5H Personeel Personeel Secretaresse full-time m/v in een nationale IT-omgeving technisch inkoper Randstad zoekt assistent hotelmanagers m/v -»r randstad uitzendbureau SUAL 0 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Monteur m/v Mechanische monteurs m/v Elecronica monteur m/v Electro monteurs m/v "CONSULENTE' ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 ca 30-35 jaar, MTS/HTS-niveau (m/v) Aangezien de huidige inkoper van Möhringer Liften over enige maanden met VUT zal gaan, zoeken wij op korte termijn een opvolger, die zich snel kan inwerken. Dit betekent dat U, op basis van Uw technische opleiding en NEVIE-studie, 5 jaar ervaring hebt opgedaan in de inkoop, bij voorkeur bij een middelgrote metaal- of elektrotechnische industrie, terwijl U nu toe bent aan een zelfstandige functie met eindverantwoordelijkheid voor het inkoopgebeuren. Bij Möhringer geeft U leiding aan een administratieve assistente en werkt U nauw samen met het constructiebureau en andere afdelingen. U houdt zich bezig met de inkoop van mechanische en elektrotechnische componenten en liftdelen. Daarnaast bent U verantwoordelijk voor (het bewaken van) prijzen en levertijden van leveranciers, voorraadbeheer, bestellingen, controle van inkoopfacturen etc. Uiteraard dient U al snel overweg te kunnen met ons Exact automatiseringssysteem. Tenslotte vragen wij van U een behoorlijke schriftelijke en mondelinge beheersing van het Duits en Engels. Wanneer U zich in dit profiel herkent, verzoeken wij U een korte sollicitatie met duidelijk c.v. - onder vermelding van nr. 9642 - te zenden aan Adviesbureau Slikboer, ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. (023) 532 05 50. ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens c HAUSHAHN tf möhringer liften b.v. Als dochteronderneming van het Duitse Haushahn concern houdt Möhringer Liften te Haarlem zich bezig met verkoop, engineering, installatie, service en (gedeeltelijke) fabricage van horizontale en verticale transportsystemen. Naast de standaardliftinstallaties is Möhringer in staat om in overleg met de klant speciale ontwerpen te realiseren (o.a. Panoramaliften) met een hoog afwerkings- en comfortniveau. Een baan waarin je zowel operationele als leidinggevende taken hebt, met een grote mate van zelfstandigheid? Randstad maakt dit mogelijk bij Bastion Hotels. Bastion Hotels is een Nederlandse hotelketen die met 28 hotels een belangrijk aandeel in de markt heeft veroverd. Zij is een organisatie met enthousiaste, overwegend jonge collega's. Het werk Binnen de Bastion-vestiging ben je verantwoor delijk voor de dagelijkse gang van zaken, variërend van front-office via administratieve werkzaamheden, tot en met het restaurant en de keuken. Jouw gastheerschap bepaalt hoe gas ten hun verblijf bij Bastion Hotel ervaren. Profiel Het belangrijkste is een dienstverlenende en enthousiaste instelling. Daarnaast heb je een afgeronde Hotelschool of aanverwante horeca- opleiding. Je hebt operationele ervaring opge daan in een hotel en/of een restaurant. Stressbestendigheid, flexibiliteit en een rijbewijs B zijn noodzakelijk. Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift en je spreekt de Duitse of Franse taal goed. Wij bieden u Een zelfstandige, afwisselende baan waarin alle facetten van het hotelwezen aan bod komen. Sollicitatieprocedure Indien u geïnteresseerd bent, kunt u contact opnemen met Esther van der Hoorn, telefoon (071)523 27 22 RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. Vakgroep Civielrechtelijke Vakken, afdeling Burgelijk Recht FACULTEIT DER RECHTSGELEERD HEID (vacaturenummer: 6-260/1158) SECRETARESSE (V/M) (0,7 weektaak/26.6 uur p/w) De afdeling Burgerlijk Recht telt op dit moment twintig stafleden: drie hoogleraren, een bijzon der hoogleraar bouwrecht, twee hoofddocenten en veertien (universitair) docenten (deels in deeltijd). Het secretariaat van de afdeling bestaat uit vier secretaresses (deels in deeltijd Taak: De taken van de secretaresse zullen behalve uit typewerk en andere administratieve werk zaamheden voor de stafleden van de afdeling Burgerlijk Recht onder meer bestaan uit: - het ontvangen en te woord staan van studen ten en andere bezoekers; - het (deels zelfstandig) verzorgen van corre spondentie; - het assisteren bij de samenstelling van onder wijsmaterialen; - het assisteren bij de organisatie van inschrij vingen voor onderwijs: - het assisteren bij de organisatie van tenta mens; - het organiseren van interne vergaderingen. Vereist: - bij voorkeur havo-opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding: - goede contactuele en organisatorische eigen schappen: - ervaring met en kennis van tekstverwerkende programmatuur (bij voorkeur WordPerfect), - goede beheersing van de Nederlandse taal; - zelfstandig kunnen werken. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.568.- bruto per maand, op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Sinds haar oprichting in 1575 staat bij de Rijksuniversiteit Leiden de kwaliteit van onderwijs en onderzoek centraal. Zo is Leiden een universiteit met een internatio nale reputatie geworden. Een gevestigde naam die we willen behouden door vandaag te anticiperen op ontwikkelingen van morgen. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken tot ver over de drempel van de 21ste eeuw. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Uitbreiding van de functie tot een volledige dag taak halverwege de aanstelling en/of voortzet ting van het dienstverband na afloop van de aanstelling, valt niet uit te sluiten. Inlichtingen bij: mr. W.L. Valk, tel. 071-5277400. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatu renummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden Directeur-Beheerder Faculteit der Rechts geleerdheid. mw. drs. Y. in 't Veld-de Bok, Hugo de Grootstraat 27, postbus 9520, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. I In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn een Functie-informatie: Hij/zij zal zich binnen een enthousiast team in een prettige werkomgeving geheel zelfstandig moeten bezighouden met: administratieve werkzaamheden het verzorgen van aangiften OB en LB het verzorgen van loonadministraties Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand die: - een PD-opleiding heeft genoten - een aantal jaren ervaring heeft opgedaan bij een accountantskantoor - goede contactuele eigenschappen bezit - verantwoordelijkheidsbesef heeft - leeftijd tussen de 20 en 30 jaar heeft. Wij bieden u: - een goed salaris dat afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - studiekostenvergoeding. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Accountantskantoor Staal Flevoweg 13 2318 BZ Leiden Voor een organisatie dat machines produceert voor de grafische industrie zoekt Randstad een kandidaat voor de vacature van monteur. De werkzaamheden bestaan uithet samenstellen van nieuwe machines en het herstellen van oudere machines. Geschikte kandidaten beschikken over een opleiding MTS-WTB en enige jaren ervaring. Goede beheersing van de engelse taal is Voor diverse organisaties in de omgeving van leiden zoekt Randstad kandidaten voor het samenstellen en opbouwen var machines. Heeft u een opleiding MTS-WTB, motorvoertuigen techniek of ruime 'sleutelervaring' neem dan contact op. Voor een organisatie in Oegstgeest zoekt Randstad een kandidaat met een afgeronde opleiding MTS-electronica. De werkzaamheden bestaan uit het repareren, testen en onder houden van hoogwaardige electronische componenten en systemen. Kennis van de engelse taal is een must. Voor een bedrijf in Lisse zijn wij op zoek naar zelfstandige electromonteurs. Het project zal voormamelijk uit utiliteitswerk zaamheden bestaan. Kandidaten hebben ruime ervaring en minimaal een opleiding op MTS-nivo. Eigen handgereedschap en ~ir randstad uitzendbureau Het succes van 1 jaar zelfstandig ondernemen is voor het team van kappers-ondernemers bij kapsalon Van Bellen Partners, aanleiding om te gaan uitbreiden. Ben je een aktieve, enthousiaste en ervaren kapper/ster leeftijd van 21 tot 35+jaar, informeer dan naar de mogelijkheid van zelfstandig ondernemen. Inlichtingen VAN BELLEN PARTNERS Leiden Oegstgeest Tel. 071-5171935 Op zoek naar een part-time baan Jafra Cosmetics biedt u de mogelijkheid om als met kwaliteitsprodukten, op het gebiedi huidverzorging en make-up te gaan vn - 1 Vanaf 21 jaar! Gratis opleiding en goede verdienste P Interesse? Bel dan: Rineke Ju, tel. 071-5216 tJ"< ker: 650 miljoen gulden, die groten- ia zes veilingklokken tot stand Dagelijks zijn ruim -i80 medewer- actief betrokken bij de uitvoering de belangrijkste taak van bet veiling bedrijf; de afzet van de door leden en ndere producenten aangevoerde bloe men en planten. De afnemersgroep van Bloemenveiling Flora bestaat voor namelijk uit binnen Nederland groothandelaren in siergewassen, die kunnen rekenen op produkten en diensten van boge kwaliteit. De sector markt De sector markt, aangestuurd door de commercieel manager, bestaat uit de afdelingen marketing/promotie, commercieel veilbedrijf, import en het verkoopbureau en is met de andere sectoren binnen Flora verantwoordelijk om haar marktaandeel de komende jaren te vergroten. Uw taken Je werk omvat het verrichten van secretariële en administratief/onder steunende activiteiten voor de commercieel manager en de afdeling marketing/promotie. Het behandelen van het in- en uitgaand telefoon- en faxverkeer van de commercieel manager. Het zelfstandig opzetten en verzorgen van de corre spondentie, het notuleren en begeleiden van vergaderingen, toepassen van time-management en het organiseren van voorgangscontroles. Je verzorgt tevens het travel-management. Wij vragen Vooropleiding: HAVO-niveau aangevuld met secretaresse-opleiding. Een brede PC-ervaring (Word, Excell en E-mail). Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, met bij voorkeur kennis van Spaans. Om een goede kans van slagen te hebben is minimaal 4 jaar ervaring in een secretaresse-functie vereist. Tevens is van belang: een open karak ter, goede communicatieve vaardigheden, zelfstandigheid, initiatiefrijk stressbestendig zijn en het beslist kunnen voldoen aan geheimhouding waar dit vereist is. Wij denken aan kandidaten tussen de 25 en 35 jaar oud. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, neem dan contact op met de heer J.Y. Jansen, personeelsconsulent (071 - 4094129). De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de periode van 1 tot en met 20 december. Uw sollicitatie Uw Schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 22 november a.s. richten aan: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. de heer J.Y. Jansen Postbus 10 2230 AA Rijnsburg bloemi veilii flo laan van veit 2231 BZ rijns tel.: 071-4094 •nnison is 's werelds toonaange- 'oducent van zelfklevende mate- etiketten. Zij ontwikkelt, produ ceert, verkoopt en distribueert zelfkleven de producten voor de industriële markt. Binnen de vestiging Leiden bevindt zich de afdeling MIS Operations, die verant woordelijk is voor de ondersteuning en het operationele beheer van een groot deel van alle informatiesystemen binnen de Europese vestigingen. Op dit moment hebben wij een tweetal aantrekkelijke functies voor jonge automatiseerders (m/v), die hun beperkte automatiserings ervaring verder willen ontwikkelen in een internationale werkomgeving. Office Application Support-medewerker Het Service Center is binnen MIS Operations het eerste aanspreekpunt voor alle Europese gebruikers van de informatiesystemen, het netwerk en de PC-applicaties. De tevredenheid van deze gebruikers staat hoog in het vaandel van de totale automatiseringsafdeling. Als Office Application Support-medewerker bent u daarom verantwoordelijk voor een snelle oplossing van de gemelde storingen in de dienstverlening. U verleent direct ondersteuning bij het gebruik van onze standaard office-applicaties (Cc:Mail, Lotus Notes en msOffice). In alle andere gevallen zorgt u ervoor dat andere specialisten de problemen oplossen en controleert u of dit ook daadwerkelijk plaatsvindt binnen de afgesproken tijd. Daarnaast geeft u gebruikerstrainingen aan kleine groepen en levert u een bijdrage aan het testen en implementeren van nieuwe systeemreleases. Voor deze functie verwachten wij van u een HBO-werk- en -denkniveau, aange vuld met enige aantoonbare ervaring met PC-toepassingen, waarbij kennis van de eerder genoemde producten een pre is. U heeft een duidelijk klantgerichte instel ling en beschikt over goede communica tieve vaardigheden, zowel in het Neder lands als in het Engels. Flexibiliteit, initia tiefrijk, analytisch denken, probleemop lossend kunnen werken, zelfstandigheid en teamgeest zijn begrippen waarin u zich thuisvoelt. Junior Systems Programmer Het Data Center is verantwoordelijk voor de bewaking van de continuïteit van alle systemen. In het bijzonder zijn dit alle midrange-computers (Dec Alpha/Vax) en de gehele netwerkinfrastructuur binnen Europa. Na een gedegen inwerkperiode gaat u zich bezighouden met het maken van back-ups en het opstarten en bewa ken van produktiejobs. U assisteert bij het opsporen van fouten, onderzoeken van knelpunten en optimaliseren van sys teembronnen (schijven, datacomlijnen en systeemgeheugen). Bij het voorbereiden van testen van nieuwe of aangepaste pro gramma's zorgt u ervoor dat de dagelijkse gang van zaken hierdoor niet verstoord kan worden. Voor deze functie verwachten wij van u een HBO-informatica-opleiding en een duidelijke affiniteit met automatisering. Goede communicatieve vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels, en een praktische en servicegerichte instelling zijn essentieel. Ons aanbod U kunt rekenen op een boeiende werkom geving, in een succesvolle, groeiende on derneming. Onze infrastructuur zal een constante technische uitdaging voor u zijn, waarbij wij uw kennis up-to-date houden. Wij bieden verder een goed salaris, een vaste gratificatie van 8% en een goede pensioenvoorziening. Tot de gezonde werksfeer behoort een rookvrij milieu. Uw reactie Informatie over deze functies kunt u inwinnen bij de heer W. Gouw en de heer A. Verkerk, telefoon (071) 579 41 00. Uw schriftelijke sollicitatie, met c.v. en vermelding van de functie, kunt u sturen naar onderstaand adres, ter attentie van mevrouw E. Grootveld, Human Resources Manager. Oók op Internet: www.jobnews.nl Avery Dennison Postbus 28 2300 AA Leiden. Telefoon 071 - 5794100 AVERY DENNIS0I"

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 28