Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel INGGEVENDE TE COMBINEREN? MOOIE PLEK VOOR U. EET U CÖMMERCIELE CAPACITEITEN DAN IS DIT EEN kr WILKENS c.s. accountmanager m/v Kansen in tijdelijk werk Kapsalon Avenue MONTEUR BUITENBOORD MOTOREN v.d. Wansem KA Service Center Restaurant 't Kompas ZATERDAG 25 JANUARI 1997 filialen in de regio Den Haag zoeken wij op korte termijn bedri Carpet-land is Europa's gróótste specialist in vloerbedekking en raambekleding. Een bedrijf met meer dan 335 vestigingen in 9 landen, dat een onstuimige groei doormaakt. Oók in Nederland. Want de succesvolle formule van Carpet-land wordt gekenmerkt door een zeer uitgebreid assortiment en persoonlijk advies aan onze klanten. Voor onze filialen in de regio Den Haag zoeken wij op korte termijn bedrijfsleiders (m/v). U bent wat wij noemen de 'moneymaker' van het filiaal. U handelt als een zelfstandig ondernemer en bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en het commerciële reilen en zeilen. Kortom: u zorgt ervoor dat het filiaal een geduchte speler is op de lokale en regionale markt. Als ondernemer bent u ook coach. U hebt de zorg voor de personele bezetting. U stuurt, stimuleert en inspireert. En bent in staat al deze individuele mensen te laten opereren als een hecht team. Daarnaast fungeert u als uitkijkpost naar de markt en bent u adviseur van de districtsmanager. Samen met hem neemt u beslissingen over te voeren producten, de voorraden, de administratie en ontwikkelt u initiatieven om de omzet te stimuleren. Bij promoties, inkoop en automatisering krijgt u efficiënte ondersteuning van het hoofdkantoor. Wij vragen minimaal een MBO-opleiding, bij voorkeur MDS. Enkele jaren ervaring als bedrijfsleider in retail, cijfermatig inzicht en een planmatige instelling zijn een pre. Herkent u zichzelf in het hierboven geschetste profiel? Stuur 'dan uw schriftelijke sollicitatie met CV zo spoedig mogelijk naar Carpet-land B.V., Anthony Fokkerweg 211059 CN Amsterdam, t.a.v. de heer P. Egberts. carpet-land een fantastisch land voor bedrijfsleiders Special Projects WUkegK &s. is een middelgroot (30 vaste medewerkers) dienstverlenend Öëdrijf dat buaiFiëss-to-business werkt. De organisatie omvat diverse units OTëyeigen cliënten en verantwoordelijkheden. Voor de unit '/Special Projects zijn wij ter versterking van de verkoop op zoek naar een Gezien de markt waarin Special Projects zich beweegt, is ervaring in de reclame- en/of pr-wereld onontbeerlijk. De kandidaat moet bereid zijn veel telefonische contacten te leggen en vervolgens bezoeken af te leggen. Dit vanuit een sterke ambitie om orders te genereren. Vereisten: - perfecte beheersing van het Nederlands en één of meer vreemde talen; - minimaal VWO als vooropleiding, gevolgd door NIMA-A en een NGPR-diploma of vergelijkbaar; - minimaal twee jaar commerciële ervaring binnen dienstverlening; - accuraat in begeleiding en orderafhandeling; - commercieel talent; - niet-rokend; - rijbewijs; - representatief in uiterlijk en gedrag. Wij zien uw sollicitatie en c.v. gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet: Wilkens c.s., t.a.v. de heer R.A. Busser, Sales en Marketing Manager, postbus 302, 2350 AH Leiderdorp. (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Boekhoudkundig medewerker m/v Medewerker vlakextrusie m/v Medewerker Dealer Financiering m/v Voor een financierings- en leasemaatschappij zoeken wij een ervaren administratief medewerker. Op de afdeling dealer finan ciering ontstaat op korte termijn een vacature voor een kandidaat met een afgeronde MEAO of HEAO. Op deze afdeling wordt de financiering die aan hun klanten is toegekend bewaakt en gecontroleerd. Hiervoor zult u regelmatig telefo nisch contact met klanten hebben en wordt van u een accurate en daadkrachtige instelling verwacht. Tevens valt een gedeelte van de grootboekadministratie onder uw verantwoordelijkheid. DdXd~typiSX6 ÏTI/V Heeft u de juiste werkervaring en bent u goed bekend met WP5.1 en Excel? Neemt u dan zo snel mogelijk contact met Voor een ingenieursbureau zijn wij op zoek naar een kandidaat met een MEAO-opleiding of PD-boekhouden. De werkzaam heden bestaan onder andere uit het behandelen en inboeken van inkomende facturen en het voorbereiden van uitgaande facturen. Kunt u goed werken onder hoge werkdruk, bent u enthousiast en ambitieus, dan is deze full-time functie voor enkele maanden wellicht iets voor u. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 52 34 74, Leiden, Schuttersveld 9. Baliemedewerker m/v Voor een internationale reisorganisatie zijn wij op zoek naar een baliemedewerker in de reiswinkels in Leiden, Den Haag en Alphen aan de Rijn. Kandidaten hebben minimaal een MBO- opleiding in het toerisme of een hogere opleiding met in ieder geval reiservaring en interesse in de reisbranche. Uw leeftijd ligt ongeveer tussen de 20 en 27 jaar, Het betreft een functie voor 27 1/2 uur per week met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. op. Medewerker Slagerij m/v Voor een slagerij in Voorschoten zoeken wij een verkoopmede werker met een klantvriendelijke instelling. Ervaring is een pré, maar geen vereiste. Het betreft een vacature voor een vaste dag per week. Bent u elke vrijdag beschikbaar en heeft u belang stelling voor deze functie, neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Administratief medewerker m/v Kandidaten die in het bezit zijn van een MEAO-diploma, ervaring hebben met tekstverwerking en spreadsheets, kunnen per direct beginnen als administratief medewerker bij een bedrijf in Katwijk. Kennis van de Duitse en Engelse taal is vereist. Het is belangrijk dat u beschikt over goede communicatieve vaardigheden en dat u het leuk vindt om in teamverband te werken. Het is een full-time baan voor langere tijd. Bent u toe aan een tweede baan, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Cécile Versteegh, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Hoofd administratie m/v Voor een relatie in Katwijk zoeken wij een hoofd administratie. U bent verantwoordelijk voor de verwerking van dagboekge- gevens, het voorbereiden van de maandrapportage en het opstellen van budgetten. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een financieel/economische opleiding op HBO niveau en met vijf tot tien jaar relevante werkervaring. Kennis van de Duitse en Engelse taal en ervaring met administratieve automatisering is vereist. Bent u ambitieus en accuraat neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Cécile Versteegh, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Secretaresse m/v Voor een computer- en automatiseringbedrijf zoeken wij een secretaresse voor eengrote business unit. U werkt voor 10 accoutmanagers en de business unitmanager. Naast de gebrui kelijke werkzaamheden met het MS Office pakket zult u veel moeten organiseren. Gevraagd wordt minimaal HAVO met een afgeronde secretaresseopleiding. Tevens dient u te beschikken over een goede beheersing van het engels. Gedacht wordt aan iemand van eind 20, begin 30 jaar Het betreft een full time functieop basis van detachering Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief Boekhoudkundig Medewerker m/v Voor een grote houthandel in Leiden zijn wij op zoek naar een part-time kracht 30 uur). U gaat zich bezighouden met o.a. Debiteuren /crediteuren, facturering, postverwerking, corres pondentie, ondersteuning op automatiserings- boekhoudkundig en administratief gebied. Verder zorgt u voor contracten en prijscouranten. Voor deze functie wordt een MBO boekhoud kundige achtergrond gevraagd met kennis van excel en word. Het betreft een tijdelijke functie met mogelijk een vaste aanstelling. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Secretarieel Medewerker m/v Voor een notariskantoor in Leiden zijn wij opzoek naar een kandidaat die zich bezig gaat houden met tekstverwerking, akten, telefoon en klanten ontvangst. Er wordt gewerkt met WP 5.1. Gewenst is een HAVO opleiding en ervaring met de notariële terminologie. Het betreft een full time functie met de mogelijkheid van een vast dienstverband. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Administratieve Duizendpoot m/v Voor een automatiseringsbedrijf iri Leiden zijn we op zoek naar een boekhoudkundig geschoolde kandidaat die naast boekingen, K/B/G, debiteuren /crediteuren en managementge- gevens, zich ook algemeen administratief wil inzetten (o.a. PZ). Vereist zijn een goede kennis van automatisering (exact, word, excel, quatro pro enz), boekhoudkundige werkervaring en minimaal een MBO/HBO opleiding. Het betreft een full time functie voor een mogelijk vast dienstverband. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Voor een internationale reisorganisatie zijn wij op zoek naar een data-typiste om de boekingen in te voeren. Het gaat om een functie van 25 uur per week. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Operator/administrator m/v We are looking for 3 operators/administrators for a company providing satellite data-communications to marine applications. The main tasks are assisting customer support, keeping database up-to-date as well as working with software and hardware. In the beginning the job will also contain all kinds of office work. Requirements are good knowledge of English, computerknow- ledge and interest in learning more about computering as this job will be challenging your computer-skills. We are very interested in meeting for example students computing or people with a similar background. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerkers (full-time) m/v Hennes Mauritz is op zoek naar full-time magazijnmede werkers voor verschillende afdelingen. De afdeling intern transport is verantwoordelijk voor de distributie van de kleding naar en van de verschillende afdelingen. .De werkzaamheden op de afdelingen liggende en hangende produktie bestaan uit het tellen, uitpakken, ophangen, sorteren en verdelen van kleding ten behoeve van de filialen in Nederland en België. Wil je werken in een dynamische omgeving en beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift, neem dan direct contact op. Het betreft functies voor 3 maanden. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Oproep magazijnmedewerkers m/v Voor het magazijn van Hennes Mauritz te Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten die in de avonduren willen werken. De werkzaamheden bestaan uit het tellen, uitpakken, ophangen en verdelen van kleding voor al de filialen in Nederland en Belgie. De werktijden zijn van 16.30 tot en met 21.00 uur van maandag tot en met vrijdag. Je bent een aanpakker en je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ben je vanaf januari enkele avonden per week beschikbaar en wil je werken in een jong team, neem dan direct contact met ons op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Operators m/v Voor een bierbrouwerij in Zoeterwoude zoeken wij operators voor de afdeling verpakken. De operators dragen zorg voor de juiste bediening van de machines, de transportmiddelen en de laboratoriumapparatuur. Om in aanmerking te komen voor deze functie dient u in het bezit te zijn van een mbo-diploma, bij voorkeur aangevuld met het diploma VaPro-B of C. Verder moet u enkele jaren ervaring hebben in een vergelijkbare produktie- omgeving. Bent u geïnteresseerd? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Vorkheftruckchauffeurs m/v Diverse bedrijven in Leiden en omgeving zoeken vorkheftruck chauffeurs. U bent in het bezit van een EVO-diploma, een lbo diploma en u heeft u veel heftruckervaring, dan bent u de kandidaat die wij zoeken. U heeft geen bezwaar tegen werken in ploegendiensten. Interesse? Neem dan snel contact met ons op. Avondwerk in Roelofarendsveen m/v Voor een bedrijf in de pjantensector. De werkzaamheden bestaan uit het snijden van plantjes. Voor dit werk is het belangrijk dat u secuur kan werken. De werktijden zijn van 18.00 tot 22.15 uur. U werkt gedurende 10 weken op maandag, woensdag en donderdagavond. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Voor een relatie in Noordwijkerhout ziun wij op zoek n medewerkers voor de afdeing vlakextrusie, waar plasticfolie wordt gemaakt voor de produktie van bloemenhoezen en andere toepassingen. U gaat folierecepten en machines instel|en. Wij zoeken kandidaten met een afgerond diploma MTS (proces- technOlogie/WTB/electro). U heeft ervaring met meet en regel techniek. Verder bent u een echte aanpakker, in bezit van eigen vervoer en bereid in ploegen te werken (op termijn 5 ploegen). Bent u geïnteresseerd in deze full-time, vaste baan, reageer dan Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Catering medewerker m/v Voor een relatie in Leiden zoeken wij met spoed een ervaren cateringmedewerker die iedere woensdag-, donderdag-, en vrijdagavond van 17.30 uur tot 19.30 uur wil werken. U verzorgt zelfstandig de broodmaaltijd voor ongeveer elf personen, bereid warme snacks, koffie en thee, en na de maaltijd bent u verant woordelijk voor de afwas en het opruimen van het restaurant. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met een dienstverlenende instelling en een groot gevoel voor verant woordelijkheid. Bent u in het bezit van zwart-wit kleding, en wilt u graag voor lange tijd aan de slag, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Slagerijmedewerker m/v Heeft u verkoopervaring en wilt u op oproepbasis in een slagerij werken, dan kunt u direct aan de slag. U wordt flexibel ingezet bij verschillende winkels in Leiden. Uw werkzaamheden bestaan uit het verkopen en snijden van vleeswaren. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Kassier m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar kassieres. Ben jij tussen de 17 en 21 jaar, rekenvaardig, representatief en full- of parttime beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerkers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in Leiden zijn wij per direct op zoek naar een winkelmedewerker voor de kaas-, brood- en bake-off afdeling. Ben je jonger dan 21 jaar, represen tatief, rekenvaardig en service gericht, dan ben jij de kandidaat die wij zoeken. Ervaring is voor deze functie niet vereist, motivatie wel. Ben je geïnteresseerd in deze functie neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorgers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in het centrum van Leiden zijn wij met spoed op zoek naar jonge winkelverzorgers, tot en met 21 jaar. De werkzaamheden variëren van vakken- vullen tot het doen van de bestellingen. Voor deze functie is het van belang dat je voor lange tijd flexibel inzetbaar bent, vooral in de ochtenden, en een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het belangrijk dat je een service gerichte instelling hebt. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorgers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in het centrum van Leiden zijn wij met spoed op zoek naar jonge winkelverzorgers, tot en met 21 jaar. De werkzaamheden variëren van vakken- vullen tot het doen van de bestellingen. Voor deze functie is het van belang dat je voor lange tijd full-time beschikbaar bent en een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het belangrijk dat je een service gerichte instelling hebt. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorger m/v Ben jij flexibel en dienstverlenend ingesteld, dan kun je wellicht aan de slag in Leiderdorp. Voor een supermarktketen zijn wij op zoek naar een winkelverzorger van 17 tot 22 jaar die het leuk vindt om op de versafdeling te werken. Het gaat om een fulltime baan die uitzicht biedt op een vast contract. De geschikte kandidaat is een echte aanpakker. Herken je jezelf in dit profiel, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. -\r randstad uitzendbureau zoekt een nieuwe collega Bellen met 0252-212535 vragen naar Bob of Ella v.d. Wansem Service Center in Bui tenkaag is dé specialist op het gebied van buiten/binnenboordmotoren, rubber en aluminiurti boten, service en onderhoud. Ter versterking van ons team zoeken wij met grote spoed een Voor deze fulltime baan vragen wij: leeftijd van 25 -55jaar - werkervaring met buitenboordmotoren bij voorkeur ervaring met binnenboordmotoren en scheepselektra Wij bieden een afwisselende baan in een enthousiast team. Heb je interesse, stuur dan een brief naar onderstaand adres ta. v. de heer E v.d. Wansem. Bel/en voor meer informatie kan ook! 139 Huigsloterdijk 400 (bij pont Kaagdorp) 2158 LS Buitenkaag Telefoon: 0252 54 42 64 Fax: 0252 54 58 30 Administratief medewerker m/v voor een internationaal bedrijf in Rijnsburg. U werkt op het expeditiekantoor en hebt nauw contact met diverse afdelingen in het bedrijf. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het plannen van het transport en het bijhouden van de voorraadadministratie. Hiervoor hebt u een administratieve opleiding en enige werkervaring en bent bij voorkeur bekend met Triton. Deze leuke fulltime baan van 40 uur per week Is voor lange tijd. De werk tijden zijn van 8.00 tot 17.00. Leeftijd: 20 t/m 25 jaar. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk, Ambachtsweg 25D tempo-team uitzend bureau zoekt voor het zomerseizoen van april tot september 1997 enthousiaste mensen: kelners m/v koks m/v buffetmedewerkers m/v afwassers m/v oproepkrachten m/v barkeeper m/v Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw M. Specht. Restaurant 't Kompas Julianalaan 58 2159 LC De Kaag Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten SECRETARESSE V/M Voor een producent van heren- en dameskleding in Leiden zijn wij per direct op zoek naar een secretaresse voor de mar ketingafdeling. Je hebt gedegen ervaring als secretaresse, een zeer goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en ervaring met WP 5.1. Het betreft in instantie een functie voor drie dagen (eventueel met uitbrei ding van het aantal uren) met uitzicht op vast dienstverband. MEDEWERKER SALARISADMINISTRATIE V/M Voor een onderwijsinstelling in Leiden. Heb je ruime admini stratieve werkervaring, een opleiding op MEAO-niveau afgerond en kun je goed overweg met Lotus 1-2-3, kom dan snel bij ons langs. Het betreft een tijdelijke parttime functie MEDEWERKERS TELESALES V/M Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk. Gevraagd HAVO/ MEAO, een commerciële instelling en een goede tele foonstem. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch informeren van prospects op commerciële wijze en het maken van product-offertes. De functie is voor 3 tot 4 avonden per week. COMMERCIEEL MEDEWERKER V/M Voor een bedrijf in Noordwijk. Gevraagd een diploma HEAO- CE, b.v.k. aangevuld met een afgeronde Assurantie-B oplei- j ding. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van het voorbereidingstraject op prospects t.b.v. de verkoopadviseurs in de collectieve markt, het analyseren van risico's, het voor stellen van oplossingen en adviseren hierover, het opstellen van activiteitsplannen en het realiseren van afgesproken omzetdoelstellingen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Voor een bedrijf in Noordwijk. Gevraagd een opleiding op MEAO-niveau, enige administratieve werkervaring en goede contactuele eigenschappen. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van declaraties en het zowel schriftelijk als telefonisch contact onderhouden met klanten. TELEFONIST/RECEPTIONIST V/M Voor een bedrijf in Noordwijkerhout.' Gevraagd MAVO/HAVO aangevuld met een opleiding telefonist/receptionist. De werk zaamheden bestaan uit het aannemen van de telefoon, hel ontvangen van gasten en enige administratieve taken. Deze functie is per direct en voor langere tijd. MAGAZIJNMEDEWERKER V/M Voor een bedrijf in Voorhout. Gevraagd een MAVO-diploma aangevuld met enige jaren ervaring als magazijnmedewerker. Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72,2202 LR, tel. 071-3619236 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5618142 Lubap Uitzend^ Burok LUBA. TIJDELIJK WERK EEN BLIJVENDE INDRUI

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34