Weekagenda
DONDERDAG 2 JANUAR11997
THEATER EN MUZIEK IN DE RANDSTAD
TH EATER
Leidse Schouwburg
Oude Vest 43
Tel. 071 -5131944
DAVID COPPERFIELD
Tien acteurs spelen de familievoor
stelling 'David Copperfield' van Char
les Dickens. Voor iedereen vanaf
i 19.00 uur.
Vrijdag 3 januari, 19.00 uur.
BLACK SPACE
Nederlandstalig cabaretesk toneel
door W.A.C.K.O. Idee, decor, compo
sities en arrangementen: Manou Ker-
j stingen Chiel van Berkel. Black
Space: geen gezelligheid, maar hard
I absurdisme door twee gestoorde he-
Zaterdag 4 januari, 20.15 uur.
HOERA, WE ZIJN NORMAAL!
i De wereld van Annie M.G. Schmidt
zwaar blij.
Vrijdag 3 januari, 20.30 uur.
ANNEKE IN TROLLENLAND
Familietheater vanaf 4 jaar door het
Wolkentheater. Een pakkende en fan
tasievolle voorstelling over hoop en
voorspoed. In de voorstelling wordt
duidelijk, dat vriendschap en liefde
veel meer te bieden hebben dan al
leen maar te denken 'ikke ikke en de
rest kan stikken'.
Zondag 5 januari, 14.30 uur.
Schouwburg De Meerse
Raadhuisplein 3
Tel. 023-5637575
HENK VAN ULSEN
Henk van Ulsen speelt 'Een zijn zon
der verandering'. Het programma be
staat uit werk van o.a. Lucebert, Mar-
tinus Nijhoff, Gerard Reve, Ida Ger-
hardt, K Schippersen Gerrit Komrij.
Zaterdag 4 januari, 20.15 uur.
staat centraal in de feestelijke mu-
ziektheatervoorstelling met o.a. Simo-
e Kleinsma, Marjol Flore en Serge
i, Henri Valcke.
i1 Dinsdag 7 januari, 20.15 uur.
NIET ZEIKEN, GEWOON DOEN
Vincent Bijlo is nog even kwaaiïgals
hij in zijn vorige programma's was.
j Met zijn sardonische grijns loopt hij
tastend heen en weer tussen piano en
marimba, en barst los in goedgemut-
e conferences met scherpzinnige
redeneringen.
Woensdag 8 januari, 20.15 uur.
Imperium Theater
Oude Vest 33e
Tel. 071-5141141
THEATERSPORT
'Moeders Mooiste' daagt een ander
theatersportteam uit tot een wedstrijd
i improvisatietoneel. Voor elke scène
wordt aan het publiek gevraagd welke
emotie, locatie, beroep of een relatie
e scène een rol moet spelen.
Vrijdag 3 januari, 20.30 uur.
Parktheater
CornelisGeellaan 2
Tel. 0172-472875
KRANG
'Krang' is het vierde theaterprogram-
an André Manuel. 'Krang' is
Twents voor binnenste buiten, 'Krang'
s dwars, de wereld op z'n kop. Krang
s over de liefde, is vrolijk kwetsen en
sieke sprookje 'Assepoester' in een
modern jasje gestoken. Met Jos
Brink, Frank Sanders, Lucie de Lan
ge, Rolf Koster en Marije Zwaard.
Tel. 071-5410957
KNUFFEL VAN ANNE
Virga Lipman komt met de voorstel
ling 'Knuffel van Anne', een voorstel
ling waarin met eenvoudige middelen
en weinig woorden een vertederende
wereld wordt opgeroepen. Vanaf 4
Zaterdag 4 januari, 14.30 uur.
Appeltheater
Duinstraat 6
Tel. 070-3502200
OIDIPOUS I EN II
'Koning Oidipous' i
'Oidipous in Ko-
lonos' oftewel Oidipous I en II. De
deels gezongen en deels gesproken
tekst vormt de basis voor Sophokles'
meesterwerken.
Vrijdag 3 t/m zaterdag 11 januari,
19.30 uur.
Lucent Danstheater
Spuiplein 152
Tel. 070-3604930
UN BALLO IN MASCHERA
Op basis van het toneelstuk 'Gustav
III, ou Ie bal masqué' van de Franse
schrijver Eugène Scribe, creëerden
Verdi en librettist Antonio Somma
een drama, waarin hartstochten en
(innerlijke) conflicten van de hoofd
personen in één vloeiende beweging
worden neergezet. Gespeeld door De
Nationale Reisopera met Henk Poort
in de titelrol.
Zaterdag 4 januari, 20.00 uur.
Theater Aan het Spui
Spui 187
Tel. 070-3465272
EEN LIEFDESGESCHIEDENIS
Toneel door Cie. de Koe. Naar teksten
van o.a. Michel de Montaigne, Sam
Shepard en Laurent Hubrecht.
Donderdag 9 januari, 20.30 uur.
Nederlands Congresgebouw
Churchillplein 10
Tel. 070-3548000
WEST SIDE STORY
De bekende musical, met Addo Krui-
zinga als Tony en Maaike Widdersho-
ven als Maria.
3, 4, 7 t/m 11 januari, 20.15 uur; 5
januari, 14.00 uur.
Theater PePijn
Nieuwe Schoolstraat 23
Tel. 070-3460354
NELLEKEBURG
De veelzijdigheid van de zangeres/ca
baretière Nelleke Burg kent geen
grenzen wat tot uiting komt in haar
Kleine Komedie
Amstel 56-58
Tel. 020-6240534
VERA, LIFE OF A DIVA
De travestie-diva's van La Gran Sce-
na Opera Company uit New York paro
diëren het opera-repertoire.
Donderdag 2 t/m maandag 6 januari,
20.15 uur.
DE WILDE ARTISJOK
Jaap Mulder met zijn cabaretpro
gramma 'De opmars van de wilde ar-
Dinsdag 7 t/m zaterdag 11 januari,
20.15 uur.
Amstel 115-125
Tel. 020-6225225
EVITA
Nederlandse versie van 'Evita', de be
roemde musical van Andrew Lloyd
(muv maandagen),
Muziektheater
Waterlooplein 22
Tel. 020-5518911
THREE MOVEMENTS
Anna Teresa De Keersmaeker schreef
choreografieën op muziek van Wag
ner, Schönbergen Berg. Uitgevoerd
door het Duke String Quartet en de
dansers van Rosas.
Zaterdag4 t/m maandag 6 januari,
20.15 uur.
Stadsschouwburg
Leidseplein 26
Tel. 020-6242311
FAUST
,ch Tonei
3 t/m 5 j;
20.15 u
5 jam
20.15 u
W.A.C.K.O.
De stand-up comedians van
W.A.C.K.O. brengen in 'Black Space'
tegelijkertijd een soloprogramma.
Dinsdag 7 t/m 9 januari, 20.15 uur.
Frascati
Nes 63
Tel. 020-6266866/6235723
MASSAGE
Een uitgeblust getrouwd stel in 'Mas
sage', gespeeld door Het Nationale
Toneel.
Dinsdag 7 t/m 11 januari, 21.00 uur.
DANS
Twee dansstukken van Julyen Hamil
ton en Michael Schumacher.
Donderdag 9 januari, 20.30 uur.
De Brakke Grond
Nes 45
Tel. 020-6266866
MENSENLANDSCHAPPEN
Vier gevangenen vertellen in het thea
terstuk 'Mensenlandschappen' hun
verhalen vol verlangen. Geschreven
door de Turkse schrijver en ex-gevan
gene Nazim Hikmet.
Vrijdag 3 t/m zaterdag 11 januari
(muv zon- en maandag), 20.30 uur.
VEROVERING DES ZUIDPOOLS
Ensemble Leporello speelt'De Ver
overing des Zuidpools'. Een boek van
de poolreiziger Roald Amundsen
voedt de fantasie van vier werklozen.
Voor iedereen vanaf 12 jaar.
Zaterdag 4 januari, 20.30 uur; zon
dag 5 januari, 14.00 uur.
ONE 2 LIFE
De brieven van de zwarte schrijver Ge
orge Jackson vormen het uitgangs
punt van het toneelstuk 'One 2 Life',
gespeeld door toneelgroep STAN.
Woensdag 8 t/m zaterdag 11 januari,
20.30 uur.
Theater Bellevue
Leidsekade 90
Tel. 020-6247248
DE VUURPROEF
Fact brengt het sprookje voor volwas
senen 'Katharma van Heilbron of de
vuurproef' op de planken.
Vrijdag 3 t/m zondag 5 januari, 20.30
LA MUSICA II
Toneelgroep De Appel speelt 'La Mu-
sica II', geschreven door Marguerite
Duras. Een stuk dat zuinig met woor
den is, maar rijk aan suggestie en nu-
i eenacter over een dramatische
gebeurtenis in het leven van mevrouw
Van der Kooy.
Zondag 5 januari, 11.30 uur.
LE DESIR
Needcompany in 'Le Désir', het
laatste deel van 'The Snakesong
Trilogy'. Aan de hand van literaire
klassiekers onderzoeken de persona
ges de relatie tussen cultuur en de
natuurlijke driften van de r
De mezzosopraan Marion van den Ak
ker geeft een vocaalconcert, waarbij
zij wordt begeleid door de pianist
Rian de Waal. Zij brengen werken ten
gehore van Schubert, Schumann,
Bartok en List.
Woensdag 8 januari, 20.15 uur.
't Stathuys
Breestraat 19
Tel. 071-5130983
RAZZMATAZZ
Optreden van Razzmatazz en Mangel.
Dinsdag 7 en woensdag 8 januari, Vrijdag 3 januari, 21.00 u
20.15 uur.
MY JESTER
De dansproductie 'My Jester' v
Donderdag 9 en vrijdag 10 januari,
MUZIEK
Breestraat 66
Tel. 071-5146449
BELLYBUTTON STARFISH
Zware, heftige muziek door Bellybut-
COOPER CORDS
Optreden van de Nederlandse punk
popformatie Cooper Cords.
Zaterdag 4 januari, 21.45 uur.
Stadsgehoorzaal
Breestraat 60
Tel. 071-5131704
MARIETTE PETKOVA
De in Bulgarije geboren en over de
hele wereld optredende pianiste Ma-
riette Petkova speelt werken van Mo-
Cornel is Geel laan 2
Tel. 0172-472875
COLOUR ME FOREVER
Julya Lo'ko is een Nederlandse zan
geres van Molukse oorsprong, wier
soulvolle stem al jarenlang is te horen
in diverse popbands. In haar program
ma 'Colour Me Forever' slaat ze een
brug tussen westerse rock, soul, blues
en oosterse roots.
Zaterdag 4 januari, 20.30 uur.
Concertzaal muziekschool
Burg. Visserpark 30
HEINWIEDIJK
Op uitnodiging van de Stichting Al
phen Muziek speelt klarinettist Hein
Wiedijk met begeleider pianist Frank
van de Laar werken van Brahms en
Weber.
Zondag 5 januari, 11.30 uur.
Schouwburg De Meerse
Raadhuisplein 3
Tel. 023-5637575
ARCHIBUDELLI
Werken van Mozart, Boccherini e
Beethoven, uitgevoerd door het e
HM.lrfcM8l.WM
Het Wapen van Voorschoten
Voorstraat 16
Tel. 071-5612887
KRISTINA FUCHS SONIC QUINTET
Concert van de Zwitserse zangeres
iïXïïol
LATRISTEZA COMPLICE
Les Ballets C. de la B. en Het Muziek
Lod verzorgen de dansvoorstelling 'La
tristeza complice'.
Zaterdag 4 en zondag 5 januari,
20.15 uur.
WAS WILL DASWEIB
Theatergroep De Kern speelt het stuk
'Lou-Andreas Salomé, of Was wil das
Weib?'. Over Salomé, een onafhanke
lijke vrouw, voor wie Nietzsche, Rilke
en Freud als een blok vallen.
Dinsdag 7 t/m zondag 12 januari,
20.15 uur.
TOON HERMANS
De 'One Man Show' van Toon Her
mans: grappen en grollen, maar ook
bezinning.
Woensdag 8 t/m donderdag 16 janua
ri, 20.15 uur.
Nieuwe de la Mar
Marnixstraat 404
Tel. 020-6233462
HANS LIBERG
In 'De vier jaargetijden' analyseert de
tSSE ""•SV.*;.
De kindervoorstelling 'Knuffel van Anne' door Virga Lipman in Theater Muzenhof.
Dinsdag 7 t/m zaterdag 11 januari,
likliHiWJi'l
Tel. 010-4118110
Zaterdag 4 januari, 20.15 uur.
MUSIC THEATRE LONDON
'Don Giovanni' van W.A. Mozart door
het theatergezelschap Music Theatre
London. Een must v
hebbers, maar ook vc
het eerst een opera v
r Mozart-Ilef-
r hen die voor
i Mozart bezoe-
Kristina Fuchs, begeleid door Wolfert
Brederode (piano), Ed Verhoeff (gi
taar), Gulli Gudmundson (contrabas)
en Sergei Ostroumoff (drums).
Zondag 5 januari, 15.00 uur.
Warenar
Kerkstraat 75
Tel. 070-5118382.
NIEUWJAARSBAL
Optredens van o.a. The Storyville
Jassband, Champagne Charlie en
Freeburg Five.
Zaterdag 4 januari, 20.30 uur.
Tel. 070-3651851
SULTANS OF SWING
Theaterconcert door Louis van Dijken
Cor Bakker (piano), Frits Landesber-
gen (vibrafoon), Edwin Corzilius
Dr. Anton Philipszaal
Spuiplein 150
Tel 070-3609810.
WIEN BLEIBT WIEN
Het Strauss Orkest Boedapest, Marco
Bakker en vele internationale solisten
verzorgen het tiende Silvester Nieuw
jaarsconcert met vrolijke en levens
lustige muziek van Strauss, Stolz,
Schrammel, Kélmén, Offenbach en
andere populaire operette-componis
ten.
Zondag 5 januari, 14.15 en 20.15
Beurs van Berlage
Damrak 243
Tel. 020-6270466
FAMILIECONCERT
Zangeres Henriëtte en pianist Berend
van den Berg in het familieconcert
'Op blote voeten door de nacht'. Juf
frouw Henriette en oppas Karei be
zweren de dreigende nacht met lied
jes, grappen en verhalen.
Zondag 5 januari, 11.30 en 14.15
Concertgebouw
Concertgebouwplein 2-6
Tel. 020-6718345
SAINT-SAENS
Het Nederlands Philharmonisch Or
kest speelt samen met violist Olivier
Charlier werken van o.a. Saint-Saëns,
Franck en Martucci.
2 t/m 4, 6 en 7 januari, 20.15 uur;
JEUGD ORKEST NEDERLAND
Werken van Mozart en Elgar, uitge
voerd door het Jeugd Orkest Neder-
Paradiso
Weteringschans 6-8
Tel. 020-6264521
KEREONI
Concert door het zang-ensemble Ke-
reoni, dat is samengesteld uit de bes
te solisten van de grote koren uit Ge-
Zondag 5 januari, 21.30 uur.
SAWT EL ATLAS
Raï en ragga door de Frans-Marok
kaanse band Sawt El Atlas.
Donderdag 9 januari, 21.00 uur.
Nieuwe de la Mar
Marnixstraat 404
Tel. 020-6233462
JAAP VAN ZWEDEN
Muziek uit o.a. 'The West Side Story',
gespeeld door violist Jaap van Zwe
den en The Amsterdam Saxophone
liHiHiWJi'l
zondag 5 januari, 14.15 u
Tel.010-2171717
NATIONAAL JEUGDORKEST
Het Rotterdams Philharmonisch Or
kest en het Nationaal Jeugd Orkest,
m.m.v. tapdanser Andreas Dahnel,
spelen o.a. werk van Kodély en Gould.
Zaterdag 4 januari. 20.15 uur; zon
dag 5 januari, 14.15 u
met werken van Schubert en DohnS-
Zondag 5 januari, 11.00 uur.
CHRIS BARBER
Optreden door de Godfather van de
Europese jazz en blues, Chris Barber,
en zijn band.
Zondag 5 januari, 20.15 uur.
RESIDENTIEORKEST
Het Rotterdams Philharmonisch Or
kest, het Residentie Orkest en pianist
Duchable brengen werk van Beetho
ven, Schumann en Brahms ten geho-
Woensdag 8 en donderdag 9 januari,
FILMS
BABYLON 1 tel. 070-3471656,
j naast Centraal Station.
Matilda al., dag. 13.15,
16.00,18.45.
Secrets and Lies al., dag.
21.15.
BABYLON 2
The Hunchback of Notre Dame
(originele versie, Ned. onderti
tels) al., dag. 13.15, 16.00,
18.45,21.30.
BABYLON 3
Emma al., dag. 13.15, 16.00,
18.45,21.30.
METROPOLE 1 tel. 070-
3456756, Carnegielaan 16.
Daylight 12 jr., dag. 13.15,
16.00, 18.45,21,30.
METROPOLE2
Jack al., dag. 18.45,21.30.
ma. di. ook 13.15, 16.00.
De Avonturen van Pinokkio al.,
do.vr. za. zo. wo. 13.15, 16.00.
METROPOLE 3
Secrets and Lies al., dag.
I 18.15,21.15.
De Klokkenluider van de Notre
Dame (Ned. gesproken) al.,
j dag. 11.40 13.50, 16.00.
I METROPOLE4
Surviving Picasso al., dag.
13.15, 16.00, 18.45,21.30.
METROPOLE 5
The Leopard Son al., dag.
13.15, 16.00, 18.45.
Independence Day 12 jr., dag.
21.15.
PATHÉ Scheveningen Kurhaus-
weg 2. info tel: 070-3515738,
reserveren tel: 070-3515778.
Evita al., dag. 12.30, 15.30,
18.10,21.00.
Daylight 12 jr., dag. 13.30,
16.10, 18.30, 21.30; za. zo.
ook 10.50.
Jack al., dag. 13.20, 18.40,
21.50; za.zo. ook 10.45.
.The Long Kiss Goodnight 16
jr., dag. 15.10, 18.50,21.40.
The Leopard Son al., dag.
16.20.
Matilda al., dag. 12.00,
14.20, 16.40.
Jingle All The Way al., dag.
13.10, 15.20, 17.40, 19.50,
22.00.
Fled 16 jr., dag. 22.20.
Independence Day 12 jr., dag.
21.10.
Sleepers 16 jr., dag. 18.20,
21.20.
The Nutty Professor a I., dag.
19.00.
The Hunchback of Notre Dame
(originele versie, Ned. onderti
tels) al., dag. 13.00, 18.00,
20.10; za. zo. ook 10.40.
De Klokkenluider van de Notre
Dame al. dag. 11.40, 13.50,
16.00.
De avonturen van Pinokkio al.
dag. 11.30, 13.40, 15.50.
HAAGS FILMHUIS tel: 070-
3656030, Spui 191.
Like Grains of Sand 16 jr.,
dag. 19.15; zo ook 14.00.
Fatal Reaction: Singapore 16
jr., do.t/m zo. 19.15; vr.zo. wo.
ook 14.00.
A Comedia de Deus 16 jr.,
dag. 18.45; do. ook 14.00.
Les Affinités Électives 16 jr.,
dag. 21.45; do. vr. zo. wo. ook
16.15.
Mon Homme 16 jr., dag.
21.45; vr. ook 16.15.
Beautiful Thing 16 jr., dag.
(beh. ma.) 22.00; zo. wo.
16.15.
Wallace and Gromit are Back!
al., do. vr. zo. wo. 16.15.
Karlsson Duimpje al., (v.a. 4
jr), do. vr. zo. wo. 14.00.
James and the Giant Peach al.,
(v.a. 8 jr.), do. vr. 14.00.
TUSCHINSKI tel.info 070-
3609282, kassa 070-3655660,
Buitenhof 20.
Evita al., dag. 13.00, 15.50,
18.50,21.40.
The Long Kiss Goodnight 16
jr., dag. 13.20, 16.00, 18.40,
21.30.
The Hunchback of Notre Dame
aldag. 19.30,22.00.
Jingle All The Wayal., dag.
12.40, 15.00, 17.20, 19.40,
21.50.
Sleepers 16 jr., dag. 18.00,
21.15.
The Nutty Professor a I., dag.
12.50, 15.10, 17.30, 19.50,
22.10.
De Klokkenluider van de Notre
Dame al. (Ned. gesproken),
dag. 12.00, 14.30, 16.40.
De Avonturen van Pinokkio al.
(Ned. gesproken), do. vr. za.
zo. wo. 13.10, 15.30.
ALFA(020)6278806
13.30, 16.00, 19.30, 22.00:
Matilda
ALFA 2
18.15, 21.15, ma en di ook
12.45 en 15.30: Secrets and
Lies
ALFA 3
13.00, 15.45, 18.45,21.30:
Surviving Picasso
ALFA 4
(beh di) 13.00, 15.45,18.45,
21.30: Emma
di 13.00, 15.45, 18.45 en
21.30: Profession Reporter
ALHAMBRA 1 (020) 6233192
20.30: Sleepers
ALHAMBRA2
17.30, 21.00, ma en di
13.30: Breaking the Waves
BELLEVUE CINERAMA (020)
6234876
13.15, 16.00, 19.15,22.00:
Jingle All The Way
CINERAMA 2
13.15, 16.00, 18.45,21.30:
The Nutty Professor
CALYPSO 1 (020) 6234876
13.15, 16.00, 18.45,21.30:
Daylight
CALYPSO 2
13.15, 17.00, 20.30: Sleep
ers
CINECENTER (020) 6236615
22.00; zo ook 14.00: All
Things Fair
17.00, 19.30; zo ook 11.00:
Chacun Cherche son Chat
18.00, 19.45, 22.15, zo ook
14.00, 16.00: 0 Amor Natural
17.15, 19.45, 22.15, zo ook
11.00 en 14.30: Beautiful
Thing
17.30, 19.30, 22.00; zo ook
11.00 en 15.00: The Last
Supper
CINEMA OSCAR (020)
5475175
do vr za 19.30: De Klokkenlui
der van de Notre Dame
di, wo 20.00: En avoir (ou pas)
CINEMA 1 (020)6151243
19.30, do, vr, za, zo en wo ook
12.00 en 17.00: Jingle all the
way
18.45,21.45: Evita
CINEMA 2
19.30, do, vr, za, zo en wo ook
12.00 en 17.00: Jingle all the
way
22.00: The Long Kiss Good
night
CITY 1 (020) 6234579
11.00, 13.30, 16.00, 18.00,
21.15, za nietom 11.00: The
Long Kiss Goodnight
CITY 2
12.00, 15.00, 18.00,21.00:
Evita
CITY 3
11.30, 13.45, 16.15, 18.45,
21.15: Jack
CITY 4
11.30, 13.45, 16.15, 18.45,
21.15: The Fan
CITY 5
11.00, 13.30, 16.00, 18.30,
21.30: Naar de Klote!
CITY 6
19.15, 21.45, ma en di ook
11.15, 14.00, 16.45: Fled
CITY 7
11.00, 13.30, 16.00, 18.30,
21.30: The Hunchback of
Notre Dame
DESMET (020) 6273434
19.30: De stad was van ons
19.00, niet op di: A Couch in
New York
21.00, niet opdi: Mon Hom-
21.30, do vr ook 13.30: Brea
king the Waves
do vr 13.00: The Kingdom
do vr zo 16.30: The best of
Wallace and Gromit
di 19.00, 21.00: Una Giornata
Particulare
KRITERION 1 (020)6231708
17.45: Fatal Reaction New
York
19.30: Fatal Reaction
Singapore
21.15 (beh di): Sleepers
di 22.15: Sneakpreview
KRITERION 2
17.30: Zero Kelvin
20.00: II Postino
22.15 niet op ma: Chacun
Cherche son Chat
ma 21.45: The Lightship
NEDERLANDS FILMMUSEUM
(020)5891400
21.30: The Four Horsemen of
the Apocalypse
dag. 22.00: Oci Cironie
RIALTO 1 (020) 6753994
17.45, 19.45,21.45; zoook
15.00: Les Affinités Électives
RIALTO 2
20.30 (beh ma): Thuis
18.30 (beh ma), 22.15: Beau
tiful Thing
ma 19.45: De vrouw in het
zand
THE MOVIES 1 (020) 6386016
16.30, 19.00, 21.45; do t/m
zo OOo 14.00: Secrets and
Lies
THE MOVIES 2
17.00, 19.30, 22.00; do t/m
zoook 14.30: SurvivingPicas-
THE MOVIES 3
17.45, 20.00 do t/m zo
14.30: Emma
22.15: Trainspotting
THE MOVIES 4
17.00: Sense And Sensibility
19.30, 21.30: Fargo
TUSCHINSKI 1 (020)6262633
18.15, 21.30: Evita
TUSCHINSKI 2
18.00, 21.15, madi ook
12.00 en 15.00: Independen
ce Day
TUSCHINSKI 3
12.15, 15.15: Evita
18.45, 21.30: The Hunch
back of Notre Dame
TUSCHINSKI 4
13.15, 16.00, 18.45,21.30:
The Nutty Professor
TUSCHINSKI 5
13.15, 16.00: Matilda
18.45, 21.30, ma di ook
13.15, 16.00: Chain Reaction
TUSCHINSKI 6
13.15, 16.00, 18.45, 21.30:
Jack
DE UITKIJK (020) 6237460
13.15, 16.00, 18.45, 21.30:
Secrets and Lies