Personeel Personeel Personeel WIE TEKENT? El zoekt: Intensive Care Verpleegkundige m/v HE RUIMTE BEHEERDER M/V JO: (80-100%) Adecccr Adeccoi chef advertentie administratie m/v embouw Holding Controller Medewerker P&O ZATERDAG 1 FEBRUARI 1997 Het Spaarne Ziekenhuis is met bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangrijk regionaal, interconfessioneel ziekenhuis, met vestigingen in Haarlem en Heemstede. Met zo'n 25 specialismen wordt professionele en patiënt gerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten. Vandaar dat ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst. In dat kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet niepwe ziekenhuis vestiging die binnen enkele jaren in Hoofddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt te onder strepen, wordt het systeem van integrerende verpleegkunde toegepast. Dat wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heeft Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis op het gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend Onze eigentijdse kijk op gezondheidszorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers: mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen taken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied. Onze afdeling Intensive Care De afdeling intensive care van ons ziekenhuis in Heemstede is een zelfstandige, goed geoutilleerde unit met 6 bedden, waarvan 2 beademingsplaatsen. De afdeling verzorgt tevens het praktische opleidingsgedeelte voor IC-cursisten. Voor deze drukke afdeling zoeken wij collega's met een IC-aantekening en liefst al met enige ervaring. Technisch inzicht en zelfstandig kunnen werken is belangrijk en persoonlijke begeleiding van patiënten en familie staan bij ons hoog in het vaandel. Als IC-verpleegkundige bent u bij ons verantwoordelijk voor de totale zorg voor de aan u toegewezen patiënten. Naast een fulltime collega, zoeken wij tevens IC-verpleegkundigen voor de oproepdienst. Voor deze functie zijn de arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal f 3.166,- en maximaal f 5.153,- bruto per maand op fulltime basis (FWG-niveau 50). Het ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang. Heeft u interesse? Bel dan voor meer informatie met mevrouw F.C. Muller, hoofd IC a.i., (023) 514 15 87. Uw schriftelijke sollicitatie (o.v.v. vacature nummer VD\9704\SJS) kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede, ter attentie van mevrouw S.J. Stammis. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Morssingel 7 2312AZ Leiden Telefoon (071514 42 46 Personeelsdiensten Telefax io7d 51302 84 Productiemedewerkers m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. In deze functie draag jij zorg voor de juiste bediening van de machi- (j nes die bier in fles. fust of blik verpakken. Een LBO- opleidingen een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn vereist. Werkervaring is een pré. Ben je accuraat, gemotiveerd en flexibel inzetbaar in ploegendiensten? Ben je mini maal achttien jaar oud en voor langere tijd beschik baar? Dan zijn wij op zoek naar jou! Machinemedewerkers m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. In deze functie draag jij zorg voorde juiste bediening van de machi nes die bier in fles. fust of blik verpakken. Ook zie jij toe op de kwantiteit en de kwaliteit van de verpakking van de producten. Een technische opleidingen een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn vereist. Werkervaring is een pré. Ben je accuraat, gemotiveerd en flexibel inzetbaar in ploe gendiensten? Ben jij minimaal achttien jaar oud en voor langere tijd beschikbaar, dan zijn wij op zoek Vorkheftruckchauffeurs m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Voor het laden en lossen van vervoerseenheden, het aanvoeren van emballage naar de collones, het afvoeren van bierpro ducten naar opslaglocaties en het afhalen en verladen van reclamemateriaal. Een EVO-diploma, een oplei ding op LBO-niveau en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn vereist. Ruime werkervaring op de heftruck is belangrijk. Ben jij stressbestendig en flexibel inzetbaar in ploegen diensten? Werk jij graag in een teamverband en ken jij je verantwoordelijkheden? Neem dan contact met ons op! Secretaresse m/v Voor een technisch bedrijf in Leiden zijn wij op zoek .ecretaresse die goede kennis heeft van de I Engelse taal. Je gaat de sales meetings bijwonen en I daar ook verslagen van maken. Verder boek jij zaken- verzorg je alle noodzakelijke documenten. I Kun jij zelfstandig brieven opstellen en heb jij mini- I maal één jaar werkervaring, kom dan snel langs! 1 Schoonmakers m/v een relatie in l eiden zijn wij op zoek naar mensen I die fulltime beschikbaar zijn en die er geen bezwaar tegen hebben om soms op oproepbasis te werken. Op verschillende locaties moet er schoongemaakt wor den. Voor vervoer wordt gezorgd. I leb je interesse in functie neem dan contact met ons op! Merchandisers m/v I Voor een verffabriek in Sassenheim. Bij doe-hel-zelf winkels moeten verfschappen omgebouwd worden. Ie kunt secuur werken en bent flexibel inzetbaar en in het bezit van een eigen auto! Je hebt commercieel icht. Interesse? Neei Enquêteurs m/v I Voor een verffabriek in Sassenheim. Verschillende relaties van dit bedrijf moeten geënquêteerd worden, een parttime functie variërend van 5 lot 20 uur week verspreid over de ochtend- .middag- en avonduren. Telefoonervaring is een pré. Ben jij lange- e tijd beschikbaar en heb je geen bezwaar tegen flexi- bele werktijden, neem dan contact rr Voor jOU s doenwijlïICCr i don je verwacht! Bij Hans van Egmond Architecten weten we bouwkundige tekenaars die het vak verstaan goed te waarderen. Ster ker nog: we kunnen een aantal vakmannen of vakvrou wen meteen gebruiken! Heb je het MTS- of HTS-diploma en staan je vingers al helemaal naar Autocad 12? Dan wordt het hoog tijd om een sollicitatiebrief met c.v. te schrijven naar onze chef de bureau Lex Seysener. Voor meer informatie is hij ook telefonisch bereikbaar. Hans van Egmond Architecten, Gooweg 5, \n 2201 AX Noordwijk UQ\ Telefoon 071 -3619700 1 G"* Fax 071-3611366 architekten Hollandse Dagbladcombinatie b.v. De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) met hoofdvestigingen in Alkmaar en Haarlem is uitgever van regionale dag- en weekbladen in Noord- en Zuid-Holland. Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant voorzién dagelijks ruim 700.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Verder behoren het huis-aan-huisblad Noordhollands Weekblad en de verspreid-organisatie InterHolland Verspreiders tot de HDC. In totaal werken er ruim 1000 i In verband met het vertrek van de huidige chef zoekt de HDC De afdeling advertentie-administratie is gevestigd i: medewerkers. De afdeling verzorgt de facturering renbeheer, het klachtenbeheer en het beheer van c< werkmaatschappijen. Alkmaar en bestaat uit 12 in advertenties, het debiteu- >r de HDC- Service-verlening aan adverteerder: i alle taken voorop. De chef van de afdeling maakt plannen voor de ontwikkeling van de administra tieve organisatie, de geautomatiseerde systemen en het debiteurenbeleid. Hij/zij is in staat administratief inzicht te koppelen aan goede contactuele eigen schappen en kan daardoor de afdeling service-gericht laten opereren. De chef onderhoudt intensieve contacten met enerzijds adverteerders en ander zijds afdelingen binnen de HDC, zoals advertentieverkoop, boekhouding en rekencentrum. Hij/zij weet goed te functioneren in het spanningsveld dat daar bij kan ontstaan. De chef rapporteert aan de controller van de HDC. IJ VRAGEN Kandidaten voor deze functie moeten beschikken over: - een opleiding HEAO-BE - aantoonbaar goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden - minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare, leidinggevende functie WIJ BIEDEN De functie biedt de mogelijkheid om zelfstandig vorm te geven aan i gerichte, administratieve afdeling. De HDC is een onderneming die - 'aarden - toekomstperspectieven kan bieden. stekende arbeidsvoor' Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 310 296 UW REACTIE. Voor meer informatie over de functie kunnen geïnteresseerden contact opnemt met de huidige chef advertentie-administratie, de heer F. Kolderman, tel. 072 - 5 196 292. Een schriftelijke sollicitatie kan - binnen veertien dagen - worden gericht aan Hollandse Dagbladcombinatie, afdeling Personeel 8c Organisatie, postbus 2, 1800 AA Alkmaar onder vermelding van vacaturenummer A79. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Bloemenveiling Flora is een coöperatieve veilingvereniging, waarbij circa 1800 bloemen- en plantenkwekers als lid zijn aangesloten. In totaal zetten ongeveer 3000 telers uit binnen- en buitenland bun produkten bij Bloemenveiling Flora af Samen zorgen zij voor een Jaaromzet van ongeveer 650 miljoen gulden, die groten deels via zes veillngltlokken tol stand komt. Dagelijks zijn ruim 480 medewer kers actief betrokken bij de uitvoering van de belangrijkste taak van bet veiling bedrijf: de afzet van de door leden en andere producenten aangevoerde bloe- men en planten. De afnemersgroep van Bloemenveiling Flora bestaat voor namelijk uit binnen Nederland Afdeling ruimtebeheer De afdeling ruimtebeheer maakt onderdeel uit van de afdeling algemene zaken en houdt zich bezig met de ontwikkeling en het beheer van het vei lingcomplex, de commerciële verhuur van kopersaccomodatie en milieu beheer. Uw taken In afstemming met collega's draagt u bij aan de ruimtelijke ontwikkeling van het veilingcomplex en verhuurt u ruimte aan externe en interne huur ders. U bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling, bewaking en voort gangscontrole van onroerendgoedprojecten en het milieubeheer. Daar naast stelt u aan de hand van financiële analyses de tarieven voor deze projecten vast. U staat onder de directe leiding van het hoofd algemene zaken. Wij vragen Iemand die zich in deze branche thuis voelt. U heeft minimaal 5 jaar erva ring in de vastgoed- of facilitaire dienstverlening. Tevens heeft u een HBO opleiding op het gebied van bouwkunde of bedrijfskunde, facilitair bedrijf of makelaardij. Uit eerdere prestaties blijkt uw klantgerichtheid en commer cieel bedrijfseconomisch inzicht. U staat bekend als iemand die uitstekend met operationele mensen kan samenwerken. Indien ook uw mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goed is, bent u voor ons een interes sante kandidaat. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, neem dan contact op met dhr. J. de Mol, hoofd algemene zaken, tel. 071 -4094265. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u voorzien van een curriculum vitae, naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. t.a.v. de heer J.Y. Jansen Postbus 10 2230 AA Rijnsburg laan van verfpr 2231 BZ rijnst tel.: 071-4094pa Onder het motto "bouwen met beleid" wordt de aanpak van Heembouw Holding gekenmerkt door klantgerichtheid, kwaliteit en aandacht voor arbeidsomstandigheden Onder Heembouw Holding ressorteren enkele bouwondernemingen in de regio Zuid-Holland. Met 120 medewerkers realiseert de Groep een uitstekend rendement. Voor haar hoofdkantoor in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar een Controller, die in staat is om deze groeiende organisatie op het financiële vlak nog slagvaardiger te maken. De Controller is lid van het Management Team en rapporteert aan de directie. verschillenanalyses per project opstellen van de jaarrekening en verzorgen van de bi|behorer consolidatie optimaliseren van het managementinformatiesysteem aansturen van de financiële administratie (5 medewerkers) opstellen van budgetten en begrotingen bijdrage leveren aan het strategisch beleid Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd 30 - 35 iaar opleiding op HEAO-BE of SPD-niveau minimaal 5 jaar gedegen bedrijfseconomische ervaring, bij voorkeur opgedaan in een sterk projectmatige organisatie goede kennis van administratieve automatisering fiscale kennis alsmede kennis van loonadministraties is een pre affiniteit met de bouwwereld betrouwbaar, stabiel en mensgericht Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van referentienummer EV/47340, te sturen naar Michael Page. "Apollo House", Gerrit van det Veenstraat 9,1077 DM Amsterdam, t.a.v. drs Edmonda A.J. Visser RA. Voor nadere informatie kan met haar contact worden ojjgenomen, telefoon 020-5789444. M i c h a e Page tijdelijke - Londen - Parijs Sydney - Hongkong - Singapon Joop van den Ende Productions, onderdeel van ENDEMOL Entertainment Holding Btai gevestigd in TV Studio Aalsmeer. Als één van de grootste productiemaatschappijen in Ei'1 staat zij bekend als producent van televisie-, theater- en live entertainment producties. JocP" den Ende Productions biedt werk aan ruim 300 vaste medewerkers. Gemiddeld werken jaar ruim 1500 werknemers aan diverse producties mee. llt I I De afdeling Personeel en Organisatie, bestaande uit een team van 6 personen, advisee zi ondersteunt de directie en het management bij vaststelling en uitvoering van het persofd' beleid. Wegens het vertrek van één van onze collega's zijn wij op zoek naar een d m/v In deze veelzijdige functie ondersteunt u zowel het afdelingssecretariaat als één van de personeelsfunctionarissen. Dit houdt in dat u aanspreekpunt bent voor allerhande (telefonische) vragen en daarnaast o.a. de volgende taken verricht: agendabeheer, postbehandeling, verzorgen van arbeidsovereenkomsten, in- en output van het personeelsinformatie-systeem, aanvragen van uitzendkrachten en het verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. beleidsontwik keling zoals het verzamelen van gegevens, het opstellen van concepten etc. Wij verwachten dat u beschikt over een afgeronde opleiding HAVO/MEAO-secr. aangevuld met MBO-PW of MBO AP/PB (of studerend voor HBO-PW) en ervaring heeft met werken op een afdeling P&O. Bent u daarnaast zelfstandig, cijfermatig, nauwkeurig, flexibel en boven de 25 jaar en voelt u zich thuis in een dynamische werkomgeving dan verzoeken wij u, binnen een termijn van 5 werkdagen, een schriftelijke sollicitatie te zenden of te faxen aan: Joop van den Ende Productions B.V., t.a.v. Ilona Schinagl Postbus 190, 1430 AD AALSMEER faxnummer 0297 - 321394 V A Nete

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34