Personeel Personeel Personeel Honen Honen Honen H Rijnland DE RIJN d laxSedelaar makelaXi RIJNLAND HEEFT TE KOOP ZATERDAG 27 JULI 1996 Vanaf de oprichting in 1909 heeft Van Duuren Techniek zich toegelegd op technische ondersteuning van de industrie in het algemeen. Door levering van een kwaliteitsprogramma van meer dan 30.000 artikelen kan aan vrijwel alle vragen vanuit de industrie in binnen- en buitenland worden voldaan. In eigen Technische dienst wordt onderhoud, reparatie en assemblage verricht aan pompen, compressoren en véle andere apparatuur. Vertegenwoordiger m/v Die verantwoordelijk wordt voor het onderhouden en uitbouwen van de cliëntenkring. Voor deze afwisselende funktie wensen wij in kpntakt te treden met kandidaten die een bewezen verkoopervaring in onze branche hebben. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft met de technische groothandel en woonachtig is in Leiden of de regio. Heeft u belangstelling, zendt dan uw persoonlijke gegevens met vermelding van uw leeftijd, opleiding en werkervaring naar: Van Duuren Techniek De heer J. J. Pull Postbus 264 2300 AG Leiden Voor telefonische informatie: 071-5791613 de heer E. van IJsseldijk (tijdens kantooruren). AUTOBEDRIJF Autobedrijf DE RIJN b.v., officieel Mazda-dealer voor Katwijk en omgeving zoekt ter aanvulling van onze werkplaats, RECEPTIONIST -ï MAGAZIJNBEDIENDE M/V l'a Onze gedachten gaan uit naar een enthousiast medewerker met gevoel van klantenservice, commerciële instelling, leiding gevend en kan zorgdragen voor goede begeleiding van mm werkplaatsmedewerkers. ■B Om in aanmerking te komen voor deze uitdaging zijn de volgende eisen van toepassing: - Monteur motorvoertuigen M- - APK-keurmeester zou wenselijk zijn - Leeftijd tussen 20-30 jaar Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke ■- sollicitatie met c.v. te richten aan: AUTOBEDRIJF DE RIJN b.v. t.a.v. dhr. C. Klees Valkenburgseweg 56a - 2223 KE Katwijk - Tel. 071-4072346. VERTEGENWOORDIGER M/V voor West-Nederland De functie In deze functie ligt het accent op acquisitie van nieuwe klanten. U adviseert prospects over het beheer en de verzorging van schoonloopmatten, handdoekautomaten en andere hygiënische produkten. U bent in staat om zelfstandig uw klantenkring uit te Neproma Vereisten U heeft aantoonbare, succesvolle ervaring met vertegenwoordigerswerk in de buitendienst. Uw opleiding ligt minimaal op MBO-niveau. U beschikt overeen pioniersgeesten bent een echte doorzetter met veel zelfdiscipline. U bent woonachtig binnen het rayon, de driehoek Amstelveen, Den Haag, Utrecht. Werkomgeving U bent samen met een service-chauffeur verantwoordelijk voor uw rayon. U rapporteert aan de verkoopleider. Wat wij bieden Een zelfstandige, uitdagende functie. Doorgroeimogelijkheden in een jonge dynamische organisatie. Een representatieve lease-auto en een provisie-regeling zijn onderdeel van de arbeidsvoorwaarden Uw korte, motiverende sollicitatiebrief met C.V. dient uiterlijk woensdag 7 augustus a.s. in ons bezit te zijn (o.v.v. 'vac. NHS 111-west). Wij nodigen met name vrouwen uit te solliciteren. Textiel Service Neproma Textiel Service B. V. is een modern, toonaangevend, dienstverlenend bedrijf, dat actief i op het gebied van bedrijfshygiëne, waaronder beheer en verzorging vai bedrijfskleding en hygiënische produkten. In Nederland werken bij ons ca. 50 mensen. De Divisie Hygiëne Servic is een zelfstandig onderdeel van Neproma Textiel Service B.V. en is gevestigd te Arnhem. Wij stellen hoge eisen aan een klantgerichte instelling, kwaliteit, service en innovatie. Neproma Textiel Service B. V. is eer onderneming binnen de Deense Sophus Berendsen Groep die wereldwijd aan ruim 36.000 mensen werk biedt. Neproma Textiel Service B.V. Postbus 5004 6802 EA ARNHEM m j* I LID NVM Dorpsstraat 272 te Hazerswoude-Dorp Uitstekend onderhouden nagenoeg nieuwe twee-onder-een-kapwo- ning gelegen aan doorgaande weg nabij dorpskern van Hazers- woude. Uitstekende verbindingen met rijksweg A-4 en A-12. Beg grond hal, berging, toilet, luxe open keuken met L-vormig blok met 11/2 spoelbak, vaatwasser, combi-magnetron, koel-/vrie- scombinatie, afzuigkap en gaskookplaat, royale Z-vormige tuinge- richte woonkamer, fraai aangelegde tuin van ca. 9 meter diep op Zuiden gelegen. 1e etage: overloop, slaapkamer, luxe badkamer met ligbad, aparte douche met scherm, wastafel en toilet, achterslaap kamer, ruime ouderslaapkamer met daaraan bergkamer; 2e etage: via vaste trap te bereiken bergzolder met opstelling c.v-gas kom- biketel en aansl. wasm. en droger. Bwjr. ±1994, inhoud ca. 400 m3, opp.grond 173 m2. Vraagprijs ƒ395.000,- k.k. Pinksterbloemlaan 126 te Zoeterwoude In Plan Bloemenweide te Zoeterwoude-Dorp gelegen splinternieuw 3-kamerappartement op de 3e (bovenste) verdieping met lift en ber ging in de onderbouw. Bouwjaar 1996. Indeling hal, slaapkamer (4.37x3.00), hobbykamer (203/ 1.63x3.73), badkamerruimte, toilet, royale woonkamer (6.52x5 58) met balkon en halfopen keuken, bijkeuken. Woning is alleen te koop voor inwoners en/of economisch gebondenen van de Gemeente Zoeterwoude. Vraagprijs 235.000,- v.o.n. Van Pallandtlaan 5 te Sassenheim Brede 2-onder-1-kapwoning met vrijstaande garage gelegen aan doorgaande weg. Beg.grond: hal, kelderkast, toilet, keuken, woonkamer (4.50/ 4.00x7.25) met openslaande deuren naar tuin op noordoosten gele gen. Naast de woning is een oprijpad met een vrijstaande garage. 1e etoverloop, achterslaapkamer 2.50x2.50, achterslaapkamer 4.00x3 60 met 2 wastafels, 2 vaste kasten en openslaande deuren naar balkon, voorslaapkamer 4.50x3.75 met wastafel en 2 vaste kasten, badkamer met douche, wastafel en toilet, vlozotrap naar zol der met c.v. Nefit Turbo ketel. Bwjr. ±1950, opp. grond 331 m2, inhoud ca 400 m3 Vraagprijs 350.000,- k.k. Sweilandstraat 29 te Warmond Leuk met diepe tuin op Zuidoosten gelegen 2/1 kapwoning met vrij staande garage met zoldertjje en vrijstaande stenen schuur. Beg grond: hal, toilet, woonkamer met open haard en aangebouwde serre, dichte keuken; 1e etage, overloop, badkamer met ligbad met scherm en wastafel, voorslaapkamer met vaste kast, achterslaapka mer met wastafel en 2 vaste kasten, 2e toilet, kleine achterslaapka mer; 2e etage: vaste trap naar zolder met c.v.-ketel en badgeiser, zolderkamer Bwjr. ±1950, opp. grond 255 m2. Vraagprijs ƒ475.000,- k.k. Bijleveldlaan 5 te Warmond In rustige laan nabij dorpskern gelegen leuk woonhuis met plaats van ca. 5 meter diep op Noordoosten gelegen met stenen schuur en achterom. Beg. grond hal, woonkamer met gaskachel, open keuken met oven,, kookplaat, afzuigkap en koelkast, toilet met fonteintje. 1e etage: overloop, grote achterslaapkamer met gevelkachel, voorslaapkamer, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Vraagprijs ƒ249.000,- k.k. Herenweg 98/b te Warmond In het rustieke dorp Warmond bieden wij te koop aan een vrij staande villa met dubbele garage en zwembad (5 x 10 meter) gelgen op 5 000 m2 eigen grond, nabij uitvalswegen naar Amsterdam en Den Haag Beg grond: portaal, royale ontvangsthal, toilet met fontein, woon keuken (ca. 3.50x5.50) met alle denkbare inbouwapparatuur en schuifpui naar terras, kleine bijkeuken met aansl wasm. en droger, provisiekelder (ca. 6x2.50), woonkamer (ca 8.15x5.50) met open haard en schuifpui naar tuin, televisie/studeerkamer (3x5.50), dub bele garage en aparte stookruimte; Slaapafd beg gr toilet met fon tein, gang met kastenwand met louvre deuren, drie slaapkamers waarvan één met schuifpui naar de tuin, badkamer met luxueuze douche met thermostaatkraan en wastafel; Etage: overloop met toilet en fontein, bergkamer, grote slaapkamer met open haard, grote inloopkast, aangrenzende zeer royale badkamer met marmer bete geld, bidet, vrijdragend toilet, 4 persoons zitbad met whirlpool, aparte douche en twee wastafels in luxe meubel, 2e slaapkamer mei douche en wastafel. Vraagprijs 1.850.000,- k.k. Voor meer Informatie over deze woningen kunt u kontakt opnemen met Max Sedelaar Voorhout, Componistenlaan 71,0252-214243 DTE KOOPCJTE huurOverkochtO verhuurd Noordbuurtseweg 25 Mooi gelegen hoekherenhuis met garage, grote voor- en achtertuin. Blijvend vrij uitzicht op de Noordbuurtsevaart Indeling entree, hal, toilet, woonkamer J - - - ekelder. 1e etage 3 slaapkamers, bal- dubbel glas, dak- en spouwmuunso- Verlaagde vraagprijs ƒ339.000,- k.k. Zuidbuurtseweg 18 Groot woonhuis, type 2-onder-1 -kap. gelegen aan smalle brug (niet voor auto's), met Totaal 522 m2. laar via een ■tuin (Z.O.). Achterin de tuin een grote houten schuur; ideale hobbyruimte grote doorzonkamer, slaap/studeerkamer, grote woo- bijkeuken, badkamer met ligbad, douche en toilet 1e etage. 5 slaapkamers, 2e toilet, berging en vliering Aanvaarding in overleg Verlaagde vraagprijs ƒ519.000,- k.k. Burg. Brandtstraat 12 Rustig gelegen hoekwoning met garage, stenen berging, voor- en diepe ach tertuin. Indeling uitgebouwde kamer (geschikt als slaapkamer/kantoor of als let, open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, n c.v.-gas en dubbel glas Aanvaarding in badkamer met ligbad Voorzien overleg. Verlaagde vraagprijs ƒ289.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Lebuinestraat 2 Royaal hoekherenhuis met aan 3 zijden mooi aangelegde tuin (totaal 360 m2) met garage, berging en parkeerplaatsen op eigen terrein. Gelegen aan de nu rustig geworden Hoge Rijndijk Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, woon keuken met apparatuur, woonkamer met parketvloer 1e etag: 3 slaapkamers, balkon, ruime badkamer met douche (bad mogelijk) en 2e toilet, vaste kasten 2e etage 2 slaapkamers, dakkapel 3e etage vlienng. Voorzien van c.v.-gas Verlaagde vraagprijs ƒ398.000,- k.k. Goed, aan breed plantsoen gelegen en perfect onderhouden tussenherenhuis met voor- en achtertuin (W), stenen berging en achterom. BLIJVEND VRIJ UITZICHT! Indeling, entree, hal, toilet, kelderkast, hardhouten keuken voorzien van alle apparatuur, woonkamer met tegelvloer en openhaard (gas). 1e etage: bad- 2e etage r Voorzien1 grote slaaj C.V.-gas combiketel en dubbel gl Aanvaarding: in overleg Verlaagde vraagprijs ƒ298.000,- k.k. Donklaan 51 Vooroorlogse hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, berging en mogelijk heid tot het bouwen van een garage. Het pand is gedeeltelijk gerenoveerd, voorzien van nieuw c.v.-gas, totaal nieuwe elektra-, gas- en waterleidingen Er zijn nieuwe keukens geplaatst. Het pand is beneden verhuurd voor ƒ500,- per maand. De bovenwoning is apart afsluitbaar, is nu leeg maar dient nog wel verder opgeknapt te worden. De zolder moet nog afgetimmerd worden. Indeling: 1 e etage: 2 kamers, keuken, douche met toilet, vaste trap naar zolder met dakkapel. IDEALE KANS VOOR JONG STEL MET GOUDEN HANDEN!! Oplevering: terstond. VRAAGPRIJS ƒ219.000,-k.k. Prins Bernhardlaan 66 Recentelijk geheel gerenoveerde woning met voor- en achtertuin, stenen ber ging en achterom ALLES IN SUBLIEME STAAT, geheel gestoffeerd, u kunt er zo in!! Indeling' entree, hal, meterkast, toilet, woonkamer, super keuken (wit) met alle apparatuur. 1e etage: badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, bal kon, 2e toilet, vaste trap naar zolderetage met waskamer, grote slaapkamer, twee dakkapellen. Alles voorzien van veel accessoires (inbegrepen) zoals' vaste kasten, wastafelombouw, luxe sanitair. C v.-gas combiketel en dubbel glas BLIJVEND VRIJ UITZICHT Aanvaarding in overleg. Verlaagde vraagprijs ƒ369.000,- k.k. HUURPRIJS incl. gas en licht: ƒ1.000,- per maand Kloosterwei 132 in open haard, open keuken, bijkeuken, voormalige garage ni npandige balkons, ba VRAAGPRIJS ƒ635.000,-k.k. Gebouw Cronestein, Serviceflat, Plantijnstraat Diverse service-appartementen met schitterend uitzicht over de polder Ind. 2 of 3 kamers, hal, toilet, keuken, balkon, badkamer met bad/douche. Voor zien van c.v inpandige j eigendom, verwarming, huismeester, opstalverz. onderhoud) geen hypotheek mogelijk. VRAAGPRIJZEN van ƒ55.000,- tot ƒ195.000,- k.k. 2-kamerapt. ook te huur voor ƒ1.000,- p.m. (excl. serv.kst.). de vlietstede b.v. makelaardij in onroerende goederen Dè makelaar voor de Vlietstreek - Uw verkoopopdracht heeft altijd onze persoonlijke aandacht - Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rappor Taratierapport binnen 24 uur gereed Leidseweg 37,2252 LA Voorschoten. Tel. 071-5614684. Fax 071-5617806. Zaterdags geopend van 10.00-13.00 uur LEIDEN STEVENSHOFDREEF 24 A Vraagprijs ƒ235.000,- k.k. n gelegen 4-kamerappartement op de 1e woonlaag met lift bereikbaa Berging in de onderbouw. Erfpacht afgekocht voor 75 jaar. Indeling: entree/gang, woonkamr 5.75x4.65. eetkamer 3.60x3.70. in gebruik als slaapkamer, 2 slaapkamers 4.60x3.20 e 3.00x2.70, badkamer met bad, witte halfopen keuken. Er is een balkon afm. 2.30x2.80 o het zuidwesten. De gehele flat is voorzien van laminaatvloeren en dubbele beglazing. Opli LEIDEN ZIJLSINGEL 78 Vraagprijs ƒ259.000,- k.k. plavuizenvloer en open haard, keuken en badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 1e verd.: overloop en 3 slaapkamers. Vlizotrap naar vliering. Algemeen: de woning is v.v. c.v.-gas (1992). Aanvaarding in overleg. LEIDEN HOGE RUNDUK 60 Vraagprijs ƒ269.000,- k.k. Op goede stand gelegen gemod. ruime woning met patiotuin, gelegen op 75 m2 eigen grond. Ind.: entree/hal, ruime L-vormige woonk. met laminaatvloer, open Ikea hoekkeuken met gas kookplaat en afzuigkap. Portaal^meUoilet en tuindeur naarjietegelde patio met berging.^le toilet en wma. en ligbad. 2e verd.: vaste trap naar grote open zolderk. met vaste kasten, 2e kamer, Nefit HR combiketel '93. Alg.: dakisolatie aanwezig. LEIDEN SJAHRIRSTRAAT16 Vraagprijs ƒ325.000,- k.k. Goed onderhouden herenhuis met voor- en diepe achtertuin, achterom en inpandige berging. Parkeerpl. in voortuin. Ind.: entree/bal, toilet, royale L-vormige woonkamer loop, 3 slaapkamers en open haard en open keuken met app. 1e verd.: overloop, c :t ligbad, douche, 2e toilet en wastatel. 2e verd.: o LEIDERDORP EMMASTRAAT ZO Vraagprijs ƒ279.000,- k.k. Tegenover plantsoen gelegen tussenw. met voortuin, zonnige achtertuin Z/0, stenen berging en achterom. De beg. grond en 1e etage zijn v.v. dubbel glas. Ind.: entre/hal, toilet, L-vormige woonk. met fraaie kunststofpui, mod. keuken met app. (dubb. opst 1e verd.: 3 slaapk. en wit betegelde badk. met douche, 2e toilet en dubb. wastafel. 2e verd.: overloop, ruime kamer met dakkapel. Alg.: leuke woning, gelegen in rustige, kindvr. wijk. Grotend. hardh. koz. Fraaie tuinaanleg. Verw. middels gask. CV in overleg mogelijk. Bj. 1964. LEIDERDORP FLORUN 3 Vraagprijs ƒ349.000,- k.k. Verrassend ruim herenhuis met voor- en achtertuin op het zuidwesten met stenen.schui bad, dubbele wastafel. Separaat toilet. E mers, waskamer/c.v.-ruimte, dakterras. Alg: dak- en muurisolatie, ged. dubbel glas, g verdient df dacht./ rloze woningscheidende t. Aanvaarding in overleg LEIDERDORP BUITENDIJKLAAN 104 Vraagprijs ƒ398.000,- k.k. Riant luxe afgewerkt 2/3-kamerappartement op 1e woonlaag met grote inpandige garage. Lift en videofooninstall aanwezig. Prachtig uitzicht op Dwarswatering en polder. Ind.: entree/hal, garderobe, toilet. Extra grote woonkamer met schuifpui naar fraai balkon (W), luxe, complete open hoekkeuken. Living, hal en badk. zijn v.v plavuizenvloer met vl.verw. Ruime slaapkamer, fraaie badkamer met ligbad, douchehoek en wast. Bijkeuken met wma en c.v.-combiketel. Alg.: mogelijkheid voor 3e kamer. Serv.kosten ƒ200,- p.m. Bj. '92. LEIDERDORP VLASKAMP13 Vraagprijs ƒ439.000,- k.k. Gunstig gelegen geschakelde patio-bungalow met inpandige garage. De begane grond heeft royale afmetingen met fraaie zuidwest tuin en grote patio. Indeling: entree/hal, toegang ga rage, toilet. Eetgedeelte met open hoekkeuken v.v. div. apparatuur Doorloop langs patio naar ruime zitkamer met open haard, convectorput en schuifpui. 1 e verd.: 3 slaapkamers, dakkapel aan achterzijde, royale badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en toilet. 2e verd.: vli zotrap naar grote bergzolder met tuimelraam, nieuwe c.v.-combiketel '95. Alg.: goed onder houden woning, v.v. dubbel glas en dakisolatie. 167 m2 eigen grond. LEIDERDORP MEERBURGLAAN 37 Vraagprijs ƒ469.000,- k.k. Modern (1994) halfvrijstaand huis met garage, bijzonder fraai gelegen met prachtig uitzicht op historische molen, op totaal 221 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, toilet, ruime L-vor mige woonkamer met antiek houten vloer, conv.putten en fraaie Franse schouw. Luxe open hoekkeuken v.v. complete apparatuur, schuitpui naar fraai aangelegde zuidtuin. 1e verd.: 3 royale slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet en dubbele wastafel. Bergka mer met c.v.-ketel, boiler en wma. Algemeen: prettig licht gezinshuis, volledige isolatie met o.a. dubbel glas. Hardh. kozijnen. Gelegen nabij uitvalswegen en scholen. In 'Actueel Huizennieuws' van Make laarskantoor Rijnland wordt het aanbod in het Rijnland getoond: overzichtelijk en ge rubriceerd. LEIDERDORP LENTEKADE 3 Vraagprijs ƒ498.000,- k.k. 0p fraaie locatie gelegen moderne 2/1-kapwoning met garage en diepe tuin grenzeni water en groenstrook. Bouwjaar 1989. Totaal 258 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, royale L-vormige woonkamer met uitbouw aan tuinzijde v.v. schuifpui. Open witte hoekk ken met div. inb.app. Gehele begane grond v.v. plavuizen met vloerverw. 1e verd.: 3 sla kamers met dakkapel voor en achter, geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel toilet. 2e verd.: vaste trap naar open zolderkamer met tuimelraam, wma en c.v.-combiki Algemeen: volledige isolatie. Acherom via garage. Kindvriendelijk gelegen in geliefde wijk, LEIDERDORP DOTTERBLOEMKREEK 45 Vraagprijs ƒ579.000,- k.k. Verrassend ruim herenhuis met fraai uitzicht op de Dwarswatering, garage, fraaie tuin en i nige patio v.v. open haard. Recentelijk zijn de keuken en beide badkamers geheel vemieu in zeer luxe en smaakvolle stijl. Indeling: entree/hal, toilet, fraai trappenhuis, ruime living r plavuizenvloer, vloerverwarming en open haard. Open keuken in dubbele opstelling met ko eiland. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met douchehoek, wastafelmeubel, en bidet. 2e verd.: grote kamer met balkon, 2e complete badkamer. Waskamer met wn c.v.-combiketel (1991). Alg.: bouwj. 1979, totaal 220 m2 eigen grond. Dubbel glas. LEIDERDORP SATURNUS12 Vraagprijs ƒ695.000,- k.k. Luxueus halfvrijstaand herenhuis met garage gelegen in prettige nieuwe wijk. Fraaie di( tuin aan waterpartij met vrij uitzicht op Dwarswatering en polder. Bouwjaar 1992, totaal m2 eigen grond. Indeling: hal met marmervl., toilet, ruime L-vormige woonkamer met oj haard, eetkamer met luxe open Poggenpohl keuken met app., granietblad en kookei' VOORSCHOTEN JAN VAN GOYENPLANTSOEN 2 Vraagprijs ƒ286.500,- k.k. Goed onderhouden eengezinswoning gelegen in rustige buurt met uitzicht op waterpartij. de achterzijde is een speeltuin. Nabij recreatiegebied de Vlietland. De woning is aan de ai terzijde 2,5 meter uitgebouwd. Zonnige tuin van 12 meter met schuur en achterom. Indelii entree/hal, L-vormige woonkamer 9.50x3.60/5.50, de voorzijde is voorzien van hardhout dubbel glas. 1e verdieping: 3 slaapkamers, overloop, badkamer met zitbad. 2e verdiep» vaste trap naar zolder met Veluxdakraam (geen stahoogte). C.v.-gas 1991. Oplevering in ov leg. Voor informatie kantoor Voorschoten 071-5617940. VOORSCHOTEN REMBRANDTLAAN 23 Vraagprijs ƒ279.000,- k.k. Op de begane grond over de volle breedte uitgebouwde eengezinswoning grenzend tree, hal, meterkast, me woonkamer met karakteristieke elementen o.a. plavuizenvloer, bakstenen wanden, op haard, afm. 9.00x3.60. Schuifpui naar zonnige tuin op het westen, convectorput. Eiken k! ken met inbouwapparatuur. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers (oorspr. 3), badkamer met d( che, groot zonneterras 6.00x2.50. Granolwanden. 2e verd.: ruime vliering, vlizotrap, choten 071-5617941 N00RDWIJKERH0UT SPECHTSTRAAT 4 Vraagprijs ƒ289.000,- k.k. In rustige woonwijk en kindvriendelijke straat gelegen ruime eengezinstussenwoning met( rage direkt grenzend aan de achtertuin. Ind.: entree/hal, trapkast, toilet, dichte keuken wma en toegang tot de tuin met garage, ruime doorzonwoonkamer. 1e verd.: 3 slaapkan waarvan 1 met wastafel en 1 met vaste kast, badkamer met douche, wastafel en toilet verd.: overloop met opstelplaats voor c.v.-ketel (bj. 1990), bergruimte, zolderkamer. Alg.: gi dubbel glas/voorzetramen en hardhouten kozijnen. Aanvaarding: direkt. NOORDWIJKERHOUT MEEUWENLAAN19 Vraagprijs ƒ295.000,- k.k. In een rustige woonwijk nabij uitvalswegen gelegen eengezinshoekwoning met vooi tertuin en garage direkt grenzend aan achtertuin. Ind.: entree/hal, trapkast, toilet, dl ken met wma en toegang tot de tuin. Doorzonwoonkamer met zijraam. 1e verd.: overloc badkamer met douche, wastafel en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste kast en 11 wastafel. 2e verd.: open zolderruimte met opstelruimte voor cv-ketel, mogelijkheid voor mer. Alg.: ged. dubbel glas en hardhouten kozijnen. ZOETERWOUDE MEERBURGERWATERING 2 Vraagprijs ƒ598.000,- K.K. Op een idyllisch plekje gelegen fraai zonnig hoekherenhuis met royale achtertuin welke grer aan open vaarwater. Totaal 470 m2 eigen grond. Bj. 1987. Tegenover de entree ligt de dubbf garage/berging met zolderverdieping. De indeling is als volgt: hal, studiekamer, toilet, inloo kast, hoofdslaapk. en badkamer met ligbad, douche, bidet en wastafels. Ruime tuingeri living met grote zijramen, open haard en schuifpui. Moderne open hoekkeuken met div. Plavuizenvloer met verwarming. 1e verd.: 3 slaapk., 2e badkamer met douche, toilet en v; Wasruimte met c.v.-combiketel. Alg zeer goed onderhouden, volledig geïsoleerd. MAKELAARSKANTOOR VOORSCHOTEN I LEIDERDORP ILEIDSCHENDAM IWADDINXVEEN Veurseweg 143 Buitenhoflaan 3 Damlaan 40a Kanaalstraat 12 Tel. 071-561 7940 Tel. 071-5890300 Tel. 070-3209204 Tel. 0182-61 2028 REGIONAAL VERTEGENWOORDIGD LD 27-07-1996 Makelaarskantoor Rijnland is de adviseur op het gebied vanB koop/verkoop huur/verhuur hypotheken Ro verzekeringen taxaties NVIVW Mei 4 vestigingen combineert makelaarskantoor Rijnland de voordelen van een grote regionale organ Lsa tie met die van lokale aanwezigheid. Een combinatie met de nadruk op de persoonlijke

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30