Personeel Personeel Personeel Personeel Personee KOU) A i RMO PAES NEDERLAND COMMERCIEEL MEDEWERKER AFDELING VERKOOP m/v ELEKTRONICUS OLYMPUS VERKOPER BINNENDIENS1 Noordhollands Dagblad verkoopmanager rayonkantoor m/v jim ZATERDAG 18 JANUARI 1997 Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererend (familie)bedrijf gevestigd in Zoeterwoude Het inmiddels 60 jaar bestaande bedrijf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavanceerde instrumenten voor medische en technische toepassingen. Het bedrijf heeft de afgelopen decennia een gezonde ontwikkeling doorgemaakt. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment 70 personen. Het grootste deel hiervan is werkzaam in de techniek en technische ondersteuning. De verkoop- en service-activiteiten worden begeleid door een klantgerichte binnendienst. Om adequaat in te spelen op de groeiende vraag naar geavanceerde Olympus-apparatuur wordt onze organisatie uitgebreid en kwalitatief versterkt. Derhalve willen wij in contact komen met ambitieuze kandidaten voor de volgende functies: (medische endoscopic systemen) Functie-inhoud: Uw gesprekspartners zijn medisch specialisten en hoofden functie-afdelingen alsmede mede werkers van de afdelingen Inkoop en Instrumentele Dienst. Als zelfstandig commercieel mede werker van onze binnendienst bent u verantwoordelijk voor de telefonische contacten met onze afnemers. Na een gedegen inwerkperiode bent u in staat telefonisch orders aan te nemen c.q. te verwerken, producttechnische adviezen aan gebruikers te geven en de daarmee samenhan gende administratieve zaken naar behoren af te werken. In deze functie fungeert u ook als con tactpersoon tussen de klant en onze commerciële buitendienstmedewerkers. Daarnaast wordt uw bijdrage gevraagd bij het initiëren of begeleiden van promotionele activiteiten zoals cur sussen en productpresentaties. Ook wordt uw assistentie gevraagd bij het opzetten en uitvoeren van verkoopplannen en het bijhouden en zo mogelijk analyseren van marktgegevens. Door uw goede contactuele eigenschappen bevordert u de communicatie tussen de diverse afdelingen van onze onderneming met als doel de contacten tussen onze afnemers en Paes Nederland te optimaliseren Functie-eisen uitstekende contactuele eigenschappen goede commerciële en administratieve eigenschappen opleiding op MBO-niveau enige jaren ervaring in een commerciële binnendienst- functie is een must goede beheersing Engelse taal medische achtergrond is een pre, doch niet noodzakelijk Functie-inhoud: U zult zich gaan bezighouden met het repareren, controleren en indien nodig het modificeren van elektronische apparatuur. Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit - het repareren van een zeer breed pakket (voornamelijk medische) instrumenten waarbij de nadruk ligt op beeldvorming en beeldverwerking. Zo nodig zult u deze werkzaamheden in de buitendienst verrichten - het beoordelen van nieuwe instrumenten conform geldende nonnen en eisen ten aanzien van de functionaliteit - het volgen van trainingen bij leveranciers en het verzorgen van cursussen voor onze klanten - telefonisch overleg met klanten en leveranciers over storingen en uit te voeren reparaties Functie-eisen opleiding op HTS-niveau met wis- en natuurkunde in het pakket ervaring met tekstverwerkingsprogramma's en kennis van informatica goede beheersing Engels en Nederlandse taal, zowel schriftelijk als mondeling rijbewijs B leeftijd rond de 30 jaar enige tijd werkzaam op het gebied van elektronica kennis van medische toepassingen of ervaring met soortgelijke werkzaamheden is een pre r eigen initiatief De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenregeling) zijn uitstekend. Solliciteren: Bent u geïnteresseerd in één van bovengenoemde functies, schrijf dan een korte bnef met daarin vermeld uw motivatie en een beknopt Curriculum Vitae n Paes Nederland bv. Industrieweg 44: Postbus 18. 2380 AA Zoeterwoude-Rd. Voor meer informatie kunt u bellen: 071-5450810. ir de heer H. Braat, THE VISIBLE DIFFERENCE SASSENHEIMS VLOERENHUli KEUKENS KASTEN BV. Een keuken- en badkamerspeciaalzaak met royale toonzaal gevestigd in de Randstad met een verzorgingsgebied tussen Leiden, Amsterdam en Haarlem. Zoekt ter versterking van het verkoopteam: - een keukenverkoper m/v en - een sanitair/badkamerverkoper m/v Onze gedachten gaan uit naar een ervaren enthousiaste verkoper (25-40 jaar) die zelfstandig kan werken en beschikt over de benodigde vakkennis. Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u een handgeschreven sollicitatie sturen naar: Sassenheims Vloerenhuis Keukens Kasten bv. t.a.v. de directie Postbus 6 2170 AA Sassenheim Wij zoeken een: De functie: Als verkoper binnendienst wordt u belast met de behandeling van schriftelijke en telefonischi offertes en orders. Ook telefonisch verkoop verhoort tot het takenpakket. werkt intensief samen met medewerkers van binnen- en buitendienst. Verder werkt u offertes uit en u zorgt de afhandeling. Uw profiel: - U hebt een opleiding op MBO/HBO-niveau eventueel aangevuld met commercieel gerichte cursussen. - Het spreekt vanzelf dat uw communicatieve vaardigheden, mondeling maar ook schriftelijk, uitstekend zijn. - U kunt zelfstandig werken en bent commercieel ingesteld. - Met moderne administratieve systemen kt u goed uit de voeten. - Uw leeftijd ligt tussen 20-30 jaar. - U woont in Leiden of omgeving. Hebt u belangstelling voor bovengenoemde functie? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met CV aan de heer G. Verbet Postbus 268, 2300 AG LEIDEN. Telefoon 071-5769345. R-E-C-R-U-l-T-M-E-N-T Discrete Executive Search Op dit moment hebben wij searchopdrachten voor nevenstaande functies Accountancy Voor verschillende standplaatsen in Noord- en Zuid-Holland hebben wij vacatures bij diverse gerenommeerde grote en kleinere kantoren in zowel de A.A.- als de Auditpraktijk voor Assistent-Accountants met ambitie op alle nivo's. Zeer aantrekkelijke condities en studiemogelijkheden. Administratief Doorlopend hebben wij search opdrachten voor lichte tot zeer ervaren Boekhouders, (Salaris)Administrateurs en (Assistent)- Controllers. Op dit moment zoeken wij bijvoorbeeld voor handelsorganisaties in A'dam een Controller, een allround Administrateur (MBA/ SPD-nivo) en een Boekhoud kundig Assistent(e) (MEAO). Commercieel Voor diverse filialen van een grote bank in de Randstad zoe ken wij Cliënt- Adviseurs (HBO) en ervaren Financieel Adviseurs Hypotheken en/of Beleggingen. Voorts zoeken wij voor opdrachtgeversin de verze- kerings- en computerbranche Telemarketeers en Sales - Medewerk(st)ers voor zowel de Binnen- als Buitendienst. Automatisering Voor diverse computerbedrijven, een software-house, een bank instelling en een adviesburo zijn wij op zoek naar Netwerk specialisten, Systeembeheerders, C++ Programmeurs, Hardware- Consultants en een Accountmanager. Tevens zoeken wij dringend Internet- Professionals. Veelal uitstekende studie-faciliteiten. Notariaat Van tal van notariskantoren (o.a. A'dam, Alkmaar, H'lem, Leiden, Den Haag, Almere, Utrecht, Eindhoven) hebben wij onder meer searchopdrachten in portefeuille voor Kandidaat- Notarissen (vaak met zicht op standplaats), Klerken, Notarieel Medewerk(st)ers en -Secreta resses. Discrete behandeling wordt uiteraard gegarandeerd. Diverse vacatures A'dam: Trafficmanager Intranet (HBO) A'dam: Hoofd Werkvoorbereiding (HTS) H'dorp: Fiscaal/Jur. Secretaresse H'dorp: Dictafoon/Data-typiste (HAVO) H'dorp: Telefoniste/receptioniste H'lem: Commercieel Secretaresse W&S Weesp: Financial Manager/ Controller Delft: (Aank.) P.R.- Manager (SRM) Feiten, meningen eri achtergronden. Daar draait het om bij het Noordhollands Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van het regionale dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 450.000 lezers op hun krant. Het Noordhollands Dagblad is een uitgave van de Verenigde Noordhollandse Dagbladen bv, waar ruim 600 mensen werkzaam zijn. W,IJ VRAGEN Omdat een van de zeven managers de VUT-leeftijd bereikt, zoeken we een Elke editie van het Noordhollands Dagblad beschikt over een rayonkantoor, waar een redac tie en een verkoopteam werken. Het verkoopteam richt zich op adverteerders in de regio. Dit verkoopteam bestaat uit advertentieverkopers in de buitendienst, telefonische adverten tieverkopers en commercieel-administratieve medewerkers. De manager begeleidt, motiveert en inspireert dit team. Hij/zij stelt mede de verkoopplan nen voor het rayon op en geeft leiding aan de uitvoering ervan. Verder is de manager ervoor verantwoordelijk dat het rayonkantoor goed functioneert, onder meer door tijdige afhande ling van advertentie-opdrachten, correcte administratie ervan en optimale service aan adver teerders èn abonnees die het kantoor bezoeken. beschikken ovei veau,aangevuld r diaplanning en NIMA-A Verenigde Noordhollandse Dagbladen bv Edisonweg 10 1800 AA Alkmaar Telefoon (072) 5 196 196 (072) 5 196 195 Dagbladuitgever Verenigde Noordhollands Dagbladen bv is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie bv (HDC) Kandidaten voor deze functie moe - en opleiding op MBO- of HBO - leidinggevende ervaring - bij voorkeur kennis van de dagbladwereld - een commerciële achtergrond - goede sociale vaardigheden - het vermogen om problemen snel te analyseren en op te lossen en bereid zijn in het verspreidingsgebied van het Noordhollands Dagblad te gaan wonen. W IJ BIEDEN De functie biedt de mogelijkheid om in grote mate van zelfstandigheid vorm te geven aan een optimaal functionerend rayonkantoor en leiding te geven aan een verkoopteam. Het Noordhollands Dagblad kan - naast uitstekende arbeidsvoorwaarden - toekomstperspec- UW REACTIE Voor meer informatie over de functie kunnen geïnteresseerden contact opnemen met W. Janmaat, hoofd verkoop rayonkantoren, tel. 072 - 5 196 220 of met mevrouw M.C R. van der Noord van de afdeling Personeel Organisatie, tel. 072 - 5 196 323. Een schriftelijke sollicitatie kan - binnen veertien dagen - worden gericht aan de Verenigde Noordhollandse Dagbladen, afdeling Personeel Organisatie, postbus 2, 1800 AA Alkmaar onder vermelding van vacaturenummer C75. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectie-procedure STICHTING RIJKSMUSEUM VAN OUDHEDEN De Stichting Rijksmuseum van Oudheden is het Nationale Museum van de Archeologie. Het museum beheert en presenteert collecties uit Nederland, het Oude Egypte, de klassieke wereld en het Nabije Oosten. Registrator (mlv) Bij de afdeling Collectiebeheer is een vacature. Wij zoeken per direct een medewerker voor de functie Registrator. De functie is in tijdelijk dienstverband met een proeftijd van twee maanden, en voor de tijd van I jaar. De functie is op part-time basis (3 dagen per week). De hoofdbestanddelen van de functie: Het beheer van het (geautomatiseerde) collectiebeheersysteem Het verzorgen van het bruikleenverkeer. Functie-eisen: HBO-opleiding bij voorkeur Reinwardt Academie. kennis van en ervaring met geautomatiseerde documentatie en registratiewerkzaamheden, aantoonbare affiniteit met het aandachtsgebied van het museum. - goede communicatieve (waaronder een actieve beheersing van Engels, Frans en Duits) en organisatorische vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Verzelfstandigde Rijksmusea. De functie is in schaal 7 ingedeeld (maximaal 4365,- bruto bij full-time aanstelling). Inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw Drs.M.Brouwer, hoofd collectiebeheer telefoon 071 5163163. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de Stichting Rijksmuseum van Oudheden, t.a.v. mevrouw Drs.M.Brouwer, Postbus I 1114,2301 EC Leiden. HAGENDOORN FINANCIËLE DIENSTEN ngsdeskundige Wij zijn een middelgroot adviesburo dat zich richt persoonlijke adviezen vc onze bedrijfsmatige en particuliere relaties in de gehele Randstad. Onze activiteiten zijn o.a.: pensioenen, assurantiëi employée benefits, finai planning, fiscale advieze hypotheken. I.v.m. uitbreiding zoeken wij kontakt met kandidaten voor de functie va 1.) Telefoniste/administratief medewerks Functie-eisen: Perfecte beheersing Nederlandse taal en WP 5.1 Klantvriendelijke telefoonstem Ervaring met geautomatiseerde administraties Middelbare opleiding, bereidheid om te studeren voor assurantie Zeer representatief en vlot type met enthousiaste uitstraling Minimaal 1 jaar kantoorervaring Ervaring bij tussenpersoon of verzekeringsmaatschappij is een pf Leeftijd tot 20 jaar 2.) Pensioen adviseur buitendienst (M/V| Functie-eisen: HBO-opleiding Uitstekende commerciële kwaliteiten Acquisitief talent Minimaal 3 jaar praktijkervaring Minimaal assurantie B-diploma, studerend voor A Denkt u te voldoen aan een van bovenstaande functie-eisen, stuur dan binnen 8 dagen uw uitgebreide sollicitatie met C.V. naar de directie var Hagendoorn Financiële Diensten, Herenweg 77b, 2361 EJ WARMOND. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. A. D. Hagendoorn, telefoon 071-3011882 of 06-53246361. Gevraagd: MAGAZIJNMEDEWERKER (fulltime m/v) Werkzaamheden: Bestaan voornamelijk uit het controle van binnengekomen goederen en adi stratiebeheer van het magazijn. Vereist: Leeftijd tot 20 jaar Ervaring met heftruck Rijbewijs B is een pré Liefst werkervaring Zelfstandig kunnen werken Belangstelling? Stuur een kort briefje met c.v. binnen dagen naar: EURODIDAKT t.a.v. Dhr. J. Belt Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten NTI is een erkende schriftelij ke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de top staat. Eurodidakt is een schriftelij ke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort zij tot een van de grootste schrifte lijke onderwijsinstellingen van Nederland. brengt je aan de TOP! ÉÜRÖPiDAICf

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28