Zappend van Björk naar Nederlandse schrijvers B Niemand kende ons, maar iedereen gaf ons de kans' ODIUMBLIK I O S C O P E f DONDERDAG 22 AUGUSTUS 1996 942 THEATER ALPHEN A/D RIJN Avifauna Hoorn 65 Tel 0172-487575 'Taal van de cultuur'. (Spreekwoor den en zegswijzen waarin vogelnamen of het woord vogel voorkomenvertel len welke rol vogels in onze cultuur spelen. In het Rosarium zijn vogel spreekwoorden gegraveerd De voor stelling begint met een wandeling waarbij de vogels van Avifauna te ho ren zijn op een band. De vogelgelui den worden aangevuld door Michael Pestel op verschillende blaasinstru menten Jeroen van Westen tekent de schaduwen van uitgestorven vogels in een speciaal voor deze locatie ontwor pen boek Tenslotte reciteert een stem de lijst van uitgestorven vogels Vri|dag 23 augustus. 16.00 uur. PROGRAMMAOVERZICHT THEATER EN MUZIEK OEN HAAG Appeltheater Duinstraat 6 Tel. 070 3502200 Toneelgroep De Appel speelt ,,De Toneelmaker" van Thomas Bernhard onder regie van Aus Greidanus met Eric Schneider, Fiet Dekker, Hubert Fermin, Saskia Mees en Henk Votel. T/m zaterdag 31 augustus (beh zo/ma/di),20.15uur Toneelgroep De Appel speelt ,,Zo eenvoudig is de liefde" van Lars No- rén onder regie van Agaath Witteman met Marijke Beversluis. Sacha Bult huis. Carol Linssen enn Hugo Maer- ten. T/m zaterdag 31 augustus (beh za/ma/di), 20 15 uur. Zondag 25 au gustus alleen 14.00 uur AMSTERDAM Carré Amstel 115-125 Tel 020-6225225 De Dogtroep maakt met touw en staaldraad, wielen en katrollen, vuur en wind, elektromotoren en draaimo lens, een waar spektakel van de voor stelling "Dynamo Mundi' T/m zondag 1 september (beh ma). 21.00 uur. Stadsschouwburg Leidseplein 26 Tel 020-6242311 Orkater speelt de allerlaatste voor stellingen van 'Wie vermoordde Mary Rogers?', een thriller van Edgar Allan Poe De rollen worden grotendeels ge zongen Met Caya de Groot. Gijs Scholten van Aschat, Peter Blok en Porgy Franssen. T/m vrijdag 30 augustus (beh zo), 20.15 uur De BBC comedy-sene 'Bottom' van en door Rik Mayall en Adrian Ed- mondson is voor toneel bewerkt tot een komedie onder de titel 'Bottum' en wordt gespeeld door Sjoerd Pleij- sier, Herman Boerman en Filip Bol- luyt. Dinsdag 27 augustus t/m zaterdag 21 september (beh zo/ma), première 31 augustus. 20.15 uur. Nieuwe de la Mar Marnixstraat404 Tel 020-6233462 Freek de Jonge opent het thea terseizoen in het Nieuwe de la Mar Theater met zijn muzikaal programma 'Langzame Liedjes', muzikaal bege leid door Robert Jan Stips op toetsen en Martin Bakker op bas Donderdag 29 t/m zaterdag 31 au gustus. 20.15 uur. Theater Bellevue Leidsekade 90 Tel 020-6247248 De eindexamenklas 1995 van de Toneelacademie Maastricht speelt 'Damesdubbel' een door hen geschre ven ..dramatische vertelling rond sportheldendom en sportverdwazing" T/m zaterdag 24 augustus. 20.30 uur. Theaterfestival De Tijding. Theater groep De Federatie brengt de lunch- voorstelling 'Smegma'. Oudejaars avond 1964. Drie schetsen van drie luidruchtige gezinnen in een typische jaren-zestig-nieuwbouwflat vieren de ze feestelijke avond. Het wil maar niet gezellig worden. Woensdag 28 en donderdag 29 au gustus. 12.30 uur. Toneelgezelschap STAN speelt, in het kader van het 10e Theaterfesti val. de voorstelling 'Heartbreak Hou se, a fantasia in the Russian Manner on English Themes' van George Ber nard Shaw. Donderdag 29 en vrijdag 30 augus tus. 20.30 uur. MUZIEK LEIDEN Café-Restaurant De Leidse Hout Houtlaan De Vereniging Vrienden van de Leid se Hout heeft ook dit jaar zondagmid dagconcerten georganiseerd. Op het veldje bij het theehuis spelen ditmaal de Ordinary Herry Schoppers. Zondag 25 augustus. 14.00 uur. Hartebrugkerk 6e Nationale orgelconcours voor or gelstudenten Zeven deelnemers komen uit in de eerste ronde Romantiek. De verplich te werken zijn van Camille Saint- Saêns en Felix Mendelssohn-Barthol- dy Bekendmaking van de namen der finalisten om 16.45 uur. Woensdag 28 augustus, 10.00 uur. Concert door de Schola Cantorum van het Hartebrugkerkkoor olv René Verhoeff mmv Aart de Kort. orgel, met als thema 'Het Gregoriaans als inspi ratiebron voor orgelmuziek'. Eén van de programmaonderdelen is een uit voering van een aantal Gregoriaanse gezangen, waarna de organist na elk gezang op de melodie improviseert. Woensdag 28 augustus. 20.15 uur. Orgelconcours: Wim Hazeu is de deelnemer in de eerste ronde Twintig ste Eeuw. Verplichte werken zijn van Jehan Alain en György Ligeti. Na het juryberaad volgt om 1115 de juryuit slag. Donderdag 29 augustus. 10.00 uur. Concert door het Koninklijk Man nenkoor 'Die Haghe Sanghers'. opge richt in 1917, mmv Frans Huijtsba riton, en Aart de Kortorgel, muzika le leiding René Verhoeff. Op het pro- framma staan, naast werken van ach, Dvorak en Slavicky. de compo sitie 'Mount of three lights', door de componist Bahuslav Martinu (1890- 1959). opgedragen aan 'Die Haghe Sanghers'. Vrijdag 30 augustus. 20.15 uur. Orgelconcours: twee finalisten in de categorie Romantiek, verplicht werk zijn Toccata en fuga in d/D, op. 59 van Max Reger. Bekendmaking win naar 15.30 uur. Zaterdag 31 augustus 13.30 uur. Orgelconcours: finaleronde in de ca tegorie Twintigste Eeuw, De verplich te werken zijn van Messiaen en Heil- ler. Om 17.00 uur wordt de winnaar bekendgemaakt. Zaterdag31 augustus, 16.00 uur. Slotmanifestatie van dit orgelcon cours met presentatie van de win naars. Zaterdag 31 augustus. 20.15 uur. Freek de Jonge opent het theaterseizoen in het Nieuwe de la Mar Thea ter met zijn muzikaal programma 'Langzame Liedjes'. foto pr Oude Vestkerk In het kader van het 6e Nationale orgelconcours voor orgelstudenten een Messiaen-concert in de Oude Vestkerk door René Rakier. Van Oli vier Messiaen (1908-1992) worden o.a. de volgende werken gespeeld: Fantaisie Burlesque (1932) en Pré ludes (1929). Donderdag 29 augustus. 20.15 uur. Stadscafé v.d. Werff Steenstraat 2 Tel. 071-5130335 'Vive Ie Rock', ritmische folkmuziek op Stringbass, guitar en trekzak met repertoire van Europese en Ameri kaanse folk. Zondag 25 augustus. 15.00 uur. Waalse Kerk Breestraat 62-64 In het kader van het 6e Nationale orgelconcours voor orgelstudenten geeft Eric van Bruggen een concert op clavecimbel en clavichord. Dinsdag 27 augustus. 20.15 uur. Summer Jazz Festival Doezastraate.o. Tijdens dit jaarlijks festival een groot aantal optredens op 7 podia. Het programma is als volgt: L'Esperance 17.00-19.45 uur: Dolf del Prado's Old Dixie Four 20.00-00.15 uur: Huub Janssen's Amazing Jazz Band Pardoeza 17.00-20.30 uur: Cherokee Fiva Jazz Quintet 21.00-15.00 uur: El Fish from Belgi um Karalis 17.00-19.45 uur-, Westland Jazz Quartet 20.00-00.15 uur: Old Black Horse Saloon Band Babbels 19.45-20.00 uur: The Little Steam- band 't Keizertje 17.00-19.45 uur: La Freakienne Band 20.15-01.45 uur: Willick Square Jazz Band Guest De Tregter 17.00-19.45 uur: Sequenza's Hot Jazz Band 20.00-23.45 uur: Little Harm's Ry- thm Blues and 24.00-02.00 uur: La Freakienne Band Heineken Boot Band 20.00-24.00 uur: The Surprise Band VSB Loop Band 20.00-24.00 uur: Stable Roof Jazz Band Zaterdag 24 augustus. KATWIJK Nieuwe Kerk Voorstraat 79 Afsluitend concert van de 'Interna tionale Zomer-Orgelserie 1996' door Addie de Jong en Aad van der Hoe ven. Naast werken van o.a. Mendels sohn en Guilmant zullen de organis ten op het monumentale Van den Heuvel-orgel vierhandig orgelspel ver tolken met werken van Wesley, Hes- se, e.a. Vrijdag 23 augustus. 20.15 uur. Oude Kerk Boulevard Zomerzangavond met medewerking van Zanggroep De Kandelaar. Vanaf 19.50 uur samenzang. Woensdag 28 augustus. 20.00 uur. Soefitempel 'De Universel' Sportlaan Het Nederlands Shakuhachi Ge nootschap 'Kaïto' heeft een muzikaal en cultureel programma georgani seerd rond de Japanse bamboefluit, de shakuhachi. Diverse optredens vinden er plaats, van muzikale medi tatie met de shakuhachi tot de Japan se budoh-dans. Zondag 25 augustus, vanaf 12.00 uur. NOORDWIJK Hotel Oranje/Boulevard Hotel Koningin Wilhelminaboulevard 20 Het zevende Internationaal Jazz Festival Noordwijk met een groot aan tal optredens, op 6 podia, van Neder landse en buitenlandse orkesten en solisten, samen een breed scala van jazzmuziek vormend. Zaterdag 24 augustus, 20.30-03.00 uur. VOORSCHOTEN Dorpskerk Kerkplein Concert door het jongenskoor van de Emanuel-school uit Londen. Zij bege leiden zichzelf o.a. op viool en saxo foon. Uitgevoerd worden werken van onder anderen Elgar, Archer, Rutter. Cashmore en het orgelconcert van Handel. De dirigent, Christian Stro ver, bespeelt zowel het hoofd- als het kerkorgel. Maandag 26 augustus. WASSENAAR Dorpskerk Plein 3 6e Nationale orgelconcours voor or gelstudenten. 'Magnificat II toni' van Matthias Weckman is het verplichte werk in de eerste ronde Renaissance Barok Rococo waarin zeven deelnemers uit komen. Bekendmaking van de namen der finalisten om 16.45 uur. Dinsdag 27 augustus 10.00 uur. Drie finalisten in de categorie Re naissance Barok Rococo. Ver plicht werk is de Sonate in g-moll, Wg. 70/6 van C.Ph.E. Bach. Om 12.00 uur volgt de bekendmaking van de winnaar. Zaterdag31 augustus, 10.00 uur. AMSTERDAM Melkweg Lijnbaansgracht 234/a Tel. 020-6241777 Sirius Connection met live Devia Electronics. Vrijdag 23 augustus (The Max ou; zaal), 22.00 uur. The Melvins Donderdag 29 augustus (oude zaa 21.30 uur. Paradiso Weteringschans 6-8 Tel. 020-6264521 The Pharcyde (21.30 uur) met het voorprogramma Triple X Click i Deams 21.00 uur). Vrijdag 23 augustus. Heather B.. Sadat X (ex Brand N bian). Zondag 25 augustus, 21.30 uur. Sovory. Maandag 26 augustus. 21.00 uur. Sonic Acts 1996, festival voor nie we elektronische muziek met diver live-optredens. Ellen Corver en Se; Grotenhuis spelen 'Mantra' een coi positie van Stockhausen uit 19/ voor twee vleugels en electronica, vi der studenten van het Koninklijk Co servatorium, Scanner, Digital Motii en The Woodshed. Woensdag 28 augustus. 20.0 04.00 uur. Sonic Acts 1996. Live o.a. stude ten van het Koninklijk Conservato urn, Gill Wasserman, Matthi Ostrowski, Emphasis, Autreche/Zov OFrance (speciale festival-samenw king van de beide groepen) en 'F< Klank' een compositie van Di Raaijmakers, Horst Rickels en Wall Majoli. Donderdag 29 augustus, 20.0 05.00 uur. ROTTERDAM De Doelen Schouwburgplein 50 Tel.010-2171717 Het Camerata String Quartet spe werken van Haydn, Sjostakovitsj Ravel. Dinsdag27 augustus, 20.15 uur. Het Rotterdams Philharmonisch( kest olv Valery Gergjev, opent I nieuwe seizoen met werken van bussy en Moesorgski, mmv de praan Anna Netrebko. Woensdag 28 augustus, 20.15 uur.' Capaciteit Lowlands Festival verder vergroot In tegenstelling tot de algemene veronderstelling dat Ne derlands meest gewilde popfestival, A Campingflight to Lowlands Paradise, wel zal zijn uitverkocht, deelde orga nisator Mojo Concerts deze week doodleuk mee dat er nog voldoende entreebewijzen beschikbaar zijn bij de voorverkoopadressen en op het evenemententerrein Walibi Flevo nabij Biddinghuizen. van de 'soft ware'. In dit geval dus de artiesten. Een echte, ex clusieve 'trekker' heeft Low lands niet. want zelfs het IJs landse prinsesje Björk zou eerst aankomen met hetzelfde pro gramma waarmee ze eind vorig jaar in Ahoy' optrad. Maar op de valreep kwam uit Engeland de bevestiging dat ze slechts een kwartet meeneemt, met liefst twee mensen voor 'sampling and programming', een accordeonist en de vete raan Trevor Morais op drums. Haar remix-album Telegram is voorlopig van de baan. Haar twee mecaniciens vormen sa men Plaid, werken ook nog 'ns zelfstandig op Lowlands en ook ten behoeve van de Nigeriaans- Schotse easy acid-zangeres Ni- colette. WAUBI FLEVO JOHN OOMKES Loopt de belangstelling voor wat nieuw, essentieel en/of spraakmakend is dan terug? Nah. Vorig jaar lag de beschik bare capaciteit op 25.000 bezoe kers. Ditmaal zijn er in de voor verkoop al meer dan 27.000 kaarten uitgegaan en heeft Mo jo de capaciteit vergroot tot zo'n 32.000. Simpelweg door het fes tivalterrein te vergroten en er twee podia, alsmede extra kam peer- en horecafaciliteiten bij te plaatsen. Dat wordt komend weekeinde dus vooral kilome ters lang wandelen door de blubber. Het probleem bij een succes formule Mojo venvacht dit jaar voor het eerst voorbij het break-even-point te schieten en enige winst te kunnen maken is het grote aantal onzekere elementen bij het aanbieden Omzetvergroting De naam van de Amerikaanse metalband Heimet zul je ook vergeefs in de programmering zoeken, want het stevige gezel schap is er bij het maken van een nieuw album in de studio nog niet uit. Andere, op het laatste moment aan de lijst toe gevoegde namen zijn: The Riddlers, Bingo Trappers, The Kelley Deal 6000 en China Drum. En het programma schema in Charlie (een van de zeven podia: je hebt ook Alpha, Bravo. Delta. Echo, Foxtrot en Golf) is net nog even omge gooid voor waar het het vrijdag se aanbod betreft. Dus oriënteer je direct na aankomst zeer goed, want het kan gebeuren dat in het aanbod van rond de hon derd bands van alles verschuift. Direct na aankomst is er een 'la te rrrinute'-programmafolder beschikbaar. Over de brede linie is er na melijk aanbod genoeg voor een evenement dat bands in een keer kan verheffen van hun clubstatus naar een (concert)ni- veau waar wel voldoende in komsten verzekerd zijn. Want vergis je niet; behalve een crea tief gebeuren draait het bij Low lands natuurlijk ook om de sta tus en een versnelde stap rich ting omzetvergroting. Zelfs het a-commerciële Amerikaanse lo- fï-bandje Guided by Voices meldde na de vorige editie een opvallende groei in de verkoop. En Def P, de guitige rakker van 's lands belangrijkste rapcrew Osdorp Posse, schopte 't het af gelopen jaar tot vrijwel elke tv- talkshow. Maar je hebt ook al Lowlands-veteranen: acts die het in het clubcircuit goed doen, maar juist niet een cross over naar nieuwe publieksgroe pen weten te maken. Gorefest uit Limburg en 22 Pistepirkko uit Finland zijn dit weekeinde weer paraat. Schrijvers En niet alles is nieuw wat er blinkt. De Newyorkse noise- pioniers Sonic Youth opereren als de spreekwoordelijke dino saurussen tussen een aanbod dat gevarieerder is dan ooit: het Vlaamse quasi-gypsykwartet Die Anarchistische Abendunter- haltung, snelgebekte comedy- komieken van The Comedytrain en Lebbis Jansen, een film aanbod om van te smullen in de Echotent, theaterperformers in de openlucht als het Australi sche performancetrio Chrome verveling is uitgesloten. Ab solute 'musts' zijn: de Engelse Het IJslandse prinsesje Björk neemt een kwartet mee. gitaarband Bush, de uit Chicago afkomstige ambient triphoppers Tortoise, het opgekalefaterde Engelse poprockbandje Manie Street Preachers, het uit Belfast afkomstige Ash. de oude Tex- Mex/LA.-rotten Los Lobos, de vader van de surfgitaar Dick Da le en de Nederlandse soul- groover Ro met zijn Paradise Funk. De festivals in Nederland be ginnen meer en meer op elkaar te lijken: in de Delta-tent ko men schrijvers als Arnon Grum- berg, Don Duyns. Ray Loriga en Christina Rosenringe voorlezen uit eigen werk alsof het Haagse Crossing Border-festival een fili- aaltje heeft geopend. En dat verschijnsel van leentjebuur- spelen heeft weer alles te ma ken met het zap-gedrag van de huidige generatie cultuur-coh- sumenten. Nog maar wat tips dan? Ga luisteren bij Tracy Bonham, de nieuwste Amerikaanse zangeres die het voetspoor van Tori Amos en Alanis Mori&ette volgt, zoek naar het optreden van T High Llamas, een Iers collect dat Hawaii combineert met T Beach Boys. En mis op de afsluitende d de optredens van Garbaj Haarlems nieuwste wonderkii Bloem, de Londense sbctiesbai Kula Shaker en rapveteraan li T niet. Het onverwachte succes van Fun Lovin' Criminals AMSTERDAM JACOB HAAGSMA Ze zijn de hits van het festival circuit: Fun Lovin' Criminals. Drie Newyorkers die een prettig gestoorde mix maken van hip hop. jazz. filmmuziek en wat verder maar ter tafel komt in hun oefenruimte. Met geen en kele dank aan Quentin Taranti no... „We zijn erg gelukkig en ver eerd dat zoveel Nederlandse luisteraars in onze muziek zijn geïnteresseerd. Het is overwel digend en vleiend zegt bassist, toetsenman, trompettist enzo voorts Brian Fast' User over het onverwachte succes van zijn Soep, vooral aan deze kusten. groep triomfeerde in mei op het Amsterdamse Drum Rhy thm-festival. zette de aanval voort op Pinkpop en maakte de boel goed af op het Vlaamse Torhout-Werchter-dubbelfesti- val. Niet slecht, wat? „Fantasti sche festivals, die we nooit zul len vergeten. Niemand kende ons daar. maar iedereen gaf ons de kans en luisterde." In Amerika gaan de zaken veel slomer. „Het gaat stapje voor stapje daar. Ze hebben 'Scooby snacks' daar nog niet eens op single uitgebracht. In het colllege-radiocircuit slaan we wel aan, maar het gaat erg Fun Lovin' Criminals: „Elke song is een film. Daar draait het om.' langzaam. Mond-tot-mond-re- clame en MTV, daar moeten we het van hebben. Als MTV de vi deo oppikt, doen de 'main stream-radiostations vanzelf mee. Het valt niet mee. de sfeer daar is erg competitief." Het debuutalbum Come find yourself is nog niet zo lang ge leden uitgebracht, met bijzon der veel bijval dus. maar intus sen waren de opnames toen al een jaar oud. „Omdat je op zo'n leuk groot label zit'zegt Fast met enig cynisme, „duurt het soms eeuwen voor je iets ge daan krijgt. Maar het maakt niet uit. De meeste songs zijn ge schreven tussen '93 en '95, ze hebben alle kans gekregen om te veranderen en te rijpen. Da's cool." En de band staat niet stil. „We pikken constant ideeën op. Alles wat er om ons heen gebeurt: het is één grote film voor ons. Alles. Ons leven is een film. elke film is een mensenleven, elke song is een film. Daar draait het om." Fast is een filmfan, dat moge duidelijk zijn. „Ik zeker, maar het is voor ons alledrie een fa voriete vorm van entertain ment. Ik heb een thuisbioscoop, zo belangrijk is het voor me. Film heeft ons de muziek inge zogen, dit soort muziek. Ik zie het als een soundtrack, het ver haal van ons leven en van dat van andere mensen. Elk num mer is een film op zichzelf, van gangsterfilm tot liefdesverhaal". Dolksteek Technisch gesproken lopen de ambachten van filmmaker en muziekfabrikant nogal uiteen, maar intussen betrekken de Cri mineeltjes wel degelijk enige ci nematografische inspiratie bij het compositieproces. „Het kan zo gaan: een van ons loopt op straat, het regent en we horen een of ander vreemd geluid irf de verte dat ons ergens aan her innert, als een filmbeeld. Dan gaan we naar huis. ik werk het uit op de sampler, Huey op sampler en (drummer) Steven Borgovini op iets anders. Op die manier proberen we die oor spronkelijke sfeer te herschep pen, op een visuele manier als het ware. Over 'Scooby snacks' gespro ken, de huidige hit van het trio. Als co-auteur staat niemand minder dan Quentin 'Pulp fic tion' Tarantino tussen de haak jes, maar die benaming is zeer overdreven voor die paar samp les uit 'Pulp fiction' en voorgan ger 'Reservoir dogs', stelt Fast. Toch eiste Tarantino een aan zienlijk deel van de royalty's op. „Niet slecht voor iemand die we nooit ontmoet hebben en die geen enkele moeite voor dat nummer heeft gedaan. Maar wat doe je eraan? We doen po gingen om met hem in contact te komen, maar nee dus. Het is een soort dolksteek in de rug. Maar hij is oud nieuws, hij heeft in geen twee jaar een goede film gemaakt. Net goed. zou ik zeg gen." Met Tarantino's moraalloze ideeën over geweld en misdaad heeft de groepsnaam minder van doen dan je misschien zou denken. „We leenden de naam van een bevriende graffiti-crew. Het leek te omschrijven wat we met muziek willen. Het hele nouvelle violence-idee intri geert ons net zo veel als wie dan ook, maar meer ook niet. Gis teravond speelden we frisbee in ons hotel, we waren niet bezig met het beroven van de een of ander. Het meest criminele dat we in het dagelijks leven doen is het samplen van andermans platen. Dat en frisbee spelen". IN DEN HA The Craft 16 jr ..dag. 19.00, 22.00. Kingpin 12 jr.. dag. 16.40, 19.! 21.50. Never talk to strangers 16 jr da 22.20 Spy Hard al dag. 12.10, 14.1( 16.10, 18.20. 20.20. Flipper al., dag. 12.20, 14.30, 16.40. It takes two al., dag. 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10. A Goofy Movie aldag. 11.00, 13.00, 15.00. Toy Story al., dag. 11.50. (Nede versie). Dunston checks in al., dag. 10.! BABYLON 1 tel 070-3471656. naast Centraal Station. Gazon Maudit 12 jr.. dag. 13.15. 16.00, 18.45.21.30. BABYLON 2 Stealing Beauty al., dag. 18.45, 21.30. BABYLON 3 Kansas City al., dag. 18.45, 21.30. AGoofy Movie al., dag. 13.15, 16.00 (Nederl. versie). BABYLON (RIKSBIOSCOOP) Nixon al., dag. 11.30, 15.00. METROPOLE 1 tel. 070-3456756, Carnegielaan 16. Twister 12 jr dag 13.15, 16.00, 18.45.21.30. METROPOLE 2 Beautiful Girls 12 jr., dag. 13.15, 16.00. 18.45, 21 30. METROPOLE 3 Eraser 16 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45.21.30. METROPOLE 4 It takes two al., dag. 13.15, 16.00. Never Talk to Strangers 16 jr., dag. 18.45,21.30. METROPOLE 5 The Rock 16 jr., dag. 18.15, 21.15. Toy Story al.dag. 13.15, 16.00 (Nederl. versie) PATHÉ Scheveningen Kurhausweg 2. tel: 070-3515738, reserveren tel: 070-3515778. Twister 12 jr.. dag. 12.40, 15.20, 18.10.21.00. Eraser 16 jr dag. 13.50. 16.20, 18 50.21 40 Mission: Impossible 12 jr.. dag. 13.20. 16 00, 18.40.21.20. City Hall 16 jr., do. ma. di. wo. 21.10. The Rock 16 jr.. dag. 12.50, 15.40, 18.30, 21.30. HAAGS FILMHUIS tel: 070- 3656030. Spui 191 En Avoir (ou pas) 16 jr.. dag. 21.45. Le Rendez-vous de Paris 16 jr., dag. 19.15. Profession: Reporter 16 jr.. dag. 21 45. Un ete a la Goulette 16 jr., dag. 19.15. TUSCHINSKI tel.info 070- 3609282, kassa 070-3655660, Buitenhof 20. Twister 12 jr., dag. 12.00, 14.2 16.55, 19.20,21.50. Moonlight Valentino al., dag. 13.00, 19 00.21.40 Eraser 16 jr dag. 12.10. 14 35 17.05, 19.30,22 00 Mission:lmpossible 12 jr.. dag. (beh zo 12.20) 12 20. 14.50. 17.15. 1940.22 10 Rumble in the Bronx 16 jr.. dag 17.30, 19 50. 22.10 The Rock 16 jr dag 12.40, 18.30.21.30. A Goofy Movie al dag. 12.00, 13.50, 15.40 (Nederl. versie). Flipper aldag. 16.00. How to make An American Quilt al., dag. 15.40.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 8