let eten van PS V alabert loopt -tit op Indurain Duitse teams doen het goed in Groot-Brittannië lijnders in Oxford op jacht naar eeuwige roem -I! Sport o!?: SVOW gaat verder in LD-Cup Biljartzege De Engel iNSDAG 11 SEPTEMBER 1996 V\ SPIERDIJK, 071 -5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER, 071 -5356463 jtbalprofs kijken in Georgisch Batumi hun ogen uit ie e erstoorbaar, zonder op 'iez m te kijken. Pal naast kne landingsbaan die vliegveld van Batumi s, graast een stel brui- :oeien verder met het C01 iagmaal. Een verre vo- uit Nederland, met aan de duur betaalde balprofs van PSV, remt volle kracht op het jelige asfalt. Het zal de en een zorg zijn. ftl GPP redelijk geslaagde landing, it karrespoor", laat de ge- iske lerder door de intercom lian n. Een zucht van verlich- s va ontsnapt uit de kelen van Nilis, René Eijkelkamp en Ein Cocu. Zij kijken om zich ronidoen de eerste indrukken in het Europa Cup-II-avon- in Georgië. En zien, behal- verbaasde en nieuwsgieri- ikken van het ontvangstco- van zo'n dertig mensen, het vliegtuig een zwerf- uit een plas water drin- ope paspoortcontrole, uiter- e li twee keer, kan beginnen, isti dijkt een festijn op zich. De n i nebeambte schudt de be- ;r de hand, ook al twee Om zich onmiddellijk te in op een stapel kaarten ir d ie elftalfoto van PSV, door )eh legeleider achteloos op de [edropt. formaliteiten kosten van- irekend de nodige tijd. ook weer niet voor ieder - PSV's voorzitter Bill 'er staat als eerste buiten iuwvallige luchthaven en in een gloednieuwe, royale nobiel van Zweedse make- oalgetter Nilis krompt te brauwen en ziet de preses fleuren in de wagen met ïeur. de parkeerplaats zijn de es niet van de lucht. „Zie je g daar? Dat is de bonkige r van Batumi". Hoofden en zich in de richting van jer tevige stier, die bij het hek zijn middagdutje doet. „Hé, daar is ons hotel. Het heeft in elk geval air-conditioning". Hoofden draaien zich in een andere richting, waar een ge bouw zonder ramen in staat van ontbinding verkeert. Wel kom in Georgië. Een staat die sinds enkele jaren als zelfstan dig door het leven gaat. Maar mét een onmiskenbare Russi sche invloedsfeer. In een derge lijk land wilde PSV-trainer Dick Advocaat niets aan het toeval overlaten. Zo voegde hij de koks Hans Veltman en Jan van Leu ken toe aan de begeleidingsstaf. Het tweetal, werkzaam bij een Veghelse gateraar en geregeld in het Eindhovense Philips-sta- dion actief, kreeg twee weken geleden het verzoek mee te vlie gen. „Fantastisch", zegt Velt man. „Batumi, ik had er nog nooit van gehoord. Zo'n kans krijg je natuurlijk nooit meer". En Van Leuken, met een grapje: „Hopelijk doen we het zo goed dat wij elke keer mee kunnen". Van Leuken is PSV-fan in hart en nieren, Veltman dreigt het te worden. In overleg met Advo caat stelden zij een waslijst van benodigdheden samen. Met een gewicht van ruim 1500 kilo. Van Leuken somt op: „600 liter water, 200 liter jus, 16 pakken hagelslag, noem maar op. Je kunt het zo gek niet bedenken". Zelfs aan een schoon tafelkleed De keuken van het Georgi sche hotel is voor drie dagen hun domein. Ze zullen het plaatselijke personeel vriende lijk doch dringend verzoeken slechts hun aanwijzingen op te volgen. Van Leuken: „We heb ben liever geen mensen in de buurt die er niks te zoeken heb ben". En Veltman: „Bij ons be drijf leer je wel te improviseren. De enige keer sta je in een bij keukentje te koken, de andere keer in een tent of op de motor kap vaneen auto". Probleemgevallen, zeggen ze in koor, telt de selectie van PSV niet. Alleen de etenstijden, die kunnen dezer dagen elk mo ment wijzigen. Maar ook dan vertrouwen ze op hun improvi Luc Nilis moet PSV in Batumi richting twee de ronde hel- seertalent. Om, als het even mee zit, morgenavond PSV's duel uit de eerste ronde van de Europa Cup-II mee te pikken. Tot die tijd kijken ze in Batu mi, gelegen aan de Zwarte Zee en op vier uur vliegen van Ne derland, de ogen uit. Tijdens de rit, onder politie-escorte, van het vliegveld naar het spelers hotel bijvoorbeeld. Veltman zit op de bank van een vooroorlog se truck, met in het achterruim etenswaar en keukengerei. Als een moederhen die de keuken bewaakt. Verveloze gevels met golfplaten aan de zonzijde pas seren, behoedzaam stuurt de chauffeur van de vrachtwagen langs de vele kuilen in het weg dek. Even dreigt het mis te gaan, als een kalf halsstarrig weigert het midden van de straat te verlaten. Maar, Velt man kan gerust zijn. Het eten van PSV is gered. In de strijd om de LD-Cup vielen gisteren de laatste be slissingen in de eerste ronde. Verrassend was de eerste plaats van SVOW na de 5-0 zege op Docos in poule 1. Op hetzelfde tijdstip op een an der veld won Docos met 3-0 van UDWS. Ra, ra, hoe kan dat? Docos - UDWS was een uitgestelde wedstrijd vanwe ge de inspanningen van Do cos op het Motorhuis-toer- nooi. SVOW - Docos stond reeds op het programma. SVOW bleek niet bereid om het duel te verschuiven, waardoor Docos was ge- noodnaakt om het vierde elf tal naar Oude Wetering te sturen, terwijl het eerste te gen UDWS speelde. Het eer ste won via treffers van Hans van Marwijk, Raoul Wallaard en Cor van der Krogt. Het vierde zag een oppermachtig SVOW. De Leidenaars schrokken dermate van het overwicht dat men twee keer in eigen doel schoot. Pecht, Van der Meer en Disseldorp schoten de vijf vol, voldoen de om via doelsaldo de twee de ronde te bereiken. ROAC en Oegstgeest sloten af met een 2-2 deling. Cees Messemaker en Mike Hame link schoten raak nemens Oegstgeest, Perry van Es deed dat voor ROAC. Wie in deze poule doorgaat is onze ker, nu LSW bij ROAC vorige week niet is komen opdagen. De bond moet zich hierover uitspreken. LFC - Leiden was een duel om des keizers baard. MMO was in deze poule reeds geplaatst. Lau rier (2) en Luycks scoorden voor Leiden, Marco de la Rie vond het net voor LFC. In de strijd om de Piet Boot Bokaal won Lugdunum met 3-0 van De Sleutels. Alex Redel en Henk de Cler (2) zorgden voor de treffers. UVS en Katwijk zijn de volgende tegenstanders van De Sleu tels. ;epi Dpel (GoJweede coup van Laurent s ert berustte op toeval. Een ■5 ia zijn geslaagde machts- DeVi1 lachte het geluk hem toe hoe» et onfortuin van anderen, ree kilometer van de finish de vierde etappe tuimelde Lircia een twintigtal renners et gladde wegdek. „Jaja" g"" de onheilsplek al gepas- ploegmakker Alex Zülle, el Indurain, Tony Romin- Laurent Dufaux nog niet. werden opgehouden en ren ruim 35 seconden op dert, die in de sprint om de plaats als vijfde eindigde ir de Belg Tom Steels die 1- S ;lijk wel geluk had na een le en vierde plaats in de e van Spanje. Jalabert zag oorsprong op Indurain op- tot meer dan een minuut, -lominger, die maandag al en fikse achterstand was ;rst, tot boven de acht mi- wedstrijdcommissarissen (Fr in aanvankelijk de door de Hen rtij achterop geraakte ren- ,ntl jin dezelfde tijd klasseren e winnaar. Die overweging )0gii deed Manoio Saiz, de ploeglei der van Jalaberts ONCE, bijna van woede ontploffen. De wit hete Spanjaard dreigde zelfs zijn team terug te trekken uit de Vuelta. „Regels zijn regels. Alleen als de valpartij in de laatste kilome ter was gebeurd, had de jury de zelfde tijd mogen rekenen", oordeelde Saiz. „Verleden jaar in Le Havre verspeelde Jalabert tijdens de Tour in de laatste 1300 meter na een valpartij de gele trui. Toen hield men ook geen rekening met bijzondere omstandigheden zoals een rotonde." De Zwitserse juryvoorzitter Wermelinger zag de bui al han gen en interpreteerde het regle ment correct. „Terecht", meen de Indurain. „Regels zijn om nageleefd te worden en niet om mee te sjoemelen. Maar als de jury anders had beslist, had ik zeker niet geprotesteerd. Onderweg stond de wielerkara- vaan op veertig kilometer van Murcia even stil. Op de plek waar een week voor de Tour start in Den Bosch de jonge ren ner Mariano Rojas bij een auto ongeluk om het leven kwam. LONDEN ANP Duitse voetballers presteren goed op het Britse eiland. Dat bewees het nationale team in juni met het winnen van de Eu ropese titel. In Londen genoot Borussia Mönchengladbach gis teren in de eerste ronde van de UEFA-beker opnieuw. In een enerverende wedstrijd zorgde het team voor een verrassing door Arsenal met 3-2 te ver slaan. De Engelsen, waar de ge kwetste Bergkamp al na acht tien minuten het veld ruimde voor Helder, maakten in de laatste minuut 3-2. Door het doelpunt van Wright behield Arsenal een kleine kans om over twee weken alsnog de tweede ronde te halen. Het duel op Highbury was le vendig, met Effenberg als uit blinker. De regisseur van Borus sia dirigeerde zijn teamgenoten over het veld. Hij scoorde zelf een minuut na rust de 0-2. Daarvoor had de Pool Jusko- wiak in de 37e minuut de Duit sers op voorsprong gezet. Ar senal knokte zich terug in de wedstrijd, met steun van het fa natieke publiek. Merson maakte in de 54e minuut 2-1. Passlack vergrootte de voorsprong in de 80e minuut weer, waarna Wright de Engelse hoop levend hield. „We zijn er nog lang niet", temperde trainer Krauss van Borussia de euforie. Guingamp droomde van het sprookje zoals Bordeaux dat vo rig jaar beleefde. Vanuit de In- tertoto-competitie doorstoten tot de finale van de strijd om de UEFA-beker. Maar de Fransen werden al in de eerste ronde wreed gewekt door Inter Milan, dat in Guingamp met 3-0 won. De return is over twee weken louter van statische waarde. Ook de droom van Celtic is vrijwel over. Het team van Pier re van Hooijdonk verloor thuis met 2-0 van Hamburger SV. De Duitsers speelden slimmer dan de energieke Schotten, die al snel op achterstand kwamen. In de derde minuut scoorde Baron 0-1. De Portugees Cadete maak te voor rust de gelijkmaker, maar scheidsrechter Collina keurde het doelpunt af. Celtic probeerde alles, maar kende geen geluk. In de 71e minuut gaf Schupp de Schotten de nek slag: 0-2. Bij Inter Milan, waar Winter door een blessure ontbrak, scoorde Ganz in de 25e minuut 0-1. Pas in de 72e minuut bouwde de Franse regisseur Djorkaeff, vanaf de elfmeterstip, de stand uit naar 0-2. De thuis ploeg kon de naderende neder laag niet verkroppen, want de Poolse verdediger Marek Jo- zwiak schopte een minuut later Zamorano onderuit. Dat leverde hem de tweede gele, dus rode kaart op. Met tien man was Guingamp helemaal kansloos. De Zwitser Sforza maakte in de 86e minuut de derde treffer. De Belgische ploegen deden het matig. Anderlecht verloor in Noord-Ossetië van Vladikavkaz met 2-1, maar heeft thuis goede kansen alsnog de tweede ronde te halen. De ploeg van trainer Boskamp was immers grote de len van het duel beter dan de Russische tegenstander. Dat kon van Club Brugge niet wor den gezegd. Het team stelde thuis zwaar teleur tegen Lyngby uit Denemarken. Verder dan 1- 1 kwam de ploeg van trainer Broos niet. Alleen Germinal Ekeren kwam tot winst. Het ver sloeg in Antwerpen Grazer AK uit Oostenrijk. Opvallend was het tweede doelpunt van de Belgen, gemaakt door doelman Vandewalle. Hij schoot raak van elf meter. ich Holland Acht deinst niet terug voor 'Spartaanse toestanden OUWER DE KONING 3q j jebeurt niet gauw dat En- n de hulp inroepen van buren. Daarom mag het 'ekken van René Mijnders lach van de Oxford Acht als doorbraak worden be- le, uwd. Nog voordat hij de in B ind Acht deze zomer op Lanier naar olympisch had geloodst, had de 41- Amsterdammer al een LaT( ieding van Oxford op zak. km i kans op eeuwige roem ik niet lopen", zegt Mijn- die vorig jaar zijn afscheid le roeisport had aangekon- de wereldberoemde tweestrijd tussen de universiteitsploegen van Oxford en Cambridge, date rend uit 1829 en sinds 1835 jaarlijks terugkerend, eens van dichtbij mee te maken. Na vier nederlagen op rij is de nood hoog bij de roeiers uit Oxford. Vandaar dat de Engelsen verder keken dan hun neus lang is. Zij klopten aan bij Mijnders, die in het voorseizoen al een fraaie reeks overwinningen neerzette met de Holland Acht. Mijnders: „Kennelijk waren zij gechar meerd van onze manier van roeien. Op mijn beurt ben ik Weer benieuwd naar het Engel se roeien, waarin ik mij niet eer der had verdiept. Goed, we heb ben een keer meegedaan aan de Head of the River Thames en de Henley-regatta, maar de Engel se acht behoorde dit jaar niet tot onze grootste concurren ten." Mijnders, die op 28 septem ber voor een half jaar afreist naar Engeland, beseft dat hij na het gloriejaar met de Holland Acht een stapje moet terug doen. „Ik ben al een keer in Ox ford wezen kijken. Met trai ningsfaciliteiten is het behel pen. Zo hebben ze geen club huis of douches. We opereren vanuit een Joodse school, die op zaterdag nooit is geopend. Voor goed trainingswater zit je bo vendien twintig minuten in de auto. Als één roeier ziek is, wor den ze geheid allemaal ziek. Noem het maar Spartaanse toe standen. Ik probeer daaraan wel wat te veranderen, maar dat zal niet gemakkelijk gaan. Over het niveau van de roei ers maakt de nieuwe coach zich minder zorgen. „Hoewel ik ze nog niet heb gezien, weet ik dat Oxford roeiers van een behoor lijk kaliber heeft. We slaan daar eind september meteen aan het selecteren. Want de 'Boatrace' is een begrip, niet alleen in En geland maar ook in de rest van de wereld. Ik hoef me zes maanden lang - tegen een aar dige vergoeding - maar met één wedstrijd bezig te houden. Bij mijn weten ben ik de eerste niet-Engelse coach van Oxford. In Cambridge loopt wel een Nieuw-Zeelander rond, maar die verleent slechts hand- en spandiensten. Aan de ene kant moet de wedstrijd, die bol staat van de tradities, Engels blijven. Aan de andere kant wil Oxford ook wel weer eens winnen. Ze proberen een balans te vinden." Niemand minder dan oud- roeier, roeicoach en schrijver Daniel Topolski benaderde Mijnders benaderde voor zijn prestigieuze 'job'. „Topolski werkt achter de schermen in een adviseursfunctie voor Ox ford. Daarnaast heeft hij boeken over het roeien geschreven, waarvan True Blue zelfs wordt verfilmd. De tweestrijd Oxford- Cambridge is in Engeland voor paginanieuws, dat wordt gewei- DUIVENTIL Wilt u iets melden? Bel 071- 5356461 (Wim van Duivenbo- de) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schrijf naar post bus 54,2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-5321921. Marcel van Loon, aanvoerder van de Leidse rugby- kampioen DIOK, moet zijn loopbaan vermoedelijk beëindi gen als gevolg van een ernstige knieblessure In de eerste klas se van de Nederlandse rugby- competitie zijn twee Duitse clubs ingedeeld. Dat betekent dat het Sassenheimse The Bas sets op bezoek gaat bij Bears (Niederkirche) en Laarbruch (Weeze) Leidenaar Laurent Aalbersberg (Feyenoord 2) is voor twee wedstrijden uitgeslo ten. In de oefenwedstrijd tegen SSS werd hij van het veld ge stuurd De A-selectie van Al- phense Boys geeft op zaterdag 28 september het startsein voor de Unicefloop door het archeo logisch themapark Archeon De schoolcommissie Leiden be gint op zaterdag 28 september met haar eerste activiteiten. In de Vijf Meihal wordt een hand- baltoernooi gehouden voor het basisonderwijs Sportverslag gever Jaap Bax, die graag nog een jaartje het zaterdagvoetbal bij Radio West wilde verslaan, is niet meer te horen via de ether. Een vorm van staar maakt het verder uitoefenen van zijn hob by onmogelijk Gijs Collé senio maakt per 27 september geen deel meer uit van het bestuur van voetbalvereniging Lugdunum. Hierdoor moeten de 'kikkers' op zoek naar een nieuwe PR-functionaris Weg- atleet Jan Kortekaas heeft voor het derde achtereenvolgende jaar de tweede wedstrijd van het Super Prestige Circuit in Noord- wijkerhout gewonnen. Voor hout is zaterdag de derde wed strijd van het circuit De nieu we districtsindeling van de KNVB heeft niet alleen gevolgen gehad voor de Leidse afdelings voorzitter Diederik van der Veen Meerstadt, maar ook voor de in onze regio bekende Daan Schotting. Hij werd overbodig en bedankt voor de bewezen diensten De Stichting Euro 2000 heeft zich per 1 september gevestigd in het Philips Stadion te Eindhoven. Euro 2000 houdt zich bezig met het aanstaande EK voetbal in België en Neder land Vacatures in het bestuur van voetbalclub SJZ. Secretaris Erris Plooy verhuist naar Wil lemstad en tweede voorzitter Leo Hoogeveen heeft te kennen gegeven na 30 jaar te stoppen. Cor Janmaat is na dit seizoen geen consul meer en fysiothera peute Marieke Loos wordt op gevolgd door Willem de Kater uit Zoetermeer Tijdens een waterpolotoernooi in Roelo- farendsveen heeft Annie van Es de zilveren bondsspeld van de KNZB ontvangen. Van Es is 25 jaar als bestuurslid verbonden geweest aan zwem- en poloclub Alkemade Verschillende ama teurvoetbalclubs hebben bij de KNVB een klacht neergelegd over de werkwijze van spelers makelaar Cees Goudkuil uit Koudekerk Het Europees kampioenschap fietscross wordt in juli 1997 in Doetinchem ge houden De vrouwenafdeling van voetbalvereniging SJC be staat 25 jaar. Op 11 oktober vindt er aan de Lageweg in Noordwijk een reünie plaats Dwars Door Leiden, de straates tafette rond het Rapenburg, wordt dit jaar uitgebreid. Naast de van 10 x 400 meter voor wedstrijdatleten organiseert Leiden Atletiek op zaterdag 12 oktober tevens een estafette voor vijftallen (5x400) Volley balvereniging RW heeft in Berk Accountants en Belastingadvi seurs voor de komende drie jaar een sponsor De Leidse volley balvereniging GGV houdt op 29 september een najaarstoernooi in de Vijf Meihal. Voor enkele recreatieteams is er nog plaats. Aanmelden: 071-5156551 Voetbalclub Bemardus (Hazers- woude) bestaat 50 jaar en viert dit met een Nederlaagtoemooi. De eerste tegenstanders van de Rijndijkers is op dinsdag 17 sep tember tegen zaterdageerste klasser Quick Boys. De aftrap is om 20.00 uur Eveneens op 17 september speelt Alkmania een districtsbekerwedstrijd uit tegen Loosduinen LEIDEN CHRIS HARTMAN Het biljartteam van De Engel heeft zijn eerste wedstrijd in de landelijke kadercompetitie tot een goed einde gebracht. De ploeg uit Lisse zegevierde met 6-0 over IJsselzicht. Louis Opstal, Cas Juffermans en Andre van der Aart wonnen voor De Engel hun partijen. De enige opmerkelijke prestatie kwam op naam van Louis Op stal. Hij realiseerde in de zes tiende beurt een serie van 125 caramboles. In de voorgaande vijftien beurten was de Lisse- naar niet verder dan 74 caram boles gekomen. De Engel is dit seizoen ingedeeld in poule 6. De tegenstanders zijn naast IJs selzicht Honky Tonk 1 en 2, Spijkenisse, De Maasstad, KOT '60, WBD 1 en 2, HWA 2 en 3, Rubroek Griffioen, Interbiljart- sport en CBC. Kwamen de op ponenten vorig seizoen uit Noord-Holland, dit seizoen zijn ze afkomstig uit de regio Rotter dam. De driebanders van Centraal komen eveneens weer op lan delijk niveau uit. De formatie uit Oegstgeest speelt in poule 2 van de tweede divisie. Het team wordt net als vorig seizoen ge vormd door Rob Scholtes, Hein- Jan Salman, Rob Hilgeman en Jan van Loon. Centraal neemt het op tegen Bergkamp Van Steijn, Visprox, Take 5, Baderie Reus 2, Strak Kantig, Samonda, De Hofstad, BV De Maasstad, Van de Beek Verhuur en Die Haghe. Is het eerste team van Centraal nog niet in actie geko men voor de competitie, het tweede heeft het competitiede buut alweer achter de rug. In Rotterdam verloor het in de derde divisie uitkomende viertal met maar liefst 8-0 van Nieuw Rubroek Griffioen. Alle partijen gingen kansloos verlo ren. Dat kwam mede doordat Jan Tolenaar, Jan Piet Haas noot, Rob Vissers en Lou Len- sen weinig trainingsarbeid ver richt hebben in de zomermaan den. Centraal 2 speelt in poule 3, waar Bizarra 1 en 2, De Hof stad 2, Tyfoon Snelkoerier, 't Gooi, France Tel, Weena/WS 2 en Horecabon 3 en 4 de andere tegenstanders zijn. Madjoe bekert misschien verder Madjoe heeft zo goed als zeker de tweede ronde van de Rijndelf land-beker bereikt. Gisteravond wonnen de Rijnsburgers met 9-6 van Maassluis. De wedstrijd werd tien minuten voor tijd gestaakt wegens invallende duisternis. Daarom tastte men gisteren in het duister of de volgewnde ronde wel is bereikt. TOP uit Sassenheim is dan de tegenstander. Hanne Veldman was met 4 treffers topscorer. SPORT OP TV Het aanbod uit Oxford bete kent dat Mijnders zijn andere plannen op maatschappelijk ge bied een half jaar lang op een laag pitje zet. Wel combineert hij zijn verblijf in de Engelse universiteitsstad met een advi seursfunctie bij de Koninklijke Nederlandse Roeibond (KNRB). Over de opvolging van de suc cesvolle coach van de Holland Acht praat de bond deze week met de drie resterende bonds- coaches Kris Korzeniowski (vrouwen lichte mannen), Jan Klerks (mannen scullers) en An dreas Leichtfuss (junioren). Mijnders: „Die adviseurstaak kan ik op afstand verrichten. Maar de Boatrace wil ik één keer meemaken. Of Oxford nu op 29 maart 1997 wint of ver liest, het lijkt me een fantasti sche ervaring." WOENSDAG 16.3D-18.00 EURO: Voetbal: UEFA Cup, eer ste ronde. Herh. 17.30-18.00 Sport 7- Aanvalluh: spelprogram- 18,00-18.50 Sport 7: Sportcafé. 18.00-19.00 EURO: Motoren: magazine. 18.43-18.51 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTLSport. 18.50-19.00 Sport 7: Scoorkaart: totoquiz. 19.00-19.30 Sport 7: Sport7nieuws. 19,00-20.00 EURO: Autosport: Formule 1, GP-magazine. 19.00-20.00 Supersport: Living in America: magazine met Amerikaanse sporten. 19.30-20.00 BRT 1-Sport. 19.45-20.30 BBC 2 Kicking and screaming: documentaireserie over de geschiedenis van het voetbal 20.00-21.00 EURO: WK Body Building. 20.00-22.25 Ned 2: Champions League voet bal. Auxerre-Ajax. 20.05-20.25 BRT 2: Sport extra: wielrennen, Ronde van Spanje 20.15-20.30 RTL Anpfiff extra: voetbalma gazine met een voorbeschouwing op de wed strijd Borussia Dortmund-Widzew Lodz in de Champions League. 20.25-22.20 BRT 2 Sport extra Champions League voetbal, Juventus-Manchester United 20.30-20,45 RAI UNO: Sport. 21.00-22.00 Supersport: K0- boksmagazine. 21.00-22.00 NBC: Golf: European PGA Tour. Canon Euro Masters, 21.00-22.00 EURO: Prime Time Boksen Spe- 22 16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 22.20-22.59 BRT 2: Sport extra: Champions League voetbal, Auxerre-Ajax. 22.20-23.15 RTL Highlights: terugblik.op de eerste speeldag in de Champions League. 22.25-23.00 Sport 7: Voetbal: Champions League, samenvattingen van de vandaag ge speelde wedstrijden in de eerste ronde 22.25-23.15 Ned 2. Studio sport, samenvat tingen van wedstrijden uit de Champions Lea gue, o.a. Juventus-Manchester United, met commentaar van Johan Cruijff. 22.45-23 12 BRT 1. Sport. 23.00-23.20 Sport 7: Sport7nieuws. 23.00-23.30 EURO: 4x4: Race uit IJsland. 23.00-23.40 RTL 4: Sportnieuws. 23.15-23.55 Ned 2: Studio NOS: magazine met aandacht voor de belangrijkste gebeurte nissen in de sportwereld 23.20-00.20 Sport 7: Wereldgoals van hier tot Tokyo. 23.30-00.00 EURO: Autosport: Formule 1, GP-magazine. 00.00-00.30 EURO: Tennis: blik op de ATP 00.25-00.30 RTL +-, Champions League Ma- gazin. 00.30-01.30 EURO: Wielrennen Ronde van Spanje. Herh. 03.15-03.20 RTL+: Champions League Ma- gazin. Herh.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 23