Schaatsers in Davos vroeg uit de veren Wielerunie gaat 'wilde' bloedcontroles uitvoeren We hoeven er niet zo veel voor te laten als wielrenners' 'viY an Hooijdonk toch te uur voor West Ham Amsterdam ArenA mag naam houden Dennis Rodman gaat voor niets spelen ATERDAG 25 JANUAR11997 982 25 chef willem spierdijk. 071-5356464, plv.-chef rob onderwater, 071 -5356463 /B verwacht snel duidelijkheid Izeist De KNVB verwacht begin volgende week duidelijkheid over de eindbiedingen van de kandidaten voor de tv-rechten te hebben. Volgende week zaterdag legt het demissionaire bestuur tijdens een buitengewone Algemene Vergadering Betaald Voet bal de resultaten voor. De KNVB wil haast maken omdat op donderdag 6 februari de eerste wedstrijd om de Amstel Cup op het programma staat. Een week later wordt de competitie in de [ere- en eerste divisie hervatten. Paul Bahlmann terug bij Boys alphen aan den rijn Paul Bahlmann keert waarschijnlijk terug naar Alphense Boys. De Alphenaar wordt bij de zondageerste klasser 'technisch directeur'. De Alphense club hoopt dat week einde ook de naam van de nieuwe trainer bekend te maken. Al phense Boys wordt momenteel getraind door Freek Rienks. KV strikt Arjen van der Werf catwijk Arjen van der Werf traint volgend seizoen de selectie ran zaterdagvierdeklasser MVKV. Van der Werf is momenteel trainer van de reserves van Quick Boys. De nieuwe trainer van Quick Boys, Cees Tempelaar, wilde Van der Werf graag behou den, maar de Katwijker koos voor een nieuwe uitdaging. Van der Werf wordt de opvolger van Arie Jonker, die binnen MVKV een :oördinerende functie krijgt. 'Judith Straathof wint eerste 500 nieter oen haag Bij de Nederlandse schaatskampioenschappen per af- krstand in Den Haag heeft Judith Straathof de eerste 500 meter [«/oor vrouwen gewonnen. De 19-jarige rijdster uit Zoeterwoude k[ legde de afstand af in 42,39 seconden. Op de tweede plaats ein digde Frouke Oonk uit Nederweert in 42,49. Andrea Nuyt uit kt Gouda was derde in 42,95. De tweede 500 meter is v Keeper McDonald's scoort twee keer eiden Wil Henzing, keeper van de zaalvoetballers van McDo- ki raid's eiste gisteren in de Vijf Mei-hal de hoofdrol voor zich op. 10 Tegen De Visscher scoorde de doelman twee keer. In de tweede k ïelft zorgde hij voor 3-1 omdat de keeper van De Visscher onder ki ;en verre trap van hem doorliep. Henzing bepaalde met een af standsschot ook de eindstand: 5-1. Sjaak de Boer, Hans van tfarwijk en Gert-Jan de Graaff waren de overige doelpuntenma- k ;ers. Sax gaf de zege tegen 't Gat van Nederland in Volendam in de k aatste tien seconden uit handen: 4-4. De Voorhouters, met an- lermaal Kees van Tongeren in de rol van vliegende keeper, kwa- aen drie keer op voorsprong. Hans van Leeuwen (0-1 en 2-3), (rthurvan Orssagen (2-2) en Hennie Koet (3-4) waren de doel- luntenmakers. LJVS oefent tegen Blauw Zwart eiden In tegenstelling tot wat in de krant van gisteren werd ver- neld, speelt UVS morgen niet tegen LFC, maar in Wassenaar te len Blauw Zwart. Aanvang van het duel is 14.00 uur. LFC ont vangt om 11.00 uur Lugdunum aan de Boshuizerkade. toelofsen verruilt Roda JC voor NAC iredaRichard Roelofsen vertrekt per onmiddellijke ingang van loda JC naar NAC. De aanvaller stond al lange tijd in belangstel- ing van de formatie in Breda. Trainer Jol wilde de speler echter liet laten gaan. De clubs zijn er gisteren toch uitgekomen. NAC iet nu wel af van Edwin Vurens. Roelofsen staat de komende 3,5 aar onder contract bij NAC. Seizoen Eijkelkamp voorbij indhovenRené Eijkelkamp komt dit seizoen niet meer in actie 'oor PSV. De aanvaller van de club uit Eindhoven ondergaat op februari een operatie aan een versleten achillespees. Hij heeft ieze week in het ziekenhuis in Geldrop diverse onderzoeken on- lergaan. Ook heeft hij om een tweede mening gevraagd in het Jijkzigt in Rotterdam. Ook daar kwam de specialist tot de con- lusie dat een ingreep noodzakelijk is. osendaal cpd Engelse club West Ham Uni- is afgehaakt in de race om ;rre van Hooijdonk. De aan- ller van Celtic is te duur voor ploeg uit Londen die in de- idatiegevaar verkeert. Van [loijdonk heeft de afgelopen ,:ek ook nooit direct contaot had met een vertegenwoordi- van die club. Celtic vraagt den haag/geneve gpd De internationale wielerunie, UCI, gaat renners aan bloedonderzoeken onderwerpen. Naar aan leiding van de steeds hardnekkiger geruchten over gebruik van het synthetische dopingmiddel erythropoïetine (EPO) besloot de medische com missie van de wielerunie, gisteren in Genève in vergadering bijeen, met ingang van 1 maart van dit jaar bij coureurs bloed af te nemen om de sa menstelling ervan te controleren. Renners zullen bij loting worden aangewezen. Als de zogeheten hematocrite waarde van het bloed (de dikte) boven de vijftig procent is, dan krijgt de renner een startverbod voor de eerstvol gende wedstrijd. Boven deze grens bestaat er ge vaar voor betrokkene. Dik bloed kan proppen veroorzaken. Gebeurt dit in vitale organen als het hart of de hersenen dan is er zelfs levensgevaar. Er zijn aan de overschrijding geen sancties ver bonden als een schorsing. De onderzoeken naar de samenstelling van het bloed, dit jaar waarschijnlijk al tussen de 700 en 1000, zullen niet na afloop van de wedstrijden worden verricht. De controles op urine direct na een koers blijven bestaan. De bloedtesten worden uitgevoerd als zoge naamde 'wilde controles.' Dat wil zeggen dat ren ners onaangekondigd bezoek kunnen krijgen van een brigade van de anti-dopingcommissie van de UCI. Het besluit kreeg unanieme steun. Ploegart- sen, ploegleiders alsmede de internationale be- roepswielervakbond AICPRO verklaarden zich voorstander. In eerste instantie wenste de UCI de bo vengrens van de hematocrite waarde op 53 pro cent te stellen. De ploegleiders en de artsen pleit ten daarna voor een percentage van 43. Vijftig procent was een compromis waarmee alle afge vaardigden akkoord gingen. Lon Schatteberg, de Nederlandse vice-voorzit- ter van de medische commisie van de UCI, ver klaarde na afloop dat de bloedcontroles niet als een jacht naar doping moeten worden geïnter preteerd, maar moeten worden uitgelegd als een maatregel ter bescherming van de renners. „Boksers worden voor hun wedstrijden ook ge test", aldus Schattenberg, die zich tevreden toon de met de maatregel. „Puur voor hun eigen vei ligheid. Zo moeten deze testen ook worden ge zien. Het is een onderzoek naar de geschiktheid om een beroep uit te oefenen. Wie boven de vijf tig procent zit moet niet als gebruiker van EPO worden gebrandmerkt. Die dikte is daar geen in dicatie van." Theo de Rooy, ploegleider van de Rabobank- ploeg reageerde ook zeer verheugd. „Ik ben blij dat nu eindelijk een keer een beslissing wordt ge nomen. Het is een unieke maartregel omdat een groot draagvlak is verkregen. Dit is uniek, zeker voor de wielersport, omdat het is ontstaan uit so lidariteit." Voor de renners van De Rooy verandert er in wezen weinig. Zij ondergaan al regelmatig bloed controles. Die tests hebben uitgewezen dat de profs in dienst van de bank ver verwijderd blijven van de bovengrens. „Dit is een moedige beslis sing", aldus Rabo-ploegarts Leinders. „Het on dersteunt de eerlijkheid van de competitie en het verhoogt de geloofwaardigheid." Om de uitvowering van de maatregel in goede banen te leiden is een commissie met afgevaar digden van alle betrokken partijen samengesteld. Kolderieke taferelen rond tweekamp Thomas-Zijlstra zal rijden, en mogelijk ook Zijl stra kunnen volgens woord voerder Jan Augustinus ook vanavond nog op herhaling in een extra rit. „Of zondagavond, desnoods maandagochtend", zei Augustinus met een strak gezicht. Om het nog complexer te ma ken: de ISU kan tevens beslui ten alle ritten na tien uur 's avonds te hervatten. Krook voerde gisteren een lobby met de ISU-officials om die variant er door te krijgen. Zijn suggestie wordt in overweging genomen. Over één aspect van de twee kamp zijn alle partijen het eens. Een val betekent uitschakeling, mocht daar na afloop nog dis cussie over ontstaan. Op het eerste gezicht lijkt dat recht vaardig, ware het niet dat er een merkwaardig scenario uit de bus kan rollen. Als Zijlstra op de 3000 meter ten val komt, dan kan Thomas anderhalf uur later als een toerist onbedreigd haar rit uitrijden. De Friezin krijgt dan de plaats in de WK-ploeg in haar schoot geworpen. Augusti nus, een beetje beduusd: „Dat zou kunnen, ja." Het wordt met de dag gekker en het blijft behelpen, maar op het natuurijs van Davos wordt vandaag en morgen zowaar geschaatst. De invallende dooi kreeg de officials van de Internationale Schaats Unie (ISU) niet klein. Het vijfde World Cup-weekeinde gaat door. Met dank aan een klein beetje nachtvorst én met kunst- en vliegwerk. Er wordt gestart om acht uur 's ochtends. „I'm very sor ry", zei de hoofdscheidsrechter gisteravond nog. davos gijs van oosten De kolderieke taferelen in het Zwitserse wintersportoord brengen de tweekamp tussen Carla Zijlstra en Annamarie Thomas in het nauw. Slechts een van hen vergezelt Tonny de Jong en Barbara de Loor naar het WK allround over drie we ken in Nagano, Japan. Een voorwaarde voor de zuiverheid van de tweekamp is dat er in Davos onder gelijke omstandig heden wordt geschaatst. Dat lijkt vandaag op de 3.000 meter bij voorbaat uitgesloten. Op de 1500 meter van morgen bestaat dat probleem niet, omdat de twee vrouwen beiden vroeg zul len starten. Zijlstra rijdt vanochtend haar rit over 3 km om ongeveer kwart over negen op redelijk ijs, terwijl Thomas anderhalf uur later, op een kapotgereden pis te, tegelijk met het startschot de vanachter de bergen verrijzende zon mag begroeten. „We gaan rijden en zien het aan", vermeed topsportcoördinator Ab Krook alie bespiegelingen vooraf. „De commissie kern ploegen moet dan maar beslis sen of er wel of niet sprake is van gelijke omstandigheden." De commissie kernploegen zou zichzelf niet zijn als het niet alvast ingewikkelde alternatie ven had bedacht. De ritten van Zijlstra en Thomas kunnen in relatie tot de tweekamp ongel dig worden verklaard. Thomas, die zo goed als zeker op soft-ijs chicago sid bijna veertien miljoen gulden voor Pierre van Hooijdonk. De international speelt mor gen dus met Celtic in'de beker wedstrijd tegen Clydebank. Zijn verboden optreden met NAC in de afscheidswedstrijd van Peter Remie, afgelopen zondag in Breda, is met een sisser afgelo pen. Zowel Celtic als de Schotse bond hebben afgezien van ver dere maatregelen. amsterdam anp kitzbuehel» De Fransman Luc Alphand springt stijlvol in de WB-wedstrijd in Kitzbuehel. Alphand won de afdaling over twee manches in een totaaltijd van 2.12,55. De tweede plaats was voor de Oostenrijker Werner Franz in 2.12,95. De Zwitser William Besse finishte als derde in 2.13,13. foto reuters een gezamenlijke verklaring vrijdagmiddag. Net als Her- manides is president-commis saris Van Zadelhoff van het sta dion zeer tevreden. Begin december bepaalde de rechtbank dat het stadion niet langer de naam Arena mocht gebruiken. Partijen besloten daarop te gaan praten na be middeling van burgemeester Patijn van Amsterdam. den voor zijn gedrag. „Bij mijn come-back doe ik iets wat nog geen basketballer voor mij heeft ge daan", zei Rodman. „Ik ga voor nop wedstrijden spelen." Hoeveel wedstrijden hij zijn salaris laat schieten, wist hij niet. Wel zei hij dat Clinton hem op die nobele gedachte had gebracht. „Het feit dat hij liet weten dat hij een grote fan van me is, heeft me aan het denken gezet. Ik was sprake loos." Dennis Rodman, de excentrieke basketbalvedette van de Chicago Bulls, heeft toch iets van berouw getoond. Negen dagen nadat hij een cameraman in het kruis heeft getrapt, verklaarde hij enkele wedstrijden voor niets te spelen. Donderdag eiste president Bill Clinton nog van de 'paradijsvogel' dat hij in het openbaar zijn excuses zou aanbie- Het stadion Amsterdam ArenA en het Amsterdamse Arena Za lencentrum zijn het eens: beide namen blijven naast elkaar be staan. Het zalencentrum, dat al langer Arena heette, krijgt een schadevergoeding van het sta dion. Directeur Hermanides van Arena wil niet zeggen hoe hoog die is. „In elk geval hebben we door die namentoestand veel meer dan een ton schade gele den. Dat wordt ruimschoots vergoed. Dan komt er nog geld bij voor de handelsnaam-licen tie en voor voorlichting." Om in de toekomst verwar ring te voorkomen gaan beide Arena's de publiciteit op elkaar afstemmen en dit vastleggen in een communicatieplan, aldus OFFER - Basketballer Carlos Rogers wil zijn carrière opoffe ren voor zijn zieke zus René. De speler van Toronto Raptors staat een nier aan haar af. Ro gers heeft als enige familielid een orgaan dat bij zijn zuster past. Gisteren had de transplan tatie moeten plaatshebben, maar de 29-jarige vrouw was te zwak.„Ik denk dat ik na deze in greep mijn loopbaan in de NBA niet kan voortzetten", zei Ro gers. Toronto heeft alle begrip. „We staan achter zijn beslis sing", verklaarde de manager. SCOREBORD Lucky Ten, vrijdag 24 januari: 3 - 6 - 8 - 19 - 25 - 27 - 29 - 30 - 36 - 38 - 40-45-58-59-62-65-71-73-76- 80. (onder voorbehoud) PRIJSVRAGEN (Hon), 3. Gusmeroli (Fra) 4 Kulovana (Tsj), 5. Lavrentsjoek (Oek). IJsdansen, eindstand: 1. Grits|oek/Platov (Rus) 2 punten, 2. Krilova/Ovsiannikov (Rus) 4, 3. Moniotte/Lavanchy (Fra) 6,4, 4 Amssina/Peizerat (Fra) 7,6, 5 Lobatsie- va/Averboetsi (Rus) 10 VOETBAL Vriendschappelijk: Sibenek (Kro) - FC Twente 0-1 (0-1). Doel punt: Hoogma. Hongkong - PSV 0-4 (0-1). Doelpunten: Nilis, Stinga, Stamen Vampeta. Toeschou wers: 35.000. BUITENLANDS VOETBAL dent Emile Tacken valt ook in Lisse in de prijzen BELGIE: Anderlecht - Moeskroen 1-1. Kaapstad. Toernee Nederlands cricket team, tweede wedstrijd: Western Province - Nederland 2-0. Western Province 244 voor 8 (50 overs), Nederland 71 all out, Neder land verliest met 173 runs. SCHAATSEN Den Haag. NK afstanden. Vrouwen: le 500 nv 1 Straathof (Zoeterwoude) 42,39, 2. Oonk (Nederweert) 42,49, 3. Nuyt (Gouda) 42,95, 4. Van Meggelen (Bleiswijk) 43.24 Mannen: eerste 500 m: 1 Kramer (Heerenveen) 38.28, 2. Leeuwangh (Alk maar) 38.42. 3. Wennemars (Dalfsen) 38.49, 4. Van der Poel (Roelofarendsveen) 38,83, 5. Westerveld (Eemnes) 38,88, 7. Klein-Hesselmk (Nieuwkoop) 39,14 5000 m: 1. Rohling (Veenoord) 7.06,14, 2. Beulenkamp (Amsterdam) 7.10,84. 3.. Maurijn de Wit (Alkmaar) 7.12.58. 4. Vreugdenhil (Honselersdijk) 7.12,91, 5. Klein-Hesselink (Nieuwkoop) 7.14,25 eloman leefmans geldt als een van de grootste enten binnen de Nederlandse ingruiterij. Emile Tacken lakte deel uit van de equipe goud haalde op het EK voor ïioren. Daar legde hij tevens lividueel beslag op de tweede Ook bij de senioren ringt hij met de besten meè valt, zoals momenteel bij mping Indoor Lisse, bij de di- rse wedstrijdonderdelen - de genaamde rubrieken - regel- itig in de prijzen. Morgen is een van de kanshebbers op hoofdnummer. Toch vreest binnenkort tol voor zijn suc- te moeten betalen. Gordon, paard waarmee hij samen progressie van de laatste ja- doormaakte, moet wellicht irden verkocht. „En dat zal gelooflijk veel pijn doen", irspelt de Limburger. )e achttienjarige Tacken lakt deel uit van een getalen- rde lichting ruiters, met on- anderen Mathijs van Asten, rco Schroder en Patrick Jur- iis, die wordt geacht in de ko- ïide eeuw in de voetsporen treden van cracks als Jan Emile Hendrikx, Albert om en Bert Romp. Tien jaar ig speelt Tacken al met paar- okrachten. „Op mijn achtste ik bij de pony's begonnen nijn woonplaats Horst. Altijd wedstrijden meegedaan ar pas bij de paarden, rond Emile Tacken in actie tijdens de vierde rubriek in Lisse. Ditmaal niet op Gordon, maar op Fabiëne. foto henk bouwman mijn veertiende, kwamen er goede resultaten. Mijn ouders hebben een veehouderij met wat paarden. Een daarvan is ge dekt door een bekend spring paard, de hengst Jasper, met Gordon als afstammeling. De naam heeft overigens niets te maken met de zanger, die werd pas later bekend. Al vroeg koos Tacken voor een full time carrière in de springruiterij. „Na de derde van de havo ben ik gestopt. Ik kon school niet meer met de paar den combineren. Daarna heb ik het middelbaar agrarisch on derwijs wel afgemaakt. Spijt heb ik van die stap tot op dit mo ment nog niet gehad. Ik werk zes dagen in de week van half acht tot half zes. En echt niet al leen óp de paarden. Soms sta ik gewoon de gang te vegen maar dat hoort erbij en zal mijn ple zier echt niet vergallen." Gordon is sinds kort gestald in het Brabantse Gemert waar een plaatselijke meubelgigant als hobby een twintigtal vier voeters bezit en zich over Tac ken en zijn paard ontfermde. Bij de junioren behoorde het duo tot de besten van Europa en on langs bij wedstrijden voor se nioren in Maastricht bleek dat Tackens metgezel hoogtes tot 1.40 meter makkelijk aankan. „Er gaat onnoemelijk veel geld in de paardenwereld om. Daar om kom ik binnenkort voor de keuze Gordon te verkopen om met dat geld een paar anderen te kopen. Het zal niet makkelijk zijn, ik heb hem zelf zadelmak gemaakt en vervolgens jaren lang getraind. Maar om interna tionaal verder te komen, heb je nu eenmaal meer dan één paard nodig. Ik weet dat het fi nanciële aspect het uiteindelijk bij mij gaat winnen van het ge voelsmatige." Tacken wil de top bereiken en dan is er geen plaats voor emo tie. Om verder te komen, zal hij moeten afwisselen, met ver schillende paarden aan het werk moeten, anders blijft hij in zijn ontwikkeling steken. „Er zijn genoeg mensen met geld die een goed paard ergens weg kopen en daarmee nog aardig presteren ook. Het verschil tus sen leuk meedoen en echt aan de top komen, is afhankelijk van de kwaliteit van de ruiter. Die kan een goed paard net iets beter laten springen." Tacken wil ook zonder Gor don bij de besten worden gere kend. Hij gaat helemaal op in zijn vak en ziet die geestdrift voorlopig ook niet verdwijnen. De gemiddelde leeftijd van de springploeg die naar de Olym pische Spelen werd uitgezon den, lag dik boven de dertig. Of hij ooit voor uitverkiezing in aanmerking komt, daar durft hij niet eens over de filosoferen. Wat hij wel weet is dat éls hij op die leeftijd is aangekomen, hij zich nog immer in het hippisch metier beweegt. „Het is wel hard werken maar zo veel als wielrenners of atleten hoeven we er niet voor te laten. Een biertje drinken en laat naar bed kan in onze sport. Kijk za terdagavond maar eens op je heen als hier een playback-feest voor de deelnemers aan de gang is. Het is zaak je paard bij een parcours goed voor te be reiden. Maar een rondje duurt vervolgens zo ongeveer een mi nuut. Dan is het een zaak van concentratie zonder dat je daar nou echt moe van wordt. Daar bij trekken mensen die met paarden omgaan om een of an dere reden op een gezellige ma nier naar elkaar toe. Bij een concours als dit heerst er on derling een goede sfeer en als ik bij ons in de buurt naar de di- cotheek ga, dan ontstaat er bij na als vanzelf een hoekje met paardenliefhebbers. Ook dat wereldje bevalt me prima." GOLF Hope Island (Aus). Johnnie Walker Classic, Europese Tour, 2 miljoen gulden: Stand na tweede ronde: 1 Long (NZe) 136 slagen (68 68), 2. Els (ZAf), Lonard (Aus) 138, 4, Eales (Eng), Van de Velde (Fra) 139, 74 Muntz (Ned) 147 (70 77), uitge schakeld Durban (ZAf). Drielandentoei land - Argentinië 5-4 (2-2), 4, De Nero 0- 1, 5. Van Wijk 1-1, 24. Lombi 1-2 (straf- bal), 33. Lomans 2-2 (strafcorner), 38. Lombi 2-3, 45. Van Wijk 3-3, 57. Gentile 3-4, 59. Lomans 4-4, 70 Lomans 5-4. Stand: 1. Nederland 3-5, 2. Zuid-Afrika 2- 2, 3. Argentinië 3-1. KUNSTRIJDEN SKI Kitzbuehel. Wereldbeker. Mannen, afda ling over twee manches: 1 Alphand (Fra) 2.12,55, 2. Franz (Oos) 2 12,95, 3. Besse (Zwi) 2.13,13, 4. Josef Strobl (Oos) 2.13,22, 5. Fritz Strobl (Oos) 2.13,35 Stand: 1. Alphand 545, 2. Ghedina (Ita) 498, 3. Franz 358. Stand algemeen. 1. Von Gruenigen (Zwi) 606, 2. Aamodt (Noo) 582, 3. Sykora (Oos) 577. HOCKEY Cortina d'Ampezzo. Wereldbeker. Vrouwen, afdaling: 1. Kostner (Ita), Zurbriggen (Zwi) INeder" 1.30,81, 3. Seizinger (Dui) 1 30,83, 4. Goetschl (Oos) 1 31,23 Stand- 1. Zurbriggen 269, 2 Seizinger 266, 3 Goetschl 227. Stand wereldbeker algemeen: 1. Wiberg 1109 punten, 2. Seizinger 805, 3. Com- pagnoni (Ita) 655. IJSHOCKEY SPORT OP TV zaterdag 12.00-13.00 EURO: Skiën 13.15-18.10 BBC 1Grandstand 13.00-14,30 EURO: Tennis 14.00-16.55 Ned 2: Studio sport: o.a. de Open Australische Tenniskampioenschappen. 14.30-15.00 EURO. Skiën 15.00-17 00 EURO: EK Kunstrijden 17.00-19 00 EURO: WK Bobsleeën 17.30-18.00 Old 1 Sportschau. 18.45-19 45 BBC 2: Tennis 18.48-18.51 Ned 2 Sportjournaal 19 00-20.00 EURO: Snowboarden 22 45-23.35 Ned 3: Studio sport: o.a. beelden van de belangrijkste sportwedstrijden van dit 23.00-00.00 EURO: Schansspringen 23.15-23.35 BRT 1 Sport op zaterdag. 23.30-00 00 RTL 4: Sportnieuws 23.45-00.55 BBC 1 Match of the day-the road to Wembley 03.50-07 00 BBC 2 Tennis: Open Austral, sche kampioenschappen, finale mannen en spel vanuit Melbourne. ZONDAG 08.05-09 15 BBC 1Match of the day 09.30-10.30 EURO: Skiën 10.00-11 00 Did 1 Sportschai 10.15-11.30 Did 2: Sport extra skiën 10 30-11 30 EURO: Skiën 12.10-16.57 Ned 2. Studio sfiort: Open EK tennis Australische tenniskampioenschappen. 12.15-13.00 EURO: Skiën 12.30-13.00 BRT 1 Sportmiddag. 13.00-14.15 Did 2: Sport extra 14.00-17.00 EURO: Tennis 15.00-16.15 BBC 2: Tennis 15 05-17.00 Did 1Sportschau 17.00-19.00 EURO: Bobsleeën 17.00-19.15 BBC 1: Match of the day-the road to Wembley 17.05-17.55 BBC 2: Ski Sunday 17.05-18.15 Did 2: Die Sport-Reportage 17.55-18.55 BBC 2. Rugby special 18.08-18.40 Did 1. Sportschau 19.00-20.00 EURO. Snowboarden 19.50-19 58 Old 1 Sportschau-Telegramm 19.50-20.20 BRT 1 Sportweekend 20.00-22 00 EURO: EK Kunstr.|den 21.15-22.30 Ned 2: Studio sport: programma met beelden van de belangrijkste sportwedstrij 21.45-22.30 Did 3 Sport tm Westen XL 23.00-23.20 BRT 1. Sport. 23 00-00.30 EURO: Schansspringen 23.20-23.50 RTL 4: Sportnieuws. 00.10-02.00 BRT 2 Doorlopende herhaling van Sportweekend. 00.30-01.30 EURO:.Boksen: tien ronden zwaargewicht: Axel Schultz (Duitsland)-Jose Ribalta(Cuba). Hem

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 25