Personeel Personeel Personeel Personeel Personet [^9 a medewerker tentoonstellingen VOORSCHO TEN O O r\ O O grondwerkers en fitters gas en water Willem :i Activiteitenbegeleider m/v Willem van den Bergh Activiteitenbegeleider dagopvd ervaren keukenadviseur/-verkoper GOEDHART -^BOUWHUIS Technisch commercieel medewerker mi ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1996 gemeente Voorschoten - met ruim 22.700 inwoners - is een landelijk gelegen woongemeente tussen Den Haag en Leiden en beschikt over prima trein- en busverbindingen. Het leejklimaat kenmerkt zich door veel ruimte, groen en water. Voorzieningen voor winke len, onderwijs, cultuur, sport en recreatie zijn volop aanwezig- De gemeentelijke organisatie telt 200>mede- O werkers en kent de sectoren Openbare Werken, Welzijn en Financiën en de stafafdelingen Bestuurlijke en Juridische Zaken, Bestuursonder- steuning en Personeel en Organisatie. De afdeling Onderwijs, Cultuur en Sport (OCS) vormt samen met de afdelingen Sociale Dienstverlening, Huisvesting, Volksgezondheid en Ouderenbeleid (SHVO) en Burgerzaken (BZ) de sector Welzijn. Het organiseren van tentoonstellingen in het Ambachts- en Baljuwhuis en in de beeldentuin van de Openbare Bibliotheek behoort tot de taken van de afdeling. In verband met het vertrek van de huidige beleidsmedewerker cultuur zoeken wij vooralsnog voor de duur van twee jaar een voor 10 uuf per week FUNCTIE U bent belast met de beleidsmatige voor bereiding en de uitvoering van de ca. 6 tentoonstellingen die de gemeente jaarlijks organiseert. Dit zijn tentoonstellingen op het gebied van de beeldende kunst en van de geschiedenis en cultuur van Voorschoten. Daarnaast bent u het aanspreek punt voorde andere gebruikers van de tentoonstellingsruimte. Tevens wordt van u verwacht dat u een bijdrage levert in het onderzoek naar de mogelijkheid van privatisering van de gemeentelijke tentoonstellingsactiviteiten. EISEN U beschikt over een terzake kundige opleiding (minimaal MBO-ni veau) of ervaring. U bent in de gelegenheid de beschikbare 10 uur flexibel in te zetten. Bekendheid met het werken op projectbasis is een pré. Tevens verwachten wij van u dat u de werkzaamheden in goed overleg en nauwgezet uitvoert. SALARIS Het uiteindelijke salarisniveau zal op basis van organieke functiewaardering worden bepaald. Vooralsnog wordt uitgegaan van een salaris van maximaal 4.387,- bruto per maand (schaal 7) bij een dienstverband van 38 uur per week. SOLLICITATIE Voor nadere informatie kunt u bellen naar mevrouw J.M. Nan, hoofd van de afdeling OCS, telefoon (071) 5600 686. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 9613, kunt u vóór 25 september richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Voor onze vestiging Wormerveer, met als werkgebied Noord Holland, Utrecht en Zuid Holland-zuid zijn wij op zoek naar voor gas- en waterleidingaansluitingen ten behoeve van opdrachten in Noord Holland en Utrecht. Wij vragen: functiegerichte opleiding ruime werkervaring gevoel voor kwaliteit en veiligheid flexibele instelling Wij bieden: prima werksfeer en arbeidsvoorwaarden in een dynamisch bedrijf Voor nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u telefonisch contact opnemen met regio Wormerveer, tel. 075-6210995. Schriftelijke sollicitaties zenden aan onderstaand adres t.a.v. Hoofd Personeelszaken de heer A. Stuij. a. hak nederland bv postbus 151 4190 cd geldermalsen a.hak is een toonaan gevend bedrijf op het gebied van de aanleg van pijpleidingen en kabels en het bouwen van werktuigbouwkun dige installaties voor de gas-, water-, olie-, chemische en petro chemische industrie. Vanuit het hoofdkantoor te Tricht en de diverse vestigingen is a.hak reeds meer dan 30 jaar actief in binnen- en bui tenland en heeft zich ont wikkeld tot een allround dienstverlener voor haar klanten. L^/a-hak presteert t van den Bergh .'O O© r "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. Een wijk van Noordwijk, "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. - - S Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's He eren Loo te Amersfoo Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de Dienst Activering Therapie is er bij de afdeling Dagopvang op korte termijn een vacature voor een (voor 36 uur per week) Het betreft een vacature op de vorig jaar gestarte Intensieve Begeleidingsgroepen: De Stroming (24 uur) biedt licht of matig verstandelijk gehandicapte mensen creatieve en arbeidsmatige activiteiten aan. Dit zijn mensen die als gevolg van hun ernstige gedrags problematiek begeleiding nodig hebben in een gesloten setting. Groep 4(12 uur) bestaat uit een groep van 6 mensen die arbeidsmatige activiteiten worden aangeboden in een prikkelarme omgeving, waarbij begeleiding vooral individueel gericht is. Voor deze functie vragen wij een activiteitenbegeleider die: het een uitdaging vindt om dit project verder gestalte te geven en reeds ervaring heeft met vergelijkbare bewoners een bijdrage kan leveren aan het multi-disciplinair overleg en ervaring heeft in verslaglegging en rapportage in een klein team kan werken waar nauw samengewerkt wordt en getracht wordt de bewoners zoveel mogelijk structuur te bieden een MBO AB- of AT of gelijkwaardige opleiding heeft genoten alsmede ruime ervaring met deze doelgroep heeft. Verdere bijscholing voor deze specifieke functie zal in overleg plaatsvinden. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris: Het salans bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 4.069,- bruto per maand op fulltime basis (FWG functiegroep 40). .De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Tevens wordt de mogelijkheid tot kinderopvang geboden. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent bovengenoemde functie is te verkrijgen bij de heer R. van Lopik, hoofd Afdeling Arbeid Dagopvang, telefoon 071 - 364 22 43. Sollicitatie: Belangstellenden (mA) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. 0OOO Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van' 'nnl1 "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. Een wijk van Noordwijk, "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. In maart 1996 is er door de Dienst Activenng Therapie een nieuw project gestart, waj aan een gedeelte van onze bewoners met gedragsproblemen een actieve dagopvan, geboden. We zijn gestart met drie groepen, die elk een eigen accent hebben, zo» wat betreft de inhoud, als ten aanzien van bejegening. De bewoners zijn geplaatst va (de individuele behoefte en vraagstelling. De groepen worden begeleid door een mede dagopvang en een groepsleider uit de leefgroepen waar de deelnemers wonen. De ai worden geboden in het gebouw D' Activa. Per 1 september 1996 is er een vacature voor een (m/v) (32 uur per week) H van Behalve aan de kwaliteit om de dagdelen creatief in te vullen met een op de bewoner afge >rt wisseling van activiteiten en rust, wordt van de medewerker veel gevraagd op het van positieve bejegening Functie-inhoud: het bieden van een op de deelnemers afgestemde wisseling van actief zijn en rus huiselijke sfeer het in overleg voorbereiden van programma's, zowel op korte al termijn en geént op de in de individuele zorgplannen geformuleerde doelen het beg T van de groepsleiding bij de uitvoering van de activiteiten het contact onderhouden leefgroepen schriftelijk en mondeling verslag doen van gebeurtenissen vorm ge. de dagopvang en zoeken naar nieuwe mogelijkheden. Functie-eisen: MB0-AB of een gelijkwaardige opleiding ervaring in het werken met mensen verstandelijke handicap, die door hun gedrag de omgang sterk kunnen bemoeilijken zef en in teamverband kunnen werken gezien de identiteit van de instelling is een chri levensovertuiging gewenst. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Salaris: Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt op fulltime basis maximaal bruto per maand (FWG functiegroep 40). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toep Bovendien wordt de mogelijkheid van kinderopvang geboden. ling Inlichtingen: Nadere informatie omtrent bovengenoemde functie is te verkrijgen bij de heer R. var >ark projectleider, telefoon 071 - 364 22 43 of bij de teamleden, te bereiken onder te 'env nummer 071 - 364 26 41. Sollicitatie: Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen ten aan de heer H. Schraa, hoofd Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uu vens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Goedhart Bouwhuis, deel uitmakend van het Goedhart-concern(met in totaal zo'n 650 medewerkers) is één van de grootste keukenspeciaalzaken in Zuid-Holland. Niet alleen consumenten, maar ook landelijk opererende aannemers en projectontwikkelaars oriënteren zich graag in de uitgebreide showroom, waar meer dan 30 verschillende keukenopstellingen van topmerken als SieMatic staan opgesteld. Van de 60 medewerkers zijn 13 personen werkzaam als adviseur/verkoper, maar toch heeft dit team dringend behoefte aan uitbreiding met een Voor deze zelfstandige functie denken wij aan iemand, die zich terdege bewust is van het belang van een goed gefundeerd advies. Ervaring met de verkoop van luxe aanbouw-keukens is dan ook zeer gewenst. Vindt u het een uitdaging te adviseren bij de inrichting van een keuken, kunt u klanten overtuigen en bent u gewend in een team te werken, dan verzoeken wij u te reageren. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met het belang dat wij aan deze functie hechten. Geïnteresseerden (in verband met de leeftijdsopbouw van ons team bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar) wordt verzocht een handgeschreven sollicitatie met pasfoto en C.V. te richten aan dhr. J.H. van Stuijvenberg. Hoorn 126a (t.o. Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. - Auvio is importeur van meer dan vijftien produktlijnen op het gebied van professionele audio- en videoapparatuur zowel de broadcast als industriële markt. Voor het intensiveren van de kontakten met onze bestaande relaties, all voor de benadering van nieuwe marktsegmenten zoeken wij een Hierbij denken wij aan een kandidaat met onderstaand profiel: Minimaal MTS-E opleiding, eventueel aangevuld met NIMA-A Commerciële en praktische ervaring op het gebied van prof. audio/video Goed mondeling en schriftelijk taalgebruik in Nederlands en Engels Gezellig in de omgang met collega's en klanten Leeftijd: tussen 25 en 40 jaar Van onze kant bieden wij Een prettig salaris Auto van de zaak Informele werksfeer Als bovenstaande criteria voldoende aanspreken dan zien wij uw sollicitatie graag binnen 14 dagen na het uitkomen van dit blad tegemoet. U kunt uw brief met CV richten aan: Auvio Nederland B.V. - Gerrit v.d. Veenstraat 75 - 2321 CD Leiden t.a.v. Cees Zwaai Voor telefonische informatie over deze funktie kunt u op werkdagen tussen 8 en 17 uur bellen: 071 - 5792 920. PROFESSIONAL AUDIO/VIDEO

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 26