Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 1 Secretaresse BUYER/EXPEDIT OR micro-teach docenten computertoepassingen (m/v) fe PLANNER ORDERBEGELEIDER (30-40 jaar»j administratief medewerk(st)er ra ZATERDAG 9 NOVEMBtK 1996 STICHTING thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijn land biedt een breed scala van produkten op het gebied van Thuiszorg en Ouder en Kindzorg. Wij stellen ons ten doel een klantgerichte organisatie te zijn met een aantrekkelijk en concurrerend dienst verleningspakket. Het werkgebied kent stedelijke en platte- landsagglomera ties (regio's Leiden en Alphen aan den Rijn). De organisatie telt ongeveer 1500 medewerkers. PLANNINGSFUNCTIONARIS (m/v) De planningsfunctionaris heeft de regie over de koppeling van de zorg vraag van onze clienten met het zorgaanbod door de medewerkers van het rayon. Uw opgave bestaat er in om door een strakke organisatie voortdurend en op tijd en binnen de grenzen van het budget de zorg voor onze clienten efficiënt in te plannen De medewerkers die de zorg bieden, thuishulpen, (zieken-)verzorgenden en verpleegkundigen, in formeert u helder en beknopt over de uit te voeren inzet. U zult zich met name richten op de planning var De planningsfunctionaris functioneert in algemene zin minimaal op MBO-niveau. U heeft een goede kennis van de Thuiszorg of bent in staat deze kennis snel te verwerven. U bent gewend om zeer overzich telijk en systematisch te werken. Het maken en hanteren van complexe schema's ligt u goed. U beschikt dus over planningsvaardigheden en kunt aantonen (snel) thuis te zijn in (geautomatiseerde) plannings systemen. Ons planningssysteem is nog niet optimaal; u bent iemand die in staat is om de werkwijzen en systemen die u gebruikt te verbet eren. Daarnaast bent u iemand die helder en overtuigend weet te com municeren. De aard van het werk met vaak wisselende of ook urgente zorgvragen doen een groot beroep op uw stressbestendigheid. Een uitdagende en verantwoordelijke functie in een veranderende or ganisatie. Een inwerkprogramma op maat, werkbegeleiding en colle giale samenwerking. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. De aanstelling in de functie gebeurt in eerste instantie tot 1 januari 1998. Nadere informatie wordt u verstrekt door rayonmanager mevrouw L. Huisman (bij voorkeur tussen 09.00 en 10.00; tel. 071-5161360) of personeelsmanagementadviseur G. Buchrnhornen (071-5161416). Uw schriftelijke sollicitatie gericht aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijn land, t.a.v. L Huisman, Postbus 2254, 2301 CG Leiden, hebben wij graag uiterlijk 20 november in bezit. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdag 22 november Vanwege een beoogde spoedige invulling van de vacature vindt interne en externe werving tegeliikertijd plaats Op zoek naar een uitdagende baan? Bezoek dan op zaterdag 16 november van 10.00 tot 12.00 uur het Bedrijfslaboratorium voor Weefselkweek (SBW) aan de Sotaweg 29 te Roelofarendsveen. Vanwege toegenomen werkzaamheden zijn wij op zoek naar medewerkers voor onze vestigingen in Rijsenhout en Roelofarendsveen. Een fijne motoriek, plantinzicht, snelheid en doorzettingsvermogen zijn van groot belang. - (1 dag of 2 SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN! Volgend jaar aomer een e.gen praktijk Vooropleiding niet n ■4C Gespreide betaling cursusgeld, met lage maand Gratis leermiddelenpakket: gratis boekenpakkel Modern en goed geoutilleerd, een betere school is er niet Ook opleidingen PEDICURE/CHIROPODIE (u wordt persoonli|k te woord gestaan, dus geen antwoordapparaat) telefonisch bi|: ¥¥¥¥¥¥-¥■¥¥¥ IN DE KRANT KRIJGEN ADVERTEERDERS VEEL MEER DAN 30 SECONDEN ZENDTIJD. klantgericht, accuraat en met organisatietalent De Stichting PostAcademisch Onderwijs Natuurwetenschappen (PAON) verzorgt nationaal opleidingsactiviteiten voor ingenieurs en technici uit het bedrijfsleven. PAON bestaat sinds 1985 en werkt actief samen met universiteiten, beroepsverenigingen en branche-organisaties. Kernactiviteiten zijn korte cursussen met een open inschrijving die verspreid over Nederland worden georganiseerd. Aan de cursussen werken free-lance docenten mee die afkomstig zijn zowel uit universitaire kring als uit de beroepspraktijk. Vanuit het PAON vindt de marketing en het ontwerp van het cursusprogramma plaats; vervolgens verzorgt PAON de publiciteit rond -en de organisatie van- de cursussen. PAON telt 6 medewerkers. De functie U verricht alle voorkomende secretaresse- werkzaamheden voor de directeur en de project manager. Bovendien voert u het kantoor- en inkoopmanagement. Daarnaast ondersteunt u de cursusmanagers bij specifieke taken zoals de cursistenadministratie en het onderhouden van adresbestanden. U beantwoordt telefoon, fax en e-mail van onze klanten. Het betreft een full-time functie. Uw profiel - resultaat-, kwaliteits-, klant- en service-gericht, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, bij vookeur dok in het Engels, - flexibele instelling, - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken onder soms hoge tijds- en werkdruk, - accuraat. Verder bij voorkeur (maar niet doorslaggevend): - relevante ervaring, - bekend met Apple-Macintosh computers, - boekhoudkundige ervaring, - niet ouder dan 35 jaar (gezien de leeftijds opbouw van het team). Belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 20 november aan het PAON t.a.v. de directeur, de heer drs. A.A.G.M. Fennis, Schipholweg 94, 2316 XD Leiden. Telefoon 071-5214155. ENSCO Netherlands Ltd. One of the leading Oil Gas Industry Service Groups in Holland is continuing its search for quality individuals to be involved in de expan sion of its Operations. The succesfiil candidate will work closely with the Materials co-ordinator, procuring day-to-day orders (domestic and overseas) as well as establishing and maintaining existing purchase agreements. Candidates must have knowledge of drilling rig materials and equipment, flair for detailed technical research and be fully computer literate. Preference will be given to applicants fluent in the Dutch and English language. If you believe you are suitably qualified, please apply in writing in English with a full CV no later than 20th November 1996 to: ENSCO Netherlands Ltd. Postbus 40 1950 AA Velsen-Noord Attn. Personnel Department emilie knappert 2300 AR6wden scholengemeenschap s 071 -5353 355 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een fulltime (aankomend) administratief/ boekhoudkundig medewerk(st)er Functie-inhoud; - het voeren van een geautomatiseerde leerlingenadministratie - het verrichten van boekhoudkundige werkzaamheden - het verzorgen van typewerk (tekstverwerking WP 5.1) - vervangen van telefoniste/receptioniste Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - goede beheersing van de Nederlandse taal - opleidingsniveau MEAO Voorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren". Salariëring: Functieniveau 3 met maximum ƒ3.385,- bij een volledige betrekking. Bij gebleken geschiktheid is uitgroei mogelijk tot functieniveau 7 met maximum 4.336,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u per omgaande sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071-5353399. Micro-Teach B.V. verzorgt opleidingen en trainingen op het gebied van de automatisering voor bedrijven/instellingen en particulieren. De opleidingen vinden piaats in de eigen trainingscentra te Enschede, Hengelo, Almelo, Haarlem, 's-Hertogenbosch, Leidschendam en op locatie bij bedrijven door geheel Nederland. Wegens groei van onze activiteiten zoeken wij: In deze functie zult u actief zijn in het verzorgen van bedrijfsgerichte trainingen in PC-pakketten onder MS-DOS en Windows. De trainingen worden zowel overdag als in de avonden verzorgd. De functie kan zowel op fulltime als parttime basis worden vervuld. Functie-eisen; - Minimaal HBO-niveau - Uitstekende contactuele en communicatieve vaardigheden - Minimum leeftijd 25 jaar - Uitgebreide onderwijservaring/leservaring - Uitstekende kennis van PC-pakketten Er bestaat eveneens behoefte aan parttime docenten die vertrouwd zijn met o.m. MS-Project, Novell, MS-Office, programmeren in C++, Visual Basic etc. Micro-Teach B.V. t.a.v. dhr. ir. J. W. Düthler, directeur, Julianalaan 9,7553 AB Hengelo. Ter algemene oriëntatie kunt u onze studiegids opvragen: tel. (074)-250 58 58. In verband met uitbreiding en vervanging zoeken wij: per zo spoedig mogelijk diverse per zo spoedig mogelijk e ASSEMBLAGE MEDEWERKERS hoofdtaak: Voor onze assemblage-afdeling waar diverse teams werkzaam zijn (in totaal 45 medewerkers) zijn wij op zoek naar gemoti veerde medewerkers voor het assembleren van onze machines, profiel: Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van een diploma LTS metaal, aangevuld met enige werkervaring. Heeft u MTS werktuigbouw, verantwoordelijk heidsgevoel en relevante werk ervaring dan nodigen wij u ook uit om te reageren. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST hoofdtaken: Samen met twee collega's verricht u de volgende werkzaamheden: het maken en opvolgen van offer tes, het behandelen van de totale orderstroom, het onderhouden van mondelinge en schriftelijke contacten met klanten, het uitwer ken en beheren van handleidingen van onze machines en andere voorkomende werkzaamheden, profiel: U heeft een opleiding op minimaal HAVO niveau en enige administra tieve werjcervaring in een interna tionaal opererend bedrijf. U kunt goed overweg met WP 5.1 en Word en bent in staat onbekende computerprogramma's snel onder de knie te krijgen. U bent niet bang voor techniek. U beschikt over spreekvaardigheid Duits en Engels. Vanzelfsprekend beheerst u de Nederlandse taal. OPERATOR CNC FREESMACHINE hoofdtaken: U zult onder begeleiding werk zaam zijn ten behoeve van de productie van onderdelen voor onze producten. U maakt productieseries aan een computergestuurde freesmachine. U heeft een afgeronde opleiding LTS metaal, fijnmechanica of een vergelijkbare opleiding. Werkervaring als operator is niet noodzakelijk. U kunt nauwkeurig werken en houdt van aanpakken. Uw leeftijd is maximaal 30 jaar. U heeft geen bezwaar tegen werken in 2-ploegendienst. met ingang van februari 1997 een AFDELINGS SECRETARESSE hoofdtaken: Samen met een collega, die door u wordt begeleid, worden de vol gende werkzaamheden op het secretariaat verzorgd: het bedienen van de telefooncentrale, het ver zorgen van correspondentie in diverse talen, het notuleren van vergaderingen, het verzorgen van transport van onze producten, het maken van overzichten en overige secretariaatswerkzaamheden, profiel: U beschikt over een Schoevers secretaresse opleiding aangevuld met enkele jaren werkervaring bij een internationaal opererend bedrijf en ervaring met het bege leiden van collega's. De volgende talen dient u in woord en geschrift te beheersen: Nederlands, Engels en Duits; Frans is een pré. U kunt goed overweg met de volgende pakketten: WP 5.1, Word en Lotus. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en de Ben t u die en thousias te, zelfstandige, praktisch en flexibel ingestelde persoon, die initiatief toont en doorzettingsvermogen bezit en beschikt over teamgeest stuur dan zo snel mogelijk maar uiterlijk voor 25 november a.s. uw sollicitatiebrief voorzien van c.v. Fluid Management Europe B.V. Postbus 220, 2170 AE Sassenheim t.a.v. Mevr. G.B. Flohr, afd. Personeelszaken bron coatings bv bron lamino bv voorschoterweg 49 2235 se valkenburg zh postbus 49 tel. 071-576 S 2235 zg valkenburg zh fax 071-531 Voor de drukkerijen in Nederland is Bron Coatings B.V./Bron Lamino B.V. e begrip op het gebied van drukwerkveredeling. Het bedrijf is marktleider er heeft naast de hoofdvestiging in Valkenburg ZH nog filialen in Eist en Staphorst. Omdat dagelijks in een zeer hoog tempo 40 a 50 orders doorstromen, met levertijden die eerder een kwestie van uren dan van dagen zijn, is de werk: eveneens zeer hoog. Verschillende keren per dag moet de planning omgeg dan wel bijgesteld worden; spoedorders, onverwachte ontwikkelingen, tientallen telefoontjes over alle mogelijke onderwerpen etc. trekken een chaotisch spoor door de dagelijkse werkzaamheden, waarbij het halen var afgesproken levertijden steeds weer primair blijft staan. Door VUT-uittreding is op het bedrijfsbureau in Valkenburg ZH een vacatu ontstaan voor een Wat zijn de vereisten voor deze zeer zelfstandige baan? - Beslist grafische bureau ervaring en grafische kennis op MTS-niveau (im men hierover niet beschikt, heeft solliciteren geen zin) - Men dient zeer accuraat te zijn en snel te kunnen werken - De hele dag kunnen organiseren en improviseren - Een flexibele instelling hebben t.a.v. werktijden (geen 8-5 baan) - Tegenvallers in de produktie t.g.v. storing, vertraging etc. aankunnen - Onder alle omstandigheden een overzicht houden van de situatie - Een goed topografisch inzicht hebben i.v.m. expeditieplanning - Een goed geheugen hebben en vooruit kunnen plannen (anticiperen) -Op elk niveau kunnen communiceren met klanten èn produktiepersoneel zich in de denkwijze van anderen kunnen verplaatsen - Korrekt zijn en blijven tegenover soms lastige klanten - Collegiaal zijn door o.a. alle voorkomende werkzaamheden te doen. Sollicitaties te richten t.a.v. de heer J. Sprengers, adjunct-direci Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Ben jij een en tegelijk ook weer niet Van der Gugten Tja, hoe zullen we dit nu eens verpakken? Verpakkingen uit Want wij zoeken voor ons bedrijf een administi Rijnsburg is een medewerk(st)er die ook commercieel meedenkt groothandel in op een uitstekende manier onze relaties te woe D verpakkingsmateriaal, kan staan. Zonder inhoud geen verpakking Daarom is een opleiding op Havo/Meao niveau gewenst en ervaring met 'Exact Software' een p Bovendien bent je woonachtig in de regio Rijns! en niet ouder dan 30 jaar. Een uitstekende zorg voor inhoud De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: alle voorkomende administratieve werkzaamheden, faktureren, boekhouding en zowel telefonisch als persoonlijk klanten begeleiden. De allerbeste afwerking Bent je geïnteresseerd in deze fulltime baan, schrijf dan binnen twee weken een brief met u motivatie, vergezeld van je cv, gericht aan Martin van der Gugten. Een modern geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor efficiënte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Tel. |0711 403 08 54 Van der Gugten I VERPAKKINGEN Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten twee basisscholen onder haar beheer. Op de R.K. Basisschool Regenboog" Beetslaan 1, Voorschoten is een vacature voor ee Groepsleerkracht voor 38 uur in groep 1/ Datum van ingang: zo spoedig mogelijk. Het betreft een tijdelijke functie tot 1 mei 1997 met een optie to verlenging. Gezien de samenstelling van het team gaat de voo uit naar een kandidaat in de leeftijdscategorie 20-30 jaar. Bij ge geschiktheid wordt gekozen voor een mannelijke leerkracht. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - creatief en enthousiast is; - een goed contact kan opbouwen met kinderen, ouders en collega's; - een goede leef- en werksfeer kan en wil creëren; - gestructureerd kan werken aan de ontwikkeling van kindere - een grote bereidheid toont om zich buiten de schooluren vc school in te zetten; - positief meewerkt aan de verdere ontwikkeling van de basisschool; - in bezit is van de akten van bekwaamheid; - vanuiteen katholieke levensovertuiging gestalte wil gevena identiteit van de school; - breed inzetbaar is. De basisschool "De Regenboog" bestaat uit een negental grof waarvan drie groepen 1/2. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw! I. de Meijer-de Jong (directeur) 071-5615743 (tussen 15.30-17.; op werkdagen). Uw sollicitatie met c.v. kunt u vóór 18 november 1996 zenden* De Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten Dhr. A. J. Baanen, secretaris Verdilaan 19 2253 HJ Voorschoten Fluid Management Fluid Management Europe is een internationaal opererend bedrijf op het gebied van doseer- en schudmachines met hiim 160 medewerkers in binnen- en buitenland. Wij houden ons o.a. bezig met het ontwikkelen, vervaardigen en assembleren van precisie- apparatuur voor diverse industrieën, alsmede met de verkoop en service hiervan. Dit uiteraard in nauwe samenwerking met onze afnemers. Naast onze hoofd vestiging in Sassenheim en onze productielocatie in Woerden zijn in diverse Europese landen verkoop- en servicepunten gevestigd.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 26