Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Coördinator Servicedesk m/v Deze advertentie gaat over jouw inhoud voor onze verpakking. NISSAN FINANCE ZOEKT: DEBITEUREN BEWAKER opleiding tot ziekenverzorgende Verpleeghuis Velserduin finance STATIONSMANAGER M/V SECRETARESSE/TYPISTE (m/v) ZATERDAG 30 NOVEMBER "IS Moret Ernst Young zoekt een In de ondersteunende dienst van onze vestiging in Den Haag is de vacature ontstaan van coördinator servicedesk. Deze nieuwe func tie omvat zowel het coördineren als het uitvoeren van diverse intern gerichte werkzaamheden. Bij de servicedesk, die bestaat uit repro, postkamer en huishoudelijke dienst, werken in totaal drie mensen. Hun taken houden nauw verband met de werkzaamheden die ons kantoor verricht op het gebied van accountancy, belastingadvies en management consultancy. De taken van de servicedesk omvatten o.a. het verrichten van reproductiewerk; het behandelen van de post; het in ontvangst nemen, controleren en distribueren van goederen; het inrichten van ruimtes voor diverse bijeenkomsten; het algemeen beheer van gebouw en terreinen; het verhelpen van kleine storingen en het verrichten van lichte reparatiewerkzaam heden; het beheren van o.a. beveiligingsinstallaties en de controle op naleving van de huisregels. Wie zoeken wij? U bent een energieke persoonlijkheid met een flexibele, dienst verlenende instelling, die de kunst verstaat anderen te motiveren. Om goed te kunnen samenwerken beschikt u over goede commu nicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen. Uw functioneren kenmerkt zich door een efficiënt en snel handelen. Spanning in uw werk ervaart u als een uitdaging. In stresssituaties bewaart u uw kalmte. In voorkomende gevallen bent u bereid uw werkzaamheden buiten de gangbare kantoortijden te verrichten. Uw opleiding ligt tenminste op MBO-niveau en u hebt een goed technisch inzicht. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. U bent bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar. Wat bieden wij? Wij bieden een veelzijdige functie in een prettige werksfeer. Daarbij kunt u rekenen öp een uitstekend arbeidsvoorwaarden pakket, waaronder een 13e maand, 8% vakantietoeslag, een goede pensioenvoorziening en een studiekostenregeling. Voor nadere informatie kunt u cont&ct opnemen met de heer G.J. Pardon, hoofd Algemene Zaken, telefoon 070-3286350. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie sturen naar Moret Ernst Young, t.a.v. de heer R.J. Ekkebus, hoofd Personeelszaken, postbus 90636, 2509 LP Den Haag. Ë!l Moret Ernst&Young x Als (leerling-)ziekenverzorgende in ons moderne verpleeghuis in Driehuis zorg je - samen met je collega's - voor 200 bewoners. Bijna alle bewoners zijn op vergevorderde leeftijd (70+). Ongeveer een derde van de bewoners heeft lichamelijke handicaps, de andere bewoners zijn dement. Werken in de gezondheidszorg, in het bijzonder in een verpleeghuis, betekent hard werken. Het geeft je echter ook veel voldoening: voor de oudere mens echt iets kunnen betekenen, nauw samenwerken met collega's in een goede sfeer. In tegenstelling tot veel andere beroepen heb je de zekerheid van een vaste baan. In maart 1997 starten wij weer met de De opleiding is als volgt opgebouwd: a. een beroepsvoorbereidende periode van 7 maanden, de zgn. B.V.P. b. een eerste leerjaar van 12 maanden c. een tweede leerjaar van 11 maanden Gedurende de B.V.P. volg je voorname lijk lessen aan de Regionale Opleidings school "Buitenrust" te Haarlem, onder broken door 4 stageweken in het ver pleeghuis en 3 weken vakantie. Tijdens deze periode ontvang je een bruto "zakgeld" van f 495 per maand en val je onder de verplichte zieken fondsverzekering; naast dit zakgeld kun je in veel gevallen in aanmerking komen voor kinderbijslag. Gedurende de twee leerjaren werk je voornamelijk als leerling in het ver pleeghuis, onderbroken door lessen op school. Naast 2 roostervrije dagen per week heb je per jaar zo'n 52 werkdagen vrij (vakantiedagen, adv-dagen, compen satie-dagen en zgn. onbetaald verlof). Tijdens het eerste leerjaar ontvang je een salaris van f 1499,- bruto per maand, als tweedejaars wordt dit f 1769,- en als gediplomeerde begin je met f 2607,- (salarisniveau 1-4-96). Als je 22 jaar of ouder bent wordt je gesalarieerd op basis van het minimum (jeugd-)loon. Als minimum-vooropleiding* dien je een van de volgende diploma's te bezitten: - diploma LBO, waarvan tenminste 2 vakken op C-niveau met voldoende resultaat, de overige vakken mini maal op B-niveau; - diploma M.A.V.O.; - andere, hiermee gelijk te stellen landelijk erkende diploma's. Kandidaten van 25 jaar en ouder kunnen een ontheffing van deze oplei dingseis krijgen, als hun algemene ontwikkeling naar het oordeel van de school voldoende is. Om toegelaten te kunnen worden tot deze opleiding moet je geboren zijn vóór 1 juli 1980. Voor nadere inlichtingen kun je contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie (tel. 0255-565504). Heb je belangstelling voor de opleiding tot ziekenverzorgende? Schrijf dan een briefje aan de Stichting Velserduin, Nicolaas Beetslaan 4, 1985 HH Driehuis, t.a.v. het hoofd Personeel Organisatie. Vermeld in dit briefje ook het vakkenpakket niveaus waarin je examen hebt gedaan. Nissan is één der grootste automobielconcerns van de wereld. Nissan Finance is de Nederlandse financierings maatschappij van Nissan. Vanuit de vestigingsplaats Lisse wordt de Nissan Dealer Organisatie en haar cliëntèle een modern pakket financiële en aanverwante dienstverlening aangeboden. Op basis van een zeer klantgerichte instelling en een meer dan gemiddelde inspanning op alle niveaus, daarbij ondersteund door geavanceerde automatiseringssystemen, is in relatief korte tijd een sterke groei gerealiseerd. FUNCTIE OMSCHRIJVING Het preventief optreden, zowel telefonisch als schrifte lijk, ten einde betalingsachterstanden te voorkomen. Ontstane achterstandsituatie zelfstandig oplossen. Daartoe is een intensief telefonisch contact met onze debiteuren de hoofdtaak. Er wordt gewerkt binnen een kleine afdeling met duide lijke doelstellingen en ondersteuning van het commer ciële management. PROFIEL Leeftijd 25 jaar Opleiding HAVO/MEAO-niveau Bij voorkeur ervaring bij een soortgelijke financiële in stelling Vasthoudend en initiatiefrijk Klant- en service- gericht Goede verbale vaardigheden. Wij bieden een moderne werkomgeving, een enthousiast team van collega's, een goede salariëring en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u uw sollicitatie, vergezeld van c.v., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Nissan Finance, Postbus 166,2160 AD Lisse, t.a.v. de heer J.H. Renssen. NISSAN EEN AFWISSELENDE EN BOEIENDE TOEKOMST BEGINT BIJ TAMOIL-TANKSTATION LEIDSCHENDAM Emos B.V. is een dochteronderneming van OK Nederland B.V. en exploiteert zowel OK- als Tamoil tankstations. Wij zoeken voor onmiddellijke indiensttreding een: Wij vragen: een opleiding op tenminste MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een opleiding INNOVAM; een sterke persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten; een commerciële, klantgerichte instelling; een grote mate van zelfstandigheid; enkele jaren ervaring in de tankstationbranche strekt tot aanbeveling; woonachtig in of in <ie omgeving van Leidschendam. Wij bieden: een goed salaris; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een plezierige werksfeer. Interesse? GOEDKOOP PARTNERS ADVOKATEN r uitbreiding van het secretariaatsteam Functie-eisen: - HAVO of gelijkwaardig - goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift - stressbestendig, efficiënt en enthousiast - representatief en collegiaal - relevante werkervaring in de advocatuur strekt tot aanbeveling - ervaring met tekstverwerking, bij voorkeur MS Word en dictafoon. Wij bieden: Een aantrekkelijke baan voor drie dagen per week in een prettige werksfeer n een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto kunt u binnen 10 dagen richten aan: GOEDKOOP PARTNERS ADVOKATEN 11. E. Meijer-Hilhorst Heineken zoekt 75 OPERATORS, vrouwen en mannen, voor de afdeling Verpakken van de brou werij in Zoeterwoude. Een fan tastische kans om het nieuwe jaar te beginnen in een verantwoor delijke functie Trij een van de beste werkgevers van Nederland. Wij exporteren steeds meer bier. Nu al naar 170 landen. Dat stelt eisen aan de productie capaciteit; niet alleen voor het brouwen van bier, maar ook voor het verpakken in fles, fust of blik. Onder de naam 'Mensen maken Heineken' vindt momenteel een organisatieverandering plaats, waarbij medewerkers in teams de verantwoordelijkheid krijgen over een afge bakend deel van het productieproces. Mensen en machines De operators dragen zorg voor de juiste bediening van de machines, de transportmid delen en de laboratoriumapparatuur. Andere taken zijn bijvoorbeeld het uitoefenen van controles, het analyseren, verhelpen en voor komen van storingen, het ver richten van onderhoud, het bewaken van kosten en het rap porteren hierover. Alles in goede samenwerking binnen het team. Voorkeur voor (proces)techniek Wat je voor de functie van operator nodig hebt, is minimaal mbo, mlo of gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur aangevuld met het diploma VaPro-B of C. Verder moet je enkele jaren ervaring hebben in een vergelijkbare productie-omgeving. Je moet - mondeling en schriftelijk - goed kunnen communiceren. Enige kennis van Duits en Engels is gewenst. Goede toekomst Heineken Nederland BV biedt een geavan ceerde werkomgeving waarin bij het streven naar kwaliteit ieders inbreng telt. Operators werken in ploegendienst gedurende alle dagen van de week. Bij een vast dienstverband bij een van de grootste brouwerijen ter wereld horen uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winst- delings- en premiespaarregeling en goede opleidingsmogelijkheden. Geïnteresseerd De selectie verloopt via Randstad Uitzend bureau, Schuttersveld 9, 2316 XG Leiden. Telefoon: 071 - 523 02 60 Fax: 071 - 523 29 98. Reageren kan telefonisch, schriftelijk of per fax. Voor informatie kun je van daag, 30 november, van 12.00 tot 16.00 uur en maandag vanaf 8.30 uur, bellen met Anne-Marijke Passchier van Randstad.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30