Personeel Personeel Personeel Personeel Uitzend Buro^ Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten BOEKHOUDER MBA V/M Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een ervaren boek houder voor 20 24 uur in de week. De werkzaamheden bestaan uit het voeren van de gehele boekhouding, met uit- zondenng van het opstellen van de jaarrekeningen en de sala risadministratie Beheers jij de Engelse taal goed in woord en geschrift, heb je het MBA-diploma behaald en heb je ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, kom dan snel bij ons langs MEDEWERKER KLANTENSERVICE V/M Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk. De werk zaamheden bestaan uit het telefonisch en persoonlijk te woord staan van klanten, het beantwoorden van vragen en oplossen van problemen op het gebied van polisvoorwaarden, vergoedingen, zorgbemiddeling en debiteurenbeheer Ge vraagd wordt HAVO-niveau, liefst ervanng in een vergelijkbare functie, kennis van één of meerdere computerpakketten, goede communicatieve vaardigheden en een stressbestendige instelling. Deze baan is per direct en voor langere tijd. SECRETARESSE V/M Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk De werk zaamheden bestaan uit het notuleren van vergaderingen, afspraken maken, agendabeheer, correspondentie en het redi geren van teksten Gevraagd wordt HAVO-niveau aangevuld met een Secretaresse-opleiding en zeer goede kennis van Words for Windows. Deze functie is per direct en voor een aantal maanden. SECRETARESSE AFDELING SALES V/M Voor een hotel in Noordwijk. De werkzaamheden bestaan uit het secretarieel ondersteunen van de afdeling Sales Gevraagd wordt een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Een HAVO-diploma aangevuld met een Secretaresse-opleiding en enige jaren relevante werkervaring in een soortgelijke functie zijn eveneens vereisten Deze baan is per direct en voor onbepaalde tijd MEDISCH ACCEPTANT V/M Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk De werk zaamheden bestaan uit het medisch controleren en accepte ren van nieuwe aanmeldingen Het opmaken van polissen en het voeren van correspondentie behoort ook tot de taken. Gevraagd wordt MAVO/HAVO-niveau en kennis van medische terminologie en ziektenleer Deze functie is per direct en voor langere tijd VERPLEEGKUNDIGE B/HBO-V V/M Wij zijn met spoed op zoek naar verpleegkundigen voor diver se instellingen in de regio Ben je gediplomeerd, kom je dan snel inschrijven! Wij zorgen dat je direct aan de slag kunt! ALL-ROUND AUTOMATISERINGS MEDEWERKER V/M Voor een relatie in Leiden. De kandidaat zal belast worden met de reparatie en de assemblage van computerstoragesystemen en met het telefonisch verstrekken van informatie over met name .back-up apparatuur. Het installeren van apparatuur bij klanten kan deel uitmaken van de werkzaamheden. Het betreft een fulltime functie voor onbepaalde tijd. HELPDESK-MEDEWERKERS V/M Voor een financiële dienstverlener in Leiden zijn wij op zoek naar flexibel inzetbare helpdesk-medewerkers die stevig in hun schoenen staan, geen negen tot vijf mentaliteit hebben en die oplossings- en klantgericht zijn ingesteld. De werkzaamhe den bestaan voornamelijk uit het beantwoorden van inkomen de telefoongesprekken over de eigen financiële diensten en alle aanverwante zaken. Het betreffen meerdere fulltime func ties in wisselende diensten. Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5718142 Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72,2202 LR, tel 071-3619236 LubaPQ LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. +++C.C COMMUNICATIE+++ op zoek naar TELEMARKETEERS Werktijden: s'avonds tussen 18.00 - 21.00 Wij bieden: goéde training en begeleiding goede vcrdiensten(vast+bonus) Reacties: telefonisch tijdens kantooruren. Tel071-5125007 Banen op de we De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgi en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de bij verschillende opdrachtgevers worden verricht Via Beau Den Haag - Leiden leuke sportieve dameskleding Wij zijn op zoek naar een donderdagavond/zaterdaghulp Wil jij onderdeel worden van ons gezellige verkoopteam? Heb je ervaring in het verkopen van dameskleding? Ben je spontaan en vind je het leuk om te verkopen? Indien je ouder bent dan 20 jaar bel dan voor verdere informatie Danielle Wennekes 070-3639580. Van der Valk Motel De Bijhorst in Wassenaar vraagt enthousiaste medewerkers voor de bediening m/v Voor 1 a 2 avonden per week Leeftijd 18 tot 25 jaar Tevens hebben wij plaats voor hulpkoks m/v Heb je naast je studie zin in een leuke baan Bel dan tijdens kantooruren, dhr. L. Rietbroek tel. 070-5119344 Gevraagd voor spoedige indiensttreding TANDARTSASSISTENTE Ervaring niet vereist. In bezit van Havo-diploma en eventueel in part-time verband. Schriftelijke sollicitaties aan: F. C. Orth Poelgeesterweg 10 2341 NM Oegstgeest Distributiechauffeur in bezit var ADR m/v Wij zoeken voor een relatie van ons een bakwagen chaul die er niet voor terugschrikt om 50 adressen per dag te bezorgen. ADR is verplicht. Ervaring vereist. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. /ci^i^/eo\/en/oi Kansen in tijdelijk werk Boekhoudkundig medewerker m/v Wij zijn met spoed op zoek naar een enthousiaste kandidaat op MBA- of SPD-niveau voor het zelfstandig voeren van de finan ciële administratie. Het betreft een functie voor lange tijd bij een kleine organisatie in Voorschoten. U bent verantwoordelijk voor o.a. het inboeken van facturen, kas-, bank- en giroboe kingen, crediteuren- en debiteurenadministratie, jaarrekening en belastingaangifte. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en u bent bekend met Exact. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Boekhoudkundig assistent m/v Voor een computerbednjf in Zoeterwoude zoeken wij een kandidaat op HAVO-niveau. De taken bestaan uit het contro leren van facturen en het verwerken van de debiteuren- en crediteurenadministratie. Een boekhoudkundige opleiding is hiervoor niet vereist. In verband met de samenstelling van het team zoeken wij kandidaten van ongeveer 20 jaar oud. Informatie bij Joyce van der Hulst, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een secretaresse voor enkele maanden. De taken bestaan uit correspondentie, telefoon, typewerk en agendabeheer. Voor deze functie is een goede beheersing van de Engelse taal en van Word for Windows Commercieel medewerker m/v In deze functie bij een textielbedrijf ondersteunt u de styliste bij het noteren van bijzondere orders die buiten de basiscollectie vallen. Hierbij onderhoudt u contacten met klanten en leveran ciers en verzorgt u de administratieve afhandeling. Het tweede deel van de functie bestaat uit het onderhouden van contacten met agenten in het buitenland. Voor deze functie is een opleiding op MBO-niveau en commercieel inzicht vereist. Uiteraard is een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal essentieel. Deze leuke functie in een creatieve omgeving biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Joyce van der Hulst, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Secretaresse m/v Voor één van onze relaties in Voorschoten zoeken wij met spoed een ervaren secretaresse. Naast algemeen secretariele werkzaamheden zoals post, telefoon en agenda zal uw taken pakket veelzijdig zijn. Hierbij kunt u o.a. denken aan veel regelwerk en het onderhandelen met cliénten en leveranciers. Als sterke en representatieve persoonlijkheid heeft u tevens een dienstverlenende instelling. Bent u bekend met Word en beheerst u de Engelse taal goed in woord? Dan is dit wellicht een interessante baan voor lange tijd. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Secretaresse m/v Per december 1996 zijn wij op zoek naar een secretarieel medewerker voor een eenmanszaak in Wassenaar. Naast postbe- handeling, telefoon en receptiewerkzaamheden maakt u overzichten van de producten en verzorgt u de correspondentie. Hiervoor is het noodzakelijk dat u bekend met Word en Excel. In deze functie werkt u tot april 1997 full-time en vervolgens part time voor lange tijd. Heeft u een secretariele opleiding en ambieert u een zelfstandige baan? Dan nodigen wij u uit om te solliciteren. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Administratief medewerker m/v Een dynamisch bedrijf in Voorschoten heeft per direct een vacature voor een jonge duizendpoot. In deze functie staat u telefonisch klanten te woord en bent u met een klein team verantwoordelijk voor voorraadbeheer, orderverwerking en facturering. Bent u representatief en enthousiast en heeft u enige administratieve werkervaring? Dan is dit een leuke full time baan voor lange tijd. Informatie bij Marie-Louise Corvers, tel. (071) 561 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Directie-secretaresse m/v Voor het directie-secretariaat van een hotel in Noordwijk zijn per direct op zoek naar een zeer representatieve secretaresse. Tot de taken behoren het notuleren van vergaderingen, het onderhouden van contacten met klanten en afdelingshoofden, correspondentie en andere voorkomende secretariële werkzaamheden. U dient te beschikken over een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift en van WP 6.0. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienst verband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Cliënt-adviseur m/v Voor een bank in de duinstreek zijn wij op zoek naar iemand op MBO-niveau met bijvoorkeur bank- en/of advieservaring. De taken bestaan uit het bedienen van (potentiele) particuliere klanten met financiële dienstverlening op het gebied van basis behoeften (sparen, beleggen, verzekeren) en het afhandelen van routinematigebetaaltransacties Wanneer u geen banker- varing heeft, maar andere relevante commerciële werkervaring kunt u ook reageren Deze full-time baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Secretaresse m/v Per direct zijn wij op zoek naar een part-time secretaresse voor een periode van ongeveer drie maanden De werkzaamheden bestaan uit teletoonbehandeling, archief bijhouden, postver werking, tekstverwerking en notuleren. Goede kennis van Word is een vereiste. Verder moet het automatiseringsjargon niet onbekend voor u zijn. Informatie bij Gemma Gorter, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Administratief medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een kandidaat met licht boekhoudkundige ervaring. De werkzaamheden bestaan uit het registreren en boeken van inkoopfacturen, het bijhouden van financiële overzichten en het verrichten van voorkomende administratieve werkzaamheden. Wij denken aan een kandidaat met een opleiding op MBO niveau met minimaal 1 jaar ervaring. Het betreft hier een baan voor lange tijd Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Administratief medewerker m/v Voor een electro technisch bureau in Leiden zijn wij op zoek naar een startende medewerker op KMBO/MEAO niveau. De werkzaamheden bestaan uit offertes typen, rekeningen opstellen, telefoon en andere ondersteunende werkzaamheden. Kennis van exact is een pre. Het betreft een functie per direct met mogelijk vast dienstverband Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9 Assurantie-medewerker m/v Voor een kleinschalig assurantiekantoor in Noordwijk zijn wij op zoek naar iemand voor de schade-afhandeling voor licht boekhoudkundige werkzaamheden. Wanneer u ervaring heeft op dit gebied of in bezit bent van een diploma Assurantie-B is deze full-time baan wellicht iets voor u. De functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Eva van der Post, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Kas/balie m/v Voor diverse banken in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een afgeronde HAVO- of MEAOopleiding en bij voorkeur ervaring in het bankwezen. Hebben wij uw belangstel- linggewekt, kom dan langs voor informatie of bel ons. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Secretaresse m/v Voor een automatiseringsbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een kandidaat met ervaring. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verzorgen van de correspondentie in het Engels en Nederlands, het bijhouden van de agenda, het notuleren van vergaderingen en het boeken van reizen. Heeft u ervaring met genoemde taken en beheerst u het Engels en Nederlands in woord en geschrift, dan bent u de kandidaat die wij zoeken. Het betreft hier een full-time baan voor lange tijd. Heeft u interesse, kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een Chololadefabriek in Haarlem zijn wij op zoek naar een ervaren kracht ter ondersteuning van de boekhoudkundige afdeling. Bij gebleken geschikheid kan dekandidaat doorgroeien. Vereist zijn een MEAO BA of MBA diploma met ongeveer 2 jaar werkervaring. Uiteraard bent u secuur in uw werkzaamheden. Deze ft functie is per direct en biedt leuke perspectieven. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Secretarieel medewerker m/v Voor een gemeentelijke instelling zijn wij op zoek naar een secretaresse met een praktische inslag. Naast agendabeheer voor een druk bezette directeur zult u ook om de week diverse vergaderingen notuleren en uitwerken. Daarnaast biedt u de gebruikelijke ondersteuning aan de organisatie. Het betreft een functie voor 34 uur verdeeldt over de maandag t/ donderdag. Het betreft een zwangerschapsvervanging van 4 maanden. Informatie bij Rello Wanders, tel. (071) 523 08 88, Leiden, Schuttersveld 9. Kas/baliemedewerker m/v Voor een bank in de Bollenstreek zijn wij op zoek naar een kas/baliemedewerker, bij voorkeur met enige relevante werkervaring. De werkzaamheden zijn heel divers. Bent u geïnteresseerd en heeft u een opleiding op HAVO/MBO niveau, een representatieve uitstraling en een goede dosis enthou siasme, neem dan snel contact met ons op om uw mogelijk heden te bespreken. De baan is voor 36 uur per week en voor lange tijd. Informatie bij Esther de Vast, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Schoonmaker m/v Voor verschillende relaties in Leiden zoeken wij gemotiveerde schoonmakers die op oproepbasis overdag willen werken. Het gaat hier om het schoonmaken van kantoren, hotelkamers en winkelpanden. Heeft u een aanpakkersmentaliteit, spreekt en verstaat u de Nederlandse taal. en wilt u graag twee a drie uur per dag werken? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. 5choonmaker m/v Wilt u enkele avonden per week in de schoonmaak werken? Wij hebben werk voor u op oproepbasis bij verschillende bedrijven in de regio. Het betreft het schoonmaken van kantoorpanden. U bent inzetbaar vanaf 16.30 uur voor ongeveer 2 uur per avond. Informatie bij Esther van der Hoorn. tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Magazijnmedewerker m/v Hennes Mauritz is een internationaal modeconcem met meer dan 400 winkels in 10 Europese landen. Vanuit het distributie- centum in Leiden wordt de kleding en accessoires naar alle filialen in Nederland en België gedistribueerd. De werkzaam heden bestaan uit het uitpakken, tellen, verdelen, ophangen, orderpicking en het verzendklaar maken van goederen. Gezien de steeds wijeigende werkuren wordt er van u verwacht dat u goed in teamverband kunt werken en een flexibele instelling heeft. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is noodzakelijk. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Heftruckchauffeur m/v Voor een relatie in Noordwijkerhout zijn wij per direct op zoek naar een heftruckchauffeur. De functie-eisen zijn: EVO-diploma, initiatief kunnen nemen, inzicht in werkzaamheden, goede beheersing van de Nederlandse taal, in bezit van eigen vervoer. Wij bieden een full-time baan met uitzicht op vast dienst verband. De werkzaamheden bestaan uit het aanvoeren van grondstoffen naar de produktie en van gereedgekomen produkt naar het magazijn of de expeditie. Bent u maximaal 40 jaar en gemotiveerd om als heftruckchauffeur aan de slag te gaan, neemt u dan kontakt met ons op. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles van Uffordstraat 1. Postbesteller m/v In Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een postbesteller. De werktijden zijn van dinsdag tot en met vrijdag van 06.30 tot 09.30 uur. De werkzaamheden bestaan uit het bezorgen van post in Noordwijkerhout. De kandidaat die wij zoeken is in bezit van een fiets, is enigzins bekend in Noordwijkerhout en beschikbaar om 6 weken aan de slag te gaan. Bent u geïnteres seerd in deze part-time baan, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33. Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Meewerkend-voorman drukkerij m/v Voor een relatie in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar een grafisch medewerker, die tevens meewerkend-voorman kan worden. De werkzaamheden vinden plaats in een productiebe drijf met een eigen grafische afdeling. De werktijden zijn in drie- ploegen (07.00-15.00 uur/15.00-23.00 uur/23.00-07.00 uur), van maandag tot en met vrijdag. Het gaat om een aanstelling met uitzicht op een vast dienstverband. Het gaat om alle voorko mende werkzaamheden in de drukkerij met als belangrijkste succesfactoren de kwaliteit van het geproduceerde drukwerk en de kwantiteit. De eisen voor deze functie zijn ruime grafische ervaring, bezit van eigen vervoer en de bereidheid om in ploegen te werken. Heeft u interesse, bel dan snel. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Magazijnmedewerker m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het zogenaamde order lopen Beheerst u de Nederlandse taal, bent u een aanpakker en wilt u aan de slag, neem dan contact met ons op Er zijn ook part-time diensten mogelijk. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker nabewerking m/v In deze functie bent u de spil tussen het bedrijfsbureau, de verkoopafdeling en de expeditie. De taken bestaan uit het bepalen welke herstelwerkzaamheden gedaan moeten worden, zorgen dat geproduceerde produkten op hun bestemming komen, het verzorgen van de administratie, pallets stapelen en wikkelen, het nabewerken van produkten en het uitzoeken retourgoederen. De functie-eisen zijn: accuraat kunnen werken, stressbestendigheid en een MBO-werk- en denkniveau. Het betreft een functie in dagdienst, waarin regelmatig sprake kan zijn van overwerk. Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende baan, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Informatie bij Lotje Vis, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Produktiemedewerker m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers voor een bedrijf in Roelofarendsveen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verpakken van reclamemateriaal met behulp van machines. De werktijden zijn van 8.00-16.30 uur of van 17.00-21.00 uur. Ook zijn er part-time mogelijkheden. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Hoofd restaurant m/v i Leiderdorp zijn wij op zoek naar een t. De werkzaamheden bestaan uit het leiding geven aan een team van dertig medewerkers maar ook zult u zelf meewerken in het la carte restaurant. Verder bent u verantwoordelijk voor de planning van het personeel, het maken en realiseren van de begroting alsmede de bewaking van de kwaliteit van de dienstverlening. De geschikte kandidaat heeft een afgeronde Middelbare- of hogere Hotelschool en heeft ruime leidinggevende ervaring binnen de horeca. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij regelmatig op zoek naar produktiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het uitpakken en bewerken van kleding. Er wordt gewerkt in een team van drie personen. Ben je tussen de 17 en 22 jaar oud en wil je aan de slag voor lange tijd, neem dan contact met ons op. Automatiseringsmedewerker m/f Bij een startend bedrijf in Wassenaar, gespecialiseerd in het plaatsen van bedrijfsadvertenties op internet, is een vacatur ontstaan voor een automatiseringsmedewerker/programmt e De kandidaat zal een adviserende functie hebben ten aanz^ Int van het aan te schaffen database-programma en verantwo; |V< delijk zijn voor het programmeren en het koppelen van dezj n database aan internet. Volledige beheersing van internet isj ook een vereiste. Het project gaat ongeveer 6 weken duren Eivarina met bovenstaande is van belana. Ervaring met bovenstaande is van belang. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electromonteurs m/v Voor diverse relaties van Randstad zoeken wij electromonte Zelfstandige en hulpmonteurs kunnen voor korte en langer aan de slag. Eigen handgereedschap is een vereiste, eigen Vt Winkelmedewerker m/v Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat, die het leuk vindt om te verkopen en die vol overtuiging op de klanten afstapt. Voor hem/haar hebben wij een part-time (voornamelijk middagen) of full-time baan in een moderne, middelgrote zaak met sportartikelen en sportkleding. Werken op zaterdag en op donderdagavond is noodzakelijk. In verband met het team zoeken wij kandidaten tussen de 18 en 25 jaar. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Magazijnmedewerker m/v Bij een grote autoimporteur hebben wij plaats voor een magazijnmedewerker. Ervaring met orders pieken in een handelsonderneming is noodzakelijk. Aangezien een aantal werkzaamheden met een heftruck zal moeten worden uitge voerd, is een heftruckcertificaat vereist. Deze baan is full-time voor langere tijd. Informatie bij Jolanda Vellekoop, tel. (0252) 23 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. 4» Studenten m/v Wij hebben regelmatig werk voor een dag of een aantal dagen of avonden. Je kunt dan denken aan verhuizen, postbestellen, magazijnwerk of winkelwerk. Dus ben je een aantal uur per week beschikbaar en wil je bijverdienen, kom je dan 12 oktober inschrijven. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Studenten/oproepkrachten m/v Voor een drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar pool- medewerkers. Er wordt gewerkt in twee ploegen van 06.00 t/m 14.30 uur of van 14.30 t/m 23.00 uur. De verdiensten zijn zeer goed. Ben je geïnteresseerd in dit produktiewerk en ben je voor lange tijd beschikbaar, neem dan contact met ons op. Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmakers m/v Met spoed zoeken wij oproepkrachten voor verschillende schoonmaakdiensten. De werktijden zijn meestal in de avonduren tussen 18.00 en 20.00 uur, maar soms ook overdag. Kunt u regelmatig een avondje aan de slag, bel dan snel voor meer informatie. Informatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Produktiemedewerkers m/v Voor een rotanmeubelfabriek zoeken wij per direct een aantal medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het repareren en spuiten van rotan meubelen. Het spuiten vindt plaats in een cabine. Vind je het leuk om met je handen te werken, ben je een beetje handig en niet ouder dan 21 jaar, kom dan naar de dichtstbijzijnde Randstadvestiging of bel ons. Informatie bij Esther de Vast, tel. (02^2) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Hypotheekadviseur m/v Bent u op zoek naar een commerciële uitdaging voor langere tijd, dan hebben wij voor u een vacature bij een financieel adviesbureau. U wordt onder andere verantwoordelijk voor het adviseren van klanten en het maken van afspraken. Voor deze zelfstandige baan zoeken wij een kandidaat op MEAO-niveau, bij voorkeur in bezit van assurantie B-diploma. De ideale kandidaat heeft de opleiding Woningfinanciering 1 of 2 en een aantal maanden ervanng in een soortelijke functie. Deze full time baan start per 1 december. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Metaalbewerker m/v Bij een bedrijf in Noordwijkerhout, gespecialiseerd in het maken van componenten voor de stortgoedindustrie heeft Randstad een vacature voor een metaalbewerker. Beschik je over een LTS opleiding, richting metaal, en heb je ervaring als bankwer neem dan contact met ons op. Affiniteit met elektrotechnisch werk is een pre. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. CV Monteurs m/v Bij een elektrotechnisch installatiebedrijf in Noordwijk zijn regel matig vacatures voor CV monteurs dikwandig, die op verschil lende projecten in de utiliteitsbouw gaan werken. Gemotiveerde kandidaten dienen zich, mede gezien de variabele wertijden, flexibel op te stellen. De werkdruk is hoog, waardoor relevante werkervaring vereist is. Het betreft projecten voor zowel langere als kortere tijd. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Electronica monteur m/v Randstad zoekt een electronica monteur voor een bedrijf Oegstgeest. De werkzaamheden bestaan uit het herstellen onderhouden van electronische apparatuur, er wordt veelvi gewerkt met interfaces en testmiddelen. Deze functie is direct en voor langere tijd. Informatie bij Jeroen Smits, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. TIG-lassers m/v Randstad is regelmatig op zoek naar goede TIG-lassers v lassen van RVS. Het betreffen korte en langere opdrachten^ diverse opdrachtgevers. Goede salariëring. Informatie bij Marieke Peters, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Bouwkundig opzichter m/v Voor een organisatie in de omgeving van Haarlem zoeken J een kandidaat in bezit van diploma MTS-Bouwkunde. Het betreft onder andere het inspecteren van klachten en het maken van begrotingen. U dient minimaal 5 jaar relevante werkervaring te hebben als bouwkundig opzichter, bij voorb bij een woningbouwvereniging. U bent veel onderweg om klachten te inspecteren en te bespreken met de bewoners. Vanzelfsprekend staat u stevig in uw schoenen en laat u ziel; niet snel uit het veld slaan. Informatie bij Erik Jan Doekes. tel. (0252) 52 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Ziekenverzorgenden m/v d Voor gediplomeerde ziekenverzorgers hebben wij regelmati] ui diensten in diverse sectoren van de gezondheidszorg, zoalsw bijvoorbeeld psychiatrie, thuiszorg, verpleeg- en verzorgingsj huizen. Wilt u werken via ons combineren met andere bezig heden zoals gezin of studie, informeer dan naar de mogelijk heden. Ook als u alleen op bepaalde tijden wilt werken, benj van harte welkom. Informatie bij Jacqueline van der Jagt, tel. (071) 523 53 60, 1 Leiden, Schuttersveld 9. Regiomedewerker catering m/v Voor een groot nationaal cateringbedrijf zoeken wij op kortj termijn een ervarenregiomedewerker die bereid is op oproei basis op verschillende lokaties in en rond Leiden te werken. A F werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden en serveren v» - de lunch in bedrijfsrestaurants, lichte administratieve taken, inkoop van het assortiment en het schoonhouden van het restaurant. Het bedrijf garandeert u dertien uur werk per wij maar u kunt maximaal 28 uur per week ingezet worden. Ben representatief, en voldoet u aan alle bovenstaande eisen, ne^ dan snel contact met ons op. Dit is een baan voor lange tijd Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Assistent Hotelmanager m/v Voor een nationale hotelketen zoeken wij in de regio Leiden een assistent hotelmanager. De taken van de assistent managj bestaan uit het verwerken van de administratie, leidinggevem aan huishoudelijke hulpen en nachthulpen, het bemannen va' de receptie en het verzorgen van eenvoudige maaltijden. U I heeft een HHS/MHS ofaanverwante opleiding gedaan, goede i kennis van de moderne talen, ervaring in de horeca, en u beq het bezit van een rijbewijs. Verder bent u representatief, eerft stressbestendig, besluitvaardig en heeft u een dienstverlener) instelling. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 21 en 27 jaar. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 2? 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v Ervaren cateringmedewerkers kunnen direct aan de slag bij diverse grote cateringbedrijven in de omgeving. De werkzaar heden bestaan o.a. uit het voorbereiden van de lunch, het lod van koffie- en theerondes en het schoonhouden van het bedrijfsrestaurant. U bent int bezit van zwart/wit kleding en. heeft een dienstverlenende instelling. Tevens bent u enkele dagen per week inzetbaar. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Kassière m/v Voor een grote discountwinkel in Zoeterwoude zijn wij op z» j_ naar een ervaren kassière. Ook diverse werkzaamheden in deU— winkel behoren tot het takenpakket. De geschikte kandidaat! heeft ervaring met de kassa en is tussen de 20 en 25 jaar oud Deze baan is voor 13 tot 30 uur per week en biedt uitzicht o? een vast dienstverband. Vind u het leuk om in een team te werken en wilt u voor lange tijd aan de slag, neem dan snel sop. Banenmarkt Zaterdag 12 oktober zijn de vestigingen van Randstad Uitzendbureau in Leiden, Leiderdorp en Voorschoten van ll.ft tot 15.00 uur geopend. Wij hebben een ruim aanbod van bar# in alle sectoren bij u in de omgeving, zowel voor lange als kof tijd. Ook voor algemene informatie bent u van harte welkom Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. randstad uitzendburea

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 28