Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel m ASS. HOOFD PRODUCTIE Kansen in tijdelijk werk Van Raalte ZATERDAG 12 OKTOBER 1996 Boekhoudkundig assistent m/v Kassière m/v Voor een grote discountwinkel in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een ervaren kassière. Ook diverse werkzaamheden in de winkel behoren tot het takenpakket. De geschikte kandidaat 'e 20 en 25 jaar oud. uitzicht op (071) 541 30 70, didaat op HAVO n van facturen e iiteurenadminist ti zoeken wij ka irmatie bij Joyce atie. Een boekhoudkundige opleiding is In verband met de samenstelling van het didaten van ongeveer 20 jaar oud /an der Hulst, tel. (071) 541 25 12, Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij enkele maanden. De taken bestaan uit corr telefoon, typewerk en agendabeheer. Voor goede beheersing van de Engelse taal en v, e functté is een 'ord for Window t, tel. (071) 541 25 12, Inforr t ope Secretaresse m/v Regel alle v arkom ij opz Hing, telefoon, agendabi concepten wordt er een b talent. Beheerst u het Eng Windows? Dan hebben wij per di t bieden op Infor e bij Marie-Louise Cor jrschoten, Schoolstraat 95. d for >anen die Cel. (071) 561 85 43, Telefoniste/Receptioniste m/v Bent u een representatieve en enthousiaste kandidaat uit Voorschoten en wilt u graag werken in uw eigen woonplaats? Dan hebben wij per 1 november een afwisselende baan voor u. Feeling voor computers en goede contactuele vaardigheden zijn in deze functie belangrijker dan ervaring Heeft u belangstelling kom dan gauw langs op onze vestiging. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Administratief medewerker m/v Regelmatig hebben wij werk voor MEAO'ers met enige werkervaring. Bekendheid met WP 51/Word for Windows en Excel zijn een pré. Zowel voor korte als voor lange tijd kunt u via ons aan de slag. Heeft u belangstelling neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Medewerker verkoop binnendienst m/v MBO/HBO niveau die ervaring heeft in een sc ie. Kennis van hout is onontbeerlijk, maar vanze irdt u ook intern opgeleid om uw kennis op he te krijgen. Deze uitdagende baan biedt uitzich ij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Commercieel medewerker m/v Voor een internationaal bedrijf in de buurt van Leiden zijn wij op zoek naar een MEAO'er met een logistieke afstudeerrichting of PD-informatica. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het ontwikkelen van winkelschappen voor de Doe-het-zelf branche in nauwe samenwerking met productmanagers. Hiervoor is een uitstekende beheersing van D-Base noodzakelijk Tevens d'enl u naast commercieel inzicht goede communicatieve vaardigheden te hebben en in het bezit van een rijbewijs te zijn. Het betreft hier een functie voor langere tijd. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 523 08 88, Boekhoudkundig Medewerker m/v en het oplossen van I time- (50%) functie t Informatie bij Rello V zrgens in 1997. Werktijden z DataTypiste m/v 3-entrybure sionele alphanummerieke typisten voo :oeksgegevens. Het betreft een full-tir ?er het einde van het jaar Indien u in wordt u getest op snelheid en accura atie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 C Secretaresse m/v Voor verschillende bedrijven in Leiden zijn wij regelmatig op zoek naar ervaren secretaresses. Heeft u een opleiding op secre tarieel gebied dan wel secretariële werkervaring en kunt u goed met tekstverwerkings- en spreadsheetsprogramma's omgaan, dan hebben wij interessante functies te bieden. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. kas/balie-medewerker m/v Voor diverse banken in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een afgeronde HAVO- of MEAOopleiding en bij voorkeur ervaring in het bankwezen. Hebben wij uw belangstel- linggewekt, kom dan langs voor informatie of bel ons. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9 Secretaresse m/v in Zoeterwoude zijn wij op z kwartaalrapportages, het notuleren, het opzetten van een archief, het verzorgen van de correspondentie en het bijhouden van de agenda Heeft u ervaring met diverse tekstverwerkings- net bovengenoemde taken dan zijn wij op Banenmarkt Zaterdag 12 oktober zijn de vestigingen van Randstad Uitzendbureau in Leiden, Leiderdorp en Voorschoten van 11.00 tot 15.00 uur geopend. Wij hebben een ruim aanbod van banen in alle sectoren bij u in de omgeving, zowel voor lange als korte tijd Ook voor algemene informatie bent u van harte welkom Informatie Leiderdorp, Magazijnmedewerker m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het zogenaamde order lopen. Beheerst u de Nederlandse taal, bent u een aanpakker en wilt u aan de slag, neem dan contact met ons c Er zijn ook part-time diensten mogelijk. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Produktiemedewerker m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers voor een bedrijf in Roelofarendsveen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verpakken van reclamemateriaal met behulp van machines. De werktijden zijn van 8.00-16.30 uur of zijn er part-time mogelijkheden, ppendel, tel. (071) 541 30 70, Commercieel medewerker m/v In deze functie bij een textielbedrijf ondersteunt u de styliste bij het noteren van bijzondere orders, die buiten de basiscollectie vallen. Hierbij onderhoudt u contacten met klanten en leveran ciers, en verzorgt u de administratieve afhandeling. Het tweede deel van de functie bestaat uit het onderhouden van contacten met agenten in het buitenland. Voor deze functie is een opleiding op MBO niveau en commercieel inzicht vereist. Uiteraard is een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal essentieel. Deze leuke functie in een creatieve omgeving biedt op. oine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, werkzaamheden zoals postbehan- r en het uitwerken van notules en ip gedaan op uw organisatie- m Nederlands goed in woord en i, School t 95. Assistent hoofd produktie m/v Per direct zoeken wij een kandidaat die leiding gaat geven aan de medewerkers op de productieafdeling van een middelgroot bedrijf in Voorschoten. Tot enkele van uw taken behoren de controle op de kwaliteit en kwantiteit van de te realiseren producten, de voortgangscontrole en het geven van technische instructies. Ook zult u nu en dan zelf meewerken in de productie. U heeft een technische opleiding op MBO-niveau, een aantal jaren werkervaring en een flexibele instelling. Denkt u op enthousiaste wijze uw medewerkers te kunnen aansturen? Dan hebben wij een leuke baan met uitzicht op een contract voor u Informatie bij Ellen van der Willik, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95 Produktie-medewerker m/v Regelmatig zoeken wij produktiekrachten voor diverse bedrijven in Katwijk en Rijnsburg. De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit het maken van boeketten, het snijden van groenten en het verzendklaar maken van mailingen. Er zijn zowel full-time als part-time mogelijkheden. Informatie bij Robin de Haas, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Assistent bedrijfsleider in de houtbranche m/v Wij zijn op zoek naar een stressbestendige kandidaat voor een organisatie in Hillegom. Het werk betreft onder andere het plannen van taken, het maken van vrachtlijsten, het aansturen van medewerkers en het bewaken van het logistieke proces.U heèft bij voorkeur een MBO-opleiding, logistiek inzicht, verant woordelijkheidsgevoel en ambitie. Om deze uitdagende functie voor langere tijd goed te kunnen vervullen is affiniteit met de •ntbeerlijk. Werkervaring in de branche is een :ienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Magazijnmedewerkers m/v Voor een internationaal concern in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar ervaren magazijnmedewerkers. De werkzaam heden betreffen: het orderpicken aan de hand van orderlijsten met behulp van elektrische voertuigen. U kunt accuraat werken, heeft een opleiding op LBO-niveau en beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Een rekentest maakt deel uit van de selectie. Het betreft een functie is voor lange tijd. Voldoet u aan komt u dan bij ons langs op zaterdag 12 Leiden, Schuttersveld 9. Winkelverzorgers m/v arktketen vinkelverzorgers. De werkzaamheden varieren van vakker tot het doen van de bestellingen. Voor deze functie is het belang dat je voor lange tijd flexibel inzetbaar bent en eei goede beheersing hebt van de Nederlandse taal in woord geschrift. Daarnaast is het belangrijk dat je een servi instelling hebt. Voldoe je aan bovenstaande eisen, kc langs tijdens de banenmarkt op zaterdag 12 oktobei 11.00 en 15.00 uur. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Vorkheftruckchauffeurs m/v gemoti\ lange tijd in ploegendiensten. Bent u in het bezit van een EVC diploma of beschikt u over ruime ervaring, komt u dan langs tijdens de banenmarkt op zaterdag 12 oktober tussen 11.00 e 15.00 uur. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Banenmarkt Vandaag, zaterdag 12 oktob tot 15.00 uur geopend. Wij hebben een ruim aanbod van banen in alle sectoren bij u in de omgeving, zowel voor lange als korte tijd. Ook voor algemene informatie bent u van harte welkom. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerker Hennes Mauritz is een internationaal modeconcern met meer dan 400 winkels over 10 Europese landen. Vanuit het distributie centrum in Leiden, wordt de kleding en accessoires naar alle filialen in Nederland en België gedistribueerd. De werkzaam heden bestaan uit het uitpakken, tellen, verdelen, ophangen, orderpicking en het verzendklaar maken van goederen. Gezien de steeds wijzigende werkuren, wordt er van u verwacht dat u goed in teamverband kunt werken en een flexibele instelling heeft. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is noodzakelijk Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Studenten m/v Wij hebben regelmatig werk v magazijnwerk cbaar en wil je bijverdienen, kom je dan vandaag, 12 en 11.00 en 15.00 uur inschrijven. ij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Banenmarkt Vandaag, zaterdag 12 oktober, zijn de vestigingen van Randstad Uitzendbureau in Leiden, Leiderdorp en Voorschoten van 11.00 tot 15.00 uur geopend. Wij hebben een ruim aanbod van banen in alle sectoren bij u in de omgeving, zowel voor lange als korte tijd. Ook voor algemene informatie bent u van harte welkom. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v Er/aren cateringmedewerkers kunnen direct aan de slag bij diverse grote cateringbedrijven in de omgeving. De werkzaam heden bestaan o.a. uit het voorbereiden van de lunch, het lopen van koffie- en theerondes en het schoonhouden van het bedrijfsrestaurant. U bent in het bezit van zwart/wit kleding en dagen per week Informatie bij Esther van der Hoor Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmaker m/v winkelpanden. Heeft u e I. (071) 523 27 22, n 17.00-21.00 Informatie bij S Leiderdorp, Ree Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij regelmatig op zoek naar produktiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken en bewerken van kleding. Er wordt gewerkt in een team van drie personen. Ben je tussen de 17 en 22 jaar oud 'a slag voor lange tijd, neem dan contact met ons tel. (071) 523 27 22, Hovenier m/v Regelmatig zoeken wij jonge hoveniers voor het aanleggen en verzorgen van tuinen. Kunt u zelfstandig en nauwkeurig werken en heeft u een uitgebreide plantenkennis? Dan nodigen wij u uit zich in te schrijven bij een Randstad vestiging in uw woonplaats. Informatie bij Marie-Louise Corvers. tel. (071) 561 85 43, per dag werken? Neem di Informatie bij Esther van c Leiden, Schuttersveld 9. Produktiechef m/v Voor een industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een produktiechef. In deze baan bent u verantwoordelijk voor de produktie op basis van kwaliteits- en kwantiteits normen; u geeft leiding aan operators, ombouwerd en werkvoorbereiding; u voert een eigen personeelsbeleid en houdt zich bezig met het verbeteren van de produktieorgani- satie. De functieeisen voor deze functie zijn: goede schriftelijk en mondelinge vaardigheden, in staat zijn produktiecijfers te analy seren, stressbestendigheid, bereidheid om up-to-date te blijven door middel van cursussen, een opleiding op MTS-nivo met de capaciteiten om binnen enkele jaren op HBO-nivo te functio neren. Bent u geinteresseerd, reageer dan snel. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Lunchroom medewerker m/v oelofarendsveen zijn wij op werker. De geschikte Voor een snackbar/lunchroorr zoek naar een enthousiaste rr kandidaat heeft ervaring in d< ingesteld en kan ook zelfstani ■r lange tijd aan c sop. e Slap iendel, tel. (071) 541 30 70, Plaatwerker m/v Voor een bedrijf in Katwijk zoekt Randstad ervaren plaat werkers. Voor de fabricage van luchtbehandelingssystemen werkt u met kantbanken en ponsmachienes. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en bent voor langere tijd beschikbaar. Heeft u interesse in deze functie kom dan vandaag, tussen 11.00 tot 15.00 uur, langs op onze banenmarkt. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Technisch magazijn medewerker m/v Voor een bedrijf in Warmond zoekt Randstad een kandidaat met een opleiding LTS/MTS metaal. De werkzaamheden vinden plaats is het magazijn van een machinefabriekant. U bent verant woordelijk voor het aannemen van orders van klanten, het samenstellen van de verzendingen en de administratieve afhan deling. Goede kennis van engels en duits is noodzakelijk Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Inkoper m/v Op de inkoopafdeling van een bedrijf in Warmond, gespeciali seerd in het maken en ontwikkelen van thermokoppels voor o.a. de vliegtuigindustrie, bent u verantwoordelijk voor de juiste en tijdige afwikkeling van de orders. U onderhoudt contacten met (buitenlandse) leveranciers. Het voeren van de orderadminis tratie en het-maken van rappotages behoort tevens tot de werkzaamheden. Een opleiding op MTS-nivo is vereist. U beschikt tevens over relevante werkervaring. Persoonlijke eigen- schappen als flexibiliteit, accuratesse en stressbestendigheid zijn onontbeerlijk. Daarnaast beheerst u do engelse taal in woord en geschrift. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 50 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electronica monteur m/v Randstad zoekt voor een onderdeel van defensie een electronica monteur. U bent belast met het onderhoud en reparatie van diverse electronische componenten en onderdelen. U heeft een afgeronde opleiding MTS-electronica en ervaring met analoge en digitale technieken. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Hotelmanager m/v Voor Bastion hotels zoeken wij in de regio Leiden een assistent hotelmanager. De manager is samen met een collega manager verantwoordelijk voor zowel operationele als leidinggevende aspecten binnen het hotel. Om voor deze functie in aanmerking te komen heeft u een HHS/MHS of aanverwante opleiding gedaan, goede kennis van de moderne talen, ervaring in de horeca, en u bent in het bezit van een rijbewijs. Verder bent u representatief, eerlijk, stressbestendig, besluitvaardig en heeft u een dienstverlenende instelling. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 21 en 27 jaar. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Regiomedewerker catering m/v Voor een groot nationaal cateringbedrijf zoeken wij op korte termijn een ervarenregiomedewerker die bereid is op oproep- basis op verschillende lokaties in en rond Leiden te werken De werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden en serveren van de lunch in bedrijfsrestaurants, lichte administratieve taken, inkoop van het assortiment en het schoonhouden van het restaurant. Het bedrijf garandeert u dertien uur werk per week lur per week ingezet worden. Bent u Inforn Leiden, Schuttersveld 9. Filiaalleidster m/v Voor een instituut voor figuurverbetering e dering voor vrouwen is Randstad op zoek naar een filiaall Bij dit instituut zijn vijf medewerkers werkzaam die in teamverband vrouwen behandelen stimuleren om er be te zien. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het aansture bewaking van onderhoud van het pand. U bent tussen de 33 jaar en representatief. Verder bent u spontaan, open e u mensen goed op hun gemak stellen U heeft ervaring in medische, sportieve of onderwijskundige sector. De baan 38 uur per week, en voor lange tijd. U bent woonachtig ii Leiden of omgeving. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. s/Èw-mm ~ir randstad uitzendbureau Bij Van der Geer en Partners BV zijn ca. 25 personen actief op het gebied i><n accountancy, belastingen, en automatisering. Streven is cliënten zo intensie en zo breed mogelijk te adviseren en te begeleiden met als doel een efficiënt4 en economisch beter verantwoorde bedrijfsvoering. Deze ondernemende vot van financiële dienstverlening genereert al jaren een gezonde groei. Niet allt bij vele klanten, maar ook bij Van der Geer en Partners zelf. Om deze groei goede banen te leiden, is er op korte termijn ruimte voor: Hddfd Administratieve Dienstverlening (ADVISEUR ADMINISTRATIEVE DETACHERING) Ruime ervaring met geautomatiseerde financiële administraties in de ruimste zijl des woords is voor deze functie een vereiste. Voorts beschikt u over uitstekende I communicatieve eigenschappen en een afgeronde MBA-opleiding. U heeft een flexibele instelling. Dit komt onder meer tot uitdrukking tijdens het snel en ade quaat werken in verschillende geautomatiseerde omgevingen. Tot uw taak behoort het verzorgen van financiële administraties ten behoeve var| cliënten; hetzij op ons kantoor, hetzij op het kantoor van de cliënt. Ook gaat u lei dinggeven aan een team van enthousiaste medewerkers. U verzorgt daarbij teven de planning van de werkzaamheden en brengt de administratieve behoeften vanl cliënten in kaart. Ervaren Assistent-Accduntani Voor deze functie dient u vergevorderd te zijn met uw SPD opleiding, dan wel slj derend voor RA of AA of een gelijksoortige opleiding. Vereist is ruime ervaring op een accountantskantoor op het gebied van de volgende taken: het uitvoeren van controle- en beoordelingsopdrachten, het opstellen van perj dieke verslaggeving en het verzorgen van fiscale aangiften. Ook het assisteren bij de! uitvoering van de meest uiteenlopende adviesopdrachten (bijv. fusies, overnames, j herstructureringen, faillissementsonderzoeken, financieringen) behoort tot uw werk] zaamheden. Voor een goede invulling van deze functie dient u te beschikken over goede uit drukkingsvaardigheden in woord en schrift. Affiniteit met automatisering en keij nis van Microsoft Excel zijn een pre. (Aankomend) Accountant Deze functie vraagt om een (nagenoeg) afgeronde opleiding AA of RA. Verder beschikt u over ruime ervaring in de accountancy, leidinggevende kwaliteiten en! een representatieve uitstraling. Om bij ons bedrijf optimaal te functioneren dient u een ondernemerstype te zijn. Daarbij behoren ook goede uitdrukkingsvaardigheden in woord en geschrift. Affiniteit met automatisering en kennis van Microsoft Excel strekken tot aanbeveling! Als teamleider bent u eindverantwoordelijk voor alle werkzaamheden die voor een groep cliënten worden uitgevoerd. Naast controle- en beoordelingsopdrachten wordt intensief meegedacht met de cliënten over bedrijfseconomische, financiële en fiscale zaken. Bovendien wordt lid van het managementteam. U treft bij Van der Geer en Partners een jonge en energieke groep collega's, gevestigd in een schitterend kantoor aan de Nijverheidstraat 6 in Katwijk. U kunt rekenen op een gepaste beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Is uw interesse gewekt voor één van de bovenstaande functies? Stuur dan snel een vlotte brief, vergezeld van CV, naar de heer J.W. Tanis AA. der g eer e p artners 4q9 4-09 fax i Afficheer jij je veelzijdige talenten als [ijnze Marcel Wielenga heeft een boeiende job gekregen op de afdeling Ontwikkeling Techniek. Daarom moeten we op korte termijn uitzien naar een veelzijdige vervanger die als Assistent Hoofd Productie m/v zijn of haar talenten gaat afficheren op onze diverse productie-afdelingen. Hier worden allerlei materialen toegepast, zoals kunststof en aluminium platen alsook profielen, hout, metaal en verschillende tapekwaliteiten. De productiebewerkingen, bestaan onder meer uit buigen, zagen, lijmen, boren, assembleren, zeefdrukken en monteren. His Assistent Hoofd Productie wacht je een meer dan interessante job waarin je met 1001 dingen te maken krijgt. Zo ben je bijvoorbeeld verantwoordelijk voor het aansturen, begeleiden, controleren en stimuleren van onze productie afdelingen. Je ziet ook toe op een vlekkeloos verloop van productie processen en we vragen je expertise bij het beoordelen van drukwerk. [logisch dat er het een en ander van je gevraagd wordt. We noemen een MTS-opleiding en bij voorkeur ervaring in een productiebedrijf met zo'n 15 tot 50 medewerkers. Verder heb je aantoonbaar leidinggevende kwaliteiten, ben je tussen de 25 en 35 jaar, stressbestendig en woon je op korte afstand van onze organisatie. En: je hebt de 'drive' om veel van deze job te maken. Belangstelling? Schrijf een beknopte sollicitatiebrief met cv naar Van Raalte BV, t.a.v. de heer P.J.A. van Raalte, Postbus 4, 2250 AA Voorschoten. Om een goed beeld van onze organisatie te krijgen, kan je documentatie aanvragen: 071 - 56110 40. Men verstrekt je ook graag nformatie over deze functie. wij naam gemaakt als toonaangevend producent van beprijzingssystemen, afficheringssystemen en product- regelmatig tegengekomen bij cliënten, zoals

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30