c-i en toch een Rijnland I0 icq Het is voor 50% zeker dat u er één koo Canon Uitslag prijsvraag Studeren na het VWO: Al aan Technische Aardwetenschappen gedacht? TU Delft verpleegkundige in opleiding 'Week van de Dagbladbezorger' hmihwhhmhbwmwww WisselGesprek. ZATERDAG 12 OKTOBER 1996 903 Zit je in klas 5 of 6 van het VWO, ben ie geïn teresseerd in een technische studie en heb je Wiskunde B en Natuurkunde in je eindexamen- pakket? Bezoek dan op woensdag 23 oktober a.s. de voorlichtingsdag van de Faculteit Technische Aardwetenschappen (voorheen Mijnbouwkunde eri Petroleumwinning) van de Technische Universiteit Delft. j JV: beste I faculteit aardvveten- schappen Een brede, internationale opleiding met prima toekomstperspectieven Technische Aardwetenschappen is een studie waar geologie en techniek samenkomen. Een breed en internationaal vakgebied dat zich niet alleen bezighoudt met het opsporen en winnen van grondstoffen, maar ook met alle mogelijke verwerkings- en productieprocessen die daar mee samenhangen. Economische vraagstukken Meld je aan en stuur de bon naar TU Delft, en vooral de milieuproblematiek krijgen daarbij veel aandacht Kom naar Delft op 23 oktober Spreekt het bovenstaande je aan en wil je meer weten? Kom dan op woensdag 23 oktober a.s. naar Delft om kennis te maken, Je krijgt dan uitgebreide informatie, je ziet een aantal demonstraties en je kunt met studenten en docenten van onze faculteit praten. De voorlichting begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Faculteit Technische Aardwetenschappen, Voorlichting, Antwoordnummer 10191, 2600 VB in Delft. Een postzegel plakken is niet nodig. N Je kunt natuurlijk ook even bellen: 015-278 10 72. De studie heeft een sterk internationaal karak ter. Zo kun je een deel van je studie in het buitenland volgen. Ook stages en excursies spelen zich vaak buiten Nederland af. Niet verwonderlijk dus dat veel afgestudeerden na hun studie een baan over de grenzen vinden. Banen zijn er voor afgestu- [Vwitieve beoordeling aardwetenschappen deerden in de Technische Aardwetenschappen overigens genoeg. Je toekomstige werkgevers kunnen variëren van grote multinatio nals tot kleine ingenieursbureaus. Kortom, een brede, internationale en avontuurlijke opleiding die een brug slaat tussen aardwetenschappen, techniek en maatschappelijke vraagstukken. En waarmee je na je afstuderen heel wat kanten op kunt! Technische Universiteit Delft Bon Technische Aardwetenschappen Voor- en achternaam.. Stra at: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Geboortedatum: Klas: Postcode en Plaats: Ja, ik kom naar de voorlichtingsdag op woensdag 23 oktober a.s. en neempersonen mee. Graag ontvang ik nadere informatie over deze dag. Ik kom niet naar de voorlichtingsdag maar ontvang graag meer informatie over de studie Technische Aardwetenschappen van de TU Delft. Ik ontvang graag algemene informatie over de TU Delft. ziekenhuis leren en werken als Op 1 maart 1997 start voor de laatste maal de inservice opleiding tot verpleegkundige. Om tot de opleiding te worden toegelaten moet je tenminste 17 jaar zijn. Als vooropleiding geldt minimaal MAVO op D-niveau of een daaraan gelijkgestelde opleiding Ben je 25 jaar of ouder dan vervalt de minimum opleidingseis en wordt er gekeken of je voldoende "bagage" in huis hebt om de opleiding te volgen. Voor belangstellenden voor de laatste mogelijkheid om de "oude" inservice-opleiding te volgen organiseren wij een voorlichtingsmiddag op zaterdag 2 november 1996 van 13.30 uur tot 16.00 uur. Op deze middag zullen wij je meer vertellen over het beroep van verpleegkundige. Vanaf 1 augustus 1997 verandert het opleidingsstelsel voor verpleegkun dige. Ook dan kun je bij het Rijnland Ziekenhuis de opleiding tot verpleeg kundige op MBO op HBO-niveau volgen. Voor diegenen die in augustus 1997 met de "nieuwe" opleiding willen starten wordt op zaterdag 25 januari 1997 een voorlichtingsbijeenkomst gehouden. Weet je al dat je wilt solliciteren dan kun je natuurlijk ook direct een sollicitatiebrief met C V. sturen aan: de afdeling P&O (telefoonnummer: 071 - 545 45 99) van het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 104.96. Q Ik kom naar de voorlichtingsmiddag over de laatste inservice opleiding tot verpleegkundige op zaterdag 2 november 1996 en ik neem wel/niet iemand mee. (Uitnodiging vólgt.) Q Ik kom naar de voorlichtingsbijeenkomst over de opleiding tot verpleeg kundige op MBO/HBO-niveau op zaterdag 25 januari 1997 en ik neem wel/niet iemand mee. (Uitnodiging volgt.) Q Ik kom niet naar de voorlichtingsbijeenkomst, maar ontvang graag een informatiepakket over de opleiding tot verpleegkundige. Adres: Plaats: Telefoonnummer: Voornaam: M V Canon heeft de 5 miljoenste personal copier verkocht! Daarmee is 50% van alle per sonal copiers een Canon. Reden voor een feestje. Als u nu een Canon personal copier koopt, ontvangt u gratis een exclusief geschenk"'. Natuurlijk kunt u ook voor het overige Canon copier assorti ment bij ons terecht! Eén op twee personal copiers is een Canon! Zolang de voorraad strekt. Haarscherpe kopieën Energiebesparing dankzij SURF-technologie Unieke alles-in-één-cartridge Storingsvrij Onderhoudsvrij Demmenie Kantoorinrichtingen bv Rietschans 68 2352 BB Leiderdorp Tel. 071 - 541 11 41 Fax 071 - 589 68 77 Irt het kader van de 'Week van de Dagbladbezorger' organiseerde Leidsch Dagblad in samenwerking met de autodealers uit de regio en rijwielhandel Huisman een prijsvraag met een paar schitterende hoofdprijzen. Van 16 tot 21 september reden in het verspreidingsgebied van het Leidsch Dagblad een aantal auto's rond met op het dak een fiets met krantentas. Het publiek moest merk en kenteken van de auto op een briefkaart noteren en opsturen naar de krant. Hoofdprijs van de actie is een sportieve 4\ Gazelle Primeur, 'TT^if v tweede prijs een weekendje uit in eigen land ■K 'Ik-Hjp. en de derde prijs een romantisch dinertje in een restaurant in de regio. De autodealers die meededen waren: Multi Auto Leiden met een Suzuki Baleno Kamsteeg Oegstgeest met een VW/Passat Den Hollander Katwijk met een Peugeot 406 SL Oudshoorn Leiderdorp met een Mitsubishi Colt Auto Boot Alphen aan den Rijn met een Fiat Bravo Loting prijswinnaars lezersquiz: Fiets: D. van Delft, Leiderdorp Weekend: C. M. Middleton, Leiden Dineetje: K. A. M. van Velzen, Warmond Radio/wekker: Riek en Cor v.d. Leeden, Oegstgeest Troostprijs: Leendert Blok, Leiden Troostprijs: Ingrid Gerrits, Voorschoten Troostprijs: Morhout, Noordwijk Troostprijs: J. M. M. Mudde, Rijnsburg Alle prijswinnaars hebben inmiddels bericht gekregen. In gesprek tweede "Nee, ik moet ophangen, want ik verwacht een telefoontje." Met WisselGesprek'is dit probleem voorgoed voorbij. Dan kun telefoontje Hoe vaak hoor je niet: "Ik stond op het s je wel tien keer gebeld, maar je was stêéds in gesprek..." of je gebeld worden terwijl je aan het bellen bent. Hoe? Heel eenvoudig: als je aan het bellen bent en iemand anders probeert je. te bereiken, hoor je een piep. Je kunt dan gewoon met je eigen telefoon het tweede gesprek aannemen. En even makkelijk schakel je weer terug. Voor WisselGesprek hoef je nu geen aparte aansluitings- kosten te betalen. En als je nu een abonnement neemt, dan krijg je het ook nog de eerste twee maanden gratis. Daarna kost WisselGesprek maar f 2,50 per maand. Meer weten over deze nieuwe dienst van PTT Telecom? Bel dan gratis 06-0402.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 22