Personeel Personeel Personeel Personeel Personei zoekt Oegstgeest gemeente. (Aankomend) account-managers (m/v) Generale Bank. De Andere Bank. Dagbladuitgeverij Damiate b.v. telefonisch verkoper m/v TANDARTS ASSISTENTE Adecca Adeccoi VERZORGENDE (M/V) ÖTemid Onderhoud Management bv ERVAREN ASSISTENT-PROJECTLEIDER BOUWKUNDE ZATERDAG 18 JANUARI 1997 De Senerale Bank Sraep Is mal ruim 25.008 medewerkers actief In 39 landen; in Nederland mei 2.700 mede werkers In circa 80 vestigingen. Onze doelgroep omvat ondernemers en die particulieren die serieus stre ven uaar een optimaal beheer van hun geldzaken. Onze ambitie Is niet gering. Wil willen de beste bank zijn, de beste dienstverlener, de beste adviseer. Wij investeren doelbewust veel tijd en aandacht m onze klanten. Werken met ben samen langs korie lijnen. Beslissen snel en volgens duidelijke criteria. WH menen ons eigen belang het best te dienen door het belang van de klant voorop te stelten. Wij doen dat consequent, dus waar nodig ten koste van eigen gewtn op de korte termijn. Want alleen op die manier kunnen we onze primaire doelstelling bereiken: het opbouwen van lang durige en intensieve relaties met zoveel mogelijk klanten. In verband met bestaande vacatures en expansie van onze activiteiten, zoeken wij voorc t tsse en Schiphol: kantoren Hoofddorp, Het handelen van onze account-managers is gericht op het zelfstandig verwerven, uitbouwen en onderhou den van een goede relatie tussen de bank en haar cliënten. Het betreft hier particulieren en het midden- en kleinbedrijf. De nadruk ligt daarbij op het uitbreiden van de relatie door het aanbieden van en adviseren over producten en diensten van de bank. Voor de vervuiling van deze functie moeten kandidaten aan de volgende eisen voldoen: - afgeronde HBO-opleiding met economie in het pakket; - NIBE-opleidingen; - goede contactuele eigenschappen; - kennis van de softwarepakketten Word en Excel; - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kandidaten die niet aan het bovenstaande profiel vol doen, worden verzocht niet te reageren. Voor deze functie liggen binnen onze bank veel moge lijkheden om een uitdagende positie te creëren met goede kansen voor de toekomst. Wij verwachten dan ook dat een actieve opstelling, een coöperatieve hou ding en vooral positief kritisch meedenken, verankerd liggen in de mentaliteit van onze nieuwe medewerker. Vanzelfsprekend geldt dat wij een bij de functie pas send salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden bieden, waaronder een gegarandeerde dertiende maand, 8% vakantietoeslag en een premievrije pen- Wilt u meer weten over deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heer R.F.M. Braakhuis, directeur kantoor Hoofddorp, teiefoon 023 - 5631834, de heer R. de Bruine, directeur kantoor Lisse, teiefoon 0252 - 419026, of mevrouw RW.M. Stockmann- Straathof, directeur kantoor Schiphol, telefoon 020 - 4460111. Belangstellenden die aan de gestelde eisen kunnen hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, richten aan: Generale Bank t.a.v. de heer R.F.M. Braakhuis Kruisweg 983, 2132 CE Hoofddorp Generale Bank t.a.v. de heer R. de Bruine Hyacinthenstraat 2, 2161 XP Lisse Bank t.a.v. mevrouw P.W.M, Stockmann-Straathof Havenmeesterweg 3011118 CE Luchthaven Schiphol Reacties dienen binnen veertien dagen na verschijning van dit blad te zijn ontvangen. Dagbladuitgaverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 310 296 Dagbladuitgeverij Damiate b.v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie BV (HDC) Dagbladuitgeverij Damiate is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks 297.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. WIJ VRAGEN Ten behoeve van onze afdeling advertentieverkoop komen wij graag in contact met een Met de kandidaat zal in eerste instantie een tijdelijk dienstverband worden overeengekomen voor de periode van één jaar. WIJ BIEDEN De kandidaat zal aktief telefonisch advertentieruimte verkopen aan bestaande en nieuwe adverteerders voor onze uitgaven Haarlems Dagblad/IJmuider Courant. Omdat het verkopen van advertentieruimte buiten een afwisselende zeker een zelfstandige baan is, spreekt het vanzelf dat hij/zij mag rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding van de verkoopleider en gelegenheid tot het volgen van verkooptrainingen. Het gaat in deze functie om een dienstverband van 20 uur per week. Sollicitanten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: - een opleiding op HAVO-niveau; commercieel inzicht; contactuele vaardigheden; bij voorkeur enige ervaring in telefonische verkoop; een goede telefoonstem. UW REAKTIE Geïnteresseerden worden verzocht hun belangstelling voor deze functie schriftelijk kenbaar te maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven, t.a.v. de afd P&O, aan het in deze advertentie vermelde adres. Voor meer informatie over de functie kan kontakt gezocht worden met de heer Th. M. I. van Hoesel, verkoopleider, telefoon 023-5150135. Gevraagd: Géén ervaring vereist. Interesse? Bel 071-5610825 Morssingel 7 2312AZ Leiden Telefoon (071) 5144246 Personeelsdiensten Telefax to? u 513 02 81 voor een bedrijf in Zoeterwoude: Productiemedewerkers m/v In deze functie draag jij de zorg voor de juiste bedie ning van de machines t.b.v. liet verpakken van bier in lies, fust of blik Een LBO-opleiding en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn vereist. Werkervaring is een pré. Ben je accuraat, gemotiveerd en flexibel inzetbaar in ploe gendiensten? Ben jij minimaal achttien jaar oud. en voor langere tijd beschikbaar, dan zijn wij op zoek Machinemedewerkers m/v In deze functie draag jij de zorg voor de juiste bedie ning van de machines t.b.v het verpakken van bier in fles, fust of blik. Tevens zie jij toe op de kwantiteit en de kwaliteit van het verpakken van de producten. Een technische opleiding en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn 1. Werkervaring is een pré Ben je accuraat, gemotiveerd en flexibel inzetbaar in ploegendien sten? Ben jij minimaal achttien jaai oud. en voor lan gere tijd beschikbaar, dan zijn wij op zoek naai jou! Vorkheftruckchauffeurs m/v Voor het laden en lossen van vervoerseenheden, het aanvoeren van emballage naar de collones. het afvoeren van bierproducten naar de opslaglokaties en het afhalen en verladen van reclamemateriaal, ten EVO-diploma. een opleiding op LBO-niveau en - een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift zijn vereist. Ruime werkervaring op de heftruck is belangrijk. Ben je stressbestendig en flexibel inzetbaar in ploegendiensten? Werk jij graag in teamveiband en ken jij je verantwoordelijk heden? Neem dan c< onze andere vacatures! Voor IOU doen wij ITIGGr I dan jé verwacht! VERZORGINGSHUIS BLOEMSWAAR Verzorgingshuis Bloemswciard biedt huisvesting en verzorging aan bewoners. Naast zorgverlening aan onze bewoners, worden ook verschillende diensten verleend aan cliënten buiten het tehuis. Wij streven naar een optimale kwaliteit van onze dienstverlening it combinatie met een goed woon/leefklimaat. Een grote persoonlijke inzet, belangstelling voor ouderen en gevoel collegialiteit zijn hierbij belangrijke voorwaarden. Ten behoeve van de verzorgingsdienst zoeken wij kandidaten vo voor 40 uur per week (alle diensten) Functie-eisen: - diploma bejaardenverzorgende, ziekenverzorgende of MDG0- - ervaring in de bejaardenzorg - dienstverband voor 1 jaar, met mogelijkheid voor verlenging Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Bejaardentehuizen. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de manager P/0 van verzorgingshuis Bloemswaard, Garbialaan 3, 2182 LA Hillegc Bij de openbare basisschool Oudenhof-Bokkesprong is met ingang van 10 maart 1997 plaats voor een groepsleraar m/v voor de onderbouw voor 35,5 uur per week De leraar zal worden belast met het lesgeven aan een kleutergroep. Enthousiasme, spontaniteit en affiniteit met het lesgeven aan kleuters is zeer gewenst. De vacature duurt voort t/m 4 juli 1997. Mogelijkheden voor een aanstelling na de zomervakantie bij het bestuur openbaar basisonderwijs Oegstgeest worden op dit moment onderzocht. Inlichtingen over deze vacature kunt u inwinnen bij de directeur van de school de heer H. Wegter, tel. (071)517 70 66. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die op de school onderverte genwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehan dicapten en leden van minderheidsgroepen. Uw sollicitatie vermelding va bevoegdhede. referenties ku binnen 10 day na publicatie dit blad zende Burgemeestei wethouders Oegstgeest. Postbus 1270. 2340 BG RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kindeien; - een centrum voor hart- en longrevalidatie: - een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen; - een mytyl/tyltylschool. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor het Revalidatiecentrum een SECRETARESSE M/V t.b.v. het management voor 36 uur per week Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) bestaat uit vier multidisciplinaire revalidatieteams en biedt algemene klinische en poliklinische revalidatie- programma's aan. voor zowel volwassenen als kinderen. Functie-omschrijving: - behandelen van correspondentie van de manager en leden management- - het maken van afspraken, bijhouden van de agenda van de manager en het verzorgen van het archief; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen besprekingen en zorgdragen voor de follow-up; - de secretaresse is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de manager; - de secretaresse is eveneens inzetbaar t.b.v. het centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Functie-eisen: - afgeronde opleiding op VWO-niveau aangevuld met een afgeronde secretaresse-opleiding; - ervaring als secretaresse, bij voorkeur binnen de gezondheidszorg; - stressbestendig; - goede contactuele eigenschappen; - initiatiefrijk, representatief; - accurate, flexibele instelling, - ruime ervaring met WP 5.1 Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-zieker wezen. Inlichtingen en sollicitaties: - Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer F.J. Broekhuizen, manager Revalidatiecentrum, of bij de heer M. hoofd Personeelszaken, tel. (071) 40 60 100; - Schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u bin: twee weken onder vermelding van vacaturenummer 97001 - ricli Rijnlands Zeehospitium t.a.v. Afdeling Personeelszaken Drieplassenweg 17 2225 JJ Katwijk aan Zee Onafhankelijke adviseurs voor utiliteitsbouw en industrie Temid Onderhoud Management bv is een onafhankelijk advies- en ingenieursbureau dat zich gespecialisee heeft in het adviseren m.b.t. beheer en onderhoud van gebouwen en installaties. Wij zoeken ter uitbreiding van onze vestiging te Rijswijk een: De werkzaamheden omvatten het begeleiden van onderhouds- en vernieuwbouwprojecten, het aansturen v technici en tekenaars, het opstellen van begrotingen, het vervaardigen van bouwkundige bestekken en het verwerken van opnames tot rapportages. Voorts wordt op termijn het vertegenwoordigen van de bouwdirect tot de taak gerekend. Wij denken aan iemand met: diploma HTS-bouwkunde vijf jaar relevante werkervaring goede communicatieve en redactionele vaardigheden vaardigheid met bouwkundig reken- en besteksoftware rijbewijs B Een aanvullende opleiding richting Bedrijfskunde strekt tot aanbeveling De juiste kandidaat bieden wij een sfeervolle en moderne werkplek binnen een groeiende organisatie met pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Stuur dan binnen 3 weken na verschijningsdatum een brief met c.v. en pasfoto aan onze afdeling Personeelszaken en Organisatie van ons hoofdkantoor, Postbus 344, 1700 AH HEERHUGOWAAf Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R. Wesselink te Rijswijk, telefoonnummer 070 30 70 888.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32