Personeel Personeel Personeel Personeel Showroom-verkoper m/v BouwCenter Filippo ^erFect plus Veelzijdig genoeg om intercedent te zijn? 0UWKUNDIG MEDEWERKER Oudshoorn UNIT LEIDER Justitie Directie Gerechtelijke Diensten Haarlem zoekt: Stafmedewerker Integraal Veiligheidsbeleid Stafmedewerker Beheer- en Bedrijfsvoering Politie DAG 11 JANUARI 1997 BouwCenter Filippo is een middelgrote onderneming met de hoofdvestiging in Haarlem en nevenvestigingen in Beverwijk en Emmeloord. Van oudsher levert BouwCenter Filippo een compleet assortiment bouwmaterialen, waaronder tegels, hout, keukens, badkamers en sanitair. j Ter versterking van het verkoopteam in Haarlem zoeken wij een: voor de afdeling wand- en vloertegels en sanitair De nieuwe verkoper houdt zich bezig met advisering en verkoop in de showroom. Het opnemen van telefonische bestellingen, administra tieve verwerking en het up-to-date houden van de showroom behoren eveneens tot de verantwoordelijkheden. Wij vragen: 9 Middelbare schoolopleiding. Kennis van wand- en vloertegels, sanitair en toebehoren. Uitstekende contactuele eigenschappen. Vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. H Leeftijd 25 - 35 jaar. Wij bieden: Een afwisselende en interessante baan in een groeiende onderneming. Passende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met C.V. richten aan de directie van Filippo Bouwmaterialen B.V., Spaarndamseweg 214, 2021 KA Haarlem. ED RIJFSDIENSTEN Biedt een uitgebreid pakket diensten bONMAAK- DETACHERING VAN J<ZAAMHEDEN HUISHOUDELIJK PERS. IVÉVERINGS- VLOEREN- EN ICIfZAAMHEDEN TAPIJTREINIGING "<f grote en kleine projecten in de profit en non-profit sector. 071 -5 17 29 55 Stel een praktisch actieplan op. Bepaal de verwachte omzet en het te verwerven marktaandeel. Stel het aantal bedrijven (de inleners) vast, dat nodig is om dit te realiseren. Breng die bedrijven in kaart. Ontwikkel zelf ideeën om gericht acquisitie te plegen, en kies daarbij de beste hulpmiddelen die voorhanden zijn. Bedenk manieren om uitzendkrachten te werven. Doe persoonlijk alle selectie- gesprekken. Zorg voor de administratieve verwerking van opdrachten. Zit klaar om advies te geven op terreinen als sociale zekerheid, leveringsvoorwaarden, bijscholing. CAO's, tariefstructuren, etc. Besteed alle aandacht aan vragen en problemen, zowel van uitzendkrachten als inleners. Stuur uw uitzendkrachten een kaartje als ze jarig zijn. Breng regelmatig bezoek aan de bedrijven waarvoor gewerkt wordt. Analyseer de wijze waarop uitzendkrachten er worden ingezet. Anticipeer hierdoor op problemen en draag structurele oplossingen aan. Blijf voortdurend op de hoogte van de activiteiten van uw collega's, om te allen tijde voor ze in te kunnen springen. Praat regelmatig met uw manager om kansen en ideeën te bespreken. Als u dat allemaal kunt en ook nog blijft lachen. wl'~'~emP0"~'"eam u §raa8 a's intercedent (m/v). Wat wij vragen, is een HBO-diploma (bij voorkeur HEAO-CE, HHS, HTS-Bednjfskunde of FD/THW), een rijbewijs B en u bent bereid om af en toe ook buiten kantooruren te werken. rekenen op een goed salaris en evengoede secundaire arbeidsvoorwaarden, op tantième en een aantrekkelijke optieregeling. Daarnaast op uitstekende opleidingen, training en begeleiding. En vooral: op een prachtige baan in een plezierig bedrijf dat om meer dan één reden tot de snelstgroeiende uitzendbureaus van Nederland behoort. Waarbij de doorgroei mogelijkheden legio zijn, omdat management posities bij voorkeur aan eigen mensen worden Uitnodiging informatie-bijeenkomst donderdag 16 januari te Haarlem U kunt uitstekend zelfstandig opereren, maar vindt collegialiteit en een goede werksfeer tegelijk van groot belang. De noodzakelijke commerciële werkervaring ten slotte: deze hebt u opgedaan in de zakelijke dienstverlening of in de praktijk van techniek, distributie, industrie, de gezondheidszorg, de horeca of de administra tieve sector. Omdat elk deelgebied van de arbeidsmarkt vraagt om specialisten die het werkterrein door en door kennen, is buitendiensfèrvaring belangrijk. Als intercedent bij Tempo-Team kunt u J^SÊT U bent van harte welkom op de intercedenten- bijeenkomst op donderdag 16 januari van 15.30 tot 20.00 uur op onze vestiging te Haarlem, Zijlstraat 76. Als u op die datum niet kunt. stuur ons dan een sollicitatiebrief met c.v naar mevr E. W. Uil. Postbus 12700. I 100 AS Amsterdam.Tot ziens op 16 januari! tempo-team uitzendbureau wie kookt er graag? Wij zoeken op korte termijn iemand die bij ons de warme maaltijden wil bereiden. Werktijden van ma. t/m za. van 16.00-19.00 uur. Eventueel in deeltijd met collega. INTERNAAT JONG POELGEEST Wegens interne promotie van de huidige functionaris vragen wij voi full-time de sociaal-geriatrische afdeling De La; VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Het Verpleeghuis Oudslioom te Alphen aan den Rijn telt 196 bedden, waarvan één derde bestemd is voor soma tisch zieke en twee derde voor psycho-geriatrische en sociaal-geriatrische beiconers. Tevens is er een afdeling dagbehandeling en zijn extern substitutieprojecten gerealiseerd waaronder "Geivoon Wonen"De visie van Oudshoorn is dat het geven van zorg zich dient te baseren op het wederzijds respect voor de autonomie en het unieke van elke mens. FUNCTIE-INFORMATIE: Mocht u beschikken over meerjarige leidinggevende ervaring, dan is er een contract van minimaal 80% mogelijk. Op afdeling De Laan verblijven 34 bewoners, verdeeld over 3 units. U bent verantwoordelijk voor: - de dagelijkse gang van zaken op één van de units; - het coördineren van de werkzaamheden binnen de - het mede bewaken van de kwaliteit van zorgverlening en de uitvoering van het multi-disciplinair zorgplan; - het onderhouden van contact met bewoners, familie leden en/of vertegenwoordigers van de bewoner, vrijwilligers, medewerkers van de eigen afdeling en medewerkers van andere diensten m.b.t. de dagelijk se zorg. Wij verwachten daarnaast dat u mede zorgdraagt voor een goede werksfeer, deelneemt aan diverse overleg vormen en zelf meewerkt in de zorgverlening. FUNCTIE-EISEN: - u beschikt over het diploma ziekenverzorgende of verpleegkundige A of verpleegkundige B; - u beschikt over ruime ervaring in het Verpleeghuis; - u bent in staat te werken in teamverband; - u kunt methodisch denken en werken. WIJ BIEDEN: - salaris op basis van functiegroep 40, inschaling afhan kelijk van relevante werkervaring met een maximum van f 4.130,— bruto per maand full-time; - overige arbeidsvoorwaarden conform CAO-Zieken- huiswezen; - mogelijkheid voor kinderopvang; - in dienst per: zo spoedig mogelijk. INLICHTINGEN: - nadere informatie over de vacature wordt gaarne ver strekt door de heer N.M.G. Huyts, afdelingshoofd van afdeling De Laan, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder nummer (0172) 44 34 34. DE SOLLICITATIE: - schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 25-01-1997 rich ten aan de afdeling personeelszaken van Verpleeghuis Oudshoorn, Delftzichtweg 1, 2402 NB Alphen aan den Rijn. Gesprekken worden gehouden in week 6, woensdag 5 februari 's ochtends. Volledigheidshalve melden wij dat bij gelijke geschikt heid interne kandidaten voorrang hebben. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. p oor de rechtsorde is de centrdle taak van stitie. Daarom doet de samenleving een op Justitie om criminaliteit op te sporen orkomen. Vervolging, berechtingen het itvoer leggen van straffen sluiten hierbij Ook de ontwikkeling van rechtsnormen behoort tot de zorg voor de rechtsorde. He zorgt er verder voor dat er in ons land recht kan worden gesproken. Wemdelingenbeleid en de organisatie van ist w %dbeschermingzijn eveneens kerntaken AT tie. Bij de behartiging van al deze taken t het niet alleen om de kwaliteit van het beleid maar ook om zorgvuldigheid en doeltreffendheid in de uitvoering. Ministerie van Justitie Vacaturenummerö 1997. Taken U draagt ii werking met officie Justitie en stafmedewerkers zorg voor de ontwikkeling van integraal veiligheidsbeleid [IVBJ; u bent intern en extern aanspreekpunt op het gebied van IVB; u ondersteunt en adviseert de parketleiding en de officieren van Justitie. Functie-eisen u hebt een bestuurlijk- of strafrechtelijk-juridische achtergrond op universitair of HBO-niveau of een gelijkwaardig denk- en werkniveau; u bent thuis in IVB en hebt kennis van de [landelijke] ontwikkelingen zoals het Grote-stedenbeleid; u kent de justitie-organisatie en bent bekend met het werk van politie en bestuur; kennis van het recht; in staat problemen te signaleren en te analyseren en denkt actief mee over oplossingen; een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift; een goede persoonlijke presentatie; creatief en initiatiefrijk; samenwerkingsgericht Bijzonderheden De vacature kan per direct worden ingevuld. Het gaat vooralsnog om 24 uur per week Per 1 januari 1998 kan de werktijd worden aangepast. Inschaling vindt plaats volgens de algemene inschalingssystematiek. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitanten die als herplaatsingskandidaat worden aangemerkt wordt verzocht dit nadrukkelijk te vermelden in de sollicitatiebrief. Vacatu 6 1997. Takenu ondersteunt de [fungerend] hoofdofficier van Justitie bij operationele, beheers- en bedrijfsvoeringstaken, voortvloeiend uit de [Politie]wet; u verricht werkzaamheden met betrekking tot hulpofficieren van Justitie en bijzondere opsporingsambtenaren en andere specifiek op de politie gerichte activiteiten; u bent actief betrokken bij de ontwikkeling van gemeenschappelijke managementsrapportages en bedrijfsbureaus met politie en bestuur. Functie-eisen u hebt een strafrechtelijk-juridische of politie-achtergrond op universitair of HBO-niveau of een gelijkwaardig denk- en werkniveau; u kent de politie-organisatie en bent bekend met het werk van openbaar ministerie en bestuur; kennis van het recht, in staat problemen te signaleren en te analyseren en denkt actief mee over oplossingen; een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift; een goede persoonlijke presentatie; creatief en initiatiefrijk; samenwerkingsgericht: kennis van de informatiseringssystemen COMPAS. BPS en Rapsody strekt tot aanbeveling Bijzonderheden De vacature kan per l.maart 1997 worden ingevuld. Het gaat vooralsnog om 32 uur per week. Per 1 januari 1998 kan de werktijd worden aangepast. Inschaling vindt plaats volgens de algemene inschalingssystematiek. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitanten die als herplaatsingskandidaat worden aangemerkt wordt verzocht dit nadrukkelijk te vermelden in de sollicitatiebrief. Salaris Minimaal f 3750.- en maximaal f 6177.- bruto per maand, bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Haarlem. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen Voor een functie-omschrijving en nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van het Stafbureau, mevrouw I.M Zuurendonk, telefoonnummer [023] 51264 99. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk 24 januari 1997. onder vermélding van het betreffende vacaturenummer richten aan: de Directeur Gerechtelijke Diensten, ter attentie van Stafafdeling Personeel Financiën en Control, kamer H 1.02. Postbus 1621. 2003 BR Haarlem. JllStitiei het jlliste gewicht ill de SCh(l(ll

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31