)nen Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen Wc Afspraak maken! P ^>P ^>P 071.514074S TE KOOP |^rot„7góed Ss 071-5149602 •-•«.BEUKERING Crab Verhoevei Zaalben TE HUUR TE HUUR TE KOOP DOEZASTRAAT 1B 2311 GZ LEIDEN Cï3 ZATERDAG 16 NOVEMBER 1996 914 LEIDERDORP AAEERBURGLAAN 24 In jonge wijk gelegen eengezins-middenwoning. Prima staat van onderhoud. Gelegen op 120 m2 eigen grond. Bouwjaar 1992. Beg. grond: entree. Hal met lambrisering, meterkasten toilet. Woonka mer met erkergedeelte en laminaatvloer, wanden in spachtelputz. Halfopen keuken met wasemkap, dubbele spoelbak en diverse aansluitingen. Achter deur naar tuin waarin de stenen berging is geplaatst. 1e verd.: overloop., Drie slaapkamers waarvan één met kastwand. Fraaie badkamer met wastafel, tweede toilet en douchecabine. 2e verd.: open zol der met aansluitingen wasmachine en opstelling c.v.-combiketel, mogelijkheid voor vierde slaapka mer. Diversen: de woning is uitgevoerd met hard houten kozijnen en isolerende beglazing. Gelegen nabij winkels en uitvalswegen. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: ƒ285.000,- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN JUNOSTRAAT 35 Ruime middenwoning op 156 m2 eigen grond. Gelegen nabij winkels en scholen. Beg. grond: entree. Hal met meterkast en toilet. Ruime woonka mer met deur naar de tuin, parketvloer en deels gestucte wanden. Open, eiken keuken voorzien van koelkast, wasemkap, electrische kookplaat, vaat wasser, etc. Deur naar tuin waarin stenen berging. 1 e verd.ruime overloop. Vier slaapkamers waarvan één met deur naar dakterras. Badkamer met ligbad /douche, wastafel, aansluiting wasmachine en toi let. 2e verd.: overloop. Opstelling c.v.-ketel. Grote, vijfde slaapkamer met wastafel. Diversen: de woning is deels uitgevoerd met isolerende begla zing. Fraaie achtertuin met terras, erfafscheiding en achterom. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: ƒ275.000,- k.k. Burg. Brandtstraat 22 in dubbel glas. C.V-gas combiketel Aanvaarding, d Vraagprijs ƒ339.000,- k.k. TE HUUR Schoolstraat 192 Ruim 3-kamerappartement. geheel modern (licht) gestoffeerd in het centrum van het gezellige dorp Voorschoten niet ver van de Engelse school en N S.-sta- tion Gelegen op de 1e etage van een flatgebouwtje. boven winkels Er is een Vraagprijs ƒ1.600,- per maand (excl.) Zocherstraat 9 Royaal en perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen ber ging en achterom Gelegen aan rustige, doodlopende straat aan breed plein. Indeling entree, hal. toilet, kelderkast, moderne witte keuken met apparatuur, grote woonkamer 1e etage. 3 slaapkamers. 2 balkons, nieuwe badkamer met douche, apart 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met grote slaapkamers met dakkapel, berging Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. c.v.-gas moeder- haardsysteem Aanvaarding: in overleg Vraagprijs ƒ369.000.-k.k. uime topetage met lift en kelderbergii Ie woon/eetkamer met zonnig balkon Alles in perfecte staat. Indeling: roy- (z.o.), kunststof puien met dubbel glas, imer met douche, apart 2e toilet, keuken, irzien van c v -gas blokverwarming. elek- bedragen. incl stookkosten, onderhoud Vraagprijs ƒ245.000.-k.k. Gebouw Cronestein, Serviceflat, Plantijnstraat Diverse service-appartementen met schitterend uitzicht over de polder. Ind.: 2 of 3 kamers, hal. toilet, keuken, balkon, badkamer met bad/douche Voorzien van c.v-gas, blokverwarming, el. huurboiler, dubbel glas Serv.kst. 1 290,- p.m voor 2 pers 1 510,- pm. (incl maaltijden, verwarming, huismeester, opstalverz. onderhoud) Coöperatief eigendom, geen hypotheek mogelijk. Heeft u een grote tuin en willen uw kinderen zelfstandig wonen of muziek maken? Wellicht is uw volkstuinhuisje aan vervanging toe? Gaat u uw huis komende zomer aan toeristen verhuren? Dan hebben wij te koop" Vraagprijs ƒ20.000,- incl. plaatsing. de vlietstede b.v. makelaardij in onroerende goederen Dè makelaar voor de Vlietstreek - Uw verkoopopdiacbt heeft altijd onze persoonlijke aandacht - Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rapport - Taiatierapport binnen 24 uur gereed Te koop Oude-Wetering - Meerkreuk 23 Aan zeer fraai plantsoen gelegen twee-onder-een-kap woning met uit gebouwde woonkamer, keuken/bijkueken en vrijstaande garage en berging Indeling b.g.gentree/hal, toilet, woonkamer v.v. open haard bestaande uit schoonmetselwerk, eikenhouten balken en een plateau, lichteiken keuken met zeer uitgebreide inbouwapparatuur, kunststof aanrechtblad met een dubbele r.v.s. spoelbak. Ie etage: overloop v.v. een vaste bergkast. Badkamer met ligbad en scherm op badrand, closetcombinatie, wastafel meubel en hand doekradiator. 1 ouderslaapkamer en 2 kinderslaapkamers. 2e etage: overloop v.v vaste bergkast. Zolderslaapkamer voorzien van een dakkapel over een lengte van 300 cm. Oplevering in overleg Vraagprijs ƒ468.500,- k.k. Aan- en verkoop - Huur en verhuur - Taxatie - Beheer Agrarische objecten - Beleggingsobjecten Hypotheken - Verzekeringen Noordeinde 5 2371 CM Roelofarendsveen Tel.: (071)331 64 38 Fax: (071)331 27 15 LEIDERDORP, KLOMPENMAKER 11 Onder Deense architectuur gebouwde tussenwoning met houten schuur en zonnige achtertuin. Bj. 1992. De woning wordt verwarmd d.m.v. hete lucht. Eigen grond. Ind.: entree, hal, toilet, grote woonk. en open keuken. 1e verd.: ruime overloop, 3 slaapk., luxe badk. met ligbad en wastafel. 2e verd.: overloop met opstelling c.v., geiser en wasmachine, ruime lichte studeer/slaapk. en bergruimte. Opl. in overleg/kan snel. Vraagprijs: f358.000,- k.k. Hllizen ^mefdan een huis In het bestemmingsplan Leyhof te Leiderdorp is de bouw gestart van een projekt van 64 appartementen, waarvan op d'rt moment nog 4 appartementen te koop zijn. De appartementen zijn verdeeld over 4 appartementengebouwen. De appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Op de bovenste verdieping (4e woonlaag) bevinden zich 2 topappartementen met een weids uitzicht. Door het architektonisch ontwerp hebben deze appartementen een bijzondere indeling. De indeling van het appartement is als volgt: 1e verdieping: hal, toilet met duoblok en fontein, badkamer met ligbad, wastafel en douche-hoek, zeer ruime speelse woonkamer met luxe open keuken, aparte bijkeuken met wasmachine-aansluiting, 2 slaapkamers, loggia, vaste trap naar boven. 2e verdieping: ruime afgesloten zolder (over een gedeelte van het appartement), welke toegang geeft tot het zeer ruime dakterras (ca. 35 m2). De woningen worden gebouwd met G.I.W.-garantie. Verkoopprijzen vanaf ƒ385.000,- v.o.n. Eén van de topappartementen is in zo'n vergevorderd stadium in de bouw dat wij deze openstellen voor bezichtiging en wel op zondag 17 november 1996 van 12.00-14.00 uur. De bouwlokatie Leyhof is bereikbaar via de Engelendaal in Leiderdorp, waar u d.m.v. aanduidingsborden naar de kijkwoning verwezen wordt. Verkoop en informatie: Max Sedelaar Makelaars B.V.? Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00-12.30 uur Componistenlaan 71 13.30-17.30 uur 2215 SP Voorhout zaterdag* 10.00-12.00 uur Telefoon 0252-214243 Dit is een plan van Aannemingscombinatie "Leiderdorp" B.V. Te koop Oude Wetering Noordschans 18 In kleinschalige nieuwbouwwijk gelegen, zeer fraaie woning, bouw jaar 1992, met aangebouwde tuinkamer/serre (kunststof dubbel glas). Voordeur luifel, vrijstaande berging, mooie voortuin parkeren op eigen terrein en achtertuin met steiger aan polderwater op het westen. Het geheel is uitstekend geïsoleerd en voorzien van hardhouten kozijnen met dubbelglas. Indeling b.g.g.: royale entree/hal, toilet, woonkamer, eetkamer/open keuken. Pronorm hoekkeuken, in antraciet-grijze tinten met zeer uitgebreide inbouwapparatuur en r.v.s. schouw. Ie etage: royale overloop. Ruime badkamer met ligbad, aparte douche scherm, closetcombinatie en 2 maal vaste wastafel spiegels en design verlichting. Ouderslaapkamer (voorheen 2 slaap kamers) met balkon en 2 stuks balkondeuren, 2e slaap/logeer- 2e etage: overloop, berging met Velux dakvenster, c.v.-combiketel en opstelplaats wasmachine. Grote zolderslaapkamer voorzien van Velux dakvenster en berging in schuine zijden onder dak. Vraagprijs ƒ447.500,- k.k. Aan- en verkoop - Huur en verhuur - Taxatie - Beheer Agrarische objecten - Beleggingsobjecten Hypotheken - Verzekeringen Noordeinde 5 2371 CM Roelofarendsv Tel.: (071) 331 64: Fax: (071)331 27 15 WSTGOED - ADVISEURS ruKEims LEIDEN HASEBROEKSTRAAT I Ruim 2-kamerappartement met tuintje gelegen op de parterre^ van een nabij het centrum gelegen appartementengebouw. De servicekosten zijn 240,- per maand incl. voorschot verwarming en indeling is als volgt: Ruime entree, voorzijde woonkamer met ged. open keuken, werkkast, badkamer met douche, wastafel, toilet en aansluiting wasmachine, slaapkamer. Aparte berging. Gunstige ligging op loopafstand van het centrum en station Leiden. VRAAGPRIJS ƒ154.000, -k.k. LEIDEN TJOTTERWERFI Prettig op 330 m2 eigen grond gelegen, royale semi-bungalow,^ inhoud ca. 600 m3. Inpandige garage met zolderberging. Aan drie zijden vrij gelegen zonnige tuin (ZW). Het huis is ged. voor zien van isol. beglazing, hardhouten kozijnen, c.v. (V.R. '96) dak en muurisolatie. De indeling is als volgt: Part.: hal met open hardhouten trap naar 1e verdieping en toilet, grote woonkamer (ca. 50 m2) met open haard, vloerverwar ming en openslaande deuren naar de tuin, mod. keuken met div. inbouwapparatuur, slaap/studeerkamer, eveneens met open slaande deuren, badkamer met ligbad, douche en dubbele wasta fel. 1e verd.: overloop met inloopkast, 3 slaap/studeerkamers, 2e badkamer met douche, wastafel, toilet en aansl. wasappara- tuur. Het huis is goed onderhouden en halfvrijstaand. Scholen, winkels en wijkpark in de direkte omgeving. Rivier 'De Zijl' met jachthaven op geringe loopafstand. VRAAGPRIJS 579.000,-k.k. LEIDEN PARAMARIBOSTRAAT I33 i Op de bovenste verdieping gelegen, keurig onderhouden, 4-^ kamerappartement met aantrekkelijk uitzicht over de rivier de Zijl. Het appartement heeft een balkon aan de voor- en achter zijde, ged. dubbele beglazing, c.v.-gas en inpandige berging. De indeling is als volgt: Entree, open keuken, prettige ruime woonkamer, 3 slaapkamers, douche met wastafel en aansl. wasmachine. Servicekosten 135,- per maand. Zwembad 'De Zijl', div. winkels en uitvalswegen in de naaste omgeving. VRAAGPRIJS 175.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN EUROPASINGEL 43 Royale woning met prettig en vrij uitzicht, voortuin, fraai aange-^ legde achtertuin op het zuiden, garage, c.v.-gas en grotendeels isolerende beglazing. Dit huis was oorspronkelijk een drive-in woning; nu zijn op de parterre een werkkamer en een tuinkamer gerealiseerd en de garage bevindt zich aan de achterzijde van de tuin. De indeling van het huis is als volgt: Part.: ruime hal met garderobe, toilet, berging, werkkamer en grote tuinkamer. 1e verd.: overloop, toilet, royale L-vormige woonkamer met open haard en balkon, c.v.-ruimte, keuken met eigen balkon. 2e verd.: overloop, hoofdslaapkamer met balkon, badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet en 2 slaapka mers aan de voorzijde van het huis. Door de indeling van het huis is het mogelijk om praktijk aan huis uit te oefenen. Rustige locatie bij dierenweide met ruim voldoende parkeergelegenheid. VRAAGPRIJS ƒ347.000,- k.k. LEIDEN ZEGERSTEEG 18 In de Academiewijk gelegen woonhuisje aan brede deel van de 1 Zegersteeg nabij de 5e Binnenvestgracht/Hortus Botanicus. Het betreft hier een monumentenpandje met zonnige patio (Z). De indeling is als volgt: Part.: entree, woonkamer met serre, aardige keuken, toilet met douche en wastafel. Verd.: 1 grote slaapkamer, 1 werkkamer. Verwarming geschiedt middels gaskachels. Ook door de rustige en verkeersarme ligging is het hier aantrekkelijk wonen. VRAAGPRIJS ƒ224.000,- k.k. 8 via INTERNET makelaars o.g. Stationsweg 2b. leiden, tel. 071-5121645, fax 071-5143441 Stevensbloem 305, Leiden, tel. 071-5320099, fax 071-5766 U9 Winkelcentrum Winkelhof, leiderdorp, tel. (071) 5820888, fax (071) 5j$ NIEUW IN VERKOOP!!! Schubertlaan: 4-kamerflat met fraai uitzicht over de Korte Vliet Gelegen op de 2e etage (lift). Woonkamer metL getrokken zijkamer en 2 ruime slaapkamers. Baj kamer met ligbad, balkon op ZW, berging r sousterrain. Vraagprijs ƒ225.000,-kA Prinsenhof, Leiderdorp: eengezinswoning, rustig gelegen in verkeersarme straat. Woonkamer en 3 slaapkrs., voor- en achter tuin, prima staat van onderhoud, ca. 8 jaar oud Vraagprijs ƒ285.000,- let E. Knapperthof: luxe 2-kamerflat gelegen in kleinschalig apparte mentengebouw op topetage (lift) met uitzicht at de Herengracht. Balkon en kelderbox. Vraagprijs ƒ169.500,- let NIEUW IN VERKOOP!!! Pieter de la Courtstraat: uitgebouwde eengezinswoning met voor- en act tertuin (ca. 14 meter) met achteringang. Woonk.1 mer en 4 slaapkamers op etage. Ged. dubbelglas, goede staat. Vraagprijs 289.000,-k,t Zomerkade, Leiderdorp: terrasflat aan Hofvijver, gelegen op hoek 3e etage woonkamer en 2 slaapkamers. Zonneterras op" en berging op beg. grond. Vraagprijs ƒ360.000,- U NIEUW IN VERKOOP!!! Nassaustraat: prima onderhouden woonhuis best. uit: ruimt woonkr. met fraaie haardpartij, keuken, tuin m? schuur. Ie et.: 2 slaapkamers met dakkapel, ring. Vraagprijs ƒ189.000,- kl VERKOOPPLANNEN??? Laat ons vrijblijvend de waarde van uw woni bepalen. Tegen een aantrekkelijk tarief kuw>? wij zorgdragen voor de verkoop van uw woning. Makelaardij Korevaarstraat 35 2311JT Leiden Tel.: 071-5149147 Fax: 071-5128257 Leiden, Nieuwsteeg 12 Ca. 100 m2 bedrijfsruimte, door ligging in het centrum geschikt voor vele doeleinden bijv. winkel maar ook uitstekend voor dienst verlenende bedrijven, inrit auto mogelijk (doorrijhoogte 2.90 me-' ter). Het pand heeft een betonnen vloer, veel aansluitpunten elektra, c.v. en water aanwezig. Ook in cpmbinatie met bovenwo ning te huur. Huurprijs ƒ18.000,- per jaar fc «Ir Leiden, Kraaierstraat Te huur 2 winkels in de Kraaier straat te Leiden. Winkel 1: opp. ca. 4.00x17.00 me ter, frontbreedte ca. 4.00 meter met toilet en pantry. Winkel 2: opp. ca. 5.00x17.00 me ter, frontbreedte ca. 5.00 meter met toilet en pantry. Huurprijs ƒ700,- per maand excl. De winkels zijn ook in combinatie te huur. Leiden, Haarlemmerstraat 303 Winkel/woonhuis in gezellige win kelstraat gelegen. Ind.: winkelruimte (ca. 36 m2). 1e et.: 2 kamers, badkamer met lig bad, toilet en balkon. Het pand dient inwendig te wor den opgeknapt. Vraagprijs ƒ168.000,- k.k. EEN VERTROUWDE NAAM IN HUIZE! Lid NVM en aangesloten pij ERA Nederland

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 36