DIOK houdt de schade beperkt Jacqueline van Wijk toont haar aparte klasse Jasper de Regt blijft Leidenaars nog steeds voor Sport Dextro Lissese combinaties succesvol Halfweg neemt snelweg naar de tennistop Leidsch Dagblad Tennis Circuit ■Qg SHARP MAANDAG 19 AUGUSTUS 1996 964 16 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 Tweede toernooizege op rij voor professionele Wasps DIOK heeft de moeilijkste wedstrijden van het seizoen al achter de rug. De Leidenaars beëindigden hun eigen sterkbezette toernooi om de Euro Rugby Cup gisteren als vierde en laatste. Komend najaar, bij het begin van de Europese rugbycompetitie, moet blijken of DIOK baat heeft gehad bij de harde lessen van Stade Frangais (vrij dag) en St. Marys (gisteren). Een confrontatie met de En gelse toemooiwinnaar Wasps bleef de achtvoudig Neder lands kampioen bespaard. Paul Sampson van de Wasps wordt op de huid gebeten door drie tegenstanders van Stade Francais. FOTO HOLVAST/MARK LAMERS LEIDEN TIM BROUWER P6 KONING Tóch onderging DIOK beide ne derlagen met een glimlach. lei den zou in last zijn als DIOK het eigen toernooi, dat voor de achtste keer werd georgani seerd. bij gebrek aan tegenstand zou winnen. De tegenstanders worden zo geselecteerd, dat de thuisclub zich kan optrekken aan de buitenlandse gasten. Te gen de Ieren van St. Marys lukte dat gistermiddag behoorlijk, want de ploeg van coach Theo Snijders verloor slechts met 26- 12. De Hagenaar had vrede met de draaglijke nederlaag, vooral omdat hij de geblesseerde aan voerder Marcel van l oon moest missen en enige half-fitte spe lers in zijn team had. Om de in ternationale rugby-elite enig weerwerk te bieden, had Gott fried Bos zich laten overhalen om nog één keer het DIOK-shirt aan te trekken. Prompt kreeg hij ook de aanvoerdersband toege- LEIDEN GERTJAN VAN GEEN Wie Jasper de Regt dit jaar wil verslaan moet van goede huize komen. Of van buiten het dis trict. De Regt verloor immers pas één keer dit jaar, van de Wateringer Marco Marzolla. In het begin van dit seizoen be sloot hij deze zomer van geen U'idenaar te verliezen. „Eigen lijk was dat een grapje, want het klinkt best wel arrogant", zei De Regt op De Leidse Hout na zijn winst op Jeroen Vink (6-2 5-7 6- 3) gisteren. Niettemin blijft zijn 'voorspelling' voorlopig wel uit komen. Maar de weg is nog lang, weet ook de Dekker-speler. Overwin ningen in het reguliere seizoen tellen wel, maar op de Masters moet het echt gebeuren. Het is de enige titel die hij de afgelo pen twee jaar nog niet won. „En op de Masters is de tegenstand groter", aldus De Regt. Hij blijft evenwel de beste Leidse tennisser van dit mo ment. Ook de speler waarmee hij traditioneel veel moeite heeft vorig jaar won hij pas in de tie-break van de derde set van leroen Vink kon hem op de beslissende momenten niet bedreigen. In de eerste set ver loor Vink maar liefst vier keer zijn opslag, terwijl dat toch zijn meest ge\Teesde wapen is. In de tweede set kreeg De Regt last van vermoeidheidsverschijnse len. De Dekker-speler had er al een gemengd dubbel met Mar- lous ten Berge tegen Jacqueline van Wijk en Mark Post opzitten. „Ik begon aardig, maar dat zakte snel weg", aldus De Regt. „Het was toch wel een pittige mixed. Aan het eind van de eer worpen. „Als het goed is", zei Bos. „zou dit wel eens mijn laatste wedstrijd voor DIOK kunnen zijn geweest. Ik ben bij na 34 en wil mijn vrije tijd be steden aan andere dingen dan rugby. Maar incidenteel blijf ik beschikbaar. Misschien dat ik er bij de Europese competitie weer bij ben. al besef ik dat ik geen enkel recht heb om een plaats te claimen." Volgens Snijders heeft Bos één recht: het recht van de sterkste. Want de DIOK-coach heeft zo een-twee-drie geen vervanger voor zijn steunpilaar. Wel zoekt Snijders in het bui tenland naarstig naar verster king. Zo kwam uit Frankrijk de ervaren reus Thierry Crousset aanwaaien, maar met hem zijn de wensen van de Haagse coach nog maar ten dele ingewilligd. Snijders: „Ik hoop spoedig een buitenlandse speler te kunnen aantrekken, al vind ik het min stens zo belangrijk dat er aan voer uit het tweede team komt. ste set kreeg ik wat kramp. Za terdag was het ook al zwaar ge weest in de halve finale tegen Marco VisSer. Ook mentaal vergde die wedstrijd veel." De Regt speelde gisteren zijn elfde wedstrijd van de week. Zijn (verloren) herendubbel-fi nale later op de dag zou de twaalfde worden. Hij riep de vermoeidheid dus ook wel over zich af door voor drie onderde len in te schrijven. De Regt: „Ik had nooit gedacht in de mixed zo ver te komen. Dat was mis schien een calculatiefoutje van me." Vink kreeg in de tweede set de overhand, maar kon dat niet snel in cijfers uitdrukken. Ster ker nog. hij verloor zijn service op 1-1. Niettemin scoorde hij vervolgends drie spellen op rij. maar ook de verworven break gaf hem nog geen vleugeltjes. De Regt kwam terug tot 4-4. waama Vink pas op 6-5 toe sloeg. brak en de set opeiste. De Regt: „Het tempo ging omlaag en dat was in mijn nadeel. Ik zat te veel in een slice-ritme, waar door hij om zijn backhand heen kon lopen. Dan krijg ik het moeilijk. Na de tweede reeks hield ie dereen rekening met een sensa tie. Zeker toen Vink op 1-0 kan sen op 2-0 kreeg. Het kwam echter niet zo ver. De Regt klampte aan. brak op 2-2 en 5-3 en prolongeerde zo zijn titel. Vink: „Ik ging te veel nadenken op 1-0. dat had ik niet moeten doen." De Regt blijft zo op zijn eigen gestelde schema. Geen Leide- naar heeft hem nog verslagen. Het is een handschoen die de eerstvolgende mag oppakken. Dat krijgt komend seizoen de hoogste prioriteit." Met de deelname aan de Eu ropese competitie, waarbij de sterkste rugbylanden ontbre ken, slaat DIOK een nieuwe weg in. Weliswaar zijn de tegenstan ders niet van het formaat van Wasps en Stade Frangais, maar Snijders vindt de nieuwe com petitie belangrijk genoeg om het aantal trainingen per week op te voeren tot drie. „Dat ver-, eist van de spelers wel een an dere houding." De Wasps zijn een stuk verder op de weg naar professioneel rugby. De Londense rugbyers, die ook vorig seizoen het toer nooi in Leiden wonnen, mogen zich tegenwoordig prof noe men. Hoewel het team onder aanvoering van Lawrence Dal- laglio weinig aan het toeval overliet, werden de Wasps aan vankelijk overdonderd door het collectief van Stade Frangais en Racing Club uit Parijs. Met ge varieerd rugby namen de be weeglijke Fransen brutaal een voorsprong van 18-0, maar ge leidelijk slopen de wespen dich terbij. In de tweede helft waren de Britten, die enige van hun sterkste spelers (de Canadees Gareth Rees en aanwinst Chris Sheasby) aan de kant hielden, superieur. Hoe serieus zij hun vak op vatten, bleek bij de prijsuitrei king. verricht door wethouder Aart van Bochove (Economi sche Zaken). Aanvoerder Dal- laglio kreeg aan het einde van een verzengend hete middag een grote kan met bier aange boden. Hij maakte een afwe rend gebaar. Pas na enig aan dringen van de ober sloot hij een compromis: wel bier, maar pas een uur na de wedstrijd. Toen waren de vermoeide Brit ten weer opgefrist. Want behal ve twee pittige oefenduels had den zij ook nog een aantal trai ningen aan de Smaragdlaan af gewerkt. De Wasps die niet in actie waren gekomen moesten bovendien na de finale, onder toeziend oog van het zonne badende publiek, nog een extra training afwerken. Snijders, ja loers op de beroepsernst van de Wasps: „Dit zijn de sporters, niet dezuiperds." DIOK kon toén al terugzien op een geslaagd toernooi. Wel licht door het strandweer was het gisteren weliswaar niet uit puilend druk, maar er was wel drie dagen op rij aantrekkelijk rugby te zien geweest: vrijdag avond en gistermiddag 'live' en zaterdag op de televisie. De scheidende DIOK-voorzit- ter Cees Ahsmann, die over een CIRCUIT IN CUFERS Leidse Hout 50 jaar Jubileumtoernooi HEB: halve finales: J. de Regt - M. Visser 6-4 6-3; J. Vink - S. Geerlings 6-2 2-1 ret.. Finale: De Regt - Vink 6-2 5-7 6-3. DEB: halve finales: J. van Wijk - B. Zonderop 6-1 6-2; N. Weyermans - F. de Boer 6-1 6-2. Finale: Van Wijk - Weyermans 6-2 6-3. HDB: finale: M. Post/F. Grimbergen - 0. Guinau/J. de Regt 6-0 6-4. GOB: finale: J van Wijk/M. Post - M. ten Berge/J. de Regt 7-6 6-4. HEC: halve finales: 0 Mattheussens - S. Warmerdam 6-4 6-1; R. de Wolf - K. van der Mijn 6-2 7-5. Finale: Mattheussens - De Wolf 6-2 7-5. DEC: halve finales: R. Chrispijn - A. van Cleef 7-5 6-3; N. Visser - K. Wilbrink 6-0 7-5. Finale: Chrispijn - Vis ser 4-4 ret.. HDC: finale: B. van Eeden/W. van Schie - A. Natzijl/M. Serlie. GDC: fina le: S. Hoekstra/De Rooij - F. Meijer/E Maassen 6-0 6-4. HDD 35+: finale: B. Bijl/W. Pompe - Hinze/van der Wiel 6-3 6- 3 DDD 35+: finale: De Groot/Van de Smit- te - Ten Berge/Hoogwont 6-2 2-1 ret GDD 35+: finale: Van der Kooy/Van Leeuwen - Paauw/Kühn 1-6 6-1 7-6 HEVet: halve fi nales: B. Bos - R. van de Wijngaard 6-3 7- 5; A. Wesseling - A. Griekspoor 6-3 6-2. Fi nale: Bos - Wesseling 6-1 6-0. DEVet: pou le: 1. T. Ubbink HDVet: finale: Koedam- /Taapken - Van Duivenvoorde/Heemskerk 6-4 7-6 DDVet: finale: E. Guyt/J. den Hol lander - I van Ormondt/T. van der Voort 7- 6 6-4. GDVet: finale: J. Wempe/T. Grim bergen - N. Seyn/H. Vinkesteyn 6-4 6-2. 5de Open Oosterman Opel Toernooi Nieu we Sloot, Alphen a.d. Rijn HEC1: halve finales: R van Oosten - W. de Nijs6-1 6-1; E. Snellenberg- R Cardinaal 6-3 5-7 6-3 Finale: Van Oosten - Snellen berg 7-6 6-0. DEC1: halve finales: E. Kulk - C. de Lange 6-4 2-6 6-1; M. Vlijm - M. Rommers 7-6 5-7 6-2. Finale: Kulk - Vlijm 6-2 6-4 HDC1: finale: F. v.d. Donk/1. Pon- sioen - C. Goedhart/C. Hakstege 6-4 6-3. DDC1: finale: J. Koning/C. de Lange - L. Heijers/I. Wijfje 6-4 6-0. GDC1: finale: M. Elberse/I. Ponsioen - K. Kok/M. v.d. Pijl 6- 4 6-3. HEC2: halve finales: R. de Groot - M. Plan ken 6-2 6-1; N. van Geer - M. Vertogen 6-1 6-1. Finale: Van Geer - De Groot 6-3 6-3. DEC2: finale: E. Kulk - A Moesbergen 7-5 6-4 HDC2: finale: C van Rossum/C. Vriend - R. Geerlof/R. Stroo 6-3 6-4. GDC2: finale: A. Moesbergen/S. Verdaas donk - E. R. Walraven 7-5 6-1. HEC2 35+: finale: A. Hoesintalib - H. Vos kuilen 6-7 6-1 6-0. HDC2 35+: finale: R. Bekooy/N. Kortenoeven - J. Krop/J. Nater- op 6-3 6-2. DDC2 35+: finale: M. Bui- ning/M. Vogel - J. Wegman/N. Zaal 6-4 6- 3 GDC2 35+: finale: A. Coucke/N. v.d. ALPHEN AAN/DEN RUN» PETER KLEIN De toppers in het C-klassement van het LD Tennis Circuit ont weken deze week de directe confrontatie. Remco van Oos ten reisde van Hillegom naar Al phen om daar het Cl-enkelspel van het Oosterman-toemooi op zijn naam te schrijven. Tim de Rooij schreef in bij het Bentlan- den-toernooi in Benthuizen en zag de lange reizen ook hier met een Cl-titel beloond. De Nieuwvenneper sloeg de aan vallen van vertegenwoordigers uit de districten Rotterdam en Den Haag bekwaam af. Aan het begin van de week leek bij het vijfde Oosterman- toemooi van Nieuwe Sloot de sfeer nog even verstoord te wor den door een aanpassing in de plaatsing van het Cl-enkelspel bij de mannen. René Cardinaal nam de tweede stek over van week de hamer overdraagt aan Bert van der Veen, zag slechts één wens niet ingewilligd. „Van mij had Stade Frangais mogen winnen. Dan hadden de Wasps bij terugkeer in Engeland moeten opbiechten dat zij in Leiden waren verslagen. Dat zou de faam van ons toernooi in het buitenland ten goede zijn gekomen," Hammen - T. G. Kerkhof 7-6 7-5. HED1: halve finales: N van Oosterhout - P. Pracht 6-1 6-3; Chr. van Rossum - W. Reinders 6-0 6-2. Finale: Van Oosterhout - Van Rossum 6-4 7-6. DED1: halve finales- L. Zirkzee - E. Hoek 6-1 6-0; J. Koning - C. de Lange 6-3 7-6. Finale: Zirkzee - Koning 6-0 6-3 HDD1: finale: F.v.Mechelen/N. v. Oosterhout - T. v.d. Berg/P. de Jong 6-7 6- 2 6-2. DDD1: finale: N. Bruns/N van Daalen - M. Dijkhuijsen/E. Winter 6-1 6-0. GDD1: finale: M. Di|khuijsen/P. de Jong - E.Winter/T. v.d. Berg 6-3 6-1. HED1 35+: finale: J. Verdonk - G.-Kerkhof 6-3 2-6 6-3 DED1 35+: finale: H Groene- boom - A. Verkerk 6-2 6-4. HDD1 35+: fi nale: H. Geerlings/P. TibboGl - G.J. Kraay/J. de Vries -6-4 7-6. DDD1 35+: finale: N. Gerse/H. Groeneboom - N. Schouten/M. Walvis 6-3 6-3. GDD1 35+: finale: N. Schouten/A. Le Clerq - A. B. Luykx 6-1 2-6 6-4. Open Bentlanden Benthuizen HEC1: halve finales: l Mikkelsen - M. van Leeuwen 6-1 6-2; T. de Rooi) - F. de Groot 6-2 6-1. Finale: De Rooij - Mikkelsen 6-2 6-2. HEC2 35+: finale: J Janssen - C. v.d. Watering 5-7 7-6 7-6 HDC1: finale: C. Gerrits/P. Smith - J. T. Lek 6-3 6-4. GDC1: finale. B. Taal/H. van Logtenstijn - T. M. van Leeuwen 4-6 6-0 7-5. HED1: halve finales: F. de Groot - D. La- man 6-2 6-4; J.J. Groos - M. Westendorp 7-5 6-4. Finale: De Groot - Groos 6-0 6-4. HDD1: finale: J.J. Groos/L. Koch - P de Haas/Th. Vriend 6-3 6-4. HDD1 35+: fina le: G. v.d. Berg/J de Boer - Th. Hansen/H. Wolfs 1-6 6-2 6-2 DDD1: finale: D. Ver- sluis/R. Waslander - A. Bolier/L. v.d. Hou ten 4-6 6-0 7-5 GDD1: finale: M J. Spoor - C. van Leeuwen/D. Laman 6-0 6-1 Jeugdtoernooi ZTC Zoeterwoude-Dorp JE 18: finale: Robbert Wiekamp (Zoeter- meer) - Wilco Lamboo (Unicum) 6-2 7-5. ME16: finale: Cassandra Moons (Nieuwe Sloot) - Susan Reedijk (Buytenwegh) 6-4 6-0. JE16: finale: Donald van Veen (Zuid West) - Cornel Verweij (Forescate) 6-4 6-2. ME14: finale: Bertine de Groot (ZTC Zoe- terwoude) - Susan Reedijk (Buytenwegh) 6-3 7-6 JE14: finale: Mitch Lexmond (ZTC Zoeterwoude) Jeroen Nigten (Buytenwegh) 2-6 6-3 6-1. ME12: finale: Tyscha Waaijer (ZTC Zoeterwoude) - Jody Lexmond (ZTC Zoeterwoude) 6-3 6-1. JE12: finale: Daniel Harmzen (Lisse) - Robbert de Koster (Te Werve Rijswijk) 6-1 6-2. ME10: finale: Nicole Thijssen (Naald wijk) - Jody Lexmond (ZTC Zoeterwoude) 7- 5 6-3. JE10: finale: Jeroen Visser (Leidse Hout) - Hein Smit (Roomburg) 6-2 6-0. Niels van Geer, maar kon die plaatsing niet waarmaken. De eveneens niet van een be schermde plaats voorziene Eric Snellenberg zette de Alphenaar in de halve finale na drie sets de voet dwars. Op zijn beurt was de bij Artesia weer aan een co me-back begonnen voormalige B-topper niet bij machte Van Oosten van een volgende titel in dit succesvolle seizoen te weer houden. De Hillegommer had in de eerste set nog wel een tie break nodig, maar was in de tweede oppermachtig. De vari bescherming onthe ven Van Geer, die in de tweede ronde Van Oosten lootte, greep •wel de C2-titel. Bij de vrouwen won Esther Kulk uit Nieuw Ven nep zowel de Cl - als C2-catego- rie. Thuisspeler Norbert van Oosterhout pakte de meeste punten voor het D-klassement. Henk Geerlings en Peter Tib- boel deden hetzelfde bij de Dl 35+ dubbelaars. PAARDENSPORT LAURA GINSEL MEDEWERKER De jubilerende rijvereniging St. Hubertus uit Lisse zond een grote afvaardiging naar de Noord-Hollandse provinciale kampioenschappen. Eefje Elfe- ring, in het verleden met haar pony Olivier ook al succesvol en met haar paard Heros al in- doorkampioene klasse Zwaar 1 dressuur van 1995/1996, zag kans om haar concurrenten op afstand te rijden en mag vol gende maand naar Ermelo voor het Nationale Kampioenschap Levade. Clemens Ammerlaan werd kampioen in de klasse Zwaar mennen met zijn schim mel Arabian Boy. Hij rijdt deze ruin ook in de klasse Midden.2 dressuur. Beide leden van St.Hubertus hebben hun paar den gekocht als veulen en zelf tot op dit niveau afgericht. Te vens mag de reserve-kampioe ne klasse Licht Rijstijl springen, Mariene Wijsman, met haar zo gende merrie Esperance W naar Ermelo. In deze rubriek wordt de combinatie niet alleen be oordeeld op hindemisfouten maar op het in de hand staan van het paard en de houding en zit van de ruiter plus de verzor ging van het geheel. Twee Lisse se amazones, waaronder weder om Eefje Elfering, reden met twee andere Noord-Hollandse combinaties een mooie kür op muziek voor viertallen. Zij re den op de mooie muziek van Dances with Wolves en The En tertainer uit de film The Sting een goede kür en mogen Noord-Holland gaan vertegen woordigen op de Levade. AMSTERDAM ANP De club bestaat pas negen jaar. Halfweg zorgt voor een frisse wind in de Nederlandse tennis wereld. Een wervelwind. De club uit Spijkenisse werd giste ren in Amsterdam landskam pioen. Er zijn clubs die tientallen ja ren van een landstitel dromen. In Spijkenisse wordt niet ge droomd, er worden spijkers met koppen geslagen. Volgend jaar bestaat de club tien jaar. En dan mag de beker tijdens de play offs in eigen huis worden verde- digd. Halfweg is de club van Kees van Veen, de zakenman die ook aan het begin van de tennis- loopbaan van Richard Krajicek stond. Van Veen benaderde Flip van Betuw, de Rotterdamse dis trictstrainer, die als coach aan een regionaal team bouwde. Halhveg flitste door de lagere klassen. Vorig jaar debuteerde de ploeg in de eredivisie. Toen bestond de ploeg uit Rotter dammer Ralph" Kok en zijn Spaanse vriendin Noëlia Perez, talent Raemon Sluiter en Lara Bitter. Halfweg wist degradatie maar ternauwernood te ontlo pen. Laura Bitter werd ingeruild voor de Barendrechtse Maaike Koutstaal, die een rampzalig seizoen bij De Manege had ge kend. Bij de Apeldoomse club kwam ze niet in aanmerking voor contractverlenging. Giste ren nam ze wraak. In de finale tegen haar oude club bezorgde ze haar nieuwe werkgever de beslissende set. Eigenlijk had Amstelpark dit seizoen kampioen moeten wor den. De ploeg - met Miriam Oremans en Dennis van Schep pingen - was oppermachtig ge durende de zeven competitie- dagen, waarin de beide finalis ten Halfweg en De Manege met grote cijfers werden verslagen. In het play-off weekeinde miste de Amsterdamse ploeg Mirjam Oremans, die wat vrije dagen wilde om zich terdege voor te bereiden op de US Open. Prompt werd Amstelpark uitgeschakeld. In de finale bleek Halfweg de sterkste. De Zuid- Hollandse formatie stond na de vrouwensingles op 2-0. John van Lottum bracht vervolgens tegen Raemon Sluiter de span ning heel even terug. Maar na de winst van Ralph Kok op Tom Kempers had Halfweg nog maar één set nodig. Flip van Betuw leidde zijn- vrouwen naar 6-4 en de club naar een prachtig jubileum. Buis wint dubbel REBECQ Carlijn Buis heeft met Henriëlte van Aalderen het vrouwendub- bel bij het internationale tennis toernooi in het Belgische Re- becq gewonnen. In het enkel spel was er minder succes. De Voorhoutse, die dit jaar in Jong Oranje is opgenomen, struikel de in de tweede ronde. lacqueline van Wijk speelde dertien jaar lang noodgedwongen geen B-toernooi en, omdat ze op de A-lijst vertoefde. Tal loze successen boekte de van oorsprong Voorschotense in haar lange carrière. In haar eerste Leidse B-toernooi sindsdien, liet de voormalig speelster van Forescate en Unicum zien nog steeds van aparte klasse te zijn. In vier wedstrijden verloor ze 19 games, In de finale was ook Nelle- ke Weyermans niet tegen haar opgewas sen: 6-2 6-3. De eindstrijd op De Leidse Hout was er een eentje tussen de twee oudste deelnemers. Van Wijk (31) en Weyer mans (29) spelen tennis van de vroige generatie. Een enkelhandige backhand, tegenwoordig een zeldzaamheid in het vrouwentennis, en gevarieerde slagen. Beide speelsters houden ervan een dropshot te slaan, waarmee ze de jonge garde nog kunnen verrassen en zodoen de nog verslaan. Van Wijk kreeg overigens geen jonkies Dekker-speler prolongeert Leidse Hout-titel tegenover zich op weg naar de finale. Diane Padt, Pauline Frens en Bionda Zonderop (6-1 6-2 in de halve finale) hadden denwel weinig kans. Weyer mans trof wel twee jongeren in Anne- Karine Wilbrink en Femke de Boer. Laatsgenoemde scoorde slechts drie spellen in de halve finale. De eindstrijd werd eenzijdig door het krachtsverschil. Van Wijk duldde geen moment enige tegenstand, waardoor ze Weyermans steeds achter zich hield. .Alles wat ik kan, kan zij beter", ver klaarde Weyermans na afloop. De thuis- speelster kon ondanks het verlies terug kijken op een prima toernooi. Weyer mans verloor geen set en is bezig met een sterk seizoen. „Ik ben een flink aan tal kilo's afgevallen, waardoor ik beter beweeg op de baan." Ze plaatste zich met dit resultaat voor de Masters. Vorig jaar was ze in het eindtoernooi weinig succesvol. Weyermans: „Ik probeer dit jaar beter uit te komen met mijn werk. Als ik wat vroeger vrij kan nemen, ben ik betervoorbereid." ons0/^ Rabobank //////€/J€PGy L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE Saucnhcim Warmond Zoctermecr kwestie kwaliteit CDOD Kamsteeg

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 16