Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Zelfstandig administrateur m/v Leidsch Dagblad De Koning vraagt: Dagbladuitgeverij Damiate b.v. telefonisch verkoper m/v promotiemedewerker m/v ZATERDAG 21 DECEMBER 1996 - Bloemenveiling Flora is een coöperatieve veilingvereniging, waarbij circa 1800 bloemen- en pjantenkwekers als lid zijn aangesloten. In totaal zetten ongeveer 3000 telers uit binnen- en buitenland bun produklen bij Bloemenveiling Flora af. Samen zotgen zij voor een jaaromzet van ongeveer 650 miljoen gulden, die groten deels via zes veiüngklokken tot stand komt. Dagelijks zijn ruim 480 medewer kers actief betrokken bij de uitvoering van de belangrijkste taak van bet veiling bedrijf; de afzet van de door leden en itigevr n planten. De afnemersgroep van Bloemenveiling Flora bestaat voor namelijk uit binnen Nederland en daarbuiten opererende Het verkoopbureau is een commerciële eenheid, waar met veel inventi viteit en organisatietalent transacties direct tussen producenten en grote afnemers worden 'afgesloten. Uw taken U geeft leiding aan de administratieve verwerkingsprocessen van het ver koopbureau. Van u wordt verwacht dat u in een klein team specialistische inbreng levert bij het produceren van: - aanbodsinformatie - orderverwerking - facturering naar kwekers en kopers - managementrapportage - voor- en nacalculatie De medewerker staat onder directe leiding van de eind verantwoordelijke van het verkoopbureau. Functioneel wordt de medewerker aangestuurd door het Hoofd Financiën en Administratie. Wij vragen Iemand die zich in deze branche thuis voelt. U heeft minimaal 3 jaar werk ervaring en uw opleidingsniveau is MEAO/MBA. Met uw PC-ervaring haalt u het maximale uit de beschikbare programmatuur. Uit eerdere prestaties blijkt uw natuurlijke overtuigingskracht. Een positieve instelling en een "hands-on" mentaliteit behoren tot uw sterke eigenschappen. Indien het werken onder tijdsdruk voor u een uitdaging is, bent u voor ons een inte ressante kandidaat. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, neem dan contact op met dhr. D.H. de Mooij, Hoofd Financiën en Administratie, 071-4094230. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u, voorzien van een curriculum vitae, naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. personeelszaken dhr. J.Y. Jansen Postbus 10 2230 AA Rijnsburg bloemen veiling flora laan van verhof 3 2231 BZ rijnsburg tel.: 071-4094444 Systeem- en applicatiebeheerder Voor een instelling in Leiden wij we op zoek naar een systeem- en applicatiebeheerder, die het beheer van diverse applicaties op zich neemt. Daarnaast onderhoudt de kandidaat contacten met leveranciers, geeft voorlichting en adviezen aan gebruikers en verhelpt storingen. Voor deze functie wordt een opleiding op VWO-niveau gevraagd, aangevuld met relevante ambi-modulen. Praktijkervaring als applicatiebeheerder en kennis van Oracle is vereist Deze functie is part-time 30 uur) en kan uitmonden in een vast dienstverband. Boekhoudkundig medewerker Voor een commercieel bedrijf in Leiden zoeken we een boekhoudkundig medewerker die belast wordt met de crediteurenadministratie. Tot de werkzaamheden behoren het invoeren en coderen van facturen, het verzorgen van aanmaningen, het uitvoeren van betalingen, het boeken van dagafschriften en het controleren van tussen- en grootboekberekeningen. Daarnaast assisteert de kandidaat bij de maand rapportage. Gezocht wordt een teamworker met een diploma PD-boekhouden of studerend voor MBA. Deze fullt-time functie is Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en Neem snel kontakt met ons op. Wi| zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 07I-5M4I43 Westbloom import bv Westbloom Import B.V. is een in Rozenburg (Aalsmeer) gevestigd bedrijf dat gespecialiseerd is in im- en export van snijbloemen. Het bedrijf werkt nauw samen met een zusterorganisatie, een modern produktiebedrijf, gespecialiseerd in het in- en verpakken van snijbloemen. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een: STRESSBESTENDIGE ADMINISTRATEUR Wij verwachten van deze medewerker dat hij/zij: - in het bezit is van het SPD-diploma; - 3 tot 5 jaar ervaring heeft in een gelijksoortige functie (HBO-niveau); - in deze functie leidinggevende ervaring heeft opgedaan; - affiniteit heeft met automatisering. In verband met de samenstelling van het huidige team gaat de voorkeur uit naar iemand in de leeftijd van 30-35 jaar. Voldoet u aan de genoemde eisen en heeft u interesse in deze afwisselende baan, stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 10 dagen naar: Westbloom Import B.V., Postbus 1218, 1430 BE Aalsmeer, t.a.v. Ellemiek v/d Berg. Colpitt Colpitt B.V. in Zandvoort. Succesvolle machinefabriek met ca. 50 medewerkers. Realiseert ca. 12 min. omzet op buitenlandse markten. Gespecialiseerd in het vervaardigen van hoogwaardige productiemachines, voornamelijk t.b.v. de medisch-farmaceutische industrie. Machines worden 'op maat' ontworpen en gebouwd. Groei maakt uitbreiding van de verkoopstaf noodzakelijk. laken. Onderhoudt contacten met bestaande relaties, vnl. in het buitenland. Zoekt nieuwe klanten en wellicht nieuwe markten die aansluiten op het leveringspotentieel van Colpitt. Coördineert het gehele proces van eerste klantencontact tot en rriet de levering. Weet de WORLD SALES MANAGER MET ONDERNEMERSCAPACITEITEN productiewensen van de klant te vertalen in adequate technische oplossingen. Weet zich hierbij gesteund door een ervaren team van ontwerpers en machinebouwers. Rapporteert rechtstreeks aan directie. ProfieL HTS-er of HTS-niveau [werktuigbouw]. Gedegen talenpakket, waarin Frans, Engels, Duits en l'.efst ook Spaans in woord en geschrift. Goede contactuele eigenschappen. Commercieel inzicht. Pioniersmentaliteit. Ervaring in een internationale technisch-commerciële functie is een pré. Stevige no-nonsense persoonlijkheid. Praktisch, nuchter en flexibel. Analytisch, probeemoplossend vermogen. Leeftijd ca. 35 jaar.Reaclie Schrijf naar Colpitt B.V., Postbus 162, 2040 AD Zandvoort. Colpitt Dagbladuitgaverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023) 5 310 296 Dagbladuitgeverij Damiate b v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie BV (HDC) Dagbladuitgeverij Damiate is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks 297.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. WIJ VRAGEN Ten behoeve van onze afdeling advertentieverkoop komen wij graag in contact met een Met de kandidaat zal in eerste instantie een tijdelijk dienstverband worden overeengekomen voor de periode van één jaar. WIJ BIEDEN De kandidaat zal aktief telefonisch advertentieruimte verkopen aan bestaande en nieuwe adverteerders voor onze uitgaven Haarlems Dagblad/IJmuider Courant. Omdat het verkopen van advertentieruimte buiten een afwisselende zeker eeii zelfstandige baan is, spreekt het vanzelf dat hij/zij mag rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding van de verkoopleider en gelegenheid tot het volgen van verkooptrainingen. Het gaat in deze functie om een dienstverband van 20 uur per week. Sollicitanten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: - een opleiding op HAVO-niveau; - commercieel inzicht; - contactuele vaardigheden; bij voorkeur enige ervaring in telefonische verkoop; - een goede telefoonsterp. UW REAKTIE Geïnteresseerden worden verzocht hun belangstelling voor deze functie schriftelijk kenbaar te maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven, t.a.v. de afd P&O, aan het in deze advertentie vermelde adres. Voor meer informatie over de functie kan kontakt gezocht worden met de heer Th. M. I. van Hoesel, verkoopleider, telefoon 023-5150135. Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buiten land. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dag blad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 133.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. WIJ VRAGEN Vanwege het vertrek van de huidige medewerkster zijn wij nu op zoek naar kandidaten voor de functie van Met de kandidaat zal t minimaal 32 uur. ■rband worden Dagbladuitgaverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 (023) 5 310 296 Dagbladuitgeverij Damiate b.v Is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie BV (HDC) TAKEN/VERANTWOORDELIJKHEDEN U gaat onder leiding van onze PR-functionaris, zelfstandig of in teamverband, diverse projecten uitvoeren ter promotie van het Leidsch Dagblad. Projecten zoals de "Leidsch Dagblad Singelloop" maar ook het samenstellen van een prij zenpakket voor een puzzelactie etc. Het Leidsch Dagblad promotieteam wordt door u gecoördineerd. U komt regelmatig met ideeën voor nieuwe projecten of een andere aanpak van bestaande. Naast deze projecten stelt u aanbiedingen samen voor lezers inclusief de bijbehorende publiciteit in de rubriek 'Lezersservice'. U heeft bovendien enkele uitvoerende algemene taken ten behoeve van onze Leidse vestiging. Deze functie vraagt om een medewerker met een flinke dosis enthousiasme, waarbij positieve mentaliteit en goede contactuele kwaliteiten belangrijke eigen schappen zijn. Aan kandidaten voor deze bijzonder afwisselende en uitdagende functie stellen wij onderstaande eisen. >FUNCTIE-EISEN: Minimaal HAVO-niveau, bij voorkeur aangevuld met NGPR-A of NIMA-A. In bezit van auto en rijbewijs Wonende in het verspreidingsgebied Bereidheid ook buiten normale kaï Improvisatie en organisatietalent In staat op diverse niveaus, zowel ii te onderhouden het Leidsch Dagblad te werken, ook in het weekend ntacten te verkrijgen Plan atig r projecte Bij voorkeur ervaring i UW REACTIE i kun nen werken vergelijkbare fun Meer informatie over deze functie kan worden verkregen bij mevrouw W.H.C.M. Steverink', PR-functionaris van het Leidsch Dagblad, telefoon 071-5356206. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeel en Organisatie in Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 40