Personeel Personeel Personeel Personeel GW) Kanjer Rijnland au totaal AUTORUITEN Manager telemarketing bureau medisch secretaresse 1DP U IMBALhHiUHA TELEFONISTE/ SECRETARESSE (full time) Autotaalglas zoekt iemand die wel eens droomt van een eigen bedrijf. Als ik jou was ging ik naar MARKET/INE DUNE AFDELINGSLEIDERS BOUWMARKT^) AFDELINGSLEIDERS TUINCENTRUM m Kansen in tijdelijk werk d ZATERDAG 11 JANUARI 1997 Receptionist m/v voor een accountantskantoor te Leiden. U beschikt over een opleiding MAVO/HAVO. Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is vereist U werkt samen met collega's in wisseldiensten. De functie is parttime, onge veer 25 uur per week. Leeftijd: tot 25 jaar. De baan is per direct voor langere tijd. Informatie: (071) 514 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Management-assistent m/v voor een instituut dat opleidingsactiviteiten verzorgt op academisch niveau. U bent betrokken bij planning en uit voering van promotie-acties, logistieke ondersteuning van de cursussen en vertegenwoordiging op cursuslo catie.Tevens verzorgt u teksten, de lay-out van cursus materiaal en verricht u werkzaamheden c.b.v. manage mentondersteuning. Daarnaast verzorgt u het invoeren en onderhouden van administratieve gegevens voor cursus- en financiële administratie. HBO-niveau door opleiding of ervaring is vereist. Bovendien bent u kwali teit- en servicegericht, hebt u feeling voor teksten, flexibel en zelfstandig, overzicht en een goede uitdruk kingsvaardigheid. Deze baan is voor 20 uur per week met toekomstperspectief. Informatie: (071) 512 06 88, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau DE LOOS KINDERSCHOENENSPECIAALZAAK VRAAGT EEN wnMrii,'iiiiHaaiiiail/JJilljiUIJ|j:l!IJ:Hlilfc circa 20 jaar Je kunt zeer goed omgaan met kinderen. Verantwoording op je nemen is geen probleem. Je wilt je kennis vergroten met div. cursussen vanuit het bedrijf. Dan bieden wij je: een zeer interessante baan; een leuke werkomgeving; en een goede financiële positie. Stuur je schriftelijke reactie vóór 26 januari naar: De Loos kinderschoenenspeciaalzaak t.a.v. Mevr. de Wolf - de Loos Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden ziekenhuis 32 uur per week Taken: - spreekuurbegeleiding; - het verzorgen van de correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek. Functie-eisen: - medisch secretaresse NAMS of doktersassistente LOI; - ruime ervaring met WP 5.1; - een goede typevaardigheid; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling; - bereidheid om op beide locaties te werken. Het salaris bedraagt maximaal 3.550,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw C. Wolters, medisch secretaresse (toestel 411) en de heer F.J.J. Prick, neuroloog (toestel 412). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 06.97. Imbach-Roha, gevestigd o.a. in Zoeterwoude-Rijndijk, houdt zich bezig met het ÊM Mn M S M reconditioneren van inboedels, CSaoO waterschade. Als gevolg van onderbezetting en uitbreiding van onze aktiviteiten zijn wij dringend op zoek naar ,,aanpakkers" met een „opgeruimd" karakter en een klantvriendelijke instelling. Wij denken hierbij aan; - MTS-ers Electronica met mechanische bekwaamheid, niet bang voor electra en handig met sleutels, schroef en moer voor de funktie van RECONDITIONERINGSTECHNICUS (o.a. reconditioneren van voornamelijk electronische/mechanische apparatuur na schade in Nederland en evt. buitenland). Spreekt het bovenstaande jou aan, ben je 20-25 jaar oud, heb je een rijbewijs-B en ben je woonachtig in de regio Leiden? Heb je er geen moeite mee om voor een bepaalde tijd d.m.v. semafoon buiten kantooruren oproepbaar te zijn. Dan bieden wij aan; Een afwisselende baan in een jong bedrijf, een goede werksfeer en gunstige arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Dan graag: - Voor ma. 20 januari a.s. een schriftelijke sollicitatie aan Imbach-Roha, t.a.v. Angela Gonesh, Energieweg 12, 2382 NJ te Zoeterwoude-Rijndijk. - Evt. vragen graag stellen aan Angela Gonesh tel. 071-5416643. BEDRIJFSHUISVESTING Wij zijn een dynamisch makelaarskantoor dat gespecialiseerd is op het gebied van verhuur, verkoop en het taxeren van winkels, kantoren en bedrijfsruimten. Op korte termijn zijn wij op zoek naar; Gevraagd: - Schoevers opleiding - bekend met WP-5.0/Windows-95 - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - uitstekende typevaardigheid - representatief, accuraat en stressbestendig - leeftijd 20-25 jaar Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw S. van Valderen. Schipholweg 9e 2316 XB LEIDEN LAAT JE VADER Z N AUTO ZELF MAAR WASSEN. ummmmiumi 0^ Ondernemers in 't bouwen Jobo De Bouwers is een middelgroot, groeiend bouw- en aannemersbedrijf, actief op het gebied van nieuwbouw, verbouw en onderhoud. Wij zijn op zoek naar een Bedrijfsleider Deze bedrijfsleider is een energiek en zelfstandig persoon, die beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede omgangsvormen, improvisatietalent en flexibiliteit. Hij wordt belast met de voorbereiding, calculatie, begeleiding en materiaalinkoop van diverse bouwprojecten. Voor deze functie geldt dat hij een bouwkundige opleiding heeft gevolgd en dat hij relevante (praktijk)ervaring heeft. Wij bieden hem een prima salaris, een auto, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en samenwerking met een enthousiast team. Denkt u aan deze criteria te voldoen, gaarne uw reactie naar: Jobo De Bouwers t.a.v. de heer A. J. van Dijk Admiraalsweg 4 2315 SC Leiden Voor inlichtingen kunt u bellen naar 071-5227225. Maar dan is de vraag: wat en hoe? Franchise kan daar een uitkomst in bieden. De voordelen van een succesvolle franchise-formule zijn legio. Autotaalglas is een snelgroeiende organisatie met 39 vestigingen door heel Nederland. Specialist in autoruitreparatie en - vervanging. De Autotaalglas-formule heeft zich in de afgelopen 10 jaar bewezen. U kunt er direct mee aan de slag als zelfstandig ondernemer en goede verdiensten realiseren. Autotaalglas zorgt voor een uitstekende opleiding en begeleiding bij de bedrijfsvoering. Voor onze nieuwe vestiging in Leiderdorp (naast Kwik-Fit) zoeken wij een commerciële technisch aangelegde ondernemer die klantvriendelijk kan werken, die verantwoordelijkheidsgevoel heeft en beschikt over voldoende doorzettingsvermogen. Bel voor informatie of maak een afspraak om persoonlijk kennis te maken op ons hoofdkantoor in Tilburg. Vraag naar Pieter van Spaendonck. AUTOTAALGLAS NEDERLAND B.V., KAPT. HATTERASSTRAAT 17, TILBURG, TEL 013 - 583 53 53, FAX 013 - 583 53 50 Marketline B.V. is een landelijk opererend bureau voor telemarketing. De bedrijfsactiviteiten bestaan o.a. uit het maken van afspraken voor buitendienst medewerkers, screening en onderhoud van adresbestanden, promotionele activiteiten, telefonische enquêtes. Marketline zoekt voor 32 uur per week Ter invulling van een toekomstige vacature zijn wij op zoek naar een manager (M/V) voor vier tot vijf dagen per week. Gezien de huidige samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar vrouwelijke kandidaten. DE TAKEN: Leidinggeven aan de telecedentes, lange en korte termijnplanning, werkvoor bereiding en bewaking van de voortgang. Scriptontwikkeling, externe klanten contacten, rapportage en facturering. Trainen en begeleiden van de teleceden tes. Voorts neemt u zelf ook actief deel aan de telemarketing activiteiten. FUNKTIE-EISEN: Opleiding op HBO-niveau. U bent 32 uur per week beschikbaar (verdeeld over 4 a 5 dagen), incidenteel ook in de avonduren. Ruime en aantoonbare werk ervaring in een commmerciële organisatie, bij voorkeur op het gebied van tele marketing, leidinggevende capaciteiten. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en goede communicatieve vaardigheden. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 45 jaar. Aangezien Marketline gebruik maakt van een compu tersysteem is een redelijke kennis van geautomatiseerde systemen en een goede type-vaardigheid noodzakelijk. HOE KUNT U REAGEREN: Als deze baan u aanspreekt en u voldoet aan de functie-eisen, waarbij met name uw leidinggevende ervaring van essentieel belang is, schrijft u dan een beknopte sollicitatiebrief vergezeld van C.V. vóór 24 januari naar: ASA/Market- Line B.V., afd. PZ, t.a.v mevrouw A. van der Kooij, Postbus 96,2350 AB Leiderdorp. BURO VOOR PLANMATIGE MARKTBENADERING DTP/vormgever M/v Bij Dune Reklameburo wordt het alleen maar drukker. 10 lentes jong en we zijn volop bezig voor een groeiend aantal klanten. Deze stellen prijs op de Katwijkse nuchterheid, een gezonde werklust en professioneel advies op het gebied van strategie en kreatie. Je begrijpt natuurlijk al waar dit visje voor bedoeld is: versterking. En wel in de vorm van een kanjer in de leeftijd vanaf 22 jaar en minimaal 3 jaar ervaring. Bovendien heb je Grafisch Lyceum al in je netje zitten, ben je water- vlug in DTP en vormgeven en wil je dit verder ontwikkelen. Je komt te werken in een inspirerende ambiance van enthousias te kollega's. Denk jij stevige zeebenen te hebben? Stuur dan snel een vlotte brief of e-mail, vergezeld van CV, naar de heer J.C. Zuijderduijn. Je begrijpt dat er bloed- spoed bij is! REKLAMEBURO Sandtlaan 38 2223 GG Katwijk aan den Rijn Telefoon (071) 407 19 61 Fax (071) 407 29 76 Marktkauf Nederland maakt deel uit van Marktkauf GmbH, een uiterst succesvolle onderneming die Bouw-, Hobby-, Tuincent en ZB-warenhuizen exploiteert. In Duitsland zijn er 160 vestigingen verspreid over het hele land. Het succes van de winkelformule is gebaseerd op het aanbod van een zeer breed en diep assortiment kwalitatief hoogwaardige producten voc( een vaste lage prijs. In Nederland wordt het bestaande netwerk van Bouw-, Hobby-, Tuincentra in hoog tempo uitgebreid. Elke vestiging krijgt de beschikking over een oppervlakte van ca. 10.000 m! en een assortiment van ca. 45.000 artikelen, j In verband met de voortdurende groei van onze activiteiten en de uitbreiding van onze vestigingen zijn wij voor het Westen var het land op zoek naar: L Taken en verantwoordelijkheden: U bent verantwoordelijk voor een optimale presentatie van de producten en een maximale inzet van uw medewerk(st)ers. Op deze wijze draagt u zorg voor het behalen van de omzet- en margedoelstellingen van uw assortimentsgroepen. Tevens geeft u ondersteuning aan de vestigingsmanager en bent u eerstverantwoordelijke voor vakkundige adviezen aan onze klanten. Wij verwachten dat: - U leidinggevende ervaring heeft en u gewend bent planmatig en gedisciplineerd te werken; - U gevoel heeft voor presentatie en niet rust alvorens de organisatie en de winkelpresentatie permanent op orde zijn; - U relevante werkervaring heeft in de detailhandel; - Uw communicatieve vaardigheden zonder meer sterk te noemen zijn; - U doorzettingsvermogen heeft en zich nauw verbonden voelt met de onderneming waarin u werkzaam bent; - Uw opleiding op minimaal MBO-niveau is en uw leeftijd tussen de 23 en 35 jaar is. Wij bieden; Een unieke kans om mee te groeien in een sterke expansievi detailhandelsorganisatie, een zelfstandige dynamische functi en de mogelijkheid een bijdrage te leveren aan de verdere uit bouw var Het salarisniveau is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Daarnaast kennen wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies? Stuurt u dan uw sollicitatiebrief met CV naar Marktkauf Den Haag, t.a.v. de Afdeling Personeelszaken, Saturnusstraat 38, 2516 AH Den Haag. Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. H. Werkman, telefoon (070) 38180 81. Marktkauf, daar koop ik alles altijd voordelig. Secretarieel medewerker m/v Voor een instelling in de jeugdgezondheidszorg zoeken wij een secretarieel medewerker. U verricht zeer uiteenlopende werkzaamheden op een zeer druk secretariaat voor ongeveer 20 medewerkers. U kunt zelfstandig werken en heeft een opleiding en ervaring op MBO-niveau. Verder kunt u omgaan met WP 6.0 onder Windows. Het gaat hier om een baan voor 36 uur in de periode van 1 februari 1997 tot 1 augustus 1997. Vervolgens zal het dienstverband verkort worden naar 20 uur voor de periode van 1 augustus 1997 tot 1 februari 1998. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld'9. Inschrijfavond administratief personeel m/v Vanaf donderdag 9 januari aanstaande is Randstad in Leiden op donderdagavond geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse m/v Voor een technisch bedrijf in Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan uit het ondersteunen van de salesafdeling. U voert hierbij de gebruikelijke secretariële taken uit. Wij zoeken kandi daten met een afgeronde opleiding en één ot twee jaar werkervaring. Deze full-time functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Bibliothecaris m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. U beheert de bedrijfsbibliotheek, waarin onder andere 600 tijdschriften zijn opgenomen. Een afgeronde HBO-opleiding bibliotheek en documentatie is een vereiste. Deze functie is in eerste instantie voor 6 weken. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Part-time magazijnmedewerkers m/v Voor een distributiecentrum in Leiden zijn wij op zoek naar part time magazijnmedewerkers. De werktijden zijn van 8 tot 12 uur 's morgens. U gaat 2 of 3 ochtenden in de week werken. Deze functie omvat de volgende werkzaamheden: het inruimen van binnengekomen goederen en het lopen van orders aan de hand van orderlijsten. Voor deze functie is het van belang dat u zeer accuraat kunt werken, rekenvaardig bent en een goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast is het van belang dat u lange tijd beschikbaar bent. Heeft interesse in deze leuke functie neemt u dan contact met sop. Ziekenverzorgende m/v Voor een verpleeghuis in de Bollenstreek zijn wij op zoek na^r een gemotiveerde medewerker, die voor een aantal weken full time aan de slag wil. Het betreft zowel dag- als avonddiensten. De voorkeur gaat uit naar een initiatiefrijke, flexibele kandidaat met ervaring in een soortgelijke functie. Heeft u interesse, dan horen wij graag van u. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Produktontwikkelaar m/v Voor een grote relatie in Noordwijkerhout zijn wij op een produktontwikkelaar. De werkzaamheden bestaar ontwikkelen van nieuwe basisprodukten voor plasticfo folies voor nieuwe toepassingen. De functieeisen xijn: van kunststoffen, lamineren, co-extrusie, harsen, lijmer kandidaat die wij zoeken heeft minimaal 4 jaar werker produktontwikkelaar in de verpakkingsindustrie. Oplei chemische technologie o fscheikundige technologie. 0 functie is per direct vacant en biedt uitzicht op verband. De werktijden zijn full-time in dagdienst. Hec interesse, reageer dan snel. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Winkelverzorger m/v Ben jij flexibel en dienstverlenend ingesteld, dan kun jf aan de slag in Leiderdorp. Voor een supermarktketen: zoek naar een winkelverzorger van 17 tot 22 jaar diet vindt om op de versafdeling te werken. Het gaat om t fulltime baan die uitzicht biedt op een vast contract. C geschikte kandidaat is een echte aanpakker. Herken je dit profiel, neem dan zo snel mogelijk contact met o Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Chauffeur m/v Bent u minimaal èèn jaar in bezit van rijbewijs B e middagen per week beschikbaar, dan hebben wij v Voor de PTT Post te Voorschoten en Wassenaar zijn v\ naar chauffeurs, die enkele dagen per week van 15.00 i met 18.30 uur of van 18.00 tot en met 21.15 ui klanten. Deze functie is voor lange tijd. Informatie bij Martine Buss.en, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Technisch medewerker m/v Voor een producent van plastic produkten zijn wij opi£ een gemotiveerde kandidaat, die bereid is in 5-ploegei mee te draaien. De ideale kandidaat is in bezit v. diploma, wil graag aan de slag en heeft geen bezwaard toe ook fysiek zwaar werk te doen. Verder bent u in zelfstandig storingen aan (complexe) machines ti Gezien de teamsamenstelling gaat de voorkeur uit naai daten tussen de 18 en 35 jr. Bij wederzijdse tevredenh?" behoort een vast contract tot de mogelijkheden. De va gaat uit naar kandidaten woonachtig in Hillegom e omgeving. Informatie bij Erik Jan Doekes, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Medewerker vlakextrusie m/v Voor een relatie in Noordwijkerhout ziun wij op zoek medewerkers voör de afdeing vlakextrusie, waar plasti wordt gemaakt voor de produktie van bloemenhoeza andere toepassingen. U gaat folierecepten en machine, Wij zoeken kandidaten met een afgerond diploma MT technologie/WTB/electro). U heeft ervaring met meet* techniek. Verder bent u een echte aanpakker, in bezit' vervoer en bereid in ploegen te werken (op termijn 5| Bent u geïnteresseerd in deze full-time, vaste baan, re; snel! Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. ~tr randstad uitzendbu1

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30