Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel cta MONTEUR SDB /"AKRON BOUWKUNDIG MEDEWERKER BELEIDSMEDEWERKER 1e of 2e autotechnicus m/v Het Motorhuis Katwijk Collega v/m m/v Leidsch Dagblad Teamleider m/v ZATERDAG 25 JANUARI 1997 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Noordwijkerhout zoekt voor de R.K. Basisschool St. Victor te Noordwijkerhout per 1 maart 1997 of z.s.m. daarna een ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT m/v voor groep 1/2 (38 uur) De vacature ontstaat doordat de huidige leerkracht van deze groep per 1 maart a.s. gebruik maakt van de VUT-regeling. De St. Victorschool is een dynamische basisschool met een gezellig, enthousiast, gemotiveerd en professioneel team, dat klaar staat voor haar thans ca. 290 leerlingen. De school heeft 3 heterogene kleutergroepen. Van onze nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij - vanuit een katholieke levensovertuiging mee wil werken de identiteit van de school op een eigentijdse wijze gestalte te geven; - ruime ervaring heeft in het onderwijs aan 4/5 jarigen; - breed inzetbaar is (i.v.m. adv-vervanging in hogere groepen); - open staat voor vernieuwingen en veranderingen in het onderwijs; - wil bijdragen aan een goede sfeer binnen de school, waar kinderen zich thuis voelen; - een open en flexibele instelling heeft en goed kan samenwerken met collega's en ouders; - ervaring heeft met de remediëring van kleuters of bereid is vaardigheid en kennis hierover eigen te maken middels nascholing; - beschikt over een flinke dosis werklust ('t mag wel eens een uurtje meer zijn..); - het leuk vindt om met oudste kleuters op computers te werken. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke kandidaat. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur van de school, de heer A. Manssen (telefoon school: 0252-37 26 99/privé: 0252-37 52 58). Uw sollicitatiebrief (voorzien van c.v. en referenties) kunt u richten aan de sollicitatiecommissie van de R.K. Basisschool St. Victor, Pilarenlaan 33, 2211 LH Noordwijkerhout en dient uiterlijk 6 februari a.s. ontvangen te zijn. samenwerkingsorgaan duin-en bollenstreek Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarische zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en toerisme, financiën, milieu, onderwijs en volwasseneneducatie, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkeer er vervoer en volksgezondheid. Bij de afdeling Arbeidsvoorziening en Educatie is de functie vacant van Fjunctie-inhoud: - het (mede) vorm geven aan het beleid op het gebied van met name de (volwassenen)educatie en de inburgering van nieuwkomers; - het ondersteunen van beleidsontwikkeling met betrekking tot arbeidsvoorziening; - het in dat kader voeren van ambtelijk en bestuurlijk overleg met gemeenten, educatieve instellingen en andere instanties of groepen; - het voorbereiden en initiëren van het in intergemeentelijk verband te voeren toekomstig beleid; - het uitvoeren van andere voorkomende werkzaamheden binnen de afdeling. Functie-eisen: - opleiding op tenminste HBO-n onderwijskundig); - kennis van en ervaring met volwasseneneducatie; - kennis van het gemeentelijk arbeidsmarktbeleid strekt tot aanbeveling. Salaris: j (bij voorkeur bestuurskundig en/of 2160 AB Lisse. SBZ is een jong dynamisch opererend bedrijf gespecialiseerd in de fabri- kage en montage van SBZ-sandwichpanelen, koel- en vriesdeuren t.b.v. koel- en vriescellen verwerkingsruimten, laboratoria enz. Bij SBZ werken 30 mensen, de sfeer is informeel maar ook sterk klant gericht. Om onze opdrachtgevers nog beter van dienst te kunnen zijn, zoeken wij op korte termijn een: 5 MONTAGE MEDEWERKERS BUITENDIENST Voor monteren van onze produkten bij onze opdrachtgevers. De mon tagewerkzaamheden worden zowel in binnen- als buitenland uitge voerd. Aan deze funktie stellen wij geen eisen, maar een bouwkundige oplei ding of achtergrond strekt tot de aanbeveling. TIMMERMAN BINNENDIENST Voor het maken van koel- en vriesdeuren, kozijnen en andere timmer- werkzaamheden. Aan deze funktie stellen wij geen eisen, maar een bouwkundige oplei ding of achtergrond.strekt tot de aanbeveling. TIC-LASSER PLAATWERKER Voor het maken van diverse konstrukties in roestvaststaai en aluminium. Aan deze funktie stellen wij geen eisen, maar enige laservaring met dunne plaat (1 mm.strekt tot de aanbeveling. Je sollicitatie kun je richten aan: SPECIAALBOUW ZIERIKZEE B.V. T.a.v. de direktie, Bedrijvenweg 4 2351 BC Leiderdorp Telefoon: 071-5410651 tan de Lageweg in Katwijk De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen archiefmedewerker m/v r 20 uur per week nagenoeg alle gemeentelijke taken op het gebied v het bevorderen van de uniformiteit van de archiefverzorging door middel van dossiervorming en -ordening, de verzorging van de cen trale archieven en het adviseren over de verzorging van de decentr archiefbestanden; het uitlenen van dossiers; het verstrekken van informatie uit dossiers; het controleren van stukken op compleetheid en afdoening; het periodiek systematisch opschonen en afvoeren van dossiers na: - een afgeronde MBO-opleiding; - het diploma SOD-I eventueel aangevuld met het diploma SOD-II-A; - inzicht en ervaring in de werkwijze en de behoeften van de gemeente lijke organisatie op het vlak van de documentaire informatie voorziening; - een klantgerichte en dienstverlenende opstelling. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 3.808.— bruto per maand bij een volledige werkweek (salarisschaal 5). irige informatie: r nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen m> de heer J J Visser, bureauhoofd Interne Zaken, telefot (071) 342 82 20. of de heer J.J. de Wekker, waarnemend sectorhoofd Middelen, telefoon (071) 342 82 00. Akron is een erkend bureau voor reclame en marketing. Zowel op nationaal als regionaal niveau ontwikkelen wij creatieve oplossingen voor communicatieve doelstellingen. Creatie in combinatie met een heldere visie op markt vraagstukken, media-specialisatie, uitwerk studio en een perfecte organisatie zorgen voor een unieke propositie in de Leidse regio voor ondernemers die met een professionele dienstverlener willen werken. Op korte termijn zoeken wij een niet rokende voor de media-orderadministratie De vacature is ontstaan wegens zwangerschaps verlof van de huidige functionaris en is in beginsel tijdelijk tot begin januari 1998; een verlenging, fulltime of parttime, voor onbepaalde tijd is niet Profiel Leeftijd ongeveer 20 jaar, stressbestendig, mini maal MAVO/HAVO-opleiding, enige kantoorerva ring en vlot kunnen typen. Kennis van media zaken is een pre. De Job Je bent de spil van de media-administratie, ordert via het Adsoftsysteem, reserveert advertenties bij bladen, houdt plaatsingsschema's bij, geeft de studio technische informatie om het benodigde materiaal te vervaardigen en hebt regelmatig contact met opdrachtgevers. Tevens verricht je secretariaatswerkzaamheden en andere voor komende werkzaamheden. Interesse? Als je interesse hebt om in een klein, gezellig team je schouders onder deze job te zetten moet je snel reageren. Voor l februari moet je schrifte lijke reactie ta.v. Michael Breel binnen zijn. Reclame Marketing Lekstraat 88B, postbus 366, 2300 AJ Leiden Tel. 071 - 589 93 66, fax 071 - 589 38 59, E-mail: akron@xs4all.nl Voortdurend Vooraan Voor U Voor de afdeling CTAV-Techniek zijn wij op korte termijn op zoek naar een De CTAV is een tuinbouw- coöperatie met ca. 1200 leden en 100 werknemers werkzaam in vijf vestigingen. Wij richten ons op het leveren van kwalitatief hoogwaardige produkten en diensten aan de glastuinbouw. CTAV-Techniek Binnen de afdeling Techniek vindt de verkoop van geavanceerde technische systemen en machines plaats en wordt de planning en uitvoering van technische pro/ecten gerealiseerd. Daarbij streven wij naar een optimale service ten behoeve In deze functie verricht u montagewerkzaamheden aan watertechnische installaties. Daarnaast assembleert u leidingsystemen inclusief de bijbehorende elektrische bekabeling. Tevens lost u technische storingen aan betreffende installaties op. Voor deze zelfstandige functie zoeken wij kandidaten met tenminste een LTS- opleiding, bij voorkeur in de richting werktuigbouw. U heeft reeds enige werkervaring in de glastuinbouw of in een aanverwante sector. U bent woonachtig in de omgeving van Aalsmeer of bereid hierheen te verhuizen. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie kunt u met c.v. binnen 14 dagen richten aan CTAV b.a. Afd. Personeelszaken t.a.v. mevr. J.C. Preuter Postbus 263 1430 AG, Aalsmeer. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer C.H.A.A. Gooijers, Manager Techniek tel.: (0297) 33 05 00. i schriftelijke sollicitatie Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 133.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 i werkzaam. uge promotietean WIJ VRAGEN Dagbladuitgaverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5 150 450 (023) 5 310 296 (voor gemiddeld 8 uur per week op soms heel onvoor spelbare tijden) Een leuke part-time job voor wie ervan houdt om met men- Leidsch Dagblad te promoten bij al die gezellige en vaak indrukwekkende evenementen in Leiden en de wijde omge ving. Met name in de zomermaanden wordt je af en toe ook ingezet om op bijvoorbeeld beurzen en braderieën proefabon- Een goede telefonische bereikbaarheid, flexibiliteit, uitstraling, natuurlijk overwicht en leidinggevende capaciteiten vinden wij erg belangrijk. Je bent in het bezit van een eigen auto. >WIJ BIEDEN Je krijgt een goed uurloon. Tenslotte verwachten we veel van je. Rij je met je eigen auto dan krijg je bovendien een dege lijke onkostenvergoeding. Voor het werven van proefabonne menten geldt bovendien een aantrekkelijke provisieregeling! JE RE AKTIE Durf jij voor de werkzaamheden van ons free-lance promotie team verantwoordelijk te zijn? Stuur dan snel een briefje ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie. Of pak de telefoon en bel Wilma Steverink (071-5356206). zelfstandig onderdeel van de Hollandse Oagbl. Combinatie BV (HDC) Ook he rede op de arbeidsmarkt nodigen wij van harte

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32