'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel filch |et Rijnlands Lyceum personeel/salarissen (1,0 fte) Octoölibra's gezocht IBDO Kansen in tijdelijk werk Justitie Gerechtssecretaris A Aquino College r VESTIGINGSDIRECTEUR, INSPIREREND SCHOOLLEIDER V/M Centralist m/v Stichting Het Rijnlands Lyceum heeft scholen voor voortgezet erwijs te Wassenaar, Oegstgeest en Sassenheim. De scholen in ;senaar en Oegstgeest hebben beide een afdeling Tweetalig erwijs en een Internationale Afdeling. Daarnaast heeft de Stichting idances te Muscat (Oman) en Cobham en Aberdeen (GB). iet Stafbureau is een vacature voor: 1 medewerker (m/v) Functie-inhoud verwerken van mutaties in het personeels- en salarissysteem ondersteunen en begeleiden van personeel kennis nemen van onderwijsregelingen m.b.t. rechtspositie pn analyseren van de consequenties onderhouden van in- en externe contacten Functie-eisen afgeronde administratieve personeelsopleiding (mbo of hbo) bedreven in geautomatiseerde gegevensverwerking bereidheid tot aanvullende gerichte scholing sterk analytisch vermogen accuratesse, communicatieve vaardigheden en een dienstverlenende instelling goede beheersing van de Engelse taal ervaring in het onderwijs strekt tot aanbeveling leeftijd tussen 27 en 35 jaar Sèrepatroon: BBRA schaal 8; standplaats: Wassenaar. ■nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer G.A.M. Bakens, ld Stafbureau, tel. (070) 511 71 00. Jftelijke sollicitaties graag binnen 14 dagen aan Het Rijnlands Sassenheim 1de rector, de heer H. Hietbrink, Postbus 79, 2170 AB Sassenheim. SO ARBEIDSBEMIDDELING HET BURO VOOR VASTE BANEN. SECRETARESSE (full-time) functie-eisen vacature I: - HAVO/VWO aangevuld met een Schoevers of een soortgelijke opleiding - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal - goede beheersing van de Duitse en Engelse taal - ervaring met WP 5.1 en dictafoon functie-eisen vacature II: - HAVOAA/VO aangevuld met een Schoevers of een soortgelijke opleiding - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal - ervaring met WP 5.1 en dictafoon - initiatiefrijke houding - accuratesse ADMINISTRATIEF MEDEWERKER met commerciële instelling! (full-time) functie-eisen: - MTS voor Mode en Kleding of MEAO-opleiding - relevante werkervaring - kennis van de Duitse taal - bekendheid met Windows is een pré - prettige telefoonstem - initiatiefrijk - zelfstandig - accuraat - stressbestendig Voor een dynamische organisatie in Leiden zoeken wij een COMMERCIEEL MEDEWERKER (full-time) functie-eisen: - bij voorkeur werkervaring opgedaan in een commerciële omgeving - goede telefoonstem - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - goede contactuele eigenschappen - in het bezit van een rijbewijs - leeftijd circa 25 jaar Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak. ENBURG 8 - 10, 2311 EV LEIDEN 071 - 513 44 31, FAX 071 - 514 49 14 5 Ken je 'm. de octoölibraNee? Geen wonder, hij is zeldzaam. Net als een goed financieel adviseur. Die lijkt er trouwens verrassend veel op. Ook die slaat overal zijn tentakels uit en heeft een scherp over zicht over de financiële bedrijfsvoering Daarbij heeft hij een geheugen als een olifant. Weet exact wat er leeft. Zo komt hij steeds zwart op wil met de beste oplossingen. Kijk, zulke deskundigen hebben bij BDO CampsObers heel wal streepjes voor Met 20 vestigingen en ruim 900 medewerkers is BDO CampsObers toonaangevend op het gebied van accoun tancy, belastingadvies en management consultancy Service en dienstverlening staan daarbij voorop. De werksfeer is informeel met een no-nonsense mentaliteit Op dit moment zijn wij voor onze vestiging te Alphen aan den Rijn op zoek naar twee ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT MKB Als assistent accountant ben je aanspreekpunt voor onze cliën- |e werkzaamheden omvatten name het samenstellen van jaarrekeningen en fiscale aangiften, het uitvoeren van financiële analyses :n het begeleiden van cliënten op administratief gebied Om deze func- succesvol te kunnen vervullen je te beschikken over minimaal ar relevante ervaring en heb je HEAO-BE afgerond danwel ben je ergevorderd met de SPD-opleiding ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Als administratief medewerker draag je samen met je collega's zorg voor de geautomatiseerde salaris administraties ten behoeve van onze cliënten. Daarnaast zul je (beperkt) worden ingezet bij de financiële administraties van onze cliënten. Om in deze functie te kunnen slagen heb je MEAO-BA afgerond, beschik je over minimaal I a 2 jaar ervaring in een administratieve functie en ben je bereid om te gaan studeren voor het praktijkdiploma salaris administratie Parttime vanaf 32 uur per week is bespreekbaar. Onze manier van werken ver eist, naast bovenstaande kennis en ervaring, van iedere medewerk(st)er een cliënt- en adviesgerichte instel ling, alsmede uitstekende schriftelij ke en mondelinge communicatieve vaardigheden Kortom, we zoeken echte octoölibra's. 1ste octoölibra's De jonge werkomgeving, de informele en enthousiaste sfeer, het pakket arbeidsvoorwaarden en bovenal de carrièremogelijkheden die wij bieden, maken het werken met BDO CampsObers extra aantrek kelijk. Ben jij de octoölibra die wij zoeken, stuur dan je sollicitatie voorzien van een uitgebreid vóór 20 november 1996 naar. BDO CampsObers, Postbus 223, 2400 AE Alphen aan den Rijn, t a.v Leo der Hoorn AA, accountant Voor meer informatie kun je contact opnemen met hem (tel.: 0172- 472641). BDO CampsObers ID OP MOF BDO CampsObers Raadhuisstraat 102 Postbus 223 2400 AE Alphen a/d Rin Tel. 0172-472641 Fax 0172-475890 Jurist Ruimtelijke Ordening m/v Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een jurist met de afstudeerrichting Civielrecht en de keuzevakken Bouwrecht en Ruimtelijk Bestuursrecht voor de afdeling Ruimtelijke Ordening. De kerntaak bestaat uit de juridische toetsing van bouwplannen. Werkervaring is niet vereist voor deze funktie. De begindatum is 1 dec. 1996 en de duur van.de funktie is 4 maanden. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. (071) 516 51 01, Leiden, Schuttersveld 9. Financieel medewerker m/v Voor een administratiekantoor ter behoeve van het onderwijs zijn wij op zoek naar een financieel medewerker voor de algemene boekhoudkundige administratie. De loonadministratie behoort niet tot de werkzaamheden. U heeft veel contact met de diverse scholen. Wij verwachten dat u boekhoukundige ervaring heeft en een opleiding op MBA-niveau. Bent u geïnte resseerd in deze part-time baan voor ongeveer een halfjaar, bel ons dan snel. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse m/v Voor een Amerikaans bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse die de Nederlandse en Engelse taal vloeiend beheerst. Naast het verzorgen van de post, agenda, correspon dentie en typewerkzaamheden wordt er van u verwacht dat u zakenreizen boekt en presentaties organiseert. U dient ervaring te hebben met Windows, Microsoft Word 6.O., Excel en Powerpqint, Heeft u interesse in deze veelzijdige full-time baan, voor lange tijd, bel ons snel. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp. U vervangt een ervaren secreta resse op een juridische afdeling. De taken bestaan uit alle voorkomende secretariële werkzaamheden, waaronder werken met een dictafoon. Voor deze functie is secretariële ervaring en kennis van Word for Windows noodzakelijk. Deze functie is van 15 november tot 3 december. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker Financiën en Organisatie m/v Voor een bedrijf in Leiden, die zich richt op jonge hoger opgeleiden, zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat. De werkzaamheden zijn o.a. het verzorgenvan de boekhouding, de loonadministratie en de management informatie. Verder zal u betrokken worden bij allerlei werkzaamheden van organisato rische aard. Heeft u een HBO- of Academische opleiding met een bedrijfseconomische- of juridische acchtergrond, onderne merskwaliteiten en een flexibele resultaatgerichte werkgeest gecombineerd met een gezonde ambitie dan is deze baan misschien iets voor u. Heeft u interesse of wilt u meer informatie neem dan contact met ons op. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Hoofd secretariaat m/v Voor een museum in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. De hoofdtaken bestaan uit het voeren van het secre tariaat, het behandelen van museumaangelegenheden en het geven van leiding aan het secretariaat. De secretariaatswerk zaamheden bestaan uit het opstellen van de agenda, de benodigde informatie vergaren, het notuleren van vergade ringen en voortgangbewaking van de besluitvorming. Het betreft hier een functie voor lange tijd per direkt. Voor meer informatie kunt u contact opnemen. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Voor een technisch bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een ervaren administratief medewerker. De taken bestaan uit het behandelen van de correspondentie, het uitwerken van offertes en ondersteunende administratieve taken. Na verloop van tijd is een uitbreiding van de taken mogelijk. Deze functie zal in eerste instantie part-time zijn, maar zal na verloop van tijd uitgroeien tot een full-time functie. Wij zoeken kandidaten met enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie, en een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. ir randstad uitzendbureau 'issementsrechtbank Haarlem. aken Het voorbereiden en op riftstellen van vonnissen in kort geding in samenwerking met de President jn kort geding en het 'en a's griffier bij de mondelinge ^handeling; het verwerken van ebodemzaken in samenwerking ervaren rechters; het verrichten onderzoek en het schrijven van "o's, het optreden als secretaris e Kamer van Toezicht der issen en kandidaat- v/m 38 uur Functie-eisen Een voltooide universitaire opleiding Nederlands Recht met civielrechtelijke specialisatie, dan wel het diploma verbonden aan de S-opleiding; uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goed analytisch vermogen. Salaris Minimaal f 3.813,- en maximaal f 6.046,- bruto per maand bij een volledige werkweek; 8% vakantietoeslag. Standplaats Haarlem, Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Bijzonderheden De vacature kan per direct worden ingevuld. Inschaling vindt plaats volgens de algemene inschallngssystematiek. Een verklaring omtrent het gedrag maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitanten die als herplaatsingskandidaat worden aangemerkt wordt verzocht dit nadrukkelijk te vermelden in de sollicitatiebrief. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de sectorcoördinator, mevrouw J.A. Duijn, telefoon [023]5i262 i5 Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie onder bijvoeging van de cijferlijst en opgave van eventuele referenties kunt u uiterlijk 22 november 1996, onder vermelding van vacaturenummer 102/1996, richten aan de Directeur Gerechtelijke Diensten, ter attentie van Stafafdeling Personeel Financiën en Control, kamer Hl .02, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Justitie: het juiste gewicht in de schaal RK school voor gymnasium, atheneum, havo en mavo Het Aquino College te Leiden is drie jaar geleden ontstaan uit twee RK scholen voor voortgezet onderwijs en maakt deel uit van de RK Alverna Scholengemeenschap. Het Aquino College voor Gymnasium, Atheneum, Havo en Mavo heeft 1250 leerlingen, 100 docenten en een team van 17 medewer kers met ondersteunende taken. Door het unieke gege ven dat de twee schoolge bouwen zich in dezelfde straat bevinden, was het mogelijk een apart gebouw voor de onderbouw en de bovenbouw in te richten, waardoor een echt Studiehuis met een heel eigen karakter kan ontstaan. Voor de leerlin gen biedt de school een vei lig en kleinschalig karakter, terwijl het onderwijsaanbod de voordelen van een meer grootschalige organisatie heeft. Mede door het organi seren van diverse gevarieerde buitenschoolse activiteiten werkt het Aquino College aan een toonaangevende positie in de regio. UW OPDRACHT het verder vormgeven aan de onderwijskundige ont wikkeling van de school; het stimuleren van een werkklimaat waarin alle medewerkers trots zijn op de eigen organisatie en er gezamenlijk voor staan; het versterken van het imago van de school op basis van concrete kwaliteiten en resultaten; het leveren van een duidelijke bijdrage aan de ont wikkeling van de Alverna Scholengemeenschap. BENT U DE VESTIGINGSDIRECTEUR DIE Wli ZOEKEN? Uit uw cv blijkt dan het volgende: u heeft een eerstegraads onderwijsbevoegdheid; u heeft ruime ervaring in het onderwijs, ook als leidinggevende; u heeft een voortgezette opleiding onderwijsmanage ment of onderwijskunde afgerond; u heeft ervaring met onderwijsontwikkeling; u heeft bij voorkeur ervaring met financiën en pr; de functie van vestigingsdirecteur is een logische stap in uw carrière, geen eindstation; uw levensovertuiging past in een RK omgeving. De selectiegesprekken zijn er op gericht inzicht te ver krijgen in de mate waarin de volgende begrippen op u van toepassing zijn: onderwijskundig leiderschap; ondernemerschap; inlevingsvermogen en betrokkenheid; probleemoplossend vermogen; vermogen tot conflicthantering. Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uitmaken van de procedure. HONORERING Het betreft een full time functie met maximumschaal 14 BBRA INFORMATIE U kunt een informatiepakket aanvragen bij het secre tariaat van de Alverna Scholengemeenschap, tel. 071-5175551. Voor nadere, inlichtingen kunt u contact opnemen met drs. A.J.L, Tromm, voorzitter van de Centrale Directie. Uw schriftelijke reactie, voorzien van een motivatie en een volledig curriculum vitae, dient op uiterlijk 22 november te zijn ontvangen door de hier boven genoemde voorzitter van de Centrale Directie, Alverna Scholengemeenschap, Mariënpoelstraat 4, 2334 CZ Leiden De brievenselectie vindt plaats op 25 november. De eerste ronde gesprekken is gepland in de eerste week van december. Hierbij zal gebruik worden gemaakt van de methode van het criteriumgericht interview. Interstudie Select Regionale Brandweer Rijnland en de Centrale Post Ambulancevervoer Hollands Midden vragen ten behoeve van de alarmcentrale, waarin zowel de Regionale Brandweer Rijnland als de Centrale Post Ambulancevervoer zijn ondergebracht een voor minimaal 24 uur en maximaal 36 uur per week Functie-informatie: Op de alarmcentrale worden brand- en ongevalsmeldingen c.q. hulp verlening en aanvragen voor ambulancevervoer verwerkt. De centralist coördineert, alarmeert, begeleidt en verstrekt informatie om de brandweer en ambulance-inzetten zo goed mogelijk te laten verlopen. Naast'het werken aan de meldtafel worden diverse administratieve en praktische werkzaamheden verricht. De werktijden zijn onregelmatig. Functie-eisen: - in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A; B; MBO-V; MGZ of HBO-V; - werkervaring in de gezondheidszorg; - diploma brandwacht, of bereid zijn dit te behalen; - goede contactuele eigenschappen; - woonachtig in Leiden of omgeving; - ervaring in het werken met computers. Salaris en Rechtspositieregeling: Het salaris bedraagt omgerekend bij een werkweek van 36 uur maximaal 4.156,- bruto per maand (schaal 7). Voor het werken in onregelmatige dienst wordt een onregelmatigheidstoeslag toegekend. De rechtspositie van de gemeente Leiden is van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L.A. Groeneveld, chef alarmcentrale, of mevrouw M.A.C. Groenewegen, P&O-adviseur, tel. 071 - 524 07 77. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Commandant van de Regionale Brandweer Rijnland, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 29