Personeel Personeel tempo-tean ]e voelt je thuis bij Bernardus maakt er werk van Kansen in tijdelijk werk verpleegkundige A/B/HBO-V m/v uitzendburea ZATERDAG 18 JANUARI 1997 Medewerker Telesales m/v Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk zijn wij op zoek naar commerciële en klantvriendelijke medewerkers voor de afdeling Telesales. De werkzaamheden bestaan uit het bellen van prospektieve klanten om hen te adviseren, over de streep te trekken en uiteindelijk de verkoop van een verzekering te bewerkstelligen.Om in aanmerking te komen dient u minimaal over een Havo/Meao-diploma te beschikken, een goede telefoonstem en een flexibele instelling. Het gaat om drie avonden per week van 18.15 tot 21.30 uur. Deze functie biedt uitzicht op een contract en is o.a. voor studenten een leuke bijbaan. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Boekhoudkundig assistent m/v Heeft u boekhoudkundig inzicht en kunt u goed overweg met Exact, dan hebben wij een interessante vacature."U kunt voor een periode van circa twee maanden aan de slag bij een organi satie in Hillegom. Het betreft onder andere het coderen en boeken van facturen, het verwerken van gegevens, maar ook het verzorgen van de post. Voor deze full-time baan zoeken wij een gemotiveerde kandidaat met boekhoudkundige kennis op PD-niveau. Heeft u interesse, reageer dan zo snel mogelijk. U kunt direct aan de slag. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Medewerker Verkoop Binnendienst m/v Bent u klantvriendelijk en zelfstandig en heeft u werkervaring op een business to business binnendienst? Dan kunt u direct aan de slag bij een bedrijf in Hillegom. Het betreft het adviseren van afnemers en buitendienstmedewerkers, het makenvan offertes en de administratieve afhandeling van de orders. Voor deze full time uitdaging zoeken wij een gemotiveerde kandidaat op MEAO-niveau, met kennis van de Duitse en de Engelse taal. Deze baan biedt uitzicht op een vast contract. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Inschrijfavond administratief personeel m/v Op donderdagavond is Randstad in Leiden geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Projectleider m/v Part-time magazijnmedewerkers m/v Voor een distributiecentrum in Leiden zijn wij op zoek naar part magazijnmedewerkers. De werktijden zijn van 8 tot 12 uur 's morgens. U gaat 2 of 3 ochtenden in de week werken. Deze functie omvat de volgende werkzaamheden: het inruimen van binnengekomen goederen en het lopen van orders aan de hand van orderlijsten. Voor deze functie is het van belang dat u zeer accuraat kunt werken, rekenvaardig bent en een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het van belang dat u lange tijd beschikbaar bent. Heeft interesse in deze leuke functie neemt u dan contact met ons op. Service medewerker Pest Control m/v Voor een relatie zijn wij met spoed op zoek naar een medewerker ongedierte bestrijding voor de regio Alphen a/d Rijn. De werkzaamheden bestaan uit het zoeken naar ongedierte en het bestrijden daarvan. Daarnaast dient u situaties op te sporen waarin ongedierte kan ontstaan. Ervaring voor deze werkzaamheden is niet vereist. Ook dient u 's avonds en in het weekend oproepbaar te zijn. U bent in het bezit van een rijbewijs en kunt zelfstandig functioneren. U heeft verant woordelijkheidsgevoel, geen hoogtevrees en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Voldoet u aan deze voorwaarden neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmaker m/v Voor verschillende relaties in Leiden zoeken wij gemotiveerde schoonmakers die op oproepbasis 's avonds willen werken. Het gaat om het schoonmaken van kantoorpanden. Heeft u een aanpakkersmentaliteit, spreekt en verstaat u de Nederlandse taal en wilt u graag af en toe 2 3 uur per avond werken? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmaker m/v Voor een kledingbedrijf op het industrieterrein in Zoeterwoude zoeken wij een schoonmaker. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van de kantoren, ramen en toiletten. Dit gebeurt dagelijks van 8.30 tot 10.30 uur. Heeft u aantoonbare ervaring op dit gebied en wilt u graag parttime in de ochten duren werken, bel ons dan snel of kom langs op de vestiging bij u in de buurt. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Flexodrukkers m/v U coördineert acties waarbij een groot aantal oproepkrachten wordt ingezet bij produktdemonstraties. Stressbestendig, telefoonervaring en flexibiliteit zijn belangrijk. Deze full-time functie start op korte termijn, en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Op de afdeling wordt stevig gerookt. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief medewerker m/v In deze functie werkt u 16 uur per week. U zorgt voor de invoer van ISO-procedures, en doet de verslaglegging van teambijeen komsten. Voor deze functie is praktische ervaring met Word for Windows vereist. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. U werkt in teamverband op de administratie. De taken bestaan uit het beantwoorden van de telefoon, het invoeren van orders en het verzorgen van verzendingen. Voor deze full-time functie zoeken wij kandi daten met een afgeronde HAVO of MEAO opleiding en eert of twee jaar werkervaring. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Verkoopster buitendienst m/v Voor een onderneming die gespecialiseerd is in bedrijfshygiëne zoeken wij op korte termijn een enthousiaste verkoopster voor de buitendienst. Tot uw taken behoren o.a. het verwerven van nieuwe klanten, relatiebeheer en de verkoop van produkten met betrekking tot sanitaire hygiëne. Het bedrijf zorgt zelf voor een interne opleiding en training. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een (commerciële) opleiding op MBO-niveau en 1 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Het betreft een functie voor lange Jijd met goede perspectieven. Informatie bij Daniëlle Santen, tel. (070) 336 00 02, Rijswijk, Steenvoordelaan P 25. Produktiemedewerker m/v Voor een vleesverwerkingsbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers voor het in- en uitpakken van gevogelte. De werktijden zijn van 6 uur 's morgens tot 3 uur 's middags. Bent u jonger dan 23 jaar neemt u dan zo spoedig mogelijk kontakt met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Voor een sterk groeiend internationaal produktiebedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar grafische medewerkers, die eventueel ook kunnen optreden als meewerkend voorman. De werkzaamheden vinden plaats in een produktiebedrijf met een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie ploegen (07.00-15.00/15.00-23.00/23.00-07.00), van maandag tot en met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht op vast dienst verband. Het gaat om alle voorkomende werkzaamheden in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de kwaliteit van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. De eisen voor deze functie zijn ruime grafische ervaring, in bezit van eigen vervoer, bereidheid om in ploegen te werken. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kassier m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar kassieres. Ben jij tussen de 17 en 21 jaar, rekenvaardig, representatief en full- of parttime beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorgers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in het centrum van Leiden zijn wij met spoed op zoek naar jonge winkelverzorgers, tot 20 jaar. De werkzaamheden variëren van vakkenvullen tot het doen van de bestellingen. Voor deze functie is het van belang dat je voor lange tijd flexibel inzetbaar bent, vooral in de ochtenden, en een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het belangrijk datje een service gerichte instelling hebt. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorger m/v Ben jij flexibel en dienstverlenend ingesteld, dan kun je wellicht aan de slag in Leiderdorp. Voor een supermarktketen zijn wij op zoek naar een winkelverzorger van 17 tot 22 jaar die het leuk vindt om op de versafdeling te werken. Het gaat om een full time baan die uitzicht biedt op een vast contract. De geschikte kandidaat is een echte aanpakker. Herken je jezelf in dit profiel, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. ~ir randstad uitzendbureau algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Endegeest is een actief zie kenhuis, vlakbij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorg vernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Wij bieden salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Opname in het pensioenfonds PGGM. Telefonische informatie over functie is te verkrijgen bij mw. F. Foppema, teamcoördinator Branding, tel.: 071 - 517 95 57 552, of dhr. H. v.d. Langkruis, teamcoördinator Weidepaviljoen, tel.:071-51794 71. Schriftelijke sollicitaties bin nen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. K. van Veerdegem, personeelsconsulente dienst Personeel, Organisatie en Oplei ding, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. De afdelingen de Branding en het Weidepaviljoen behoren tot de sector Ouderenpsychiatrie. Samen vormen zij het cluster Intensieve Zorg. Op beide afdelingen verblijven bewoners die op zowel lichamelijk als psychisch gebied zorgbehoeftig zijn. De begeleiding en verzorging is gericht op de persoonlijke zorgvraag, door personeel in samenspraak met de patiënt geformuleerd. Op beide afdelingen is een vacature voor een f voor 24-36 uur per week, alle diensten. I Van de verpleegkundige wordt verwacht: - aantoonbare interesse in het werken met de patiëntendoelgroep; - individuele begeleiding op maat kunnen leveren; - veel inzicht in eigen gedrag en een open houding voor kritiek; - bereidheid om te helpen de ontwikkelingen binnen het cluster Intensieve Zorg verder vorm te geven. In de sector Ouderenpsychiatrie, bestaande uit 7 afdelingen, zijn regelmatig vacatures voor enthousiaste ziekenverzorgenden en verpleegkundigen aanwezig. Heb je hiervoor belangstelling stuur dan een open sollicitatiebrief met c.v. KANTOOR Secretaresse m/v voor de Raad van Bestuur van een onderwijsinst maakt deel uit van het secretariaat en verzorgt i voorkomende werkzaamheden: post, telefoon, cc pondentie, notuleren, archief, agenda etc. U hebt geval een paar jaar secretariële ervaring en kunt met Apple Macintosh of Word for Windows. Dei is fulltime en biedt toekomstperspectief. Informatie: (071) 5I2 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 2I2 (Direktie-)secretaresse m/v voor een veilingbedrijf. U werkt voor de comme manager en de afdeling marketing/promotie en y alle secretariële werkzaamheden waarbij t ment en het omgaan met vertrouwelijke informj belang is. U hebt Havo-niveau en een secretaries ding alsmede minimaal 4 jaar relevante werkervi Ervaring met Word, Excel en E-mail is van belanj Daarnaast bent u zelfstandig, neemt u initiatief e u stevig in uw schoenen. Kortom, u bent een mj voor de manager. Leeftijd: 25 tot 35 jaar. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Assistent personeelsadviseur m/v voor een instelling in de gezondheidszorg. U ons steunt twee PZ-functionarissen bij o.a. werving,; overeenkomsten, informatievoorziening, uitvoeri soneelszorg en aanlevering managementinformz hebt MBO-A/P of HBO-PW en relevante admin tieve ervaring. Ook hebt u ervaring met geauto; seerde systemen zoals PRIGEM/FOCUS en WP. Informatie: (071512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 Onze adviseurs kunnen op u bouwen medewerker commer ciële binnendienst verzekeringen m/v De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat we ons verplaatsen in de situatie van klanten en daad werkelijk met ze samen werken. Het betekent ook dat we binnen de bank nauw samenwerken. Om klanten snel, correct en naar tevredenheid te helpen, moeten de adviseurs altijd kunnen terugvallen op een collega binnen de bank. Als medewerker commerciële binnendienst verzekeringen reali seert u zich dat als geen ander. Aan de cliëntadviseurs en de gespecialiseerde verzekerings adviseur in de buitendienst biedt u actieve ondersteuning als het gaat om verzekeringszaken. U zorgt voor de nodige admini stratieve verwerking, wikkelt transacties en overeenkomsten af en bemiddelt bij schaden. Ook regelt u de planning en bent u de schakel tussen klanten en de adviseurs. Verder zorgt u samen met uw directe collega van de binnendienst, voor de nodige assistentie binnen het segment financiële advisering/ eigen huis, waar verzekeringen deel van uitmaakt. Ons werkgebied omvat de kernen Oud Ade, Rijpwetering, Nieuwe Wetering, Kaag Eiland, Hoogmade en Buitenkaag/Abbenes. U heeft een opleiding op mbo- niveau, aangevuld met relevante opleidingen en trainingen, bij voorkeur Assurantie-B en relevante werkervaring. Met geautomatiseerde systemen kunt u prima overweg en u werkt efficiënt en accuraat. U hebt goede communicatieve vaardigheden, Rabobank Alkemade werkt gemakkelijk samen en bent collegiaal en flexibel. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. van Schijndel, hoofd verzekeringen, telefoon (071) 501 89 45. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Alkemade, t.a.v. de heer A.J. van Trigt, directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een woon- zorgcentrum voor 85 bewoners, beide te Sassenheim. Als gevolg van een herstructureringsproces zoeken wij 3 leidinggevenden: 2 afdelingshoofden voor het verpleeghuis Voor deze functie is een minimale aanwezigheid van 32 uur per week noodzakelijk. Functie-informatie: Het afdelingshoofd ressorteert onder het hoofd Zorg- en behandelzaken. De kerntaken richten zich op het: management en personeelsbeleid van de afdeling voorwaarden scheppen t.a.v. de zorgverlening bewaken en bevorderen van de kwaliteit van geleverde zorg bevorderen van multi-disciplinaire samenwerking op een juiste manier inzetten van de budgettaire middelen. Functie-eisen: Wij stellen ons een persoon voor die: in het bezit is van een relevante opleiding op HBO-niveau een afgeronde managementopleiding ruime leidinggevende ervaring heeft goede communicatieve en sociale vaardigheden bezit inspirerend, stimulerend en vernieuwend is, kan delegeren en flexibel is het betreft vooralsnog een functie voor 1 jaar. Coördinator activiteitenbegeleiding en vrijwilligerswerk Voor deze nog vorm te geven functie is een aanwezigheid van 32 uur per week, verdeeld over 5 dagen, noodzakelijk. Functie-informatie: De coördinator ressorteert onder het hoofd Facilitaire dienst. De kerntaken richten zich op het: ontwikkelen en realiseren van het activiteitenaanbod ontwikkelen en coördineren van en vorm geven aan het vrijwilligersbeleid mede uitvoering geven aan het personeelsbeleid. Functie-eisen: Wij stellen ons een persoon voor die: funcboneert op HBO-niveau en leidinggevende ervaring heeft aantoonbare kennis en/of ervaring heeft in het vakgebied activiteitenbegeleiding in staat is medewerkers en vrijwilligers te ondersteunen, te motiveren en te (bege)leiden •.beschikt over goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardigheden vanuit een duidelijke visie invulling geeft aan activiteitenbegeleiding en vrijwilligerswerk het betreft vooralsnog een functie voor 1 jaar. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuis Salarisinschaling vindt plaats in functiegroep 55 voor de functie van afdeling: en in functiegroep 50 voor de functie van coördinator. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u voor de functie van afdelingshoofd contact op met mevrouw B.H.M. Noordman. Voor de functie van coördinator kunt u o opnemen met mevrouw L. Kroos, hoofd Facilitaire dienst of mevrouw B.H.M. Noo staffunctionaris Personeelszaken. Procedure: De selectiegesprekken zijn gepland op maandag 10 en dinsdag 11 februari! Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 3 februari richten aan Bernardus, t.a.v. mevrouw B.H.M. Noordman, staffunctionaris Personeelszaken. Zij die reeds hebben gereageerd worden verzocht niet opnieuw te reflecteren Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon (0252) 219004.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34