Personeel Personeel Personeel I Monen Mo Monen Monen cinib Monen J mnArk administratie/adviesgroep OW ,van 't hof IIMESIM laxSedi laar C&A zoekt jonge ondernemers Filiaalleider bij C&A Een baan voor beslissers BEGELEIDER/ADVISEUR COMPUTERGEBRUIK M/V WESTPLAN ra DAT PAKT ALTIJD GOED UIT! MAKELAAI ZATERDAG 11 MEI Ï996 Er is geen markt zo beweeglijk als de kledingmarkt. Voor een ondernemer betekent dat: snel en doelgericht opereren. Op het juiste moment de juiste beslissingen nemen. Het beste halen uit jezelf en uit je medewerkers. Wie over deze vaardigheden beschikt, heeft nu de kans dit in het groot te bewijzen: als filiaalleider bij C&A. Natuurlijk krijg je eerst een grondige opleiding als Trainee, die mede wordt afgestemd op jouw ervaring. Een mix van praktijk en theorie; met accenten op de verkoop, leidinggeven en organiseren. Een periode waarin je zorgvuldig wordt opgeleid om een compleet modewarenhuis tot een commercieel succes te maken. Dit zijn de voorwaarden: Leeftijd: 21-27 jaar HBO-opleiding, Retail Management School, TMO, Haarlem Business School-SB, MMOc, THW/Facilitaire Dienstverlening Belangstelling voor mode Aantoonbare ervaring in detailhandel, bij voorkeur in confectie. Schrijf een korte brief met c.v. en pasfoto aan: C&A Nederland, afdeling HRM, Postbus 249, 1000 AE Amsterdam. Svp in de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: 'FL'. Gevraagd: - aantoonbare ervaring met MS-DOS, Windows, WordPerfect-produkten; - diepgaande kennis van Novell 3.x en 4.x; - goede communicatieve en didactische vaardigheden; - stressbestendig; - bereidheid tot reizen en in bezit van rijbewijs B; - minimaal HAVO PDB AMBI (basis) of studerend hiervoor. Geboden: - een functie met veel afwisseling; - primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn met het niveau van de functie; - opname in pensioenregeling PGGM; - reiskostenvergoeding; - studiekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 24 mei 1996 te richten aan Administratie/Adviesgroep CAW, Postbus 12215 ZG VOORHOUT, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Nadere telefonische informatie bij de heer J.C. van Kolck, hoofd van de afdeling Automatisering en bereikbaar onder telefoonnummer 0252-219108. is een landelijk werkende organisatie in zakelijke dienstverlening, gespecialiseerd in financiële- en salarisadministraties, automatisering, personeel organisatie en advisering. Een eigentijdse groep met zes regionale vestigingen en een hoofdkantoor in Voorhout. Ruim 80 medewerkers realiseren uitstekende resultaten en hebben een goede relatie met de markt, voornamelijk bestaande uit opdrachtgevers in de welzijnszorg, gezondheidszorg, sport en cultuur. Voor onze afdeling Automatisering van de Unit Personele Producten te Voorhout zoeken wij een die in staat is met grote mate van zelfstandigheid cliënten en medewerk(st)ers van onze instelling te instrueren en continu te begeleiden op het gebied van hard- en software. Voorts zal hij/zij worden ingezet bij het onderhouden, implementeren en adviseren van lokale netwerken, al dan niet middels datacommunicatie onderling verbonden. Daarnaast zal hij/zij worden ingezet bij het onderzoeken, analyseren en documenteren van hard- en software, toegepast in een administratieve omgeving. Westplan Bouwadviseurs adviseert en ondersteunt bouwbedrijven bij het ontwikkelen van plannen voor bouwprojecten en het scheppen van de voorwaarden voor de realisatie. Desgewenst begeleiden we het project van het eerste ontwerp tot en met de marketing en verkoop. Daarmee wordt een optimale aansluiting gerealiseerd op de behoeften vanuit de markt en de basis gelegd voor een optimale realisatie. Contracten, haalbaarheidsonderzoeken, verkoopfol ders, tientallen afspraken per dag: met twee man creëren we steeds meer werk. Veel te veel voor onze parttime secretaresse. Daarom zoeken we op korte termijn nog een zelfstandige secretaresse voor een volle werkweek Heb je een opleiding op HAVO-niveau en minimaal drie jaar kantoorervaring? Ben je goed in Nederlands en eenvoudige Engelse bedrijfscorrespondentie? Kun je snel overweg met de PC, bij voorkeur met Word en Excel? Werk je zelfstandig, maar weet je ook wanneer je even moet overleggen? Lijkt het je leuk om bezig te zijn met onroerend goed, juridische zaken en marketing en raak je niet snel in paniek? Dan nodigen wejegraag uit om te solliciteren. We beloven je een drukke baan in een persoonlijke, open werksfeer. Het salaris is in overeenstemming met de zelfstandigheid van de functie. Je kunt je schriftelijke sollicitatie, graag met C.V., richten aan drs. E.N. Swaak op onderstaand adres. Van der Valk Boumanweg 180d, Postbus 308. 2350 AH Leiderdorp Telefoon (071) 541 73 24, fax (071) 54Ï 17 65 In de geliefde schildersbuurt van Oegstgeest gelegen goed onderhouden woning met voor- en achtertuin met stenen schuur en achterom. De begane grond heeft een grote woonkamer met open haard en schuifpui naar de achtertuin. Voorts moderne keuken, toilet en hal. Op de eerste etage zijn 3 kamers, een moderne badkamer met ligbad en een tweede toilet. De zolderverdieping heeft een grote kamer met dakkapel (makkelijk te verbouwen tot twee kamers) en berging. C.v.-gas, oplevering half augustus 1996. Vraagprijs ƒ389.000,- k.k. Drs. HYPOTHEEK NVM makelaar o.g Drs. H. W. van Ark Wilhelminapark 10, 2342 AG Oegstgeest tel. 071-5177203 - fax 071-5177478 TE KOOP PAPIERMOLEN 44 LEIDEN Zonnig op het westen gelegen modern 2-kamerappartement (le et.) met balkon. Ind.: hal, ruime woonkamer, keuken, ruime slaapkamer, luxe badkamer met badmeubel, douche, toilet en inpandige berging met aansl. wasmachine. Er is een lift aanwezig. Winkelcentrum en wijkpark in de directe omgeving. Vraagprijs ƒ159.000,- k.k. Inl. 071-5233161 Huizen-verzekeringen financieren Kantoorverdieping Alphen a/d Rijn Röntgenweg 20 Huurprijs kantoor f 190,- per m2/jaar excl. btw Huurprijs opslagruimte f 90,- m2/jaar excl. btw Te huur 560 m2 kantoorruimte eventueel met 225 m2 opslagruimte. De kantoorruim te wordt geheel bedrijfsklaar opgeleverd met top-koeling/ventilatie, etc., maar ook met vloerbedekking, wanden, bekabeling etc. Alleen de meubels moeten er nog in. Deze ruimte is gelegen op de eerste verdie ping van een fraai bedrijfsgebouw nabij de afslag van de Al 1 met fraai uitzicht. Eventueel kan ook de helft van deze kantoor etage worden gehuurd. bedrijfshuisvesting van hogendorpplein 4. telefoon0\82-520111 (ESQ telefax 0182-527806 kan toren in gouda, alphen a/d rijti, d .JL, 'Drie nieuwe redenen om Livingstone te bellen' Nieuw! Modern Klassiek. Pure klasse. Sleutelklaar vanaf 241.000.- Heeft u bouwplannen? Bel dan Livingstone Huizotheek met 35 modellen waaronder vele nieuwe eigentijdse types. (Porto 6,50). 076 - 5712772 Hazerswo Aarland Vmsterdam, Opaalhuis B.V. ude Dorp, Aann.bedr. D. Vonk ïrveen, Bouwbedr. Jac. van iZn. B.V. liet B.V. HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER. VERHUIZINGEN TRANSPORT OPSLAG MOSTERT VERHUIZINGEN LEIDEN B V. Meedoen. Je eigen leven inrichten. Dat kan. Ook als je een handicap hebt of arbeidsongeschikt bent. Je hebt recht op hulp middelen, vervoer, aangepast werk of zo nodig een fatsoenlijke uitkering. Haal dat recht. Samen, met de ANIB. De ANIB is de grootste bond van mensen met een handicap en arbeidsongeschikten. Voor belangenbehartiging en deskundig per soonlijk advies, in meer dan 80 afdelingen door heel Nederland. Antwoordnummer 848, 1940 VG Heemskerk. Telefoon (02510)534 34 Na 1-10- 95: 0251253434 BOND VAN GEHANDICAPTEN EN ARBEIDSONGESCHIKTEN COUPON Stuur mij meer informatie. Plaats: "I Sweilandstraat 11 te Warmond Leuk gelegen twee-onder-een-kapwoning met traaie beschutte ach tertuin van ca. 15 meter diep op zuidoosten gelegen mei vrijstaande garage met zoldertje, houten schuur en zonnig prieeltje Parkeerge legenheid op eigen erf. Beg gr.: hal. toilet, lichte T-vormige woon kamer met parkelvloer. open haard en openslaande deuren naar achtertuin, uitgebouwde witte open keuken mei gaskookplaal, afzuig kap, koel-/vriescombinalie en vaatwasser. 1e et.: overloop met vaste kast, royale ouderslaapkamer met kleedkamer (voormalig Iwee ka mers) mei openslaande deuren naar ruim balkon, slaap) vaste kasl, wille badkamer met ligbad, toilel en wastafel in meubel 2e et.: overloop met schuilkastenwand eri aansluiting wasmachine en droger, zolderkamer met dakkapel en wastafel. Bwjr. ±1951, opp grond 268 m2. Vraagprijs ƒ469.000,- k.k. Kon. Wilhelminaboulevard 6/a te Noordwijk Aan de levendige boulevard van Noordwijk met schillerend uitzicht over zee en strand gelegen 3-kamerappartement op de 1e verdieplhg mei berging in de onderbouw. Ind.: hal mei videofooninstallatie, c.v.- ruimle mei c v.-ketel, berging met aansluiting wasmachine en elek1 trische boiler, woonkamer (ca. 44 rn2) mei terras aan zeezijde, open keuken, badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel, apart to ilel, achterslaapkamer (ca 13,5 m2) met klein balkon, achlerslaap- kamer (ca, 8,8 m2) Servicekosten 306,- per maand Bwjr. +1988, opp. app. ca. 110 m2. Vraagprijs ƒ420.000,- k.k. Dorpsstraat 272 te Hazerswoude-Dorp spoelbak, vaatwasser, combi-magnetron, koel-Miescombinatie, af zuigkap en gaskookplaat, royale Z-vormige tuingerichte woonkamer, fraai aangelegde tuin van ca. 9 meter diep op zuiden gelegen. 1e eta ge: overloop, slaapkamer, luxe badkamer mei ligbad, aparte douche met scherm, wastalel en toilet, achterslaapkamer, ruime ouderslaap kamer met daaraan bergkamer. 2e etage: via vasle trap te bereiken bergzolder mei opstelling c.v.-gas kombiketel en aansl. wasm. en droger. Bwjr. +1994, inhoud ca. 400 m3, opp. grond 173 m2. Vraagprijs ƒ419.000,- k.k. Klimopzoom 88 te Leiderdorp Will u wonen boven hel water en op niveau, dan moei u zeker een? een kijkje komen nemen in deze zeer aparte goed onderhouden een gezinswoning mei schilterend uitzicht over welering en groenstrook"! Beg. grond: berging 1e etage: via bordes: hal, toilel, royale kamer mei open haard en Vraagprijs 329.000,-k.k. Munthof 49 te Voorhout In kindvriendelijke buurt aan woonerf in de wijk Ooslhoul gelegen goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin (NO) aan het water gelegen Beg grond hal, toilet, ruime woonkamer met schuif pui naar luin met terras aan het water, open keuken met oven, kook- wastafel. Bwjr 1988,144 m2 eigen grond, inhoud ca 380 m3. Vraagprijs ƒ319.000,- k.k. Begijnhof 10 te Leiderdorp In de wijk Buitenhof aan woonerf gelegen eengezinswoning met zon nige achtertuin van ca. 10 meter diep op het zuidwesten met stenen schuur. Beg. grond: hal, toilet, tuingerichte woonkamer, open keuken. 1e etage: overloop mei vaste kast, royale achlerslaapkamer (voor heen 2 kamers), voorslaapkamer, badkamer mei ligbad, loilel en was tafel. 2e etage: overloop mei aansluiting wasmachine, c.v.-kombi- ketel, zolderkamer mei velux dakraam. Bwjr. 1987, opp. grond 99 m2. Vraagprijs ƒ279.000,- k.k. Klimopzoom 90 te Leiderdorp Wilt u wonen boven het water en op niveau, dan moet u zeker eens een kijkje komen nemen in deze zeer aparte goed onderhouden een- hal. I royale u kamer mei (gas)open haard, parketvloer en royaal balkon op zuid westen gelegen boven het water, open keuken. 2e etage: overloop, voorslaapkamer mei diepe bergkast en wastalel. badkamer mei lig bad, toilel, waslafel en aansluiting wasmachine, twee achterslaapka mers. 3e elage overloop met c.v.-ketel en badgeiser, zolderkamer Vraagprijs ƒ329.000,- k.k. Oosthoutlaan 108 te Voorhout Aan doorgaande weg gelegen hoekwoning met tuin van ca. 12 meter diep op het oosten gelegen met stenen schuur en achterom. Beg. grond hal, toilel, woonkamer met plavuizenvloer met vloerverwar ming en schuifpui naar tuin, open keuken. 1e etage: overloop, bad kamer mei douche, toilet en wastalel, voorslaapkamer, twee achterslaapkamers. 2e etage: royale zolder mei velux dakraam, c.v- kombiketel en aansluiling wasmachine. Bwjr. 1990. inhoud ca. 325 m3, opp. grond 133 m2. Vraagprijs ƒ319.000,- k.k. Van Pallandtlaan 5 te Sassenheim Brede 2-onder-1-kapwoning met vrijstaande garage gelegen aan doorgaande weg. Beg grond: hal, kelderkast, toilel, keuken, woon kamer (4.50/4.00x7 25) met openslaande deuren naar luin op noord oosten gelegen Naast de woning is een oprijpad met een vrijstaande garage. 1e et.: overloop, achterslaapkamer 2 50x250, achterslaap kamer 4.00x3 60 mei 2 wastafels, 2 vasle kaslen en openslaande deuren naar balkon, voorslaapkamer 4.50x3.75 mei wastalel en 2 va ste kasten, badkamer met douche, wastafel en toilel, vlizotrap naar zolder mei c.v. Nelil Turbo tótel. Bwjr. 1950. opp. grond 331 m2, inhoud ca. 400 m3. Vraagprijs ƒ375.000,- k.k. Voorschoterweg te Valkenburg Aan de Voorschoterweg Ier hoogte van nummer 69/71 bieden wij een stuk bouwgrond aan van ca. 2.060 m2, wat geschikt is voor de bouw van een kantoor met bedrijfswoning. Het perceel grond heelt als be- Vraa'gprijs 495.000,-k.k. Sweilandstraat 29 te Warmond Leuk met diepe tuin op zuidoosten gelegen 2/1-kapwoning mei vrij staande garage met zoldertje en vrijstaande stenen schuur. Beg grond: hal, toilel, woonkamer met open haard en aangebouwde serré, dichte keuken. 1e etage: overloop, badkamer met ligbad met scherm en wastafel, voorslaapkamer mei vaste kasl, achterslaapkamer mei wastalel en 2 vaste kasten, 2e toilet, kleine achterslaapkamer Vraagprijs ƒ498.000,- k.k. Voor meer informatie over deze woningen kunt u kontakt opnemen met Max Sedelaar Sassenheim, Hoofdstraat 271,0252-214243 □te koopOte HUUROVERKOCHTD verhuurd

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 40