Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel i Adjunct-directeur Intercedenten m/v FINANCIEEL MEDEWERKER M/V INTERFIELD SPORTS B.V. ©- BUITENDIENSTMEDEWERKER ]e voelt je tfiuis bij Bernardus... Z^R D u s Bernardus maakt er werk van «.««•sas* SaSS&i ■l«e Kansen in technisch werk Ad AP CCO x verwacht! ZATERDAG 25 JANUARI 1997 920 Wij, een groothandel in watersport- en snowboardartikelen, zijn per direct op zoek naar een nieuwe collega, die ons team komt versterken. (vaste baan van 40 uur p.w.) Functie-eisen: - Vooropleiding HAVO-niveau - In bezit van diploma PDB en studerend voor MBA - Enige werkervaring - Ervaring met Exact boekhoudprogrammatuur - Nederlands, Duits en Engels in woord en geschrift - Leeftijd t/m 30 jaar Werkzaamheden: - Het geheel zelfstandig bijhouden van de financiële administratie en alle bijkomende werkzaamheden. Voel jij je aangetrokken tot deze vacature en vind je het leuk om in een klein team mee te werken aan de groei van een jong bedrijf, schrijf dan zo snel mogelijk een sollicitatiebrief met C.V. naar: T.a.v. Jan-Hendrik in 't Veld Postbus 3007 2220 CA KATWIJK AAN ZEE van egmond bv Ambachtsstraat 16. 3861 RH Nijkerk NL Postbus 68. 3860 AB Nijkerk Telefoon 033-2458334 Fax 033-2457924 Van Egmond B.V. is een internationale handelsonderneming op het gebied van intern transport en opslag in de gezondheidszorg. Binnen ons team van 20 medewerk(st)ers is de vakature ontstaan van Een verkoper in hart en nieren, die mede als betrouwbaar adviseur van onze cliënten, commerciële kansen weet te creëren en te benutten. Tot zijn/haar taak behoren onder meer: - Het plegen van acquisitie (binnen het marketingplan) - Opvolging van offertes - Realiseren van verkoopdoelstellingen - After-soles begeleiding Rayon: West-Nederland (Noord/Zuid-Holland en Utrecht) Hier ligt een uitdaging voor een ambitieuze verkoper van ca. 30 jaar met een MBO/HBO-opleiding en minimaal 3 jaar verkoopervaring. Ervaring in/affiniteit met de gezondheidszorg is een pre, alsmede een technische opleiding/achtergrond. Die ambitieuze kandidaten nodigen wij uit voor een schriftelijke sollicitatie met de gebruikelijke gegevens aan bovenstaand adres, t.a.v. de heer E. C. A. Versluis, direkteur. Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een woon- zorg centrum voor 85 bewoners, beide te Sassenheim. Onlangs is een uitgebreid renovatie en nieuwbouwtraject van het verpleeghuis voltooid. De Facilitaire Dienst zoekt met ingang van 1 april 1997 een Hoofd interne zaken fulltime Betrokkene zal leiding geven aan de medewerkers van het schoonmaak onderhoud, het personeelsrestaurant, het winkeltje en contactpersoon zijn voor externe dienstverleners (kapper, pedicure e.d.). Op termijn breidt het werkterrein zich uit met logistiek en het beheer van ruimten ten behoeve van bewonersactiviteiten. Functie-informatie: Het hoofd interne zaken ressorteert onder het hoofd facilitaire dienst. De kerntaken richten zich op: het zorgdragen voor een effectieve en efficiënte organisatie van de onder zijn/haar verantwoordelijkheid vallende werkzaamheden het leidinggeven aan de onder hem/haar ressorterende medewerkers mede uitvoering geven aan het personeelsbeleid het anticiperen op ontwikkelingen binnen het eigen vakgebied het initiëren en implementeren van vernieuwingen. Functie-eisen: Wij stellen ons een persoon voor die: functioneert op MB0/HB0-niveau leidinggevende capaciteiten bezit in staat is medewerkers te ondersteunen, te motiveren en te (bege)leiden beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden goede uitdrukkingsvaardigheid bezit in woord en geschrift besluitvaardig en resultaatgericht is. De sollicitatiegesprekken voor hoofd interne zaken zijn gepland op donderdag 20 en maandag 24 februari. Een assessment zal deel uit maken van deze procedure. Ter vervanging van een tweetal parttime medewerkers c.q. ter uitbreiding van de secretariaten vragen wij een Secretaresse management en staf voor 36 uur per week Taken: secretariële ondersteuning van het management team, personeels zaken en staffunctionarissen uitwerken van concept-aktes bieden van secretariële ondersteuning bij vergaderingen afhandelen in- en uitgaande telefoongesprekken; archiefbeheer; ontvangen bezoek in voorkomende gevallen ondersteunen c.q. vervangen collega's. Vereisten: HAV0-VW0 secretaresse-opleiding ruime ervaring in het vakgebied kennis Microsoft-Office pakket (m.n. Word 7.0) onder Windows 95, kennis WP 5.1 onder DOS zelfstandig en in teamverband kunnen werken actief mee kunnen werken in de (ontwikkeling) van het werkgebied gestructureerd kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen. Wegens zwangerschapsverlof van 2 van onze medewerkers zoeken wij 2 Beiaardenverzorgenden voor de periode van 1 maart t/m 21 juni en van 15 mei t/m 11 september. Het betreft een aanstelling voor 36 uur per week. Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon (0252) 219004. Daarnaast vragen wij voor bepaalde tijd Bejaardenverzorgende mjv t.B.v. een project meerzorg Aanstelling geschiedt vooralsnog voor bepaalde tijd voor 24 uur per we Taken: in teamverband verzorgen van onze bewoners bevorderen van een goede sfeer, waarbij de persoonlijke benader van onze bewoners voorop staat. Vereisten: diploma bejaardenverzorgende of gelijkwaardige opleiding goede contactuele eigenschappen bereidheid onregelmatige diensten te verrichten. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor Ziekenhuiswezen. Voor de functie van hoofd interne zaken vindt de salariëring plaats functiegroep 45. Gezien het ontwikkelingskarakter van deze funi vindt uiteindelijke vaststelling van de taak/functieomschrijving pla na 1 jaar. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie van secretaresse kunt u verkrijgen mevrouw I. Koning, directie-secretaresse. Inlichtingen over de fun bejaardenverzorgende kunt u verkrijgen bij mevrouw J. Muller, ho Verzorging. Inlichtingen over de functie hoofd interne zaken kui verkrijgen bij mevrouw L. Kroos, hoofd facilitaire dienst. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. kunnen, binnen 14 dager het verschijnen van deze advertentie, worden gericht aan Bernard t.a.v. mevrouw B. Noordman, Staffunctionaris Personeelszaken. Gaardere0' nPmnienie 1ÏÉLÖÖ»® fl\\f GEVRAAGD met spoed een ervaren vrolijke PARTTIME VERKOOPSTER Leeftijd v.a. 25 jaar. Gaarne uw telefonische reactie tussen 10.30-11.30 uur 071 -5226471 of 5226934. jtbSdluMiïl Kopermolen Leiden Uitgeverij Lekturama vraagt een enthousiaste Die leiding geeft aan het secretariaat en klantenservice, alsmede optreedt als rechterhand van de directeur. m v Uitgeverij Lekturama is een unie ke en toonaangevende uitgeverij in haar branche, zowel wat be treft producten als verkoopme thoden. De producten zijn te verdelen in: comics, complete luxe uitge voerde verzamelcollecties van bekende strips als Suske Wiske, Kuifje, Asterix, Guust Flater en Lucky Luke, boekenseries van Disney, Sesamstraat Lekturama's Luis tersprookjes, etc., partworks (full colour losbladi ge verzamelwerken, vaak met werkmateriaal) over onderwer pen als Kreatief, Tekenen, Aquarelleren, Home Decora ting en Koken. Veel nieuwe producten zijn in ontwikkeling. Lekturama groeit de afgelopen 3 jaar met 200% tot 300% per jaar en is aktief in Nederland en België. UITGEVERIJ LEKTURAMA Werkzaamheden: U geeft leiding aan de afdejingen secretariaat, klantenservice en inkoop, verzorgt de communicatie tussen alle afdelingen in het bedrijf en als zodanig functioneert u als voorzitter van intern overleg, selecteert en evalueert verkoopmedewerkers (klantenservice), bent volledig verantwoordelijk voor voldoende bezetting, kwantitatief en kwalitatief, werkt aan constante kwaliteitsverbetering van de interne- en externe logistiek, u verzorgt optimale communicatie en controle van onze externe magazijnen en computer-input-centra. Vereist: U heeft ervaring in een logistieke of leidinggevende functie, bezit zeer goede communicatieve eigenschappen in woord en geschrift, bent zeer analytisch (ziet direct waar verbeteringen mogelijk en wenselijk zijn), heeft een opleiding op tenminste HAVO of MBO-niveau, heeft bij voorkeur een leeftijd tussen de 23 en 35 jaar. Algemeen Organisatietalent is een vereiste en u moet medewerkers zowel intern als extern goed kunnen motiveren. Gezien de enorme groei van Lekturama dient u tevens creatief te zijn in het vinden van de juiste probleem oplossingen (u komt beslist niet in een gespreid bedje) en moet u onder forse werkdruk kunnen werken. Voor mensen met niet te veel woorden en veel daden is dit een fantastische en dynamische baan. het basissalaris ligt reeds boven uw huidige salaris. Daarboven ontvangt u nog een aantrekkelijk tantieme, gebaseerd op te bereiken doelstellingen, uitgangspunt is dat u tenminste 50% meer gaat verdienen dan nu, u ziet het als een uitdaging om daar goed en veel werk voor te verrichten, als u nu een bedrijfsauto heeft, krijgt u er weer een, zo niet, dan krijgt u een bedrijfsauto na 1 jaar dienst verband. Indien u meent aan het hierboven geschetste kandidatenprofiel te kunnen voldoen, dan stellen wij uw sollicita tie binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad zeer op prijs. Uw sollicitatiebrief, voorzien van C.V., zenden aan de directeur van Uitgeverij Lekturama. Papelaan West 154, 2254 AJ Voorschoten. Technicus m/v Voor een bedrijf in Leiden zoekt Randstad een kandidaat voor het inbouwen van auto-alarminstallaties, -radio's en -telefoons. Het betreft een full-time functie. Opleiding is onbelangrijk, ervaring is een vereiste. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Laboranten m/v Voor een biofarmaceutisch bedrijf in Leiden dat geneesmiddelen ontwikkelt en produceert o.b.v. monodonale antilichamen zoekt Randstad laboranten met de opleiding MLO biochemie. Kandidaten hebben kennis en/of ervaring met HPLC, SDS-page, IEF en Elisa. Werkervaring met GLP normen is een pre. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electromonteurs m/v Voor diverse installatiebedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij hulp- en zelfstandige electromonteurs. De werkzaamheden bestaan uit het aanleggen van bedrijfsinstal- laties. U kunt ook ingezet worden op utiliteitsprojecten. Kandidaten zijn in het bezit van eigen handgereedschap en hebben minimaal een opleiding LTS-electro. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Fabricage medewerker m/v Voor een toonaangevende leverancier op het gebied van medische hulpmiddelen zoekt Randstad kandidaten met een afgeronde KMLO-opleiding. In een team van collega's bent u verantwoordelijk voor de fabricage van chirurgisch implan teerbare hulpmiddelen. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electronica monteur m/v Voor een organisatie in Oegstgeest is Randstad op zoekt naar een kandidaat met de opleiding MTS-electronica. De werkzaam heden bestaan uit het onderhouden en repareren van electro- nische componenten. Deze functie is voor lange tijd. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ~\r randstad uitzendbureau Aclecco, een nieuwe naam in uitzendland, die staat m een professionele resultaatgerichte aanpak van perso neelsvraagstukken. Aclecco is de grootste uitzendorga nisatie ter wereld, ontstaan uitADIA Personeelsdienst en ECCO Uitzendbureau. In Nederland hebben we ambitieuze groeiplannen en daarom zijn we op zoek naar enthousiaste uitzend professionals die geschiedt nis willen schrijven en die mee willen werken a uitbouw van een nieuwe uitzendorganisatie met ern me potenties en uitstekende vooruitzichten. Een (loop)baan bij Adecco is echter niet voor iedereen weggelegd. We zoeken mensen die echt iets kunnen, er echt iets van willen maken. Op dit moment zoeken wij voor Leiden en omgeving. Resultaatgerichte commerciële dienstverleners die uitstekend met werkzoekenden en opdrachtgevers om kunnen gaan/Als intercedent bent u de spil in de markt, die snel reageert op vragen en direct inspeelt op kansen. Functie eisen: minimaal 2 jaar ervaring in een commerciële functie: initiatiefrijk, creatief, besluitvaardig, drukbestendig en een flinke dosis doorzettingsvermogen: leeftijd vanaf 24 jaar: MBO/HBOwerk-endenkniveau; teamplayer. Voor de functie geldt: woonachtig in en affiniteit met vestigingsplaats of werkgebied: ervaring met automatisering Word, Excel): in bezit vein rijbewijs. Adecco biedt: een enthousiaste werksfeer: hoge mate van zelfstandigheid; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; uitstekende carrièrekansen; interne opleidingen en 'training on the job'. Uw reactie: Uilsluitend indien u voldoet aan de genoemde functie-eisen, zien wij uw sollicitatie brief met c.v. en pasfoto binnen één week na verschijning van deze krant tegemoet. IJ kunt uw brief richten aan: Adecco Personeelsdiensten bv, t.a.v. Patrick Cillessen, Morssingel 7, 2312 AZ Leiden. dan* et meer. sociaal-cultureel werk Leiderdorp jelter De stichting Sociaal-Cultureel Werk Leiderdorp organiseert voor alle leeftijdsgroepen sociaal-culturele aktiviteiten in Sjelter. Wekelijks nemen 1200 bezoekers deel aan meer dan 60 aktiviteiten. De stichting beheert het gebouw Sjell i waarvan ook andere Leiderdorpse instellingen gebruik maken. BEHEERDER (man/vrouw) voor 36 uur per week Functiebeschrijving: - leiding geven aan het huishoudelijk personeel - zorg dragen voor de exploitatie van de bar - planning van en zorg voor het gebruik van de ruimten - beheer van de middelen en het gebouw - planning en organisatie onderhoud gebouw - administratieve werkzaamheden Functie-eisen: - ervaring in de aangeboden functie - administratieve vaardigheden (ervaring met WP) - organisatorische vaardigheden - leidinggevende kwaliteiten - flexibele werkhouding - communicatieve vaardigheden Een vaste avond per week werken en aanwezig zijn bij enkele weekendaktiviteiten ;i behoort eveneens tot de taak van de beheerder. Wij bieden: - salaris op basis van opleiding en ervaring, conform CAO-welzijn. - aanstelling voor 1 jaar, waarna een vast dienstverband tot de mogelijkheden behoort. - een functie op stafniveau. Sollicitaties (tot uiterlijk 7 februari) kunnen gericht worden aan: Stichting Sociaal-Cultureel Werk Leiderdorp, Heemraadlaan 67, 2352 RG Leiderdorp t.a.v. Hans Edink. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Hans Edink (coördinator), telefoon 071-589.31.35 (maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur en dinsdag van 19.( tot 23.00 uur).

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30