Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel y^TEHA ENTHOUSIASTE LEID(ST)ER Volop technisch werk m/v Storingsmonteur m/v Helpdesk- medewerker m/v Electronica monteur m/v Electromonteurs m/v De Koning vraagt: ^TERDAG 16 NOVEMBER 199690s De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum de Draaimolen/Reuzenrad, i.v.m. een zwangerschapsvervanging, met ingang van half januari een: (25.7 uur) Voor de naschoolse opvang. Wij zoeken iemand die samen met een collega de verantwoordelijkheid op zich wil nemen voor een groep van ongeveer 18 kinderen in de leeftijd van 4 tot 7 jaar. De werktijden zijn verdeeld over 5 middagen en op woensdag vanaf 11.00 uur. Tijdens de schoolvakanties en op andere dagen dat er geen school is, wordt er hele dagen gewerkt Wij zoeken iemand die: - ervaring heeft in het zelfstandig begeleiden van een groep kinderen - zich aangetrokken voelt tot het werken met deze leeftijdsgroep - op een enthousiaste manier samen met de kinderen invulling kan geven aan hun vrije tijd - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - goed in een teamverband kan functioneren - in het bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - minimaal 20 jaar is - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18 en maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor de periode van het zwangerschapsverlof Telefonische informatie is te verkrijgen bij Manita van de Berg en Liesbeth Hakkenberg, maandag, dinsdag en vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 29 november richten aan: Sollicitatiecommissie de Draaimolen/Reuzenrad, Milanenhorst 193, 2317 CL Leiden. Chromalith is een klein en dynamisch pre-press bedrijf in Leiden waar dagelijks allerlei DTP- werkzaamheden de revue passeren. Onze onderneming heeft het leveren van kwaliteitsproducten hoog in het vaandel staan en daarbij is klantgerichtheid en flexibiliteit voor ons vanzelfsprekend. De gestage groei in de vraag naar dtp/litho-werk maakt personeelsuitbreiding noodzakelijk. De enthousiaste DTP-er die achtergrond en een ruime e Photoshop. Voor genoemde ins team zal komen versterken heeft een (litho-)grafische /aring met opmaakpakketten zoals X-press. Illustrator en ïrkzaamheden is een wiskundig en technisch inzicht vereist. Wij zoeken een kwaliteitsbewuste medewerker met goede contactuele eigenschappen en d nodige stressbestendigheid.Wij bieden u afwisselend en interessant werk, een prima salaris e goede secundaire arbeidsvoorwaarden, volgens de grafische CAO. Uw schriftelijke sollicitatie (met C.V.) kunt u bin Ruben Meeboer. STAR DRIED FLOWERS B.V. heeft haar hoofdkantoor a Rijnsburg en is toonaangevend in de droogbloemenbranche. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd plaats. Per 1 januari a.s. hebben wij een vacature voor een: HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) De leiding omvat o.a.: Het leiding geven aan de afdeling administratie Het opstellen van periodieke rapportages Het uitvoeren van controles Het opstellen van begrotingen Systeembeheer Salarisadministratie Evt. overige werkzaamheden Wij vragen: Een SPD-opleiding Ruime ervaring in een soortgelijke functie Leiding kunnen geven aan de afdeling administratie en automatisering Leeftijd 35 jaar Accuraat en analytisch ingesteld Kunnen werken in teamverband Wij bieden: Een afwisselende dynamische positie met na bewezen capaciteiten een grote mate van zelfstandigheid en'bevoegdheid Een levenspositie, waarin u met het bedrijf mee en door kunt groeien met toenemende verantwoordelijkheid Een honorering welke aansluit op het niveau van de functie en de door u gerealiseerde resultaten Indien u denkt aan deze voorwaarden te kunnen voldoen, verzoeken wij u binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: STAR DRIED FLOWERS B.V. t.a.v. de heer C.W. Star. Dutch Masters in dried flowers \Drled Flower. B.\T^ Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg Uitdagingen zijn er genoeg bij Radix. Al sinds jaren leveren wij een scala van produkten en diensten op het gebied van besturingssystemen en netwerken. Wij zoeken: Software-Specialisten met goede kennis van Unix, NT en/of TCP/IP-Internet, voor ondersteuning, projecten en consultancy. Wij vragen mensen met een pragmatische inslag die professioneel werk kunnen leveren. Als u denkt hiervoor in aanmerking te komen, stuur dan uw brief met CV naar Radix, dhr. G. Bakker, Sloterkade 137, 1058 HM Amsterdam of gerard@radix.nl (info: 020-614 2463 ofwww.radix.nl) <0 UITZENDBUREAU I Secretaresse Voor één van onze relaties zoeken wij met spoed een secretaresse voor de afdeling „Verkoop". Voor deze zelfstan dige en afwisselende baan zoeken wij kandidaten die buiten de standaard func tie-eisen zoals: relevante werkervaring, secretaresse-opleiding en kennis van WP en Word, pit hebben, eigen initiatief tonen, organisatietalent hebben en onder stress kunnen werken. Kortom wij zoeken een duizendpoot!! Ben jij wellicht de EXACTE kandidaat?? Neem dan snel contact met ons op. Kas/baliemedewerkers m/v Voor een nationale bank zoeken wij voor diverse filialen in de regio kas/balieme dewerkers. Heb jij minimaal een HAVO- diploma en enige werkervaring. Ben je bovendien voor langere tijd beschik baar? Neem dan snel contact met ons op voor meer informatie! Leiden Prinsessekade2A Tel. 071-5142020 UITZENDBUREAU cM- Bent u op zoek naar een technische baan in de duin- en bollen streek? Randstad heeft regelmatig werk in o.a. de volgende sectoren: Automatisering, Autotechniek, Chemie, Civiele techniek, Electronica, Elektrotechniek, Grafische techniek en de Mechanische techniek. Heeft u interesse, kom dan langs op de gespecialiseerde technische afdeling. Voor een grote bierbrouwerij zoekt Randstad kandidaten met een opleiding MTS/HT5-electrotechniek. De werkzaamheden bestaan uit het oplossen van storingen die ontstaan aan de verpakkingslijnen. U heeft een ruime ervaring met PLC- technieken. Omdat er geen ruimte is om kandidaten in te werken dient de werkervaring opgedaan te zijn in een verge lijkbare werkomgeving. Bij een grote zorgverzekeraar uit Noordwijk is een vacature voor een specialist op het gebied van telefonische storingsafhan deling m.b.t. hard- en software. Uw uitgebreide takenpakket omvat o.a. registatie en rapportage van storingen, het zorgdragen voor de nazorg van automatiseringsaanvragen en het uitvoeren van follow-up akties. Daarnaast bent u verant woordelijk voor de uitvoering van aanvragen op het gebied van standaard en maatwerk pc-applicaties. U heeft een HBO werk en denknivo en ervaring op het gebied van pc-hardware, DOS, MS-office, Windows 3.x, Novell, Hypertext, Internet en Frye- utilities. U beschikt over goede communicatieve en leidingge vende vaardigheden en bent zeer servicegericht en onder nemend. Voor een bedrijf in Zoeterwoude is Randstad op zoek naar electronica monteur. U heeft ervaring met de reparatie var electronische componenten. Deze functie is per direct en v lange tijd. Voor bedrijven in Lisse en Leiden zijn wij op zoek naar zelfstandige electromonteurs. Het project zal voormamelijk uit utiüteitswerkzaamheden bestaan. Kandidaten hebben ruime ervaring en minimaal een opleiding op MTS-nivo. Eigen handge reedschap en vervoer is een must. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendbureau Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor onze filialen in Leiden zoeken wij: VERKOOPSTERS/ CAISSIÈRES M/V Functie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aangewezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel -verantwoordelijkheidsgevoel en inzet - opleiding op LBO-niveau Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoetkomen -een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden Heeft u interesse? U kuntzich als volgt melden: Schriftelijk: Aldi Zaandam B.V. Postbus 1504, 1500 AM ZAANDAM T.a.v. de heer A. J. den Heijer Boekhouder MBA Per I december zoeken we een part-time boekhouder op MBA-nrveau voor 10 uur per week, liefst verdeeld over twee dagen. De werkzaamheden bestaan uit algemene boekhoudkundige werkzaamheden. We vragen enige jaren ervaring op MBA-niveau en ervaring met het boekhoudpakket Grote Beer. Deze functie is voorlopig voor een aantal maanden. Commercieel medewerkster Voor een klein bedrijf in Leiden zijn we op zeer korte termijn op zoek naar een full-time commercieel medewerker die zich naast het intensief te woord staan van cliënten en opdrachtgevers, ook bezighoudt met alle administratieve afhandelingen. We vragen minimaal een afgeronde HBO-opleiding, met meerdere jaren werkervaring in de zakelijke dienstverlening. De juiste kandidaat heeft een commerciële instelling, is initiatiefrijk, representatief en communicatief vaardig. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Secretaresses Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen er Neem snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tot .18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20,2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 Leidsch X Dagblad m gemeente alkemadé, postbus 12370 aa roelofarendsv; Wie komt ons team van medewerk(st)ers versterken Bij de sectie maatschappelijke voorzieningen van de afdeling welzijnszaken van de gemeentesecretarie te Roelofarendsveen wordt -in verband met vertrek van de huidige medewerkster- gevraagd een collegiale, enthousio? medewerk(st)er juridische zaken voor 19 uur per week De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeei bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners vop ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig won; en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) stede :unctie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal worden belast met: verhaal en terugvordering ingevolge de Algemene bijstandswet; behandeling beroep- en bezwaarschriften met betrekking tot de Algemer bijstandswet en de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG); vertegenwoordigen van de gemeente in gerechtelijke procedures met betrekking tot verhaal, terugvordering en WVG; mede uitvoering van de Wet boeten, maatregelen en terug- en Invordenr sociale zekerheid; andere op de sectie voorkomende werkzaamheden. unctie-eisen: ndien u: een administratieve/juridische opleiding heeft genoten (bijv. HEAO of Nederlands recht); bij voorkeur ervaring heeft met bedoelde werkzaamheden; over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden beschli goede contactuele eigenschappen bezit, dan willen wij graag met u in contact komen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximoc f 2.485,- bruto per maand (bij 19 uren), zijnde het maximumsalaris van niveo. (peildatum 1 augustus 1996). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers en de Wet Bevordering Evenredige Arbeidsdeelname Allochtonen. Gehandicapten en allochtonen in de zin deze wetten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook met nam; verzocht te solliciteren. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u bellen naar de chef van de sectie maatsch pelijke voorzieningen, de heer A.H.M. van Zoen. tel. (071) 332 72 54 of metc chef van de afdeling welzijnszaken, de heer F.X. Lempers, tel. (071) 332 72 Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijft u dan uw sollicitatiebrief (bin 10 dagen na.het verschijnen van dit blad) aan het college van burgemee: en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen. Elektrotechnische Handelsonderneming B.V. Hateha is een middelgrote onderneming die als agent-importeui van elektrotechnisch installatiemateriaal enige gerenommeerde buitenlandse fabrieken vertegenwoordigt. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Functie-inhoud: - Het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten onze afnemers. - Samenwerking met de commerciële buitendienst alsmede di buitenlandse fabrieken. - Het coördineren van aanvragen en het maken van offertes. - Het verrichten van diverse met de verkoop verband houdendf werkzaamheden. Functie-eisen: - MTS/MBO-opleiding. - Zelfstandig en accuraat kunnen werken. - Kennis van elektrotechnisch installatiemateriaal en ervaring! soortgelijke functie is gewenst. - Goede kennis van de Duitse taal. - Leeftijd 20-35 jaar. Wij bieden aan een enthousiaste medewerker een interessante functie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer u belangstelling voor deze vacature heeft, verzoeken) u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae binne 14 dagen te richten aan de directie van Hateha B.V. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer H. Nieuwenhu ste (tel. privé 0172-426780). Hateha Elektrotechnsiche Handelsonderneming B.V. Postbus 111 2394 ZG HAZERSWOUDE RIJNDIJK tel. 071-3419009 RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De Stichting Rijnlands Zeehospitiijm te Katwijk bestaat uit: - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen - een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een mytyl/tyltylschool Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor het revalidatiecentrum voor de verpleegafdeling van de kliniek een VERPLEEGKUNDIGE EN ZIEKENVERZORGENDE MA/ voor 80 - 100% Algemene informatie: De afdeling verpleging maakt deel uit van het multidisciplinaire team kliniek Volwassenrevalidatie en omvat 38 bedden en ca. 25 medewer kers, verdeeld over twee teams, elk onder leiding van een teamleider. In de functie van verpleegkundige of ziekenverzorgende wordt gewerkt in alle roosterdiensten. Functie-eisen: - afgeronde opleiding A-Verpleegkundige of HBO-V (verpleegkundige); - afgeronde opleiding ziekenverzorging (ziekenverzorgende); - enige jaren ervaring in de revalidatie is een pré. Salaris: - Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Zieken- huiswezen. Inlichtingen en sollicitaties: - Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij mevrouw A. Hazf afdelingshoofd, telefoon (071) 40 60 100, toestel 235. - Schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u binne' We 10 dagen na het verschijnen van dit blad - onder vermelding van aas vacaturenummer 962048 (verpleegkundige) of vacaturenummer? j (ziekenverzorgende) - richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk aan Zee. -S

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 26