Personeel Personeel Personeel Personeel Personei ■miEMrraFwrnimnmi /llke/nade Vormgever Bedrijfsleider met bouwtechnisch én commercieel inzicht II BUI Ervaren Assistent Accountant (m/v) Slobbe Kansen in technisch werk ZATERDAG 1 FEBRUARI 1997 Imabo Elf rings Den Haag is niet zijn profcenter magazijn en toonzaal gevestigd in het Laakhaven gebiedeen modern bedrijvencentrum dat momenteel volop in ontwikkeling is. Elf rings is voor al haar activiteiten gecertificeerd conform ISO 9002. Naast het handelsbedrijf is in Den Haag een gespecialiseerd verwerkingsbedrijf actief: Elf rings Bouw- en Handelsmaatschappij BV. Voor dit bedrijf zoeken wij een Imabo is een grote én toonaangevende groep in bouwmate- Zo'n 50 zelfstandige bouwmaterialen han delaren bundelen inkooplogistiek en professionele dienst verlening. Imabo is daardoor een van de voornaamste leveranciers van bouwmaterialen voor zowel de professio nele verwerker als de consument. Elfrings Bouw- en Handelsmaatschappij BV is een zelfstandig bedrijf met twee verschillende activiteiten: een tegelbedrijf en een betonreparatiebedrijf. Dagelijks is een groep van een kleine twintig vakkundige medewerkers actief in de meest uiteenlopende projecten in de regio Den Haag, maar ook daarbuiten, waarbij Elfrings' tegelzetters soms zelfs tot ver over de grens worden ingezet. De aard van uw functie Als bedrijfsleider van Elfrings Bouw- en Handelsmaatschappij BV geeft u leiding aan de dagelijkse activiteiten onderhoudt u contacten met opdrachtgevers bouwt u relaties op met potentiële opdrachtgevers volgt u de markt van bouwprojecten op de voet bent u verantwoordelijk voor omzet en resultaat rapporteert u rechtstreeks aan de directie Onze functie-eisen Om deze dynamische functie te kunnen vervullen verwachten wij een bouwtechnische opleiding op MBO- of HBO niveau goed ontwikkeld bouwtechnisch inzicht sterke commerciële en ondernemende eigenschappen organisatietalent aantoonbare leidinggevende capaciteiten goede representatieve eigenschappen uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een accurate werkwijze Onze waardering In deze verantwoordelijke functie kunt u rekenen op: een uitstekend salaris en aanvullende voorwaarden bedrijfsauto zelfstandige en gevarieerde functie met alle ruimte voor eigen invulling enthousiast team van medewerkers Uw reactie Bent u geïnteresseerd in deze vacature? Stuwt u dan een korte motivatie en een c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Elfrings Bouw - en Handelsmaatschappij B.V., Postbus 164,2501 CD Den Haag, t.a.v. de heer P.C. Wolf Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met de heer A. Noppe)i, directeur, op telefoonnummer: 070 3801050. Lulofsstraat 20-24 Telefoon: 070 3801050 Fax: 070 3890202 Den Haag Wij zijn op zoek naar een zevende collega teneinde de gestage groei flexibel en daadkrachtig te kunnen continueren. Van onze nieuwe collega verwachten wij dat hij of zij op correcte en efficiënte wijze de volgende werkzaamheden zal verrichten: doelmatig inrichten van administraties zelfstandig opstellen van financiële overzichten samenstellen van belastingaangiften I IS DESKUNDIG Kandidaten voor deze funktie dienen minimaal aan de op ht gebied van adminbtratievi- volgende eisen te voldoen: diploma S.P.D. zeer goede contactuele eigenschappen ruime ervaring in genoemde werkzaamheden owe dienstverlening richt zich op gedegen fiscale kennis flexibele instelling ORGANISATIE, BEDR)|fSECONOMI£, INFORMATIEVERZORGING EN nSCALFTUTEN ADVISERING EN BEGELEIDING OP BOVENGENOEMDE Onze collega kan rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden en prettige werksfeer. Belangstellenden worden verzocht sollicitaties te richten aan: Accountantskantoor H.|. Slobbe BV Postbus 357 2200 AJ Noordwljk t.a.v. dhr. A.H. Slobbe GEBIEDEN, HET VERZORGEN VAN ADMINISTRATIES EN HET OPSTELLEN VAN FINANCIËLE OVERZICHTEN, DE VERWERKING VAN SALARISADMINISTRATIES, ALSMEDE OP HET BEMIDDELEN Bl| DE AAN- EN VERKOOP VAN BEDRJfVEN. Accountantskantoor gemeente alkemade, postbus 12370 aa roelofarendsveen Wie komt ons team van medewerk(st)ers versterken? Bij de sectie financiën van de afdeling financiën en personeelszaken van de gemeentesecretarie te Roelofarendsveen wordt gevraagd een medewerk(st)er financiën De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14 000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. Beknopte functie-inhoud: - het in teamverband verrichten van werkzaamheden benodigd voor het opstellen van de begroting, jaarrekening, meerjarenplanning en managementrapportages. - het controleren en coderen van facturen; - gedeeld systeembeheer van onze IBM/AS400; - het beheer van de gemeentelijke basisregistratie; - assisteren bij overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - studerend voor HBDO-financiële richting. - ervaring met ten minste een groot deel van genoemde werkzaamheden; - kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, bij voorkeur L T software; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 4.387,- bruto per maand (maximumsalaris van niveau 7). Het definitieve functieniveau zal t.z.t. worden bepaald aan de hand van functiewaardering. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers en de Wet Bevordering Evenredige Arbeidsdeelname Allochtonen. Gehandicapten en allochtonen in de zin van deze wetten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook met name verzocht te solliciteren. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie kan worden verkregen bij het hoofd van de afdeling financiën en personeelszaken de heer P.C.M. Theuns, tel. (071) 332 72 75 of bij het hoofd van de sectie financiën de heer C.H.M. van Wieringen. tel. (071) 332 72 81. - Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen. medewerker volkshuisvesting v/m voor 30 uren per week Functie-informatie: te benoemen functionaris: is belast met de beleidsontwikkeling en uitvoering van de volkshuisvesting; verricht administratieve en overige werkzaamheden in het kader van de Huisvestingswet; is belast met woonwagen aangelegenheden; is belast met het monumentenbeleid; is belast met het woonruimteverdelingsbeleid; overige binnen het team voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; enige ervaring met genoemde werkzaamheden; enige automatiseringskennis; zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. 142,- Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 4. bruto per maand (niveau 8) bij een 30-urige werkweek bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruimte studiefaciliteiten) alsmede een gunstige variabele werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; interne en externe werving vindt gelijktijdig plaats; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40 of de heer J.W. Harland, teamleider Welzijn en Burgerzaken, tel. (071) 580 63 41. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. a Gemeente yp .Zoeterwoude Commercieel service engineer m/v Voor een internationaal opererend bedrijf uit Zoeterwoude met als core business het distribueren van medische apparatuur voor laboratoria en ziekenhuizen, is Randstad op zoek naar een medewerker op de afdelingen Produktontwikkeling en Engineering. De werkzaamheden zijn zeer allround en bestaan o.a. uit het installeren en presenteren van prototypes in labora toria, het evalueren, testen, modificeren van deze prototypes en het schrijven van evaluatie-rapporten in het Engels. Tevens zal de kandidaat trainingen voor de Technisch Managers van de Europese klanten verzorgen. Profiel: MTS electronica/wtb, aangevuld met 2 jaar relevante werkervaring, goede beheersing van de Engelse taal, kennis van DBase, Excel en Word. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. TIG Lasser m/v Voor het lassen van tel- en verpakkingsmachines voor de pharmaceutische industrie is Randstad op zoek naar een ervaren TIG-lasser. Tekening kunnen lezen en aantoonbare RVS-ervaring zijn vereist. Het maken van een proeflas maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Het betreft een vacature voor lange tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Hydraulisch monteur m/v Bij een bedrijf gespecialiseerd in het maken van machines voor sloopwerzaamheden, onder andere betonvergruizers, heeft Randstad een vacature voor een ervaren hydraulisch monteur die zowel in de binnen- als buitendienst werkzaam zal zijn. De kandidaat dient te beschikken over een opleiding op MTS- niveau. Daarnaast is hij zeer flexibel, zeker geen '9 to 5' menta- liteit. Het bezitten van groot rijbewijs is een pre. Het betreft een vacature met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electronicus m/v Voor het bedraden van schakelkasten, het bouwen van panelen voor machines voor de voedings- en genotmiddelenindustrie heeft Randstad een vacature voor een ervaren bedradings monteur. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats in de buitendienst; afrondingen van projecten op locatie kunnen enkele weken in beslag nemen.Een afgeronde MTS opleiding, aangevuld met enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie is vereist. Tevens bent u in het bezit van een auto. Het betreft een vacature voor onbepaalde tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Monteur binnendienst m/v Voor het (onder begeleiding) samenstellen van nieuv V reedschappen en het repareren van bestaande m.u.\cli aangedreven hijsgereedschappen, is Randstad op zoq( LTS-er mechanica. Tot de werkzaamheden behoren t> testen/certificeren en controleren van nieuwe en ger hijsgereedschappen. Daarnaast bent u verantwoorde v onderhouden van het machinepark en het beheren \tri voorraden. Op termijn bestaat de mogelijkheid door ei naar de buitendienst. ,r Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, - Leiden, Schuttersveld 9. Laboranten m/v Voor een biofarmaceutisch bedrijf in Leiden dat gent ontwikkelt en produceert o.b.v. monodonale antilichj Randstad Laboranten met de opleiding MLO-biocherC Kandidaten hebben kennis en/of ervaring met HPLC, IEF en Elisa. Daarnaast zoekt Randstad kandidaten mr" opleiding MLO-microbiologie voor het bewerken vant Voor beide vakatures moet men bereid zijn te werkeiir ploegendienst. Werkervaring met GLP normen is een^ Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Technisch medewerker m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhouö zoek naar medewerkers voor in het weekend. De wen heden zijn: assisteren bij de produktie van bloemenh<,r controleren van de kwaliteit, inpakken en palletiseren' r geproduceerde bloemenhoezen, transporteren van ve De medewerkers die we zoeken zijn bezig met een (ïe opleiding en enthousiast om de weekenden aan het g l gaan. De werktijden zijn van 07.00-15.00 uur of 15.00-; Ben je enthousiast om in het weekend aan het werk v,j minimaal 18 jaar, in bezit van eigen vervoer (bijvoorbe brommer) reageer dan snel! Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ~>r randstad uitzendbu,. LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw), Antroposofische Gezondheidszorg, Manage mentopleiding van Midden kader in de Gezondheidszorg, Tweedegraads Leraren opleiding Verpleegkunde - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Basisonderwijs. Daarnaast verzorgt de Leidse Hogeschool post-HBO en contractonderwijs. De hoge school telt ruim 3000 studenten en 350 medewerkers. Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071-53545 00 Secretaresse 4 of 5 dagen per week (vac.nr.: 97/C01) De werkzaamheden worden verricht onder leiding van de secretaresse van het n College van Bestuur en bestaan en de Medezeggenschapsraad. TAKEN: f - voorbereiden, agenderen en notuleren van vergaderingen; - uitvoeren van administratieve taken en behandelen van post; - verzorgen van correspondentie; - uitvoeren van typewerkzaamheden. FUNCTIE-EISEN: - HAVO en een secretaresse opleiding, minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie; - beschikken over communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling; s affiniteit met een onderwijsorganisatie en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; p ervaring in het werken op een PC (Apple Macintosh, WP 2.1 en Riemaker Proj J en inzicht in geautomatiseerde administratieve systemen. ,0 RECHTSPOSITIE: c De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Collectieve Arbeidsovereenkomst voor h Hoger Beroepsonderwijs. De aanstelling geschiedt voor de duur van één jaar, da» is een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaa 2.625,- (schaal 5) en maximaal 3.931(schaal 6) BBRA. Werktijden volgens rooster, waaronder +20 avondvergaderingen op de maandag.11 Een functiebeschrijving is aanwezig. INFORMATIE: Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw M.E. Kleine, Hoofd Secretariat tel. 071 -535 45 01. K SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature- o nummer voor 15 februari a.s. richten aan: Leidse Hogeschool, t.a.v. College van B Bestuur, Plesmanlaan 100,2332 CB Leiden. n Bouwkundig werkburo Stramien 2000 b.v. is een facilitair bouwkundig buro, dat bouwvoorbereidende en bouwbegeleidende werkzaamheden verricht in opdracht van architekten, aannemers, woningbouwverenigingen en overheidsinstellingen. Binnen ons buro is een vakature voor een: BESTEKSCHRIJVER/ BOUWKUNDIGE m/v Het zwaartepunt van de functie ligt bij het zelfstandig schrijven van Stabu bestekken. Verder wordt verwacht dat hij/zij: - bouwvoorbereidings- en uitvoeringstekeningen kan vervaardigen - een opleiding heeft op MTS/HTS-niveau met minimaal 5 jaar ervaring - beschikt over sociale vaardigheden Wij bieden: - acht enthousiaste collega's - een brede zelfstandige functie - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden - betrokkenheid bij de besluitvorming - binnen het bureau bestaat de mogelijkheid om door te groeien naar zelfstandig projectleider Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige C.V. graag binnen 14 dagen tegemoet. Te richten aan: Bouwkundig Werkburo Stramien 2000 b.v. Dorpsstraat 34a Koudekerk aan den Rijn tel. 071-3416200 De *e Stichting Vakinformatie Siergewassen is met haar vaktijdschriften toonaangevend in de wereld van de siergewassen. De afdeling vormgeving van deze organisatie is op zoek naar een ü.rr: Siergewassen (SVS)v de Bloemisterij, Bloem en Blad, Tuin Landschap en De Boomkwekerij. Voor de uitgave van deze bladen werkt de SVS samen met Misset Uitgeverij. Bij de SVS in Leiden werken 40 mensen. De CAO voor Vaktijdschriftjournalisten voor vierdagen in de week. ,e F De nieuwe vormgever werkt aan de grafische vormgeving van het vaktijdschrift De Boomkwekerij. 11 Dit blad verschijnt 44 keer per jaar en telt op jaarbasis ruim 1000 redactionele pagina's. 1 De nieuwe vormgever wordt ook geacht 'bij te springen' bij de totstandkoming van de andere r tijdschriften. P Hij/zij werkt nauw samen de redactionele collega's van De Boomkwekerij. Samen met hen geeft 5 hij/zij vorm aan de inhoud en het uiterlijk van het blad. Voor die taak kan de nieuwe vormgever p beschikken over professionele Apple-apparatuur. Ook behoort het scannen van beeldmateriaal totti de werkzaamheden. P li Voor deze functie zoeken we een enthousiaste twintiger met een relevante HBO-opleiding, die Q creatief is, alles weet van grafische technieken, de Apple-programma's beheerst, communicatief prettig en inspirerend is en ook over organisatorische kwaliteiten beschikt. a Chef-vormgeving Bert Hassing (071 -565 96 44, privé 070-511 59 43) geeft desgewenst graag nadere informatie over deze functie. P Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 14 februari richten aan de directie van de SVS, t.a.v. Elbert van den Berg, postbus 9324,2300 PH Leiden. e g

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26