Klanten van De Leeuw Makelaardij zijn tevreden. Dat hebben zij zelf verteld. A De Leeuw Makelaardij: klantgericht verkopen. i>eter' ^X Laat ons uw huiswerk doen! Gea Beenakker: "Als medewerkster van De Leeuw Makelaardij zorg ik samen met mijn collega's dat wij optimaal uw zaken kunnen behartigen en altijd het beste resultaat bereiken. Mensen die hun huis via De Leeuw Makelaardij hebben verkocht zijn tevreden over ons. Het lijkt gewaagd om dat van jezelf te zeggen. Toch is het zo. En natuurlijk hebben wij dat niet zelf aan onze klanten gevraagd. Dit onderzoek gebeurt door Iseo Marketing Research uit Leiden (een zusterbedrijf van Research voor Beleid). Een aantal conclusies uit het permanente onderzoek zetten wij graag voor u op rij: 91 van onze klanten is zeer tevreden, 91% is bereid ons aan te bevelen bij nieuwe klanten, 90% vindt dat de verwachtingen die De Leeuw Makelaardij wekt worden waargemaakt en 90% vindt de medewerkers van De Leeuw Makelaardij klantvriendelijk. U ziet het, geen vage vermoedens maar concrete cijfers uit de mond van onze eigen klanten. Onze concrete en heldere aanpak vindt u ook terug in onze manier van werken. Geen vage afspraken of onduidelijke toezeggingen. Maar vanaf de eerste ontmoeting alles volgens de afgesproken manier. En als de verkoop eenmaal kan beginnen wordt u voortdurend op de hoogte gehouden van alle ont wikkelingen die met de verkoop van uw huis te maken hebben. Huizen via De Leeuw Makelaardij worden niet altijd snel verkocht. Immers, snel verkopen is niet altijd goed verkopen.Te snel handelen kan wellicht duizenden guldens schelen. En met een verhuizing in het verschiet weet u best raad met zulke extra's. Wilt u meer weten? Vul dan de bon in voor een afspraak. Het verplicht u tot niets en u krijgt gratis een professionele waardebepaling van uw woning. Bovendien ontvangt u de brochure'Praktische wegwij zer in Huizenland'. Als u deze bon invult neem ik snel contact met u op voor het maken van een afspraak. U kunt mij natuurlijk ook bellen. Via het telefoonnummer 071-5142045 ben ik op werkdagen vanaf 09.00 uur bereikbaar. Op zaterdag van lO.OOuurtot 13.00 uur". f^Zichtbaar 'Zichtbaar Beter' is de naam van ons interne kwaliteitsprogramma. Hierin streven wij naar zichtbare verbeteringen. ik wil meer weten over goed verkopen! Neem daarom contact met mij op voor het maken van een vrijblijvende afspraak. Ik krijg dan gratis: Om v Woonplaats Telefoon privé Zakelijk In gesloten envelop zonder postzegel opsturen naar: De Leeuw Makelaardij 6.V. t.a.v. Gea Beenakker Antwoordnummer 10101 2300 VB LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 40