeiende organisatie zoeken wij een PERSONEELS FUNCTIONARIS mm die de volgende taken uitvoert: Opstellen van het personeels cn loopbaanbeleid Werven, selecteren, aannemen en contracteren van personeel Verzorgen van de personeelsplanning Opzetten en beheren van een personeelsinformatiesysteem Aanleveren en verwerken van salarisgegevens aan het loonservicebureau Organiseren en begeleiden van functionerings- en beoordelingsgesprekken Rapporteren over ziekteverzuim en functioneren van personeel Wij vragen: - een opleiding op HBO/MBO-niveau - enige jaren praktijkervaring in een soortgelijke functie - een stevige persoonlijkheid, initiatiefrijk, zelfstandig, doorzettingsvermogen, teamspeler, tactvol en overtuigend - goede contactuele vaardigheden - beschikbaarheid voor 5 dagen per week (38 uur) - ervaring met Exact en Excel - bij voorkeur enige kennis/ervaring met tuinbouw Wij bieden in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor een jaar; bij goede invulling van de functie volgt een vaste aanstelling. Heeft u interesse in werken in ons bedrijf met bovengenoemd takenpakket en voldoet u aan de gestelde eisen, dan wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae vóór 28 februari 1997 te sturen naar de Stichting Bedrijfslaboratorium voor Weefselkweek SBW, Postbus 52, 2370 AB Roelofarendsveen. Voor informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer Ing. A. Broere, directeur, tel. 071-3314900 (privé 0172-603964). QUEEIM ANNE DAMESMODE te OEGSTGEEST voor 2 dagen per week Bent U een modebewuste, commerciële, service- en klantgerichte vrouw van 30 tot 40 jaar met gevoel voor stijl en creativiteit om onze merken-modecollectie aan onze klanten te adviseren stuur dan snel een kort briefje met c.v. en pasfoto aan Queen Anne Mode bv. t.a.v. mevr. J. F. M. Aardse-van Sark De Kempenaerstraat 2 2341 GL Oegstgeest tel. 071-5177475 Radiodiagnostiek en Nucleaire Geneeskunde (28 uur per week) Vac.nr. 97.T.01.07.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het typen van medische verslagen; - het invoeren van gegevens in het zieken huisinformatiesysteem met betrekking tot de administratie en archivering van onder zoeken; - het maken van afspraken voor onderzoek van patiënten; - het ontvangen van patiënten; - verder voorkomende administratieve werk zaamheden. Gevraagd wordt: - goede typevaardigheid; - goede kennis van de medische termino logie; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen omgaan met wisselende werkdruk; - vooropleiding HAVO of vergelijkbaar niveau. Salaris: maximaal f 3.507,- bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Camps, bedrijfsleider (071 - 526 34 66, of pieper 9125). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M verD°u Hert<B?«n u« scW«'114 dase" tooréie" van CV J^"deXe ad^n HooM t t—

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31