Feyenoord lief en machteloos Eltingh krijgt Haarhuis niet uit de put Sport Timman voor negende keer kampioen CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356463 Vlarco Dijkhuizen naar SJC idwuk Marco Dijkhuizen is met onmiddellijke ingang peelgerechtigd voor de Noordwijkse tweedeklasser SJC. De Am- (erdammer speelde dit seizoen nog voor zaterdaghoofdklasser flC, waar hij buiten de basis geraakte. Dijkhuizen voerde ver- olgens aan dat hij niet meer op zaterdag kon voetballen wegens werkzaamheden. Dat laatste was voor de KNVB reden toestem- ning te verlenen voor overschrijving. Dijkhuizen doet morgen in de derby tegen Foreholte. lemises voor Prosman en Clerc ibidjan Voor de beide Nederlandse finalisten liep de eerste fi- laleronde van het achttiende wereldkampioenschap dammen lp een lichte teleurstelling uit. Beiden kwamen tegen hun Ivori- anse tegenstanders niet verder dan een puntendeling. Alleen ud-wereldkampioen Guntis Valneris kwam in de openingsron- e tot winst. jbertel subsponsor KNSB fventer De KNSB maakte gisteren tijdens de jaarlijkse presen- atie van de kernploegen een nieuwe subsponsor bekend. Liber aal de schaatsbond de komende winter bij de nationale kam pioenschappen met raad en daad terzijde staan. Annamarie homas neemt wegens een blessure niet deel aan de IJssel Cup, laterdag de traditionele opening van het schaatsseizoen. laspers uitgeschakeld in wereldbeker [aegu Het wereldbekertoernooi driebanden in Taegu heeft voor lick Jaspers slechts één partij geduurd. De winnaar van de eer- te wereldbeker in Oosterhout, die zich automatisch had gekwa- ificeerd voor de achtste finales, verloor met 3-1 van landgenoot taimond Burgman. De setstanden waren 15-7 6-15 15-8 15-5. lurgman zette zijn goede reeks voort in de kwartfinale. Hij klop- ede Oostenrijker Gerhard Kostistansky met 3-2. Frédéric Caud- verbeterde bij de wereldbeker driebanden (BWA) in Taegu, uid-Korea, het wereldrecord wedstrijdgemiddelde. De Belg ivam in zijn partij in de achtste finale tegen de Turk Semih Say- iner (3-0) tot een gemiddelde van 5,000. ïxcelsior schorst twee spelers otterdam Het bestuur van Excelsior heeft Raymond de Waard nBen Spork voor één wedstrijd geschorst. De Rotterdamse eer- te-divisieclub legde de disciplinaire straf op omdat het tweetal eze week in het weekblad Voetbal International kritiek uitte op ainer Hans van der Pluijm. De Waard en Spork piissen de impetitiewedstrijd van Excelsior tegen TOP Oss. Ie vorige week verboden wedstrijd tussen Excelsior en ADO )en Haag vindt plaats in de Kuip, het stadion van Feyenoord. lat gebeurt op woensdag 20 november, aanvang 20.00 uur. Bur- emeester Peper van Rotterdam verbood het treffen in de eerste ivisie uit veiligheidsoverwegingen. "lubs woedend over vermeende fraude haag» De clubs in het betaalde voetbal zijn woedend over chuldigingen van fraude bij betalingen van spelers. De Fede- tie van Betaald Voetbal Organisaties (FBO) is van-plan volgen- iweek alle beschuldigingen te weerleggen. Op papier. Het ac- aliteitenprogramma NOVA, in samenwerking met Voetbal In- mational, onthulde deze week de mogelijke fraude met bui- inlandse voetballers van buiten de Europese Economische limte (EER). Clubs zouden geen tewerkstellingsvergunning nvragen, weigeren het vereiste minimumsalaris te betalen en alaten verplichte afdrachten te doen aan het pensioenfonds FK. Volgens Slager is slechts sprake van een „vermeend" on- irzoek. „Er zijn twee mensen ondervraagd." Hij doelt op Theo Seggelen van de spelersvakbond WCS en Harko de Vlaming ui het CFK. De FBO zal de gang van zaken tevens voorleggen an de gedragscodecommissie van de KNVB. luime overwinning Bax iden» De zaalvoetballers van Bax hebben gisteravond een rui- le 8-1 zege geboekt op De Visser. De Voorhouters speelden een itstekende wedstrijd en speelden de tegenstander vooral voor rust van de vloer. Doelpunten: Hans van Leeuwen 2, Mickael erver 2, Cees van Tongeren 2, Marrio Faber en Mart Bax. HOK speelt morgen niet issum» De Nederlandse Rugby Bond heeft besloten het com- titieprogramma in de ereklasse van morgen te verschuiven, at betekent dat de wedstrijd DIOK-Castricum morgen niet aorgaat. De nieuwe bondscoach Geoff Old krijgt de tijd zich Ded voor te bereiden op de interland tegen Portugal, zaterdag Inovember. Old wil de selectie doorlichten. In Den Haag (aan- ing 11.30 uur) wil hij morgen 40 potentiële kandidaten aan het erkzien. toitsjkov niet langer international *ia» Hristo Stoitsjkov wordt niet langer opgeroepen voor het ulgaarse elftal. De wispelturige aanvaller brak zijn belofte mee zullen spelen in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Cyprus op idecember. De aanvaller van Barcelona deelde de nieuw be- »emde bondscoach Bonev mee niet geselecteerd te willen wor- invoor de interland. Daarop zei Bonev dat alle deuren voor oitsjkov gesloten worden. HARTFORD RENE VAN HATTUM GPD-VERSLAGGEVER Gratis lesje van Alex Reijnders, ten- niscoach. „De benen worden gestuurd vanuit de knar. Als de kop goed is, gaan de benen vanzelf'. Bij Paul Haarhuis zat het gisteren in 'de knar' niet goed. Hij liep in de derde poulewedstrijd bij het WK dubbel drie sets lang zichtbaar rond met de kater van de zinderende 1-2 ne derlaag tegen 'de Woodies' de avond er voor. Zijn maatje Eltingh kon doen wat hij wilde, maar kreeg Haarhuis nooit uit de put. Gevolg was een even onverwach te, als onnodige 7-6, 5-7, 4-6 nederlaag tegen Libor Pimek en Brian Talbot. Of het WK daarmee voor Eltingh en Haarhuis is afgelopen, was nog niet te zeggen. Hun lot kwam in handen van Todd Woodbridge en Mark Woodforde. Bij een Australische winst op het vierde poule-duo Lareau/O'Brien mogen de Nederlanders vanmiddag alsnog opdra ven in de halve finales. Die wedstrijd was vannacht. Zo'n ontknoping kende het vorige WK in Eindhoven ook. Con- nell/Galbraith kwamen toen ook met maar één poule-overwinning de halve fi nales binnen, maar wonnen vervolgens wel de titel. De 6-4,6-7, 6-7 nederlaag van donder dagavond drukte gisteren vooral bij Haarhuis op zijn schouders. Hij mop perde vanaf de eerste game - die Eltingh op eigen opslag verloor - en bleef mop peren. Eltingh probeerde zijn partner uit het mentale dal te trekken met schou derklopjes, toen Haarhuis de tiebreak van de eerste set knap besliste. Hij pro beerde het met prachtretums en hij pro beerde het nog een keer met een hoofd rol bij een servicebreak bij 3-3 in de be slissende derde set. Maar Haarhuis kwam met een kater de baan op en hield zijn kater, drie sets lang. Hij verschool zich na afloop ook niet. „Ik was er mentaal niet bij vandaag. De wedstrijd deed me gewoon niks en hij doet me nog steeds niks". Zijn eerste antwoord na de nederlaag was eigenlijk alleszeggend. „We hadden gisteren moeten winnen". Hij zei het daarna nog wel drie keer. „Als we van de Woodies hadden gewonnen waren we nooit in deze situatie gekomen: tegen twee jon gens die nul uit twee hebben, geen en kele kans meer hebben en vrijuit iedere bal kunnen slaan. Ik speelde niet eens slecht, alleen de overtuiging om koste wat kost te winnen was er niet van daag". Waarom die wil maar niet wilde ko men, kon hij maar ten dele beantwoor den. Misschien door het poule-systeem, dat ze maar één keer per jaar tegenko men. „Het is niet alleen dat potje van donderdag dat je verliest, het is gewoon raar; je verliest en toch moet je de vol gende dag weer aan de bak, terwijl je normaal dan je koffers moet pakken". Eltingh zei wijselijk genoeg niet veel. Alleen dat hij 's avonds niet ging kijken hoe hun aartsrivalen redding moesten brengen. Haarhuis ging wel kijken. Dat het Nederlandse duo de klap van donderdagavond veertien uur later nog niet had verwerkt, bleek al in de eerste vier games. Daarin werden meer volleer- fouten gemaakt dan de avond ervoor in drie sets. De scherpte was er niet en de scherpte kwam er nooit. Vooral bij Haar huis niet. Niet toen de eerste set via de tiebreak alsnog werd gewonnen, niet toen ze onmiddellijk in de tweede set een 2-0 voorsprong namen en niet toen ze bij 3-3 in de derde set Talbots opslag beurt inpikten en alles toch nog goed leek te zullen komen. Premie Brian Talbot en Libor Pimek speelden gisteren goed, zeker voor een team dat niets meer te winnen had, behalve de 15.000 dollar premie voor de overwin ning. Maar het lag aan de wereldkam pioenen van 1993 zelf dat ze 's avonds moesten gaan zitten zweten op de kunstleren stoeltjes van het ijshockey- stadion. Rotterdammers aan vooravond van Tenerife met 1-0 onderuit bij Heerenveen Ze lagen behoorlijk onder vuur, de stoere jongens van Arie Haan. Ze zouden te hard en soms ronduit ge meen voetballen. Feye noord had het zwaar te verduren na de schoppartij tegen NAC. Die kritiek deed de Rotterdammers pijn. Ze beloofden beter schap. Maar tegen Heeren veen stond er gisteravond een wel erg lief en ook machteloos elftal in het veld. Dat Feyenoord voet balde tegen z'n natuur in en leed een pijnlijke 1-0 nederlaag in het uitver kochte Abe Lenstra Sta dion. HEERENVEEN GPD Hoe sportief ook, Feyenoord kwam in Friesland wel van een koude kermis thuis. De Rotter dammers riepen het onheil over zichzelf af. Feyenoord leunde veel te zwaar op de door de schorsingen van Henk Fraser, George Boateng en Patricio Graff hevig ondermijnde defen sie. Haan vond desondanks toch nog vijf verdedigers om de slechts drie aanvallers van Heerenveen in toom te houden. Daarom kwam Feyenoord voor al op het middenveld duidelijk mankracht tekort. Veel dreiging ging er deson danks niet uit van Heerenveen. Alleen Clemens Zwijnenberg had een lastige avond tegen Igor Korneev. Het Russische en fant terrible deed op de linker flank veel dingen fout, maar op gezette tijden ging er ook wel eens wat goed. En dan was het direct oppassen geblazen voor de Rotterdammers. Vlak voor rust draaide Kor neev handig weg bij Zwijnen berg en zijn harde schuiver kon door Ed de Goey slechts met moeite gestopt worden. De re bound was voor de Deense top schutter Jon Dahl Tomasson en De Goey mocht Giovanni van Bronckhorst dankbaar zijn dat hij zich net op tijd in de baan van het schot wierp. Anders had de lange sluitpost zeker het na kijken gehad. Ronald Koeman wordt op de huid gezeten door Jan de Visser (I) en Alex Pastoor van Heerenveen. Feyenoord was niet in staat om enige aanvallende bedoelin gen van betekenis te ontplooi en. De spitsen Gaston Taument en Henryk Larsson stonden op een eiland, kregen zelden of nooit een bruikbare bal. Daar om bleef de achterhoede van Heerenveen, waarin aanvoerder Johan Hansma na een half uur tje al met een kuitblessure ver vangen moest worden door Marco Roelofsen, ook kinderlijk eenvoudig op de been. Alleen Bernard Schuiteman nam in de eerste helft het doel van Heerenveen een keertje onder vuur. Maar zijn schot ging een metertje naast. Ook na rust bleef het enthou siaste vreemdelingenlegioen van Foppe de Haan veruit de gevaarlijkste ploeg. Maar de Friezen sprongen wel erg slor dig met de kansen om. Verdedi ger Roberto Straal kopte van dichtbij naast en Leeroy Echteld raakte met een knappe volley slechts de reclameborden. Feyenoord wankelde nadrukke lijk en bezweek na een goed uur spelen onder de druk van Heerenveen. Een voorzet van de sterk spe lende Jan de Visser werd met het hoofd onvoldoende wegge werkt door Kees van Wonderen. De bal kwam voor de voeten van Roberto Straal terecht en de verdediger haalde zonder aarze len direct uit. Het schot kreeg via het been van Bernard Schui teman zoveel effect mee, dat er voor Ed de Goey ook geen hou den meer aan was. De bal ver dween met een merkwaardige curve in de touwen: 1-0. Feyenoord was in het reste rende half uur niet meer bij machte om de derde nederlaag van het seizoen te ontlopen. Eerder al liep de ploeg van Haan schipbreuk op in de uit wedstrijden tegen Vitesse en PSV. De nederlaag tegen Heerenveen was volkomen te recht. Feyenoord, nog steeds de nummer twee op de ranglijst, slaagde er niet in om ook maar één uitgespeelde kans te creëe- ren. Een somber perspectief voor het zonnige reisje naar de Canarische eilanden, waar de Rotterdammers het dinsdag avond in de strijd om de UEFA Cup moeten opnemen tegen Tenerife. Trainer Arie Haan verwerkte het verlies tegen Heerenveen manmoedig. „Het is een simpel verhaal. We hebben gewoon te weinig kansen afgedwongen. En dat zat er eerlijk gezegd de laatste weken al een beetje aan te komen. Als je door blessures en schorsingen zoveel wijzigin gen in je elftal moet aanbren gen. dan breekt het ritme op een gegeven moment. De zege van Heerenveen was verdiend. Daar kan ik op zich wel vrede mee hebben. Maar leuk is na tuurlijk anders, dat zal ik niet ontkennen". Heerenveen: Vonk; Straal, Hansma (30 Roelofsen). Tobiasen en Sier; Meinseth (73. Wouden), De Visser, Pastoor en Korneev: Echteld en To- Feyenoord: De Goey: Zwijnenberg, Claeys, Koeman en Schuiteman; Van Wonderen, Sanchez en Van Bronck horst; Taument, Larsson (77. Saga- novvski) en Vos. Vader Graf op vrije voeten De vader van tennisster Steffi Graf is gisteren op vrije voeten gesteld. Peter Graf, die wegens belastingontduiking voor de rechter in Mannheim staat, mocht tegen betaling van een borgsom van 5 miljoen mark voorlopig naar huis. Graf wordt er van beschul digd 42 miljoen mark (ruim 46 miljoen gulden) van het kapi taal dat zijn dochter bijeen heeft getennist niet bij de be lastingdienst te hebben opge geven. Strop voor de fiscus: ruim 19,6 miljoen mark. De rechter besloot gisteren dat het voor het verloop van het proces niet langer noodza kelijk is Graf in voorarrest te houden. Nadat Steffi Graf zich bereid had verklaard de vijf miljoen op tafel te leggen, was er volgens hem geen gevaar meer dat Graf de plaat zou poetsen. Voor alle zekerheid moest hij wel zijn paspoort in leveren en zal hij zich elke week bij de politie moeten melden. Topsporter heeft zelf recht op verzilvering populariteit De topsporter heeft in principe zelf het recht zijn populariteit te verzilveren. Tot die slotsom komt prof.mr. D. Verkade, hoogleraar aan de Rijksuniversi teit in Leiden. Verkade sprak gisteren in Zeist tijdens de jaar vergadering van de Vereniging voor Sport en Recht. Bij het verzilveren gaat het voornamelijk om het reclame- gebruik van het portretrecht of de naam. De financiële aan spraken liggen volgens Verkade niet bij de clubs, bonden of sponsors. Op actuele tv- en ra dio-uitzendingen en verslagge ving van de schrijvende pers be staat in de zienswijze van de hoogleraar geen recht van indi viduele sporters. Het is althans nooit erkend. En dat moet vol gens Verkade ook zo blijven. De sport wordt commercieel mede door de toenemende aan dacht van de media. Die ver commercialisering hebben de sportbonden zelf ingezet, was de mening van mr. H. Knijff tij dens dezelfde vergadering. De advocaat heeft er grote moeite mee dat bijvoorbeeld voetbal clubs er te gemakkelijk van uit gaan dat individuele spelers door hun arbeidsovereenkomst verplicht kunnen worden aan reclamecampagnes van de clubsponsor mee te werken. Mocht de club dat verlangen van een speler, dan zal men naast een arbeidsovereenkomst ook een afzonderlijk imagecon tract moeten sluiten. Conflicten tussen sponsors van de club en de geldschieters van de indivi duele sporter worden op die manier voorkomen. Knijff noemde als voorbeeld ajacied Ronald de Boer op een pak yo ghurt. Staat de international in clubtenue dan dient de op brengst tussen beide partijen verdeeld te worden. Staat De Boer in Oranje-kledij dan kan de KNVB een deel opeisen. Zonder club.- of landstenue is de opbrengst alleen voor De Boer. OREBORD -17-22-26-32-34-38-43- 15 11 16 11 15 7 16 7 14 7 14 7 PRIJSVRAGEN (0611)3-1 (15-13 15-513-15 15-10/1,812-1,387), Sang Chun Lee (VSt) - Him Hyo Su (ZKo) 3-2 (4-15 15-1 15-14 14-15 15-5/1,400-1,11 ll.Ceulemans (Bel)-Kang Moon Soo(ZKo) 3-2(15-13 11-15 11- 15 15-1015-13/1,218-1,200). Kwartfinales. Burgman - Kostistansky 3-2 (4-15 15-6 11-15 15-12 15-5/1,538-1,358), Zanetti - Haver- mans 3-1 (10-15 15-3 15-9 15-12/1,410-1,026), Blomdahl - Caudron 3-0(15-5 15-11 15-3/2,368- 1,117), Sang Chun Lee - Ceulemans 3-2(15-10 5- 15 12-15 15-13 15-9/1,832-1,878). d 1-0 (0-01 60 Straal 1-0. 1 36 46-1 3 35 27 - 2 27 20 - 1 3 27 27-1 4 24 21 - 1 4 24 25 - 4 23 25-1 1 23 17 - 6 5 1 3 8 1 8 4 17 21 - 2 7 5 16 18 - c 3 8 15 12 - 2 9 14 14-1 5 7 14 12-2 4 8 13 15-2 5 7 11 14-2 4 9 10 13-2 DAMMEN Eerste ronde Sekongo Ivo) - Clerc (Ned) 1-1Zeba (IVO) - Prosman (Ned) 1 -1Georgiev (Rus) Buzinski (Lit) 1-1, Tsjizjov (Rus) - Schwarzman (Rus) 1-1 Gantwarg (WRu) Bal|akin (Rus) 1-1, Keisels(Let) - Valneris (Let) 0-2 Mannen, 1500m; 1 Breuer 1.58,44. Vrouwen. 500 m (twee manches). 1Schenk 40,59-40,27,3000 m:l. Niemann 4.25,04 IAN0 Vgladbach - St Pauli 0 -0, K Gent - Standard 2 -1 naies Burgman (Ned) - Jaspers (Ned) 3- 1515-815-5/gemiddelde 1,416-1,000] JslNedl -Velthuis (Ned) 3-1(15-4 7-15 B&733-1.482). Blomdahl (Zwe) Yc Wol 3-2(15-1 10-1515-4 11-1515- msterdam. NK beslissingstweekamp. erde partij Sokolov-Timman0-1 Eindstand. 2 ,5 voor Timman Timman kampioen van Nederla PAARDENSPORT Kiel.CSI. Springconcours op tijd-, 1. Ehning (Dui) Costa 0- 56,56,2. Gundel (Dui) Argot 0-58,56,3. Tjark Nagel (Dui) Vilara 0-60,41,4. Engelmann (Dui) Cat Ballou 0-62,31, 5. Melliger (Zwi) Domina 0-62,71 Springconcours op ti|d: 1Melliger/Comtessa 0- 49,84,2 Engelmann/Edgar 0-51,49,3. Simon (Oos) Gondoso 0-51,88. Philadelphia, vrouwen, 765.000 gulden Tweede ronde: Novotna (Tsj/3) - McNeil (VSt) 6-4 7- 5. Graf (Dui/1) - Frazier (VSt) 6-2 6-1. Paulus (Oos/8) - Garrison-Jackson (VSt) w.o„ Basuki lino) - Po (VSt) 6-4 6-4, Miller (VSt) - Shaughnessy (VStl 4-6 6-2 7- 5 Kwartfinales Hartford (VSt). WK dubbel. Groep B. Woodforde/Woodbridge (Aus/1- Elting- h/Haarhuis (Ned/4) 4-6 7-6 7-6, Lareau/O'Brien (Can/VSt) - Pimek/Talbot (Bel/ZAf) 6-16-3, Pimek- /Talbot - Haarhuis/Eltingh 6-7 7-5 6-4. Stand. 1 Woodforde/Woodbridge 2-4,2. Lareau/O 'Brien 2-2,3. Eltmgh/Haarhuis 3-2 (3-2), 4 Pimek- e) 6-3 1-6 6-4, Knowles/Nestor (Bah/Can) - K nemann/Macpherson (VSt/Aus) 6-3 4-6 6-3. Stand 1 Black/Connell 2-4,2 B|orkman/Kulti 2-2,3 Knowles/Nestor 2-2,4. Kronemann/Macpherson 2-0. AMSTERDAM ANP Donderdag ontsnapte Sokolov nog met een blauw oog, maar zoveel geluk was hem gisteren niet gegund. Timman won overtuigend en was uiteraard bijzonder tevreden. „Zelfs Kasparov zal na een nederlaag in de openingspartij niet meer aan een matchzege gedacht hebben als er maar vier partijen zijn. Ik speelde de eerste zo slecht dat ik bang was voor een herhaling." Timman had veel succes met het Slavisch. Zo wel in de tweede partij, die hij achteraf als zijn beste beschouwde, als in de vierde. Het was me de een gevolg van een goede voorbereiding. Tim man: „Ik wilde wat variatie in mijn repertoire aanbrengen. Ik speel de laatste tijd vrijwel uitslui tend Nimzo-Indisch en was toe aan wat anders. Het heeft hier bijzonder goed uitgepakt." Timman heeft negen titels en beseft dat het las tig wordt het aantal van Euwe te overtreffen, laat staan te evenaren. Timman: „De concurrentie is nu heel groot. Ik denk dat het volgende NK het sterkste uit de geschiedenis kan worden als ook Loek van Wely meedoet." SPORT OP TV Jan Timman heeft gisteren in het Amsterdamse theater De Balie voor de negende keer in zijn loopbaan de nationale titel veroverd. Alleen Max Euwe deed het beter, want die kwam tot veertien nationale titels. Timman won behalve de titel ook 15.000 gul den, een fiets en 10,6 Elopunten. Een prima oogst, die hij na zijn dramatische start in de mini- match tegen Ivan Sokolov niet meer had ver wacht. „Eerlijk gezegd was ik na die eerste partij al tevreden geweest met een kleine nederlaag", vertelde een opgeluchte Timman vrijdagavond na zijn beslissende zege. Timmans prestatie was bijzonder indrukwek kend. In de eerste partij verloor de Amsterdam mer op kinderlijke wijze, waarna niemand nog een cent voor zijn kansen gaf. Ook Timman zelf niet, maar nadat hij de tweede partij op schitte rende wijze had gewonnen, zette hij de match volledig naar z'n hand. 12 30 13.00 eGro Formu?e 1. GP-magazine 13 00-13.30 Spor|7 Grip autosport 13 00-14 00 EURO Overige^porten stuntmama lTsÓ'-'l 4 00 SportfForrmlle'l Powerboats. 14 00-15.00 SMrt7 TVCkBV' 14 00-15 00 EURO Tou 2lio-22 00 E^OTourmgcaf112 23.00-23.25 RTL^Sportnieuws.^ f 23.00-02.30 NBC American lootballi Pittsburgh-Nolrc 23 05-23 25 BRT 1 Sport op taterdag 23 10-00.15 Sport7 Voetbal 7 E.tra 11 00-11 50 SpcrtVo? taïeU^^sc^M^oparr 10 EURO Schansspringen portret Weisslla 1900-19 15Sport7 tssssL TAFELTENNIS Belgrado Open Joegoslavische kampioenschappen. Vrouwen enkel, eerste ronde: Keen - Gullerm (Fra) 21- 10 21-12 21-15, Muller - Barlog (Joe) 18-21 21-13 16-21 21-1221-17 Vriesekoop, Hooman, Noor bye. Speelschema tweede ronde (zaterdag): Vriesekoop - Kim Mi (ZKo). Hooman - Fazekas (Hon), Noor - Ni Xia Lian (Lux). Keen - Ryu Ji (ZKo), Muller - Man Li (Chn) Dubbel, eerste ronde Hooman/Noor - Poljak/lsanovic (Joe) 15-21 21-1821-18. Belgische koploper STANDARD LUIK verloor gisteren met 2-1 IA Gent. Voor de thuisploeg maakte Jbari Barka beide doelpun- verdeeld over de twee helften. Schepens maakte voor Standard Het was de vijfde nederlaag van Standard in de Belgische e klasse. In de Bundesliga klom FC KÖLN naar de vijfde plaats de zege met 4-1 op Werder Bremen. Andersen, Polster (2) en nteanu gaven de thuisploeg met 4-0 de leiding voordat Bode te- scoorde. wïïSf" 4 30-17 00 Sfwt 7 Topspon 7 U kunt ons vinden op de volgende kanaalnummers/frequenties. Bollenstreek 3 [55,25] Katwi|k/Leiden/Leiderdorp/Oegstgeest/Ri)nsburg/Valkenburg/Voorschoten/Warmond/Zoeterwoude 12+ (225,25) 17 00-18 4 5 Spon 7 Wedstrijd van de 18 00-18 15 Did 2 Spon am Sonntag 18 00-22 00 EURO Formule 1 se-zoe. J8 50^ 19 10DW3SVOeU>31 W 19 50-20 15 BRT 1 SportweeSend 00-20.00 Sport7 Yosoccer' jeugdvoetbal 30-2J OO Spwt?'wS-P0''n" 21.15-23 10 Ned 2 Studio Sport 22 00-22.10 Did 2 Heute Sport. 22 00-23.00 EURO Autosport port 23 40-09 00 BRT 1 Doorlopende h( 01-00-1)?.30 EUR0S4x4?ucevam

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 23