Personeel Personeel Personeel Personeel Personee GERMEFA LLlLLlia CNC-DRAAIER m/v KATWJ IJK 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN COMMERCIEEL/TECHNISCH ADVISEUR m/v VERTEGENWOORDIGER HORECA-SECTOR secretaresse v/m Kansen in technisch werk ZATERDAG 18 JANUARI 1997 Sy p Logeerhuis Dolfijn SVG te Leiden beheert e voor verstandelijk gehandicaptet Leiderdorp. Het huis is bedoeld om thuiswonende verstandelijk gehandicapten een logeermogelijk- heid aan te bieden. Het huis bestaat uit twee gekop pelde eengezinswoningen en biedt plaats aan acht Twee plaatsen zijn bestemd voor logés met een meervoudige handicap. Voor het logeerhuis zoeken wij per zo spoedig mogelijk een assistent begeleider m/v van maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 9 30 uur vacaturenummer: 2.13.215 De functie: De assistent begeleider draagt samen met een collega zorg voor de begeleiding van de i de ochtend afwisselende baan op vaste tij den. Het salaris bedraagt mini maal f 2.432,- en maximaal f 3.472,- bruto per maand bij n fulltime dienstverband. De Dit betekent dat de logés worden CAO Dagverblijven en Tehuiz "Logeerhuis Dolfijn maakt deel uil van de Slichting voor Zorg- en mensen mei handi cap SVG Ie Leiden. Bij deze Stichting zi/n in totaal 650 medewer- geholpen bij het opstaan, wassen, aankleden en ontbijten. Wat wij vragen: De assistent begeleider heeft enige ervaring in de omgang met en het verzorgen van men sen met een verstandelijke handicap. Omdat de populatie steeds wisselt, word je iedere dag geconfronteerd met nieuwe vragen. Je moet daarom stress bestendig en flexibel zijn. Wij bieden: Wij bieden een kleine maar heel Gehandic passing. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de func tie wordt verstrekt door Stijni Habermehl (clustermanager), telefoon: 071 -5155834. Schriftelijke sollicitaties kunt u, uiterlijk 28 januari a.s., onder vermelding van het vacature nummer in de brief, richten aan het Centraal Bureau, afdeling personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Y U S E G S O I Met 34 medewerkers, verdeeld over de vestigingen te Haarlem en Leiderdorp, werken we in een prettige sfeer met elkaar en met onze klanten, waaronder zich zowel MKB- als grotere ondernemingen bevinden. YXJSE GSO is Microsoft Solution Provider. Binnen de vestiging te Leiderdorp hebben we behoefte aan een OFFICE ASSISTANT M/V FULL TIME Het profiel van de functie: Telefoon, receptie en andere algemene kantoorwerkzaamheden Secretariële activiteiten Coördinerende werkzaamheden t.b.v. personeelszaken, projecten etc. Binnendienst-taken zoals contacten met klanten, het uitwerken van offertes, het plegen van inkopen van o.a. hard- en software Financieel-administratieve taken als facturatie Het profiel van de kandidaat: Minimaal HAVO met eventuele aanvullende opleiding op secretarieel of administratief gebied Perfecte beheersing van Nederlands en Engels, Duits en Frans is een pré Goede beheersing van Microsoft Word en Excel, kennis van Exact is een pré Onze ideale kandidaat is een echte regelneef met goede communicatieve vaardigheden die met een goed verantwoordelijksheidsgevoel plezier heeft in een "spin-in-het-web"- functie. Aantoonbare affiniteit of ervaring in de automatisering is noodzakelijk. YUSE GSO biedt naast prima arbeidsvoorwaarden een aangename werksfeer waarin, mede dankzij de gestage groei van de organisatie, prima doorgroeimogelijkheden geboden worden. Indien de functie je onderstaand adres: ïspreekt, zend dan je brief en CV t.a.v. Hans Gnjprr RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. BUREAU VAN DE FACULTEIT DER GENEESKUNDE (vacaturenummer: 6-295/1158) SECRETARESSE (V/M) (26.6 uurp/w) Taak: De secretaresse verricht onder leiding van en in samenwerking met de portefeuillehouder onder- zoekszaken en de bestuursassistent de volgende werkzaamheden: - het selecteren van de binnenkomende post; - telefoonbehandeling; - het opstellen van brieven; - hel organiseren van vergaderingen en bespre kingen; - het notuleren van vergaderingen en bespre kingen; - het maken van het verslag; - het bewaken van de voortgang van gemaakte afspraken. Taken met betrekking tot het ondersteunen van de jaarlijkse projectinventarisatie, zoals: - het opvragen van projectbeschrijvingen, publi catielijsten en andere overzichten in het kader van wetenschappelijk onderzoek en het con troleren van deze gegevens; - het verwerken van de verkregen informatie in databases en/of spreadsheets ten behoeve van de Vaste Commissie Wetenschapsbeoefening: - het verwerken van deze gegevens tot een facul tair wetenschappelijk jaarverslag. - havo of vwo en ervaring als secretaresse of meao en ervaring in een vergelijkbare functie; - ervaring met Windows-applicatics waaronder UT. database en spreadsheets; - kennis van de moderne talen; - goed kunnen samenwerken in teamverband, kunnen improviseren en een dienstverlenende attitude. Salaris maximaal 3.931.- bruto per maand bij een volledige dagtaak, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voor alsnog voor een jaar. Inlichtingen bij: H. Bronsveld, bestuursassistent Faculteitsbureau, Faculteit der Geneeskunde, tel. 071-5275353. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Pre-klinische Laboratoria, dienst Personeel en Organisatie. Wassenaarse- weg 72, Postbus 9503,2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht té solliciteren. DAK EN GEVEL VIRUMA B. V. is een kwaliteitsbewust bedrijf, gespecialiseerd in de applicatie van bitumineuze en kunststof dakbedek kingen en metalen dak- en wand- elementen. Het bedrijf is gevestigd in Beverwijk, bestaat al meer dan 25 jaar en heeft 40 medewer kers. Flexibiliteit, klantgericht werken en service kenmerken de organisatie. Voor uitbreiding van onze activiteiten in de nieuwbouw- en renovatiemarkt zoeken wij die commercie, relatiebeheer en technische ondersteuning perfect kan combineren. Functie inhoud: Na een inwerkperiode waarin u alle facetten van daken en gevels leert kennen, houdt u zich o.a. bezig met het onderhouden van het relatiebestand. U bezoekt opdrachtgevers zoals woningbouwcorporaties, beleggers, aannemingsbedrijven en zorgt voor verdere ex pansie door middel van acquisitie met het accent op de renovatiemarkt. U beoordeelt aan vragen op technische en commerciële haalbaarheid. Opname van renovatieprojecten be hoort tot uw werkzaamheden. U bent rechtstreeks verantwoording schuldig aan de com mercieel directeur. Wij verwachten van u: - Een representatieve persoonlijkheid met zelfdiscipline die bouwtechnische situaties commercieel kan vertalen; - U bent sterk in het leggen van contacten, bent commercieel- en resultaatgericht inge steld. Daarnaast heeft u een enorm doorzettingsvermogen; - Enkele jaren ervaring in een commercieel/technische functie; - Woonachtig in het westen van Nederland, leeftijd bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar; - Opleiding HBO/MBO-niveau. Wij bieden: - Een zelfstandige functie in een groeiende niet altijd even makkelijke markt; - Gerichte ondersteuning, - Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. Herkent u zich in dit profiel, schrijf dan uw sollicitatie met uw CV, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Viruma BV, t.a.v. de directie, Nijverheidsweg 30,1948 PV Beverwijk. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer D. Beekman, telefoon 0251-229094. GERMEFA BV - gevestigd te Heiloo - is een werkmaat schappij van de Aalberts Industries groep. Wij produceren fijnmechanische onderdelen en eindproducten t.b.v. o.a. de luchtvaart, elektronische en de voedingsmiddelenindustrie. Gevraagd: Ervaren met leidinggevende capaciteiten GERMEFA BV Zoekt u een baan met zekerheid? Houdt u van hoog gekwalificeerd/nauwkeurig werk? Kunt u goed uit de voeten met kleine se ries? Werkt u graag in een jong dynamisch en goed gemotiveerd team? Heeft u minimaal 5 jaar ervaring en bent u op zoek naar doorgroeimogelijkheden? Proficiat, u bent degene die wij zoeken. Postbus 4, 1850 AA Heiloo. Tel. 072-5331234. Meer info: J. M. Zonneveld, 072-5335965. division of aalberts industries nv GEMEENTE Met ruim 40.000 inwoners is Katwijk de grootste gemeente van de regio Duin- en Bollenstreek. Zee, strandmooie natuurgebieden en de nabijheid van goed bereikbare grote steden zorgen voor een aantrekkelijk woonklimaat. Onderwijs, gezondheidszorg en andere voorzieningen zijn afgestemd op de regionale functie. Een modern industrieterrein geeft ruim baan aan economische expansie. V De gemeentelijke organisatie (ca. 300 medewerkers) bestaat uit vier V; directoraten en twee stafafdelingen. De afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid is onderdeel van het directoraat Welzijn en wordt gevormd door drie bureaus: het bureau •LL"/ Financiële Hulpvèrlening en Maatschappelijk Werk, het bureau |Jj| Administratie en het bureau Algemene Juridische Zaken. %S; Bij dit laatste bureau bestaat momenteel de vacature van V'V' BELEIDSMEDEWERK(ST)ER SOCIALE ZAKEN (30 uur per week) Functie-inhoud: De te benoemen functionaris zal worden belast met: - beleidsvoorbereiding en -advisering op het gebied van sociale zaken; - het ontwerpen van de beleidstoelichting van de afdeling Sociale Zaken voor de gemeentebegroting; - overige op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Wij zoeken voor deze functie een geschoolde medewerk(st)er op HBO-niveau met ervaring op het gebied van de sociale zekerheid. Gedacht wordt met name aan een ervaren beslisser/toetser, die het werkpakket wil verbreden met beieidswerkzaamheden. Goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden zijn vereist. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig kunt werken en flexibel b; - inzetbaar bent. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding bedraagt het salaris minimaal ll f 3.413,- en maximaal f 5.613,- bruto per maand (functioneel schaal 9) /f/'; bÜ een 'uil-time dienstverband. Op termijn behoort uitloop naar schaal 10 tot de mogelijkheden. Informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer 1 1 R.F.J.M. van Hest, chef van het bureau Algemene Juridische Zaken, 1 telefoon 071-4050572. Schriftelijke sollicitaties dient u vóór 30 januari 1997 te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. hetSm<*a£zt Remia C. gevestigd irt Den Dolder, is een gezonde onderneming met ca. 350 werknemers. Remia houdt zich bezig met de raffinage van oliën en vetten en met de produktie van sauzen, margarine en bakkerijgrondstoffen. De afzet vindt in binnen- en buitenland plaats. Binnen onze verkooporganisatie is plaats voor een: Uw werkzaamheden: Van essentieel belang is, dat u goed bent ingevoerd in de levensmiddelenhandel en/of horeca-sector. Tevens beschikt u over enige jaren ervaring als vertegenwoordiger. Het is de bedoeling dat u kontakt gaat onderhou den met horecabedrijven, campings en cafetaria's in de regio Noord- en Zuid Holland (m.u.v. Amsterdam en Rotterdam). Uw woonplaats is in de directe omgeving van Leiden of Haarlem. Uw profiel; Uiteraard beschikt u over prima contactuele eigenschappen. Maar daarnaast hechten wij veel waarde aan zaken als werklust, verant woordelijkheidsgevoel en een flinke dosis doorzettingsvermogen. U hebt een opleiding op Havo/Mavo niveau en bezit vanzelfspre kend een rijbewijs. Uw leeftijd ligt zo tussen de 25 en 35 jaar. Belangstelling? Als u meent te beschikken over de juiste capaciteiten, schrijft u dan een brief met de nodige gegevens over uzelf en zend deze voor 1 februari a.s. aan: Remia CV, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw G.A.E. Sterkenburg, Postbus 10, 3734 ZG Den Dolder. Wilt u meer informatie, dan kunt u bellen 030 - 229 79 11 en vragen naar de heer C.J. Sleven. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Immunohematologie en Bloedbank Bij de afdeling Immunohematologie en Bloed bank is ten behoeve van het stafsecretariaat de fgnctie vacant van: (38 uur per week) Vac.nr. 97.W.02.03.LD Het stafsecretariaat biedt administratieve en secretariële ondersteuning aan o.m. diverse stafleden van de afdeling Immu nohematologie en Bloedbank. In volle sterkte bestaat het secretariaat uit 4 secretaresses en één hoofd. Uw taken zullen o.m. het volgende omvatten: -verzorgen van publicaties en correspon dentie in zowel de Nederlandse als Engelse taal; - werkzaamheden met betrekking tot verga deringen; -telefoon en postbehandeling; - beheren van agenda's; - archiefwerkzaamheden; - ontvangen van bezoekers. Om bovengenoemde taken te kunnen verrichten denken wij dat u over de vol gende kwalificaties moet beschikken: - HAVO-niveau aangevuld met een secreta resse opleiding, danwel vergelijkbaar niveau; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - in teamverband kunnen werken, maar toch met de nodige zelfstandigheid; - in staat zijn om onder druk toch accuraat te kunnen werken; - gezien de regelmatige aanloop binnen het secretariaat verwachten wij dat u over goede contactuele eigenschappen beschikt; - kennis van WP 5.1. Salaris: het salaris is maximaal f 3.507,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Kallan-van Loenen en door mevrouw I. Bekker (071 - 526 38 00). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een briefte zenden aan de d directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief j en envelop het vacaturenummer vermelden. M Electromonteurs m/v Voor diverse installatiebedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij hulp- en zelfstandige electromonteurs. De werkzaamheden bestaan uit het aanleggen van bedrijfsinstal- laties. U kunt ook ingezet worden op utiliteitsprojecten. Kandidaten zijn in het bezit van eigen handgereedschap en hebben minimaal een opleiding LTS-electro. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Mechanisch monteur m/v Heeft u een opleiding MTS-werktuigbouwkunde dan heeft Randstad per direct werk bij een groot constructiebedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van complexe machienes. Deze functie is voor ongeveer 4 maanden. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Projectontwikkelaar mechatronica m/v Bij een producent en handelsonderneming van codeer- en merkapparatuur heeft Randstad een vacature voor een afgestu deerde HTS-er computerkunde of fijnmechanica met afstudeer richting automatisering. De inhoud van het werk bestaat uit het oplossen van problemen op het gebied van mechatronica welke ontstaan bij de uitvoering van de interne en externe klantge richte werkzaamheden. U beschikt over kennisop het gebied van (fijn)mechanische toepassingen, microcontrollers en bent op de hoogte van diverse programmeertalen zoals visual basic en C++. De functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Assistent automatisering m/v Voor het onderhouden van een database bij een leasemaat schappij in Leiden heeft Randstad een vacature voor een automatiseringsmedewerker. U beschikt over een afgeronde opleiding op MBO nivo en u heeft ruime ervaring met Exact. Tevens bent u bekent met progress. In een relevante werkomgeving heeft u enkele jaren ervaring opgedaan met het beheer van databases en bovengenoemde programmatuur en systemen. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Elektronikamonteur Buitendienst m/v Voor een telecommunicatiebedrijf in de bollenstreek is op zoek naar een MTS-er electronica die in een trainee-ac functie opgeleid wil worden tot monteur van professional T telecommunicatieapparatuur, beveiligingsinstallaties, data beheersystemen e.d. Werkervaring is van ondergeschikt be I U beschikt over rijbewijs B en u bezit goede contactuele e rl communicatieve eigenschappen. De functie biedt uitzicht! h een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Commercieel ingenieur binnendienst m/v Voor een bedrijf gespecialiseerd in offshore apparatuur all pompen, afsluiters e.d., met als klanten voornamelijk boor» j. forms is Randstad voor de sales afdeling op zoek naar een werktuigbouwkundig ingenieur (HTS). De werkzaamheden bestaan uit het beoordelen van aanvragen en orders vanle wezen klanten, hèt verzorgen van offertes en het onderin - van commerciële kontakten met klanten inzake technisch: e ficaties, prijzen, offertes, certificaten, special requirements De vacature biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Fabricage medewerker m/v Voor een toonaangevende leverancier op het gebied va medische hulpmiddelen zoekt Randstad kandidaten me afgeronde KMLO-opleiding. In een team van collega's ben J verantwoordelijk voor de fabricage van chirurgisch implan j- teerbare hulpmiddelen. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. tr randstad uitzendburt

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30