Personeel Personeel Personeel Personeel Personei f3 w< SANTPOORT Bureauredacteur Bloemisterij VAN DEN HEUVEL GLAS Technisch Commercieel Manager Veiligheidsglas HOLLEMAN P^UITVOERDER (m/v) H Crouzet Syrelec demon/e ir randstad polytechniek ZATERDAG 18 JANUARI 1997 Scant-Roch Van den Heuvel Glas Lelden is een van de 24 handelsvestigingen van Koninklijke Saint-Roch Veromco N.V. in Nederland. Saint-Roch Veromco stelt zich tot taak, bouwend Nederland, optimaal te voorzien van een breed assortiment glasproducten voor nieuwbouw, renovatie en onderhoud. In totaal werken bij ons concern in Nederland 850 werknemers, verdeeld over 24 handelsvestigingen en 7 produktie-eenheden. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de afzet van veiligheidsglas in de regio Leiden/Rijnland. Veiligheidsglas omvat producten als hardglazen deuren en puien voor binnen- en buitentoepassing, gelaagd glas, luxe bad en douchecabines, etc. U bezoekt zelfstandig potentiële opdrachtgevers, adviseert over de juiste toepassing van de veiligheidsglasproducten, verzorgt de calculaties/offertes en na verkrijging van opdrachten stuurt u de montageploeg aan. Wij verwachten van u dat u een passende opleiding heeft genoten op tenminste MBO-niveau in de richting bouwkunde, civiele techniek of gelijkwaardig. Voorts heeft u enige jaren praktische ervaring in de uitvoering van bouwprojecten of civiele projecten. Uw persoonlijkheid kenmerkt zich als een dynamisch, enthousiast en ambitieus. U hebt oog voor details, zonder het zicht op de grote lijn te verliezen. Graag gaat u de uitdagingen aan, die de markt steeds opnieuw aanbiedt. U beschikt over goede contactuele vaardigheden en een grote overtuigingskracht. Uw leeftijd ligt tussen de 25-35 jaar. Wij bieden u een uitdagende zelfstandige functie met een interessante combinatie van commerciële en technische aspecten, Alvorens u operationeel wordt in ons enthousiaste team, krijgt u een afgestemde introductie opleiding. Tevens kunt u rekenen op concurrerende arbeidsvoorwaarden en voldoende doorgroeimogelijkheden, ook in concernverband. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief c.v., kunt u richten binnen 10 dagen aan de heer F. P de Graaff, vestigingsmanager. Postbus 1077, 2302 BB Leiden. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen, tel.(071) 576 9 208 KONINKLIJKE SAINT-ROCH VEROMCOm Aannemingsbedrijf Holleman Zonen Santpoort b.v. is een aannemersbedrijf met een gevestigde naam en bestaat reeds meer dan 66 jaar. Wij zijn werkzaam op het gebied van projectontwikkeling, woning- en utiliteitsbouw, renovatie en gespecaliseerd in restauratiewerken. Door uitbreiding van ons werkpakket is op het gebied van woningbouw een vacature ontstaan voor een ervaren Deze medewerker zal worden belast met het op zelfstandige wijze uitvoeren van bouwwerken. Functie-vereisten: - HTS of door ervaring aantoonbaar gelijkwaardig functioneringsniveau - ervaring in soortgelijke functie - administratieve zorgvuldigheid - goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift Kandidaten die menen aan de gevraagde voorwaarden te voldoen worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, met uitgebreide curriculum vitae, te richten aan: Aannemingsbedrijf Holleman Zonen Santpoort b.v. Postbus 534, 2070 AM te Santpoort-Noord. De Rabobank Hillegom-Bennebroek zoekt een TrefPunt Manager m/v TrefPunt Hillegom-Bennebroek is een virtuele gemeenschap op Internet voor ondernemers en particulieren in de regio. Het TrefPunt maakt deel uit van TrefPunt Nederland, één van Nederlands grootste Internet providers. TrefPunt Nederland is een dochteronderneming van Rabobank Nederland. De Rabobank Hillegom-Bennebroek is een sterk in haar werkgebied gewortelde financiële dienstverlener. Dit werkgebied omvat de plaatsen Hillegom, Bennebroek, Vogelenzang en De Zilk, met circa 35.000 inwoners. De Rabobank Hillegom-Bennebroek bekleedt binnen de Duin- en Bollenstreek een vooraanstaande bancaire rol met betrekking tot de handel en kweek van bol- en knolgewassen, alsmede in de overige zakelijke branches en particuliere markt. De prominente rol die wij in onze gemeenschap vervullen dient ook tot uitdrukking te komen in ons TrefPunt op Internet. TrefPunt Hillegom-Bennebroek moet uitgroeien tot één van de meest attractieve TrefPunten in Nederland. Functieomschrijving: Hij/zij vervult de rol van projectleider en is verantwoordelijk voor de inrichting van het TrefPunt Hillegom-Bennebroek. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het beheren van TrefPunt, het ondersteunen van informatieleveranciers, abonnementhouders en collega's. Een belangrijke taak is het onderhouden van externe contacten met ondernemers en vormgevers. Zelfstandig of samen met het Relatiebeheer trekt hij/zij nieuwe ondernemingen aan. Onder andere door het organiseren van (groepsgewijze) presentaties aan potentiële informatieleveranciers. Hij/zij is in staat TrefPunt te integreren in de marketing en communicatiestrategie van de bank. Functie-eisen: - Heao-opleiding BE/CE/CO of (bedrijfs)economie op universitair niveau. - Kennis van en ervaring met informatisering en de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van Internet. - Kennis van integratie van databasetechnieken met Internet, multimedia en vormgeving is npre. Gedragscriteria: - Initiatiefrijk - Creatief - Overtuigingskracht - Commercieel - Organisatietalent - Teamplayer Salarisschaal: Afhankelijk van opleiding en ervaring. Bijzonderheden: - Mogelijk psychologisch onderzoek. - Indiensttreding op korte termijn is wenselijk. Inlichtingen: Bij de heer P. E. K. Hissink telefoon (0252) 576214 of bij de heer J. H. M. Knijn telefoon (0252) 576220. Sollicitaties: Aan de directie van de bank, postbus 24, 2180 AA HILLEGOM. email: hillegom@tref.nl. HTTP://www.tref.nl/hillegom Rdbobdflk Hillegom-Bennebroek n|p|k industrial design Ontwerpbureau in centrum van Leiden zoekt een gemotiveerde, flexibele RECEPTIONISTE/TYPISTE om in drukke periodes in te vallen op ons bureau, gemiddeld ca. twee halve dagen per week. Tevens zoeken wij iemand voor fulltime (40 uur per week) voor de periode juli t/m oktober a.s. taken De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefoonbehandeling type-werk (Word Perfect onder Windows) postafhandeling lichte administratieve taken voorkeur Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die: kennis hebben van Engels en Duits enige ervaring hebben in een soortge lijke functie in Leiden of omgeving woonachtig zijn representatief zijn Geïnteresseerden kunnen een briefje schrijven naar: npk industrial design t.a.v. Coby van der Ploeg noordeinde 2d 2311 cd leiden et Vakblad voor de Bloemisterij is toonaangevend in de bloemisterijsector. Het informeert wekelijks meer dan' 15.000 abonnees op een gedegen journalistieke wijze over alle relevante nationale en interna tionale ontwikkelingen. Dat vakblad zoekt een full-time A De Stichting I i Vakinformatie Siergewassen (SVS) ver zorgt de redactie van de vier vooraanstaande vak tijdschriften Vakblad voor de Bloemisterij, Bloem en Blad, Tuin Landschap en De Boomkwekerij. Voor de uitgave van deze bladen werkt de SVS samen met Misset Uitgeverij. Bij de SVS in Leiden werken 40 mensen. De CAO voor Vaktijdschriftjournalisten De bureauredacteur bewerkt artikelen, maakt berichten, verzorgt rubrieken en coördineert de kopijstroon Hij/zij zorgt er samen met een collega-bureauredacteur en de eindredacteur voor dat het Vakblad voorde Bloemisterij er elke week tot in de puntjes verzorgd uitziet. De juiste kandidaat voor deze functie beschikt over een opleiding op HBO-niveau en over een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Hij/zij is creatief, nauwkeurig en stressbestendig. De nieuwe collega beschikt over organisatietalent en is in staat om gemakkelijk en effectief contacten te leggen en te onder houden. Affiniteit met of kennis van de bloemisterijsector is wenselijk maar niet noodzakelijk. Hoofdredacteur Geert van Oosterhout (telefoon kantoor 071 5659632, privé 079 5932272) of eindredacteu Kees de Kruijf (071 5659633, privé 023 5295248) geven desgewenst nadere informatie over deze functie. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 1 februari richten aan de directie van de Stichting Vakinformatie Siergewassen, t.a.v. Elbert van den Berg, Postbus 9324,2300 PH Leiden. vakblad voor de \oube Green House ontwerpt merkkleding voor dames. Green House staat voor modieus, sportief en Green House zoekt op korte termijn zelfstandige Free-Lance verkoopsters die vanuit eigen omgeving op provisiebasis een klantenkring willen opbouwen, wij bieden betaalbare dameskleding van hoge kwaliteit, goede verdiensten en volledig ondersteuning. 01 Wij zijn het Verkoopfiliaal voor Nederland van de Franse multinationale groep Crouzet Automatismes die een 2000-tal personen op wereldniveau tewerkstelt. Wii verkopen een compleet gamma van industriële componenten zoals: PLC's, tijdrelais, tellers, controle- en veiligheidsrelais, solid state relais, motoren etc. Wij zijn gevestigd te Zoeterwoude. Ter versterking van ons team zoeken wij een m/v TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER (binnendienst) Na een inwerkperiode wordt hij/zij verantwoordelijk voor een productengamma Communiceren met klanten Uitwerken van offertes Opvolgen van orders Ervaring in een gelijkwaardige functie is wenselijk, maar niet noodzakelijk Een goede technische opleiding (minimaal MTS-niveau) Commerciële en administratieve vaardigheden Kennis van de Engelse en/of Franse taal Indien u geïnteresseerd bent, stuur dan uw brief met c.v. naar Crouzet BV, t.a.v. de directie, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. 071 -5411121 aM»°«srscH00L b! 0-aT 23ZIASLWW 6 76 25 Prof. Chr. School voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs Het bestuur van bovengenoemde scholen vraagt voor: De Manse Een leerkracht m/v voor 2 dagen voor extra ondersteuning in de 2 bovenbouw groepen van 1 febr. tot 1 aug. De voorkeur gaat uit naar dinsdag en donderdag. Een leerkracht m/v voor 20 uur Voor een middenbouw groep van 12 mei tot 5 juli i.v.m. zwangerschapsverlof van een leerkracht. Op maandag, dinsdag en wisselend de woensdag. De B.D. Arentshorstschool Een leerkracht m/v voor 2 dagen Voor ziektevervanging van 1 febr. tot 1 mei. Lestaken in div. groepen. Voorkeur gaat uit naar maandag en vrijdag. Een combinatie van bovengenoemde functies heeft de voorkeur. De B.D. Arentshorstschool en De Manse Een (vaste) invalleerkracht m/v Die waar kan nemen bij afwezigheid van een groepsleerkracht. Wij zoeken voor bovengenoemde vacatures een collega met: Een enthousiaste en flexibele instelling. Een positief Christelijke instelling Enige ervaring in het Spec. Ond. strekt tot aanbeveling. Voor inlichtingen kunt u bellen: H. J. Nieuwstraten (Directeur van De Manse) tel. 071-5311940 (school); tel. 071-5172288 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan De Manse, t.a.v. Het Bestuur, Kiljanpad 2, 2321 SK Leiden. Randstad Polytechniek is een technisch bureau dat bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning bij bij het realiseren van hun projecten, op locatie of in-house. Randsto Polytechniek verleent haar diensten op uiteenlopende werkterreint Onze specialismen zijn bouwkunde, civiele techniek, werktuigbouw kunde, elektrotechniek, procestechnologie, informatietechnologie! research development. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, ee beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zake dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1995 e« omzet van 4,7 miljard. Organisatie Randstad Polytechniek zoekt voor onze vestiging Amstera Accountmanager Bouwkunde Uw kerntaak Als accountmanager houdt u zich bezig met het werven selecteren en begeleiden van hoog opgeleide technici. Deze medeweit meestal op locatie werkzaam bij de opdrachtgever en hebben een dienstverband met Randstad Polytechniek. Polytechniek biedt haarted medewerkers de mogelijkheid om langdurig werkzaam te zijn voor ha- organisatie door het aanbieden van diverse aaneensluitende projecten Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. Regelm brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrieregesprekken op de wer van uw medewerker. Opdrachtgevers in de bouwkunde zijn onder an architectenbureaus, woningbouwverenigingen, ingenieursbureaus, aannemers en overheid. Accountmanager Civiele techni Uw kerntaak Als accountmanager houdt u zich bezig met het werven selecteren en begeleiden van hoog opgeleide technici. Deze medeweit meestal op locatie werkzaam bij de opdrachtgever en hebben een dienstverband met Randstad Polytechniek. Polytechniek biedt haarteé medewerkers de mogelijkheid om langdurig werkzaam te zijn voorhai organisatie door het aanbieden van diverse aaneensluitende projecten. Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. Regelm brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrieregesprekken op de werl? van uw medewerker. Opdrachtgevers in de civiele techniek zijn onder.1 ingenieursbureaus, aannemers en overheid. Accountmanager Elektrotechri Uw kerntaak Als accountmanager houdt u zich bezig met het werven selecteren en begeleiden van hoog opgeleide technici. Deze medewert meestal op locatie werkzaam bij de opdrachtgever en hebben een dienstverband met Randstad Polytechniek. Polytechniek biedt haar teel medewerkers de mogelijkheid om langdurig werkzaam te zijn voor ha organisatie door het aanbieden van diverse aaneensluitende projecten Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. Regelm brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrieregesprekken op de werlf van uw medewerker. Opdrachtgevers in de electrotechniek zijn onderi installatiebedrijven, automatiseringsbedrijven, energiebedrijven, eindgebruikers en producenten. Accountmanager Informatietechnologie Uw kerntaak Als accountmanager houdt u zich bezig met het werver selecteren van hoog opgeleide technici voor onze opdrachtgevers. Daa uw taak het werven en onderhouden van relaties. Opdrachtgevers ind informatietechnologie zijn onder andere telecommunicatiebedrijven, automatiseringsbedrijven, soft- en hardwarefabrikanten en eindgebru» Voor alle functies geldt: de accountmanager is lid van de kennisgroepi haar vakgebied, die geleid wordt door een senior collega-accountman) Regelmatig worden bijeenkomsten georganiseerd voor het bespreken nieuwste ontwikkelingen binnen het vakgebied. Uw positie Voor alle functies geldt: als accountmanager rapporteert» regiomanager. Uw profiel Voor alle functies geldt: u heeft minimaal hbo-niveau, mei afstudeerrichting bouwkunde, civiele techniek, elektrotechniek of info technologie en beschikt over drie jaar ervaring in de techniek en/of zate dienstverlening. U bent vertrouwd met relatiebeheer en acquisitie. Ul> affiniteit met computers en databases. Uw leeftijd ligt tussen 27 en 37j Ook aan uw persoonlijkheid stellen wij de nodige eisen. Om zelfstand dienstverlenend ondernemer te functioneren, dient u goed te kunnen luisteren en beschikt u over 'drive', enthousiasme, overtuigingskracht, analytisch vermogen en tact. Uw contractperiode Voor alle functies geldt: het betreft een vast dienstverband. Uw honorering Voor alle functies geldt: vanzelfsprekend een adequs salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een» de zaak, tentièmeregeling, opname in het pensioenfonds en een optien Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer F.E. Visser, Orlyplein 147, 1043 DV Amsterdam. Voor telefonische informatie: (020) 682 72 70. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26