Personeel Personeel Personeel Personeel BOSCH TSent lueuwsijietuj zèan hebben wij wetk ooot u. m mLoTïz dïli zmrz Kansen in tijdelijk werk LATEN WIJ DE WIJ ZOEKEN oaam iWi jou om K 7 TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER Wanneer een filosofie wordt ZATERDAG 11 MEI 1996 Telefonist m/v Voor een bedrijf ir telefonist die ervaring heeft met een VÓX 6200. Een goede spreekvaardigheid in de Engelse, Franse e Informatie-avond cateringmedewerker Wilt u werken als medewerker in een bedrijfsrestaurant, maar heeft u geen ervaring of niet de juiste contacten? Randstad Uitzendbureau organiseert een informatiebijeenkomst in juni. Tijdens deze avond vertelt een manager van een cateringbedrijf over de werkzaamheden, de benodigde kennis en kwaliteit. Tevens geeft een intercedente informatie over Randstad Uitzendbureau en de mogelijkheden om via Randstad aan het werk te gaan. Wij zoeken hiervoor gemotiveerde kandidaten die lange tijd twintig uur per week beschikbaar zijn. Wilt u hierover meer weten? Neem dan snel contact met ons op, wij vertellen u graag meer. Informatie bij Jolanda Holen, tel. (071) 514 94 46, Leiden, Boommarkt 3A. Verkoper/kassier m/v Voor een kaas en delicatessen winkel zijn wij op zoek naar jonge, representatieve aanpakker. Het betreft een full-time functie voor lange tijd met de mogelijkheid tot vast dienst verband. Ervaring is een pré. Informatie bij Coen Dekker, tel. (071) 516 51 01, Leiden, Boommarkt 3A. Magazijnmedewerker part-time m/v Wij zijn op zoek naar magazijnmedewerkers voor een bedrijf in Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het zogenaamde 'order lopen'. U kunt van 6.00 uur tot 10.00 uur of van 12.00 uur tot 16.00 uur werken. Bent u een aanpakker en wilt u aan de slag, neem dan contact met ons op of kom langs op onze vestiging. Informatie bij Sabine Slappendel, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Cateringmedewerker m/v Voor een groot cateringbedrijf met meerdere lokaties in Leiden zoeken wij met spoed een gemotiveerde en zelfstandige cateringmedewerker. U werkt meerdere dagen per week van 17.30 uur tot 19.30 uur op een eenmanslokatie. U bent verant woordelijk voor de voorbereiding en distributie van de brood maaltijd en verschillende snacks en voor het schoon opleveren van het bedrijfsrestaurant. Bent u representatief, ondernemend en bereid om incidenteel ook overdag te werken. sop. i, tel. (071) 514 94 46, ir randstad uitzendbureau gemeente VOORSCHOTEN Het gemeentebestuur van Voorschoten zoekt: Voorzitter en leden manW voor de Bestuurscommissie Openbaar Basisonderwijs Voorschoten. Met ingang van het schooljaar 1996/1997 zal het bestuur van het Voorschotense openbaar basis onderwijs in handen worden gelegd van een nieuwe bestuurscommissie op basis van een nog door de gemeenteraad vast te stellen verordening. Deze commissie zal het bestuur en beheer van openbare basisschool De VOS verzorgen en vertegenwoordigd zijn in het bestuur van samenwerkingsschool De Vink. De nieuwe commissie zal bestaan uit: een onaf hankelijke voorzitter, vier leden (onafhankelijke deskundigen of deskundige (ex)ouders) en twee gemeenteraadsleden. Deze gemeenteraadsleden zullen na de gemeenteraadsverkiezingen van 1998 uit de commissie treden en plaatsmaken voor onafhankelijke deskundigen of deskundige (ex)- ouders. Voor de te vormen commissie is het gemeentebestuur op zoek naar: - een onafhankelijk voorzitter, een penningmeester, een secretaris en bestuursleden voor de portefeuilles onderwijszaken, personeelsbeleid, huisvesting en PR-zaken. De functie van secretaris kan gecombineerd worden met een van de genoemde portefeuilles. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - de doelstellingen van het openbaar onderwijs onder schrijven; - bij voorkeur woonachtig zijn in de gemeente Voorschoten of directe omgeving; - affiniteit en ervaring hebben met de werkzaamheden die voortvloeien uit de portefeuille waarvoor zij in aanmerking willen komen; - affiniteit hebben met het (Voorschotense) openbaar basisonderwijs; - bij voorkeur aantoonbare bestuurservaring hebben. De vergaderingen van de commissie vinden in principe één maal per maand plaats in de avonduren. Telefonische informatie kan worden verkregen bij de heer drs. A. Borst, beleidsmedewerker van de afdeling Onderwijs, Cultuur en Sport, telefoon 071 - 560 06 87. Reacties kunnen tot uiterlijk twee weken na deze publicatie schriftelijk, gemotiveerd en voorzien van C.V. worden ingediend bij burgemeester en wet houders van de gemeente Voorschoten, t.a.v. de heer drs. A. Borst, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Op de envelop gaarne vermelden sollicitatie bestuurs commissie. Het Nederlands Veldwerk Centrum verzamelt in opdracht van NSS/Morktonderzoek en Inter/View de gegevens die nodig zijn om markt- en opinieonderzoek te kunnen verlichten. Gelet op de steeds forser wordende werkdruk zoeken wij ver sterking von ons interviewerscorps. Mannen en vrouwen die, gewapend met een gezonde portie nieuwsgierigheid de mensen thuis opzoeken. En ze 't hemd von het lijf vragen. Daar is enige durf en doorzettingsvermogen voor nodig. Plus sociole voordigheden en een goede algemeni ontwikkeling. Moor door stoot dan ook flink tegenover: boeiend werk, voak uitgevoerd met een droogbore computer, vele contacten met telkens mensen en een oontrekkelijk inkomen. Bent u minimaal 21 jaar, zo'n 10 a 15 uur per week beschikboor (ook 's avonds) en nieuwsgierig noor meer informatie? Bel dan tijdens werk dagen 070-3422548 of stuur de bon op noor: Nederlands Veldwerk Centrum, Afd. Werving Selectie, Grote Marktstraat 24,2511 BJ Den Haag. NEDERLANDS VELDWERK CENTRUM f r r 7~r~r ASSURANTIE-MEDEWERKER BINNENDIENST (m/v) bij Univé Roelofarendsveen Univé Roe r endsvt zelfstandige Onderlinge verzekeringsmaatschappij. Univé Roelofarendsveen biedt naast de brand- en aanverwante verzekeringen een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen voor zowel de particuliere als de zakelijke markt alsmede financieringen, spaarproduktei n hypotheken. muiieren, offerte-aai Uni Roelofarendsveen srkt volledig ■op onderlinge basis, zonder de hoge graad van dienst r. coördineert alle activi Wat heeft u Univé Roelofarendsveen te bieden? U heeft minimaal een Havo-opleiding U heeft uw assurantie B-diploma, aangevuld met de nodige vaktechnische opleiding(en) danv/el studerend hiervoor. U werkt graag zelfstandig, maar kunt ook prima samenwerken U heeft uiteraard prima contactuele eigenschappen met een klantgerichte en flexibele instelling U bent representatief en beschikt over een goede mondelinge r schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U kunt omgaan met automatisering/tekstverwerking. U heeft ervaring in een soortgelijke functie. U bent bi| voorkeur jonger dan 30 jaar. Wasscher Installatiebedrijf BV ken merkt zich door een hoge mate van enthousiasme onder de collega's in een informele bedrijfscultuur, waarin wel keihard wordt gepresteerd. Kortom, plezierig om er goed te werken en uitstekend voor ieders persoonlijke ontplooiing. Wasscher is ook een goed bedrijf. Wij doen consequent aan systematische kwa liteitszorg. hebben en onderhouden alle belangrijke branche-erkennin gen en mede op grond daarvan zijn wij huisaannemer bij alle belangrijke nutsbedrijven in de regio. In deze sector hóuden wij ons onder meer bezig met het gecombineerd ontwerpen en aanleggen van infra structuren op gebied van gas. water, elektra, kabeltelevisie en PTT. alsmede woonhuis- en bedrijfsaan- sluitingen. De toename van het werk moeten we goed organiseren. Daarom zijn we op zoek naar LAAGSPANNINGSMONTEURS met vanzelfsprekend de nodige werkervaring, want zelfstandig kunnen werken is vereist Als oplekfingsnrveau verwachten wij minimaal LTS-VB0, Monteurs Laagspanningsnetten (VEV) of Montage Huisaansluitingen Laagspanning (Bolegbo, V0K). Verder komen we graag in contact met EERSTE MONTEURS die de nodige leidinggevende capaciteiten in hun bagage meedragen en ver der een VBO niveau aangevuld met Eerste Monteur Laagspanningsnetten (VEV). De Eerste Monteur kan zelfstandig schadereparaties inschatten en uit voeren, begeleidt medewerkers, onderhoudt contacten op verschillende niveaus, kan inmeten-en houdt ook enige administratieve zaken bij. Als uw interesse is gewekt, stuur dan uw schriftelijke reactie met motivatie en CV naar. Wasscher kistaBatiebedrijf BV Postbus 270,1560 AG KROMMENIE ta.v. de heer ing. S.R. Wasscher. WASSCHER Handelsonderneming Jan van der Meer b.v. is een tuinbouwtoeleverings- en installatiebedrijf te Roelofarendsveen met 25 medewerkers. Ons bedrijf biedt de klantenkring een breed pakket produkten aan, waarbij tuinbouwmechanisaiie naast gewasbeschermingsmiddelen, meststoffen en verpakkings materialen hoofdgroepen zijn. Binnen het installatiewerk is Jan van der Meer specialist op het gebied van klimaatbeheersing, waterbehandelings beregenings- en substraattechnieken. r de HOOFD ADMINISTRATIE (M/V) De funktle eisen: U wordt verantwoordelijk voor de totale bedrijfsboekhouding en geeft leiding aan de afdeling administratie. Daarin zult u voor een groot deel zelf meewerken. U onderhoud mede de externe financiële contacten, onder meer met de accountant. U adviseert de directie op gebied van financiële planning. Te denken valt aan investerings- en kostencalculaties, prognoses en financiële analyses. HEAO B-E, dan wel praktische ervaring vanaf MBA-niveau. Bij voorkeur studerend voor SPD. Relevante werkervaring met geautomatiseerde administratie binnen een vergelijkbare onderneming of bij een administratiekantoor. Bewezen leidinggevende capaciteiten en in staat de collega's te overtuigen, een administratie is voor u niet statisch. •Leeftijd 27-35 jaar. U bent een praktisch ingestelde en resultaat-gerichte persoon, met goede omgangsvormen die in staat moet zijn de funktie professioneel uit te bouwen. U bent in staat een vertrouwenspositie naar behoren te bekleden. Uiteraard biedt Jan van der Meer de juiste kandidaat uitstekende arbeidsvoorwaarden plus een bij de zwaarte van de funktie passend toekomstperspectief. Geïnteresseerden schrijven binnen 2 weken een brief met C.V. aan: Jan van der Meer b.v., t.a.v. de directie, postbus 8, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u bellen: 071-3319008, U vraagt naar Vincent van der Meer. Bosch B.V. te Hoofddorp is een onderdeel van het Bosch-concern, dat behoort tot de top 100 van de grootste bedrijven in Europa. Bosch is een begrip in de automaterialensector. Daarnaast biedt het concern een groot scala aan andere producten, zoals: installaties t.b.v. telecommunicatie, radio-, tv- en videoapparatuur, huishoudelijke apparaten en producten voor industriële toepassingen. De productgroep pneumatiek, onderdeel van onze divisie Automatiseringstechniek, is verantwoordelijk voor de verkoop en het geven van technische adviezen met betrekking tot de toepassing aan industriële cliënten in Nederland. Voor de verkoop binnendienst zoeken wij een (m/v) Verkoop Pneumatiek U bent verantwoordelijk voor de technische probleemoplossingen, klantencontacten en orderverwerking en nauwe samenwerking met de verkoop buitendienst. Ook overleg met onze fabrieken in het buitenland zal tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren. Profiel: u beschikt over een afgeronde HTS- opleiding (bij voorkeur WTB); u hebt ervaring met pneumatiek en aandrijftechniek; u hebt enige PC- kennis (Windows, Word, Excel, Access): u beschikt over ervaring in een commerciële functie: u hebt praktische kennis van het Duits en bij voorkeur enige kennis van het Engels en het Frans; u bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken; uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden u een leuke baan in een prettige en dynamische werkomgeving met goed opgeleide collega's die hun vak verstaan. Tevens bieden wij u een uitstekend salaris en bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw reacties binnen 10 dagen naar: Robert Bosch B.V., t.a.v. Mevrouw J. Klaassen (P&O), Postbus 502, 2I30 AM Hoofddorp. GMSIP CR AB tiïïA De CRAB GROEP (makelaars in assurantiën en onroerend goed) kenmerkt zich door een dynamische groei en bedrijfscultuur. De medewerkers van het bedrijf vormen het topprodukt van de onderneming: "dienstverlening". Zij staan dan ook centraal in onze organisatie. CRAB Verhoeven Makelaars o.g. BV, onderdeel van de CRAB GROEP, treedt voor haar vestiging de Stevensbloem in Leiden graag in contact met een "duizendpoot" voor de functie van COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Het enthousiaste team in de Stevensbloem kijkt uit naar een full time kracht, die het hele binnentraject op deze makelaardij uitvoert en bewaakt. Klanten telefonisch en aan de balie correct te woord staan, taxaties en correspondentie foutloos uitwerken en het af en toe begeleiden van een bezichtiging vormen voor jou een uitdaging. Bij voorkeur beschik je over aantoonbare werkervaring in de makelaardij o.g. branche. Je start op uitzendbasis en na gebleken geschiktheid krijg je een contract. Jouw profiel: - Afgeronde middelbare schoolopleiding, aangevuld met MEAO of een secretaresse opleiding - bij voorkeur aantoonbare werkervaring op een makelaars kantoor - contactueel sterk, accuraat, flexibel en initiatiefrijk - woonachtig in Leiden of Leiderdorp - leeftijd 25-35 jaar - geen 9-5 type, ervaring met een PC en WP 5.1 Herken je jezelf in deze beslist dynamische functie, schrijf dan binnen 10 dagen een handgeschreven reactie met uitgebreid CV aan: CRAB Verhoeven Makelaars o.g. BV, afdeling Personeelszaken, p/a Postbus 2100, 2301 CC LEIDEN, telefoon 071-5685648, fax 071-5223539. Indien je meer over de functie wilt weten, bel dan voor 12.30 uur met Patricia Koome.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 20