apers op de kust oor Verstappen MEUBELPLEIN LEIDERDORP BETAAIT DE HELFT VAN UW NIEUWE MEUBELS TERUG! r:'Z MEUBELPLï'M LEIDERDORP /-. Sport Rousseau krijgt spijt dat hij niet in Rotterdam start lemmes kiest voor ;)remans en Schultz Ichalken verliest en wordt bejubeld AZC verliest eerste duel play offs ERDAC 27 APRIL 1996 chef willem spierdijk. 071-5356464. plv -chef rob onderwater. 071-5356463 ïlvoetbalfinales LD Cup in Katwijk De eerste finales van het toernooi om de Leidsch Dag- ÖCup worden maandagavond in de Katwijkse sporthal Cleijn n afgewerkt. Van de vier zaalvoetbalduels die dan op het jramma staan, gaat de meeste belangstelling uit naar de frontatie tussen de eerstedivisionisten Bax uit Voorhout en iLeidse McDonald's. De eindstrijd in de sterkste mannenca- Irie begint om 21.00 uur. De rest van het programma luidt: 0 uur Dikke Mug (Hazerswoude) - De Sleutels 4 (categorie fco.OO uur: Hoogvliet - FC Lisse (vrouwen), 22.00 uur Wou- ;ge 3 - Woubrugge (categorie 2). Leiden organiseert wielerronde Korfbalvereniging KZ Leiden organiseert op Koninginne- teen wielerronde voor nieuwelingen dames. Dinsdag om 0 uur staan veertig deelneemsters in de Montgomerystraat [ide start voor een omnium, dat bestaat uit een rit in lijn, een ssementswedstrijd en een rit over onbekende afstand. hel herstel Van Ede becht FC Utrecht kan komend weekeinde in de wedstrijd te il De Graafschap toch beschikken over doelman Jan-Willem b Ede. De keeper liep een maand geleden tegen Fortuna Sit- 11 een knieblessure op (meniscus en banden), waaraan hij op bril werd geopereerd. Trainer Ronald Spelbos hoeft derhalve 1 beroep te doen op de 16-jarige Martijn van Strien. rotterdam loet van schellebeek gpd-verslaggever Vincent Rousseau zou wel eens spijt als haren op zijn hoofd kunnen krijgen van zijn keuze voor de London Marathon bo ven die van Rotterdam. De Belg, die niets van warm weer moet hebben en vorig jaar om die reden een paar minuten voor de start op de Coolsingel zijn startnummer inleverde, vond zichzelf afgelopen zondag terug in een City die - niet al leen om die reden trouwens - de vergelijking met een smelt kroes glansrijk kon doorstaan. Zestien, zeventien graden gaf de thermometer bij de start om half 11 al aan, warmer dan het vorig jaar in Rotterdam op enig moment werd. Vincent verman de zich, zette een imposante pet op het hoofd en liep puffend in het spoor van Dionicio Ceron (een andere winnaar van 'Rot terdam') naar een verdienstelij ke tweede plaats in 2.10.26. „Misschien heb ik me vorig jaar in Rotterdam toch wel ver gist." bekende de Belg schoor voetend tegenover Jos Her mens. Best mogelijk. Maar als het morgen in Rotterdam bij de zestien graden blijft die de Me- teo voorspelt, de wind niet har der gaat waaien dan vier tot zes meter per seconde en de zon zich inderdaad schuil houdt achter de half tot zware bewol king die ze op de luchthaven zien aankomen, dan heeft Rousseau zijn grootste vergis sing niet vorig jaar op de Cool singel gemaakt, maar dit jaar in Wallonië - thuis achter het planbord. Het zou hem een bonus van 150.000 dollar en een auto of motor (naar keuze) van het merk Suzuki kunnen schelen, want dat is de beloning voor de loper die het uit 1988 daterende wereldrecord van Belayneh Densimo (2.06.50) naar de ge schiedenisboeken verwijst. Densimo zelf zou dat kunnen doen. De Ethiopiër is na vijf jaar weer terug in de stad waar hij naam maakte en driemaal ach tereen won (in '87, '88 en '89). Maar hoewel hij het nummer heeft gekregen dat bij zijn status van wereldrecordhouder past, gaat hij zeker niet als favoriet nummer 1 van start. Wie wel de meeste kans maakt op de overwinning en de bijbehorende, aan de eindtijd gerelateerde premie is moeilijk aan te geven. Op grond van hun persoonlijke records komen, behalve Densimo, de Tanza- niaan Boay Akonay (2.08.35), de Namibiër Lutketz Swartbooi (2.09.08) en de Duitser Stephan Freigang (2.10.12) het eerst in aanmerking voor de bloemen. Was Bert van Vlaanderen niet geblesseerd geweest, dan had de Coolsingel voor het eerst in de zestienjarige geschiedenis wellicht een Nederlandse win naar kunnen verwelkomen. Nu de Nederlandse kampioen ont breekt, zal het gevecht om de nationale titel zich evenwel - naar het zich laat aanzien - ver achter de kopgroep afspelen. Oudgediende Aart Stigter heeft daarbij concurrentie te duchten van de 'jonkies' Luc Krotwaar en Marco Gielen, van wie de eerste wel (2.19.41), maar de laatste nog geen marathontijd achter zijn naam heeft staan. Gielen debuteerde vorig jaar in Amsterdam, maar verkeek zich op de afstand.' Bijna alle geïnviteerde top pers hopen zich op het erkend snelle parcours over de twee Maasoevers te kwalificeren voor de Olympische marathon in At lanta. Bijna overal - ook in Ne derland - is daarvoor een tijd binnen de 2.12 vereist. Maar omdat de concurrentie in eigen omgeving vaak groot is, mikken de meesten morgen op een tijd van rond de 2 uur 10 minuten. Krotwaar en Gielen zullen daar vermoedelijk niet aan komen, zodat de enige die echt van een limiet en Atlanta mag dromen een vrouw is: Anne van Schup- pen. Zij heeft aan 2 uur 32 mi nuten genoeg om haar koffers te kunnen gaan pakken. burgring ivo op den camp {-president Mosley gelooft in fraaie toekomst Nederlander n Walkinshaw plaatste de prestatie van Jos Verstap- in het juiste perspectief. „Hij heeft alweer de aan- ;ht van alle teambazen op zich gevestigd," wist de uwe eigenaar van Arrows. Of hij daar nu gelukkig mee of toch een tikje sceptisch moest zijn, dat wist de En- sman ook niet. Walkinshaw wil uiteraard Ipouwen aan toekomst samen met Verstappen, maar zijn eerste Ier blijft de aandacht op zich vestigen. Er zijn kapers de kust. maar was desondanks meer dan content. „Net als in de drie voorgaande races, bieden de prestaties perspectief voor zon dag." Dat hij 's middags geen progressie meer maakte, had volgens Verstappen tyvee oorza ken. „We hadden ons een beetje vergist in de hoge temperatuur van het asfalt. Bovendien werd ik opgehouden door twee ande re auto's in een snelle ronde." Verstappen besteedde veel tijd aan het afstellen van de au to. „Er kan gelukkig nog veel verbeterd worden. Dat is posi tief. Als ik het idee had dat de auto aan zijn limiet zat, zouden we niet meer veel aan ontwik keling kunnen doen." Walkins haw viel Verstappen bij. „We zijn hard aan het werk om de auto verder te verbeteren. De nieuwe organisatie staat bijna op poten. Nu kunnen we ons wel concentreren op dat waar verslaggever stappen reed gisteren, in de ite training voor de Grand van Europa op de Nür- gring, een achtste tijd. Meer dan dat was het feit dat de ïburger tot negen minuten r het einde van de oefenses- op de derde positie bivak- (esrde, het meest opvallende jenfeit van de dag. Pas in de fase kon een aantal concur- ten Verstappen achter zich 'n, maar de kloof tot de vier tijd van Olivier Panis be niet meer dan tweetien- ;econde. Het ging heel goed, maar dat geen nieuws meer," lachte stappen. De kopman van Ar- /s slaagde er gistermiddag meer in zijn tijd van de itendsessie te verbeteren, het om draait in de Formule 1: het sneller maken van de auto." Ook vanuit een heel andere hoek kreeg Verstappen bijval. Max Mosley,-president van de internationale autosportfedera tie (FIA), stak zijn bewondering voor de Nederlander niet onder stoelen of banken. „Het is in drukwekkend wat hij laat zien. Ik denk dat Jos een van de dra gende figuren van de Formule 1 kan worden. Hij heeft gewoon alles wat een topper moet heb ben: talent, passie, werklust en een prima uitstraling. Iedereen in het rennerskwartier mag hem. Ook dat is heel belang rijk." De training werd in de och tenduren, tot groot enthousias me van het talrijke publiek, ge domineerd door Michael Schumacher. De Duitser liet zien dat Ferrari op de goede weg is. „De kloof tot de absolute top wordt steeds kleiner. Uiter aard is die laatste stap de lastig ste, maar ik krijg de indruk dat bij Ferrari de neuzen weer in dezelfde richting staan." Uiteindelijk was het toch Damon Hill, de leider in het WK, die de beste trainingstijd realiseerde. De Engelsman wil liefst zo snel mogelijk een ruime puntenvoorsprong opbouwen. Topoverleg op de Nürburgring in Duitsland. Jos Verstappen (midden) in gesprek met de nieuwe eigenaar van Arrows, Tom Walkinshaw, en de nieuwe technische man Frank Dernie (rechts). foto reuter (i insider uit het tenniscircuit Federation Cup-coach Fred mmes gisteren nog even een t onder de riem. „Ik heb die .tralische meiden een kwar tje bekeken, maar die kun- er echt geen hout van op vel. Het is naadje pet", lemmes, die zoals verwacht 'nda Schultz en Miriam Ore- ins aanwees als enkelspeel- rs voor het duel met Australië ïdaag en morgen in Kampen, hte beleefd en bedankte voor tip. In de naslagwerken van 'Fed' Cup, de Davis Cup voor •1 luwen, staat het tussen Ne- iirland en Australië 0-6, maar ep wordt dit weekeinde 1-6, ,t\ ïkt iedereen, tuurd de Boer, voorzitter van Nederlandse tennisbond, opt het ook, maar hij wil er voorhand geen eed op zwe- i. Daarvoor staat het duel van lejrig jaar in Noordwijk tegen Oostenrijk hem nog te goed voor de geest. Geen vuiltje aan de lucht, dacht hij toen Ore mans een enkelspel had gewon nen, maar de ploeg later toch verloor. „Natuurlijk zijn we op papier sterker dan Australië. Maar dit zijn toch hele speciale wedstrij den..In eigen land, volle tribu nes. Er zijn mensen die daar de bibbers van krijgen, dat hebben we vorig jaar gezien denk ik. Maar ik geloof niet dat Miriam en Brenda daar last van heb ben", zei hij gisteren in de prachtige, bijna vijf eeuwen ou de Schepenzaal van Kampen, waar de moderne trainingspak ken vloekten bij de manshoge portretten van 's lands verstor ven vorsten. Oremans (37 van de wereld) mag vandaag tegen Rennae Stubbs (78 op de ranglijst) een begin maken met het 100-ste Federation Cup-duel van Ne derland. Schultz, de op elf na „Want ik verwacht dat de con- breken, maat lijken op de weg currentie de komende weken terug. De derde en vijfde positie toch dichterbij zal komen," ver- waren daar het bewijs van. „We klapte Hill. hebben ons geweldig verbeterd. Verrassender was het optre- De auto heeft een veel betere den van McLaren. Mika Hakki- wegligging gekregen en de mo- nen en David Coulthard konden tor functioneert uitstekend." dit seizoen nog geen potten Dat laatste is heel hard nodig Dennis de Vreugt herstelt zich arnhem»Jeroen Willemze hebben na twee rondes een half verlies- punt. Vandaag treffen beide Leidenaars elkaar. Van Blitterswijk speelde remi se tegenDennis kerstens, die de partij scherp had opgezet. Wil lemze bracht Kuipers, vooraf als kanshebber bestempeld, een nederlaag toe. op de Nürburgring, want McLa- gentinië in Buenos Aires heeft al ren rijdt met Mercedes-moto- genoeg wonden opengereten, ren en kan zich uiteraard geen De Limburger remde met zijn afgang permitteren voor eigen veel minder krachtige Arrows- publiek. De inhaalmanoeuvre Hart de McLaren-Mercedes van van Jos Verstappen bij David de Schot simpel uit. Dat mag op Coulthard drie weken geleden de Nürburgring natuurlijk niet tijdens de Grand Prix van Ar- gebeuren. SCOREBORD Schaker Dennis de Vreugt uit Lisse heeft zich hersteld van een nederlaag in de eerste ronde van het NK schaken voor junio ren. De Vreugt bracht Sven Bak ker een nederlaag toe. De Leidse vertegenwoordigers Stefan van Blitterswijk en maastricht» anp Danny Landzaat van Ajax naar MW Maastricht. Landzaat kwam uit in het tweede elftal van Ajax. MW heeft Danny Landzaat van Vorige maand debuteerde hij in Ajax gecontracteerd. De 19-jari- de Champions League tegen ge verdediger tekende voor drie Borussia Dortmund in het eer jaar bij de eerste-divisieclub uit ste elftal van Ajax. PRIJSVRAGEN Lucky 10 van vrijdag 26 april: 2 - 10- 19- 22 - 28 - 32 - 35- 38 -39 - 40 - 43 - 44 - 47 - 50 - 56 - 59 - 61 - 64 - 68-70 (onder voorbehoud) Duitsland, competitie: Kaïsersl. - Uerdingen 3-0: St. Pauli - Schalke'04 2-0. Frankrijk, competitie Auxerre - St-Etienne 2-0, Nice - Bordeaux Wenen. WK. Groep A: Oostenrijk - Duitsland 0-3 (0-0 0- 0 0-3), Rusland - Canada 6-4 (2-2 1-1 3- 1). Stand: 1 Rusland 4-8, 2 Ver Staten 3-4, 3. Duitsland 4-4, 4. Canada 4-3, 5. Oos tenrijk 4-2, 6. Slowakije 3-1 Groep B: Italië - Finland 2-9 (0-3 0-4 2-2). Stand: 1 Tsjechië 3-5, 2. Finland 4-5, 3 Italië 4-5, 4 Zweden 3-3, 5 Noorwegen 3- 2, 6. Frankrijk 3-0. BIUARTEN den. ZEILEN Hyères. Pre-olympische Week, eindstan- Miriam Oremans. archieffoto beste tennisster van de wereld, speelt aansluitend tegen Rachel McQuillan (129). Morgen speelt Schultz eerst tegen Stubbs en daarna speelt Oremans tegen McQuillan. Vervolgens dubbe len Schultz en Bollegraf tegen Stubbs en McQuillan. Maar dan is de zaak allang in Nederlands voordeel beslist, denkt iedereen. )nte carlo anp 13 :t hartelijkste applaus op het jittrecourt van de chique ten- 1 dub in Monte Carlo was vrij- g voor de verliezer, Sjeng e halken. Hij boog diep, voor 11 dankbare publiek. De jonge nburger dwong immers Tho- is Muster, de favoriet bij het :t 3,5 miljoen gulden gedo lde toernooi in het Zuid- inse vorstendom, tot een bij- ndere krachtinspanning. En larvan heeft de Oostenrijker, i voor kort nog de nummer n van de wereld, er op gravel I seizoen nog niet zoveel boe it leveren. Muster bleef op het gemalen iksteen voor de 33e keer op rij 'geslagen. Gemakkelijk ging it niet. De titelverdediger opperde eerst maar prees zich hteraf gelukkig met een stevi- bui. Het miezerde al geruime tijd in kil Monaco. De ballen waren nat, de baan zwaar. Schalken paste zich echter voortreffelijk aan. Hij kwam in de eerste set met 2-4 achter, brak de opslag van Muster tweemaal en wilde op 6-5 gaan serveren voor de set, toen de scheidsrechter het tweetal we gens de regen naar de kleedka mer stuurde. Muster was het het minst eens met die beslissing, maar het werd mogelijk zijn redding. Schalken haalde, na anderhalf uur oponthoud, de set nog wel binnen ondanks twee dubbele fouten maar liet het daar even bij. De 19-jarige Nederlander, een welkome aanwinst voor het Daviscupteam, toonde zich even getalenteerd als wisselval lig. In de tweede set kwam hij er niet aan te pas (1-6). Schalken, getraind door Henk van Hulst, vermande zich, bood andermaal voortreffelijk weer werk en kwam eigenlijk alleen nog de bijbehorende dosis erva ring tekort. „Muster zette me behoorlijk onder druk. Normaal doe ik dat", zei Schalken, vorig jaar in Monaco nog actief (met succes) in het Challenge-toer- nooi, zelfbewust. „Ik zou graag nog een paar keer tegen hem spelen. Dan vind ik, denk ik, wel een manier om hem te verslaan. Ik had bijvoorbeeld z'n back hand meer moeten bestoken." Muster gaf toe dat hij onder de indruk was van Schalkens spel. Echt zorgen maakt hij zich over zijn mogelijke tegenstan der in de eindstrijd, Marcelo Rios. De 20-jarige Chileen veeg de Magnus Gustafsson in ruim een uur van de baan: 6-3 6-4. „Er is staat momenteel een hele nieuwe generatie spelers op de baan. Ze kunnen allemaal win nen op gravel. Dat is goed nieuws voor het tennis." Mersin (Tur). Wereldbekertoernooi drieban den, BWA. Finale: Sayginer (Tur) - Jaspers (Ned) 3-1 (15-6 15-11 5-15 15-3/2,380-1,750) Om derde plaats: Raymond Ceulemans (Bel) - Efler (Zwi) 2-1 (8-15 15-3 15- 10/1,520-1,166). GOLF Valencia. Turespana Masters. Stand na de tweede ronde. 1 Borrego (Spa) 133 slagen (66 67), 2. Riley (Aus) en Johnstone (Zim) 136, 4. Turner (NZI). McFarlane en Baker (beiden GBr) 137, 37 Muntz (Ned) 143 (-1). PAARDENSPORT Steinhagen (Dl). Sprinconcours, klasse S: 1. Becker (Dui) Ascalon 0 fouten, 29,5 seconden, 2 Has- smann (Dui) Lajano 0-29,8, 3 Romp (Ned) Mister Bleu 0-32,8 Springconcours klasse S: 1 Meyer zu bex- ten (Dui) Gladis 0-50,6, 2. Muller (Dui) Anamour 0-50,6 3. Beerbaum (Dui) Avion 0-52,2, 4 Kreutzmann (Dui) Cally 0-53,5, 5. Hendrix (Ned) 0-53,7 TENNIS Monte Carlo. Mannen, 3,5 miljoen gulden. Kwartfinales: Muster (Oos/1) - Schalken (Ned) 5-7 6-1 6-4, Rios (Chi/13) - Gustafs son (Zwe) 6-3 6-4, Alberto Costa (Spa/16) - Mantilla (Spa) 6-3 6-3, Pioline - Carlos Costa (Spa) 6-2 6-3 Dubbelspel, eerste ronde: Haarhuis/Schal ken (Ned) - Becker/Philippoussis (Dui/Aus) 6-4 7-6. Fergana (Oez). Mannen, challenger, 40.000 gulden. Tweede ronde: Wibier (Ned) - Rah (Isr) 6-3 6-2, Zingman (Arg) - Van Scheppingen (Ned) 6-3 2-6 6-4 SOFTBAL Brisbane. Vierlandentoernooi vrouwen. Australië - Nederland 7-1. Werpcijfers Ne derland: Hollander (1 inning+3 slagvrou wen) 1-1-4-0, Sanches (2 2/3+2) 2-4-3-2, Knol (2 1/3) 2-3-0-0 Beste slagprestaties Nederland: Beek 0.750. Nieuw-Zeeland - Nederland 0-3. Werpci|- fers Nederland Mels (7) 5-3-3-0. Beste slagprestaties NederlandGeels 0.750 66 Soling: 1. Holmberg/Barne (Zwe), 2. Wes- tergard/Bojsen Muller (Den), 3 Scgu- mann/Flach (Dui), 6. Potma/Hettinga/Pot- ma (Ned). 470 mannen: 1. Merricks/Walker (GBr) 35, 2. Kouwenhoven/Kouwenhoven (Ned) 69, 3. Rocha/Barrieto (Por) 71 470 vrouwen: 1. Zabell/Via Dufresne (Spa) 23, 2. Ward/Ward (Den) 38, 3. Birkner/Bülle (Dui) 45, 20. De Langen/De Goederen (Ned) 136. Tornado: 1. Gëbler/Parlow (Dui) 38, 2 Van Teylingen/Dercksen (Ned) 52. 3. Hagare- /Schneeberger (Oos) 52. Laser: 1. Moberg (Noo) 29. 2 Blackburn (Aus) 39. 3. Beashel lAus) 52 Europe: 1 Brouwer (Ned) 30, 2. Konttorp (Noo) 42. 3 Robertson (GBr) 44, 6. Mat- thijsse(Ned)60 Mistral vrouwen: 1 Lai Shan (HKo) 16. 2 Maud Herbert (Fra) 37, 3. Sensmi (Ita) 55, 5. De Vries (Ned) 61 Mistral mannen: 1 Rodriques (Por) 20, 2 Espinola (Arg) 47, 3. Quintin (Fra) 61, 17 Van Geemen (Ned) 197. amersfoort Meubelplein Leiderdorp bestaat 10 jaar! Dat vraagt natuurlijk om een superactie! Let op: Van alle meubels die u in de actieperiode bij ons aanschaft, betalen wij» u over vijf jaar de helft van het aankoopbedrag weer terug!!! In de actiefolder Ie» Meubelpli ligt pal a Rotterdam t Leiderdorp. WIELRENNEN Ronde van de Vendée, tweede etappe Chantonnay - St. Georges-de-Montaigu: 1. Beneteau (Fra) 191,4 km in 5.03.43 (37.810 km/uur), 2 Gil (GBr). 3 Pintaric (Slv), 4 Rumsas (Pol). 5. Babaitsev (Rus). 6 Sypytkowski (Pol). 9. Appeldoorn (Ned). Algemeen klassement: 1 Beneteau 9.37.14, 2 Bouyer (Fra), 3. Peers (Bel), 4. Rumsas, 5. Marta (Por). SPORT OP TV De waterpoloërs van AZC heb ben het eerste duel van de play offs verloren. De Alphenaren kregen met 7-3 klop. De perio destanden waren 2-1, 3-2, 5-2 en 7-3. De doelpunten van AZC kwamen op naam van Laslo Toth, Gijsbert van der Lede, Bob Brebde. De Alphense coach Jacob Spijker miste agressie bij zijn ploeg. Toch denkt de coach dat AZC vandaag in de return (om 19.00 uur in De Thermen) niet kansloos is. Tijdens de competi tie won AZC twee keer van de Amersfoorters. ZATERDAG 10.30-12.25 Did 1: Sport Extra: tennis, rechtstreeks verslag van FED-Cup in Tokio, Japan-Duitsland. 11.00-12.00 EURO- EK Karten in Brescia (Italië). 11 55-18 15 BBC 1. Grandstand: WK snooker in Sheffield, autosport (GP van Eu ropa), Football focus (voetbalmagazine), rugby league (Bradford Bulls-St Helens) en voetbaluitslagen 12.00-13 00 EURO: Autosport Formule 1, GP-magazine. Herh. 13 00-14 00 EURO Autosport. Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring. 2e kwalificatietraimng. 13 00-14.05 RTL 5. Autosport: Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring, kwalificatietraimng. 14.00-15.00 NBC. NFL Documentary: sportdocumentaire. 14.00-17.29 Ned 2 Wielrennen: Amstel Gold Race, rechtstreeks verslag van deze klassieker. 14 30-15.00 EURO: Wielrennen: Amstel Gold Race 15.00-17 00 EURO: Tennis: Eutelsat Monte Carlo Open. 15.00-17 00 BRT 2 Sport extra: wielren nen, rechtstreeks verslag van de Amstel Gold Race 17 00-17.30 EURO: Wielrennen Amstel Gold Race 17.00-18.00 NBC: Turnen: samenvatting van de American Cup. 17.30-18 02 Did 1: Sportschau 17.30-18 30 EURO. WK ijshockey- VS- Slowakije of Tsjechië-Frankri|k 17.30-19.50 BBC 2 WK Snooker: in Sheffield. 18.30-19.00 EURO. WK ijshockey: VS- Slowakiieof Tsjechië-Frankrijk. 18 42-18 51 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19 10RTL+: Sport 19.00-20.00 EURO: Autosport: Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring: kwalificatietraimng Herh. 19.10-19.50 Did 1 Sportschau. 19 30-19.57 BRT 1: Sport. 20 00-22.30 EURO: WK ijshockey: Zwe- den-Noorwegen. 20 05-20.20 BBC 2 Sport 21 34-22 45 RTL 5 De Ballen, aandacht voor de Engelse Premier League en de Duitse Bundesliga. 21 55-22.10 Did 3: Sport im Westen 21 55-22 15 BBC 1 Sport. 22.15-23 35 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.30-23.00 EURO' Autosport: Formule 1, GP-magazine. 22.30-00.30 BBC 2. WK Snooker: in Sheffield. 22 45-23.36 Ned 3- Studio sport: o.a. be taald voetbal. 23.00-01.00 EURO: Tennis: Eutelsat Monte Carlo Open. 23.10-23.30 BRT 1: Sport op zaterdag 23 50-00.55 BBC 1 Match of the day: voetbalmagazine, met hoogtepunten uit de FA Carling Premiership. waaronder Bolton Wanderers-Southampton. 03 30-08 35 Did 1: Sport Extra: tennis, rechtstreeks verslag van FED-Cup in Tokio, Japan-Dyitsland. ZONDAG 08 30-09 30 EURO: Autosport Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring, kwalificatietraimng Herh. 09.30-10.00 EURO: Autosport; Formule 1, GP van Europa vanaf de Nurburgrmg, warming up. 10.00 11.00 EURO: Golf European PG.4- tour vanuit Montecastillo (Spanje). 12.00-13.00 EURO: Autosport: Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring, kwalificatietraimng. Herh 12.10-16.55 Ned 2 Studio sport: over zicht van de PTT-Telecompetitie en de eer ste divisie 12.30-13 00 BRT 1 Sportmiddag. 13 15-15.55 RTL 5: Autosport: Formule 1GP van Europa vanaf de Nürburgring. 13 15-16.20 RTL Autosport Formule 1. GP van Europa. 13 30-16.00 EURO: Autosport: Formule 1GP van Europa vanaf de Nürburgring. 13 30-17.55 BBC 2. Sunday grandstand autosport (GP van Europa voor Formule 1- wagens vanaf de Nürburgring), WK Snook er in Sheffield en autosport (RAC toerwa- genkampioenschappen) 14.00-19.50 RAI UNO. Domemca in: ge varieerd middagmagazine met o.a. sport. 14 40-17.00 Did 2: Sport extra: tennis (ATP-toernooi van Monte Carlo: finale). 17 05-18.15 Did 2: Die Sport-Reportage: 0.a. Bundesliga-voetbal. autosport (GP voor Formule 1) en wielrennen (wereldbeker Mountainbike Cross vanuit St Wendel). 17.55-18.55 BBC 2 Rugby special: ma gazine, o.a samenvattingen laatste ronde Courage League en een vooruitblik op de Pilkington Cup-finale 18 08-18 40 Did 1 Sportschau. 18 30-19.00 EURO: WK ijshockey Italië - 18 45-19 10 RTL Sport. 18.45-20.00 Ned 2. Studio sport: o.a. sa menvattingen van de PTT-Telecompetitie en de eerste divisie. 18.50-19.00 Did 3: Sport im Westen. 19 00-21 00 EURO. Indycar PPG World series vanuit Pennsylvania (VS). races. Herh. 20.15-20.45 Ned 2. Studio sport: over zicht van het betaald voetbal. 20.30-20 35 RAI UNO Sport 21.00-22 00 EURO: Autosport: Formule 1, GP van Europa vanaf de Nürburgring, 21 00-23.00 NBC Golf: Amerikaanse kampioenschappen. 19 50-19.58 Did 1: Sportschau-Tele- f 9 50-20 17 BRT 1 Sportweekend 19.50-20.30 BBC 2 Autosport, samenvat ting van de GP van Europa vanaf de Nür burgring. 21 45-22.30 Did 3. Sport im Westen XL: sportmagazine. 22.00-22.15 BBC 2 Natural born footbal lers. serie portretten van voetballers. Herh 22.00-00.30 EURO Tennis: Eutelsat Monte Carlo Open, finale. 22.15-22.45 BBC 2: Fantasy football lea gue: humoristisch voetbalmagazine. 22.15-23 00 Ned 2: Studio sport: Itali aans en Spaans competitievoetbal 22.45-00.45 BBC 2. WK Snooker: samen vatting 23 15-23 45 RTL 5. EURO Voetbal '96 23.45-00.15 RTL 5. Autosport Formule 1GP van Europa vanaf de Nürburgring. 00 30-01 30 EURO. WK ijshockey: Cana- da-VS en Finland-Zweden 01.30-03 25 RTL Autosport. Formule 1GP van Europa. Herh MAANDAG 08.10-09 00 Ned 3: Sportjournaal. 08 30-09 30 EURO: Wielrennen Amstel Gold Race. Herh 09 29-11.06 Ned 3: Studio sport. Herh. 09 30-10 00 EURO WK Mountainbike: in Houffalize (België), cross country. Herh. 10.00-12.00 EURO: Golf' European PGA- tour, Turespana Masters in Spanje. 12.00-13.00 EURO Boksen. WBC WK bantamgewicht, McCullough-Bueno. Herh. 12.30-13 00 Ned 3: Sportjournaal. 13 05-13.35 BBC 1. WK Snooker: over zicht. 14 00-16 00 EURO. Indycar PPG World Series vanuit Pennsylvania (VS). Herh 14 05-14.50 Ned 3: Studio sport. Herh. SPORTAGENDA Dinsdag 30/4 Districtsbeker Halve finale: Katwijk - Sparta 2 Toernooien: RCL (|eugd), FC Rijnland (veteranen). ROAC '79, UVS (jeugd), SJZ WIELRENNEN Dinsdag 30/4 Wielerronde van Leiden nieuwelingen da mes (Montgomerystraat. 13.00) ZAALVOETBAL Maandag 29/4 Finales Leidsch Dagblad Cup sporthal Cleijn Duin Katwijk: 19.00 Dikke Mug (Ha zerswoude) - De Sleutels 4 (categorie 3); 20.00. Hoogvliet - FC Lisse (vrouwen). 21.00 Bax - McDonald's (categorie 1). 22.00. Woubrugge 3 - Woubrugge (catego rie 2).

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 25