na Unieke pluspunten die u goed moet onthouden! fl 88.158, Dinsdag 17 september start Gran Dorado met de verkoop van kwalitatief hoogwaardige recreatiebungalows appartementen. f127.816, Overduin! Wacht niet! NVM Type Aster, i 3 slaapkamers (incl. inventarispakket) Een gegarandeerd start-rendement van 7,5 met in de naaste toekomst groeimogelijkhe den tot boven dé 10%. Zorgeloos beleggen met Gran Dorado. Huurovereenkomst van 20 jaar met 10 optie jaren. Een uitermate gedegen en betrouwbaar aan bod. Een team van specialisten (notarissen, fiscalisten, advocaten, makelaars, banken) heeft maandenlang aan de voorbereiding gewerkt, alles wordt perfect en tot in de finesses voor u geregeld. Gran Dorado blijft ook in de toekomst 100% verantwoordelijk voor de verhuur. Als gevolg van (hoge) fiscale afschrijvingen geweldig aantrekkelijke koopprijzen. Eén van de laatste kansen om te beleggen in dergelijk hoogwaardig en jong recreatief onroerend goed. Rabobank en ING bieden 'n aantrekkelijke hypotheekrente v.a. 4,3%. Alles wordt voor u geregeld, u hebt nergens omkijken naar. Dat is nu eens écht zorgeloos beleggen. U ontvangt uw huuropbrengsten stipt na afloop van ieder kwartaal op uw rekening. Btw over de koopsom is terugvorderbaar. Voorfinanciering btw niet nodig bij toe passing van de verleggingsregeling. Indien gewenst kunt u ook zelf vakantie vieren in de parken dank zij de 14 dagen vakantie-regeling van Gran Dorado. 'n Betrouwbare en aantrekkelijk geprijsde belegging. Na maanden van voorbereiding door een team van specialisten, zoals notaris sen, fiscalisten, advocaten, makelaars bieden wij u een gedegen en betrouwbare belegging aan. Voor u als belegger, één van de allerlaatste kansen om te beleg gen in eersteklas recreatie onroerend goed. Een belegging die tot ver in de 21e eeuw z'n rendement oplevert. Cran Dorado is én blijft uw betrouwbare en financieel sterke partner. Zonder overdrijving kunt u Gran Dorado beschouwen als een financieel sterke en betrouwbare partner. Mede door de recente overname van Creatief Vakan tieparken, is Gran Dorado nu de grootste verhuurder van recreatiebungalows in Nederland. En Gran Dorado Leisure gaat zich in de toekomst uitsluitend bezighouden met deze kern-activiteiten. D.w.z. het uitbouwen en versterken van de positie als verhuurder c.q. aanbieder van bungalowvakanties. Daarom krijgt u nü de unieke kans te beleggen in recreatie onroerend op toplocaties, zoals Port Zélande, Zandvoort en Loohorst. Gran Dorado blijft eigenaar van alle gebouwen en faciliteiten op ieder park en blijft optreden als verhuurder. Voor u als belegger een bijzonder geruststellende gedachte voor de toekomst. Daarom is Cran Dorado 'n groot blijvend succes! Ieder Gran Dorado park bezit een Gran Place met gezellige winkeltjes, boetieks en terrasjes. Ook ontdekt u op elk park een subtropisch zwemparadijs. Gran Dorado is de absolute nummer 1 op het gebied van verhuur van vakantiebun galows. De marktpositie en de merkbekendheid worden continue verstevigd. Onder meer door verspreiding van 2,5 miljoen brochures en de dominante aan wezigheid in alle belangrijke media. Momenteel kan Gran Dorado bogen op een naamsbekendheid van maar liefst 85%. Aangezien Gran Dorado ook in de toekomst verantwoordelijk blijft voor die verhuur, is dat voor u de garantie voor een permanente zonnige beleggings-opbrengst. RECREATIES r MAKELAARS Postbus 366, 9700 A) Groningen Antibes, 2 slaapkamers j (incl. inventarispakket) Gran Dorado Zandvoort, bungalows en appartementen aan zee. Een gewilde toeristische bestemming, dus dat geldt even sterk voor uw belegging. Verkoopkantoor nr. 349: Vondellaan 60, 2041 BE Zandvoort. Telefoon 023-5732272, fax 023-5731974. Gran Dorado Port Zélande, een stukje Middellandse Zee aan de Zeeuwse kust. Een paradijs voor zonlief- hebbers en watersporters. Ook uw beleg ging krijgt daar beslist een gezonde kleur. Verkoopkantoor nr. 126: Port Zélande 2, 3253 MG Ouddorp. Telefoon 0111-671600 fax 0111-671605 Gran Dorado Loohorst in Limburg, midden in de allermooiste natuur. Een park waar het hele jaar door volop vakantie gevierd wordt. Daar krijgt uw belegging niet de kans om stil te staan. Verkoopkantoor nr. 431: Peelheideweg 25, 5966 PJ America Telefoon 077-4642340 fax 077-4642229 Kom dinsdag a.s 10.00 uur. Op alle 3 parken openen dinsdagmorgen om 10.00 uur precies het Verkoopkantoor, finan cieringskantoor en de modelbungalows hun deuren. Maar u kunt zich desgewenst vooraf vrijblijvend oriënteren via de uitgebreide verkoopbrochure met bij behorende docu mentatie en prijslijst. voor de brochure! Koopsommen van f92.500,- tot f225.000,- Type Patrijs, I 3 slaapkamers (incl. inventarispakket)

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30