Personeel Personeel Personeel Personeel Personei SmithONephew sa. Coördinator Sales Support vanMARWIJK vanMARWIJK verpleeghuisarts overduin BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. BRUINS Banen op de weg £c\-j:w/egvervoer KRAANMACHINISTEN ©MANPOWER® Woonstichting Vooruitgcir^ WONINGINSPECTEUR M/V FINANCIEEL MEDEWERKER M/| ZATERDAG 27 APRIL 1996 Commerciële spilfunctie Commercieel-admini stratief professional PersoneelsAoviezen Onze opdrachtgever is een gerenommeerd exporteur van bloembollen. De produkten worden wereldwijd geëxporteerd; de belangrijkste afzetmarkt is Italië. Voor deze onderneming zoeken wij een In deze afwisselende functie coördineert u alle verkoopondersteunende werkzaamheden. U handelt ten behoeve van de buitenlandse agenten en verkopers orders administratief af: informeren over prijzen en voorraden, analyseren van marges, opstellen van offertes, verzorgen van de documentatie. U maakt analyses op het gebied van voor- en nacalculatie, marges en kostprijsbepalingen en verzorgt de logistieke coördinatie tussen orderverwerking, expeditie en verkoop. Uiteindelijk doel is een optimaal rendement uit het klantenbestand te behalen. U rapporteert aan de Algemeen Directeur. U heeft een opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE, HTuS öf MBO en ruime ervaring). Tevens beschikt u over enige jaren commercieel-administratieve binnendienstervaring, bij voorkeur opgedaan in de sierteeltexport U bezit zowel commerciële als administratieve kwaliteiten, bent besluitvaardig en kunt goed improviseren en organiseren. Gezien de internationale contacten, heeft u een goede mondelinge beheersing van twee moderne talen (Engels, Frans en/of Italiaans). Bij gebleken geschiktheid biedt deze functie goede groeimogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u (m/v) richten aan Bruins PersoneelsAdviezen bv, Hoofdstraat 275, Postbus 255, 2170 AG Sassenheim, ta.v. de heer drs. T.A. Heg. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. In tergrafipak bv is een vooraanstaand producent van in offset bedrukte vouwkartonnages, bijsluiters, folders en zelfklevende etiketten aan de rol. De belangrijkste afnemers zijn gerenommeerde vaak internationaal opererende bedrijven. Het gaat om verpakkende bedrijven in de farmacie, cosmetica en voedingsmiddelen industrie alsmede banken en verzekerings bedrijven. We streven langdurige, vaste relaties na met onze afnemers, die steeds hogere eisen stellen aan levertijden, leverbetrouwbaarheid, flexibiliteit en service Voorwaarde blijft daarbij de zekerheid van een constante en hoge produktkwaliteit, die gerealiseerd wordt binnen een beheerst produktieproces dat voldoet aan GMP-richtlijnen. Om aan deze steeds hogere eisen te kunnen blijven voldoen investeren we continu in mensen, technologie en hulpmiddelen en worden bestaande werkwijzen en structuren kritisch beoordeeld. Het bedrijf heeft 85 medewerkers in dienst en de beschikking over hoogwaardige en moderne apparatuur op de afdelingen prepress, drukkerij, nabewerking (stansen en plakken) en binderij. Na ruim 35 jaar gevestigd te zijn geweest in Zwanenburg gaan we in september 1996 verhuizen naar een nieuw pand in Nieuw-Vennep In verband met de groei van ons orderpakket komen wij op korte termijn graag ii kontakt met kandidaten voor de volgende funkties: Prepress specialist (m/v) voor wie bijvoorbeeld Xpress. Pagemaker. Photoshop en Illustrator geen geheimen meer heeft en waarvan wordt verwacht dat -in teamverband werkend- zelfstandig de door derden aangeleverde input geschikt wordt gemaakt voor ons Macintosh platform. Hoofdwerkzaamheden bestaan uit het op accurate en veilige wijze vervaardigen van verpakkingen uitgevoerd in PMS-kleuren en belichten op een Scitex Dolev. Stansers en Plakkers (m/v) werkend in wisselende tweeploegeridienst. die bekend zijn met Bobst stansautomaten en Bobst Domino en Jagenberg plakmachines. Hierbij gaat onze voorkeur uit naar flexibel ingestelde vakmensen, die met grote mate van technische kennis en gevoel er plezier in hebben om zelfstandig deze precisie-machines te kunnen afstellen en bedienen. Wij bieden de juiste kandidaten een bij de funktie passend salaris en wij kennen goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van deze funkties dan zien wij uw reaktie met belangstelling tegemoet. Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de heer A.A de Lange, r telefoon (020) 497 50 42. Intergrafipak bv, postbus 35,1160 AA Zwanenburg Smith Nephew, een Engelse multinationale onderneming met vestigingen in meer dan 45 landen en 13.000 medewerkers, houdt zich bezig met de ontwikkeling, produktie, marketing en verkoop van onder andere orthopedische- en wondverzorgingsprodukten. Smith Nephew Nederland B.V. houdt zich bezig met de marketing, verkoop en distributie van deze produkten ten behoeve van ziekenhuizen en de thuiszorg in Nederland. Totaal zijn er 50 medewerkers werkzaam in binnen- en buitendienst. In verband met de enorme groei zoekt Smith Nephew Nederland B.V. ter uitbreiding van het team Verkoop Binnendienst een Assistent Verkoop Binnendienst m/v Functie-omschrijving Als assistent verkoop binnendienst bent u mede-verantwoordelijk voor de aanname en afhandeling van bestellingen van onze relaties. Hiervoor kan frequent contact met onze (internationale) toeleveranciers nodig zijn. Daarnaast hechten wij veel belang aan het verlenen van optimale service aan onze relaties. Tevens bent u een aanspreekpunt voor de buitendienstmedewerkers betreffende de afhandeling van bovenstaande. U resorteert onder de Manager Customer Service. Functie-eisen Minimaal HAVO-opleiding, bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Beheersing van de Engelse taal, in woord en geschrift is een primaire noodzaak. Commerciële en service- gerichte instelling, alsmede goede communicatieve vaardigheden zijn vanzelfsprekend een vereiste. Basis primaire medische kennis is een pré. Gezien deze eisen zal uw leeftijd rond de 23 jaar zijn. Wij bieden Goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werkomgeving. En bovenal: een jonge dynamische werkkring binnen een snel groeiende organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en CV, kunt u binnen 8 dagen zenden aan: Smith Nephew Nederland BV, ter attentie van mevrouw I. Andriessen, directie-secretaresse, Postbus 525, 2130 AM Hoofddorp. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Trekker-Opleggerchauffeurs m/v Veel van onze klanten hebben gedurende de zomermaanden werk voor Trekker-opléggerchauffeurs. Wij zoeken daarom met spoed chauffeurs met ervaring in de diverse deelmarkten. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 514 34 04, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kipperchauffeur m/v Voor een bedrijf vlakbij Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kipperchauffeur. Heeft u ervaring met het vervoer van zand en/of asfalt? neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 514 34 04, Leiden, Kort Rapenburg 6. Motorwagenchauffeurs m/v Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar chauffeurs die het een uitdaging vinden om tussen de 30 en 40 adressen per dag te bezorgen. Bent u in het bezit van het ADR-certificaat en heeft u distributie-ervaring? neem dan contact met ons op. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 514 34 04, Leiden, Kort Rapenburg 6. Combinatiechauffeurs m/v Voor diverse bedrijven zoeken wij met spoed combinatie chauffeurs. Het betreft diverse werkzaamheden. Informatie bij Babette Hofstede, Tel. (071) 514 34 04, Leiden, Kort Rapenburg 6. KRAANVERHUUR B.V. VERHUUR VAN: WEGTERREINKRANEN, AUTOKRANEN, RUPSKRANEN, MOBIELE KATKRANEN EN VERREIKERS Binnen ons bedrijf kunnen wij enkele plaatsen die in het bezit zijn van een geldig hijsbewijs of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische kraan c.q. mobiele katkraan, waarmee hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Leerling kraanmachinisten moeten bereid zijn een tweejarige cursus te volgen voor een hijsbewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tussen 08.00-17.00 uur. KRAANVERHUUR B.V. Produktieweg 36 2382 PC Zoeterwoude Telefoon (071) 5899344 Overduin is een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling. Naast een klinische capaciteit van 226 bedden, is er een dagbehandeling op twee locaties (Katwijk/Leiden) met 35 plaatsen. Eind 1996 wordt een specifieke afdeling voor Chorea van Huntington patiënten in gebruik genomen. In het kader van extramurale verpleeghuiszorg werkt Overduin samen met 10 verzorgingshuizen en zijn er projecten als dagopvang en verpleeghuiszorg thuis. Andere vormen van partiële verpleeghuiszorg zijn dag- en nachtverzorging, wachtlijstbegeleiding en kortdurende opnames. Overduin heeft de erkenning van "verpleeghuis voor opleiding tot verpleeghuisarts". voor een dienstverband van 50% - 8( Onze zorgverlening gaat uit van de wensen en behoeften van de bewone Hiertoe werken we met individuele zorgplannen, die doorgesproken worden de vertegenwoordiger van de bewoner. Een gezamenlijk zorgdossier ond steunt het multidisciplinair zorgproces. Wij zoeken een enthousiaste, geregistreerde verpleeghuisarts ter versterki van onze dynamische organisatie voor een dienstverband van minimaal 50% maximaal 80%. De functie-inhoud is veelomvattend. U levert een actieve bijdrage aan de vorm geving van de zorgvisie vanuit het model van geïntegreerde zorgverlening. Van u wordt verwacht dat u op basis van visie, deskundigheid en persoonlijkheid een dui delijke meerwaarde kunt leveren aan het multidisciplinairzorg-en behandelaanbod, zowel in intra- als extramurale setting. Ten behoeve van de medische zorg voor de bewoners werkt u samen met vier collega's. De arbeidsvoorwaarden beslaan een breed, gevarieerd en aantrekkelijk pakket. Voor meer informatie over deze fur kunt u, vanaf woensdag 1 mei a.s. con opnemen met de heer G. Boersma, h( bewonerszorg, tel. (071) 405 61 55 Uw sollicitatie kunt u binnen 14 da na het verschijnen van deze adverfc richten aan psychogeriatrisch cenl Overduin, t.a.v. de heer W.A. Polman deling personeelszaken, Postbus 2220 AM Katwijk. Overduin, psychogeriatrisch centrum1 verpleging en dagbehandeling, maakti uit van 'Stichting verpleeghuizen en Rhyn', Nachtegaallaan 5, 2225 Katwijk (behoort tot het werkverbj 'De Open Anlt' KATWIJK AAN ZEE We zijn op zoek naar ORDER ADMINISTRATION ANALYSTS For a computer company in the area of Amsterdam we are looking for German, Italian, Portuguese, Finnish, Swedish, French and English speaking order administration analysts who, besides their native language, are also fluently in English. If you have a basic know ledge of computers, and are service-minded, please contact us. INTERNATIONAL INBOUND AND OUTBOUND TELESALES REPRESENTATIVES lagement organisi For a Teleservice Centre of an infoi tion we are lookina for international inbound and outbound te sentatives. You are required to have c drive, and to be native or near native in one or more of the following languages: English, Swedish, Norwegian, Finnish, Danish, German, Swiss German, French, Spanish, Portuguese, Italian of Dutch. Fur thermore you should display an interest in (Computer) Information ALLROUND MAGAZIJNMEDEWERKER Voor een biotechnologisch bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een allround magazijnmedewerker met twee jaar ervaring. Naast een goede beheersing van de Nederlandse taal, dien je ook kennis van de Engelse taal te hebben. Daarnaast is.enige heftruck-ervaring vereist. Prinsessekade 3-4 2312 DA Leiden Tel.071-5120434 UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. Richard Wagnerlaan 73, Voorschoten vraagt INVALKRACHT voor assistentie in de keuken. De werkzaamheden bestaan uit: Ronddelen van de maaltijden, de afwas en onderhoud keuken. Voor sollicitaties of inlichtingen kunt u zich richten tot de direktrice mevr. W. Croonenberg-Maas, tussen 8.30-16.00 uur, tel. 071-5614314, van maandag t/m vrijdag. AANTREKKELIJKE BIJVERDIENSTE Agpo/Techem Meettechniek B.V. is een snelgroeiende dienstverlener op het gebied van warmteverbruiksmeting en kostenverdeling. In vele tienduizenden woningen in Nederland wordt de apparatuur van Agpo Techem Meettechniek inmiddels toegepast Tb v de jaarlijkse aflezing van deze apparatuur zoeken wij in de regio Leiden voor de komende periode serieuze METEROPNEMERS (M/V) De werkzaamheden vinden overdag en/of in de vroege avonduren plaats, voornamelijk in collectief verwarmde woningen, maar in ons verzorgingsbestand komen ook collectief verwarmde kantoor- en winkelcomplexen voor. Agpo/Techem Meettechniek wordt gekenmerkt door een klantvriendelijke opstelling, die begint bij en met onze meteropnemers(sters). Dit houdt niet alleen in dat door hen accuraat, nauwgezet en terzakekundig gewerkt wordt, maar öok dat voorkomendheid en een correct optreden tot hun persoonlijke bagage behoort Onze vergoeding voor deze tijdelijke werkzaamheden mag Bent u geïnteresseerd dan nodigen wij u uit een bondige sollicitatiebrief te sturen aan: Agpo/Techem Meettechniek B.V. Antwoordnummer 10 2900 \VB Capelle a/d IJssel Desgewenst kunt u ook telefonisch informatie bij ons inwinnen onder tel nr. 010-45 88 88 1 AGPO/TECHEM Meettechniek B.V. Energiebewust Milieubewust Toekomstgericht Woonstichting Vooruitgangte Sassenheim is met circa 200C verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Financiën, Ontwikkeling Woningbezit en Woondiensten. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur en binnenkort van een fraai nieuw kantoorpand wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. rd- ijm dii Binnen de afdeling Woondiensten vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuurzaNJ en de uitvoering van het klachten- en mutatie-onderhoud. Hier is plaats voor een enthousiaste (0,5 dagtaak) ;p< U maakt deel uit van een afdeling van 14 medewerkers. Uwfun is geconcentreerd rond de behandeling en verwerking van het klachten- en mutatie-onderhoud en daarmee samenhangende administratieve taken. Voorts beoordeelt u onder meer de staat van oplevering van leegkomende woningen aan de hand van onze voorraadbeheerplannen en begeleidt u de oplevering van onze i woningen in verhuurbare staat. Hierbij treedt u in contact met zowel de oude en nieuwe huurders alsmede de technische dierai) u U past goed in het functieprofiel met een opleiding op MBO-niveau (MTS-bouwkunde). U beschikt over goede contactuele en redactionele vaardighedf^ U heeft een positieve en flexibele werkinstelling en bent in staaan zelfstandig zaken aan te pakken. Wij bieden een verantwoordel i functie in een open werksfeer, waarbij denken en meedoen op pn worden gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig c^e CAO voor woningcorporaties. De vacature is in principe voor 1 j<, omvat een halve dagtaak, welke bij voorkeur 's ochtends ingeviers zal worden. Binnen de afdeling Financiën vindt de financiële verantwoording van onze activiteiten plaats. Daarnaast biedt de afdeling Financ r; ondersteuning aan de andere afdelingen. Hier is plaats voor eei»oi enthousiaste P< (MBO-HBO niveau) U maakt deel uit van een afdeling met 3 medewerkers. Uwfuncj. is geconcentreerd rond de administratieve en boekhoudkundigmi taken van woonstichting „Vooruitgang". U verzorgt de crediteuii0 en debiteuren administratie. Tevens verricht u voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van de jaarrekening, begroting en tussentijdse overzichten en ondersteunt u de huuradministratie. U past goed in het profiel met minimaal een opleiding op MBO-niveau (MEAO/MBA/HEAO). Voorts heeft u kennis van automatisering waaronder WP 5.1 en Lotus 1,2,3. U beschikt over goede contactuele en redactionele vaardigheden. U heeft een positieve en flexibele werkinstelling bent in staat zelfstandig zaken aan te pakken. Wij bieden een verantwoordelijke functie in een open werksfeer, waarbij denke sc en meedoen op prijs worden gesteld. De arbeidsvoorwaarden z overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14g« m aan Woonstichting „Vooruitgang", Molenstraat 15, 2171 GM Sassenheim, t.a.v. de heer S. M. Schrader, directeur van de Woonstichting. Tijdens kantooruren kunt u inlichtingen over de functie verkrijgejio onder telefoonnummer 0252-230404.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 34