Personeel Personeel Personeel Personeel Personee -"j thuiszorg Groot Rijnland 7 InsMuul SchsidEggt er DOCENTEN/TRAINERS 1) directiesecretaresse 2) administratief medewerkster MEDEl WER KER! (m/v)| schunti C.V.-TECHNIKER m/v :l Rayonmanager (m/v) ZATERDAG 20 APRIL 1996 jen STICHTING Thui org Gro Rijnland produkten op het gebied van Thuiszorg en Ouder en Kindzorg. Wij stellen klantgerichte organisatie aantrekkelijk en dienstverleningspakket. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties (regio's Leiden en Alphen aan den Rijn). De organisatie telt ongeveer 1500 medewerkers. Voor het rayon Thuiszorg. Leiden-Zuid, zijn wij, met een beoogde inzet per zo spoedig mogelijk op zoek naar een PLANNINGSFUNCTIONARIS (50% - 70% in overleg, tijdelijke aanstelling t/m 31-12-1996) Functie-informatie De plannmgsfunctionaris is verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte personeelsinzet van de hulpverlening binnen het rayon. Met het oog op een effectief functioneren van het planbureau zorgt de planningsfunctionans voor een goede afstemming met lijnmanagement, intakers. Daarnaast zorgt de planningsfunctionans voor een goede afstemming met de andere medewerkers van het planbureau Kwantitatieve en kwalitatieve knelpunten in de personeelsbezetting worden door de planningsfunctionans gesignaleerd. De planningsfunctionans draagt zorg voor een goede planning van de geïndiceerde zorg en organiseert en onderhoudt in verband hiermee een geautomatiseerd planningssysteem (wordt binnenkort ingevoerd). Functie-eisen: De planningsfunctionans functioneert in algemene zin op MBO werk, denk- en vaardigheidsniveau, heeft een goede kennis van de Thuiszorg in het algemeen en kennis van de sociale kaart van het eigen werkgebied of is in staat deze kennis snel te verwerven Gezien de samenstelling van het planbureau gaat de voorkeur uit naar iemand met een achtergrond uit de wijkverpleging Heeft kennis van het indicatiesysteem en planningssysteem of is in staat deze kennis snel te verwerven Goed ontwikkelde planningsvaardigheden, organisatievermogen en kan snel en adequaat beslissingen nemen. Voorts zijn goede communicatieve vaardigheden en stressbestendig een vereiste. Wij bieden: Een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding. Collegiale samenwerking en ondersteuning. Een salans volgens salarisschaal 6 (ƒ2923,- tot 3856,- bruto per maand op fulltimebasis) en arbeidsvoorwaarden volgens de C AO Thuiszorg Nadere informatie wordt u verstrekt door rayonmanager mw. L Huisman (bij voorkeur tussen 09 00 en 10 00; tel 5161360). Uw schriftelijke sollicitatie gericht aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t a v. mw. L Huisman, Postbus 2254, 2301 CG Leiden, zien wij graag tegemoet vóór 1 mei a s. Op de enveloppe gelieve u te vermelden "sollicitatie planningsfunctionans Leiden Zuid" Sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdagmiddag 8 mei. Gezien het feit dat de vacature op korte termijn vervuld moet worden vindt interne en externe werving tegelijkertijd plaats DOCENT ZWANGERENGYMNASTIEK (1 avond per week) Functie-informatie: De functie richt zich op het geven van zwangerengymnastiek; deze cursussen worden 's avonds gegeven. De werkzaamheden betreffen prenatale en postnatale cursussen; deze cursussen worden in beginsel 's avonds gegeven. U bent in het bezit van een op de werkzaamheden als docent zwangerengymnastiek gerichte opleiding/specialisatie (diploma fysiotherapie, Mensendieck, Caesar of lichamelijke opvoeding in combinatie met een zwangerengymnastiek aantekening). U heeft bij voorkeur ervaring als docent zwangerengymnastiek. Gezien het werkgebied dient u te kunnen beschikken over een auto. U bent bij voorkeur bereid om tevens waarnemingen te verrichten. Geboden wordt: Een salaris en arbeidsvoorwaarden-volgens de CAO Thuiszorg (ƒ3579,- tot 4724.- op fulltime-basis) Nadere informatie wordt verstrekt door unitmanager mevrouw H. Ploum (telefoon 0172-468649). Uw schriftelijke sollicitatie verwachten wij voor 1 mei aanstaande U kunt deze richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. H. Ploum, Afd. Personeelszaken, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Vermeldt u op de enveloppe "OKZ-A, docent zwangerengym". Bij de sector Welzijn, werkeenheid Welzijn Algemeen en Onderwijs kan worden geplaatst een administratief medewerker m/v voor 19 uur per week Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Welzijn, Bestuurszaken, Ordening en Milieu en Werken) en twee stafafdelingen (Personeel en Organisatie en Informatievoorziening en Automatisering). Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 100 mede werksters (full- en part-time) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal worden belast met: - alle aspecten van de Leerplichtwet, o.m. het verzorgen/bijhouden van de leerplichtadministratie, het behandelen van verzoeken op grond van de Leerplichtwet, het deelnemen aan (regionale) overlegsituaties, het (mede) formuleren van leerplichtbeleid; - werkzaamheden op het gebied van het onderwijs, o.m. het regelen van het schoolvervoer, het bijhouden van de (financiële) budgetten voor het openbaar onderwijs; - het organiseren van tentoonstellingen in de hal van het gemeentehuis; - het be- en afhandelen van subsidie-aanvragen op het gebied van sport, cultuur en overige terreinen van het welzijn; - het in voorkomende gevallen verlenen van assistentie bij de overige tot de werkeenheid behorende werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau (financieel-administratief); - accuratesse en financieel inzicht; - goede sociale en contactuele vaardigheden; - affiniteit met voormelde werkzaamheden; - bekendheid met tekstverwerkings- en spreadsheet programma's; - bereidheid tot het volgen van scholingsactiviteiten. Salariëring: Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau tot maximaal f 1.954,- bruto per maand (salarisschaal 6 bij een 19-urige werkweek). Dit is een ingeschat salarisniveau. De functie zal te zijner tijd definitief worden gewaardeerd. Overige informatie: Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep W.A.G.W. (Wet arbeid gehandicapte werknemers) en allochtonen worden uitgeno digd te solliciteren. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer H.C. van den Hil, hoofd van de sector Welzijn, tel. kantoor: (0252) 36 08 40, thuis: (0252) 37 61 39. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 96.02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. STICHTING ^thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van produkten op het gebied van Thuiszorg en Ouder en Kindzorg. Wij stellen ons ten doel een klantgerichte organisatie aantrekkelijk en dienstverleningspakket. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties (regio's Leiden en Alphen aan den Rijn). De organisatie telt ongeveer 1500 medewerkers. Ten behoeve van onze diënten in de rayon Leiden-Zuid zoeken wij: WIJKVERPLEEGKUNDIGEN VOOR DE AVONDDIENST (1x) en VOOR DE WEEKENDDIENST (2x) Functie-informatie: De functie ncht zich op de verpleging en verzorging van patiënten in het laatste stadium van hun ziekte, van patiënten na ziekenhuisopname (nazorg) en van chronisch zieken en gehandicapten Een weekenddienst (zgn A-dienst) omvat een weekenddienst lx per 3 weken van ongeveer 3-4 uur per dag. De overdracht vindt plaats op vrijdagmiddag. Er wordt gewerkt op basis van een jaarrooster. Een avondienst omvat een weekdienst 1x per 3 weken van ongeveer 3 uur per avond, in combinatie met 1 x per 9 weken een weekenddienst van 3-4 uur per dag. De overdracht vindt plaats op vrijdagmiddag. Er wordt gewerkt op basis van een jaarrooster. Functie-eisen: Ervanng met het werken in de thuiszorg is vereist. Daarnaast is belangrijk dat u in staat bent om zelfstandig te werken en beschikt over een flexibele instelling U heeft oog voor afstemmingskwesties en weet adequaat om te gaan met de zorgoverdracht Als wijkverpleegkundige bent u in het bezit van een diploma MGZ of HBO-V. Voorts hebben wij vacatures voor 2 OF 3 WIJKZIEKENVERZORGENDEN (IN OVERLEG 50,70 OF 80%) Functie-informatie: De functie richt zich op de verpleging/verzorging van: patiënten in het laatste stadium van hun ziekte, patiënten na ziekenhuisopname (nazorg), chronisch zieken en gehandicapten; Volgens rooster wordt gewerkt in de dag-, (t z t in de avond-) en de weekenddienst. Functie-eisen: U bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorging en heeft de applicatiecursus voor de wijkverpleging gevolgd U heeft interesse in de oudere mens en stelt belangstelling in chronisch zieken. Bij voorkeur bent u deskundig op het terrein van ADL-training en stimulatie van zelfzorg U kunt adviseren over het gebruik van hulpmiddelen. Wij bieden: Voor beide functies geldt dat het salans en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C A O -Thuiszorg. Een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding door de unitmanager en collega's Voor de functie van wijkziekenverzorgende geldt dat de aanstelling in eerste instantie gebeurt voor de duur van 1 jaar (verlenging behoort tot de mogelijkheden) Nadere informatie over de functie wijkziekenverzorgende wordt u verstrekt door unitmanager mevrouw Manëtte Legdeur, telefoon 071-5161350. Voor informatie over de avond/weekenddienstvacatures kunt u contact opnemen met de heer Sipke Golstein (071-5161353). Richt uw sollicitatie voor 1 mei aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken Postbus 2254,2301 CG Leiden. Vermeldt u op de bnef a.u b. „WV-AWD-Zuid" danwel „WZV-Zuid" zoekt in de provincie zuid-Holland Functie-eisen: - Onderwijs- en trainingservaring. - Ruime kennis van/ervaring met het besturingssysteem MS-Dos en Windows95; bekendheid met de gangbare netwerkomgevingen. - Brede en diepe pakketkennis van de gangbare software pakketten, zoals MS Office, PerfectOffice, Lotus Smartsuite. - Flexibele inzetbaarheid. - Eigen auto en telefoon. - Commercieel inzicht. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV en pasfoto onder vermelding van nr. 429 naar: Instituut Scheidegger, Kaldenkerkerweg 88, 5915 AD VENLO Integraal Kankercentrum West Het IKW is een van de negen integrale kankercentra in Nederland. Het stelt zich ten doel de kwaliteit en de toegankelijkheid van de oncologische zorg in de regio (ca. 1.6 miljoen inwoners) te bevorderen. Het tracht deze doelstelling te bereiken door middel van kennisverspreiding, voorlichting, registratie en documentatie. Het werkt hiertoe nauw samen met ziekenhuizen, GGD'en en tal van andere organisaties en beroepsbeoefenaren uit de eerste en tweede lijn. Het IKW is nauw gelieeerd aan de Stichting Kankerpreventie West-Nederland (SKPW), die onder meer het bevolkingsonderzoek naar borstkanker en baarmoederhalskanker organiseert. Ht IKW en de SKPW tellen gezamenllijk ca. honderd medewerkers. Het IKW heeft een vacature voor een teamleider Kankerregistratie mA op fulltime basis De functie maakt deel uit van de sector Medische Zorg, aandachtsgebied j Kankerregistratie. Dit aandachtsgebied heeft als doelstelling om d m v. 1 registraties een bijdrage te leveren aan de vergroting van kennis over kank) en de bewaking en bevordering van de kwaliteit van de oncologische zorg De teamleider Kankerregistratie legt verantwoording af aan het hoofd Kankerregistratie en geeft leiding aan 5 medewerkers Kankerregistratie, j Gezien de huidige teamsamenstelling gaat, bij gelijke geschiktheid, de 1 voorkeur uit naar een man. De taken ,jde - Geeft leiding aan registratiemedewerkers en verricht voor 50% v» R de tijd zelf registratiewerkzaamheden. .lp o - Bewaakt en toetst de kwaliteit van het registerproces en de Lvi verkregen data. - Ontwikkelt in samenwerking met alle belanghebbenden richtlijn voor de automatisering van administratieve processen. - Ondersteunt het hoofd Kankerregistratie bij de beleidsontwikkeli - Vertegenwoordigt zo nodig het hoofd Kankerregistratie in regior en landelijke netwerken. Wij vragen - HBO-opleiding, bij voorkeur verpleegkundige of paramedische et achtergrond. - Aantoonbare leidinggevende ervaring. - Feeling voor administratieve processen en de automatiseringsaspecten hiervan. - Kennis van de oncologie. Wij bieden - Aanstelling voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband r gebleken geschiktheid. - Arbeidsvoorwaarden conform CAO-ziekenhuiswezen. De functif_nc vooralsnog gewaardeerd in FWG 45 (max. ƒ4446,-) bruto per maand, met de mogelijkheid van doorgroei, afhankelijk van de organisatie-ontwikkelingen. - Spaarloonregeling. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: IKW, t.a.v. mw. A. G. J. van 't Hoog, personeelsfunctionaris, Schipholweg 5a, 2316 XB Leiden; o.v.v. vacKR op 'SL brief en envelop. Uw brief wordt uiterlijk 10 dagen na verschijnen van dé1 f advertentie verwacht. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op 15 mei a.s. Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw M. J. Oostindiê hoofd Kankerregistratie, telefoonnummer 071-5259759. Op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt geen prijs gest( Pensioen adviesburo, gevestigd in de randstad zoekt kontakt met kandidaten voor de functie van: Wij zijn een middelgroot adviesburo dat zich richt op persoonlijke adviezen voor onze bedrijfsmatige en particuliere relaties in de regio. Onze aktiviteiten zijn: Pensioenen, verzekeringen, financiële planning, hypotheken, employee benefits. 1) Functie-eisen directiesecretaresse: Minimaal MBO-niveau Assurantie B-diploma, studerend voor Assurantie A Affiniteit met geautomatiseerde administratie Minimaal 3 jaar ervaring op een assurantiekantoor Langdurige ervaring met pensioen- en lijfrenteverz. Commercieel en verkoopondersteunend ingesteld Aquisitie talent voor het maken van afspraken Zelfstandig, perfect, kunnen corresponderen Representatief en extrovert type Leeftijd tot 30 jaar. 2) Functie-eisen administratief medewerkster Perfecte beheersing Nederlandse taal en WP 5.1 Klantvriendelijke telefoonstem Ervaring met geautomatiseerde administraties Middelbare opleiding, studerend voor assurantie B Representatief voorkomen Leeftijd tot 20 jaar Sollicitaties: Schriftelijk, met uitgebreid C.V., onder nummer LD 08723 aan bureau van dit blad. Nederlandse onderneminc zoekt verdei naar (free-lance)j voor het bezoeken van| verenigingen Ir de regio Leideij en het promote van spectaculai daguitstappeni sponsor-avonde Wagen en telefoon vereist Goede verdiens mogelijkheden <f Schrijven met ij naar Rudh Marketinjre Borchwerf 3011 4704 RG Roosendaal. SCHURINK CENTRALE VERWARMING te Rijnsaterwoude is op zoek naar een: Funktie-omschrijving: - het maken van transmissie- en drukverliesberekeningen - het ontwerpen van installaties - het uitbrengen van offertes - het uittrekken van materiaal en het bestellen hiervan - het maken van installatietekeningen - het begeleiden van de uitvoering van diverse projekten in de utiliteitsbouw Alle bovengenoemde werkzaamheden dient men zelfstandig uit te kunnen voeren. Funktie-eisen: - een technische vooropleiding op middelbaar niveau, aangevuld met MIT - enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie - leeftijd vanaf 25 jaar - in het bezit van rijbewijs (B) Heeft u interesse in deze funktie of wilt u verdere SPIES^ HECKER Onze opdrachtgever, Siero Auto- en Industriële Lakken B.V.- te Amersfoort, is gespecialiseerd bedrijf op het gebied van auto- en industrielakken met 7 vestigioj verspreid door geheel Nederland. Naast het kontinu leveren van kwallteitsprodm staan goede advisering en het verlenen van een perfekte service al sinds 1934 Ho aangeschreven bij de Siero-organisatie. Haar relaties bestaan uit autoschadehersU carrosserie- en industriële bedrijven. Thans is zij op zoek voor het rayon Leide Alphen a/d Rijn - Amsterdam - Hoofddorp naar een: /.i i profiel: Als nieuw aan te stellen medewerker heeft u een MBO/HBO werk- en denknivo. Aantoonbare succesvolle ervaring als vertegenwoordiger is een must, ervaring in de autobranche is een pré. Uw leeftijd ligt tussen de 27 en 34 jaar. U heeft uitstekende kommunikatieve eigenschappen en bent daarom een volwaardig gesprekspartner op alle nivo's. U kunt goed zelfstandig werken maar ook in teamverband funktioneert u prima. Verder zijn effektiviteit, efficiëntie, doorzettings vermogen, enthousiasme en doelgerichtheid omschrijvingen die op u van toepassing zijn. U kunt op kreatieve wijze 'verkoop'-ideeën aan dragen en adviezen uitbrengen en kunt een tevreden klantenkring opbouwen. U bent bereid zich de produkt- en marktkennis eigen te maken en/of te vergroten. U bent woonachtigen het gebied tussen Leiden en Amsterdam of u wilt zich hier op termijn vestigen. De funktie: Siero Auto- en Industriële Lakken B.V. biedt de juiste kandidaat een uitdagende en afwisselende funktie. U bent in principe alleen verant woordelijk voor de omzet in bovengenoemd rayon en schakelt indien noodzakelijk de hulp van uw verkoopleider in. Eveneens is de ver koopleider degene aan wie u verantwoording dient af te leggen. Vanuit de hoofdvestiging in Amersfoort ontvangt u ondersteuning van erva ren kollega's. Het betreft hier een funktie met veel toekomstperspektief en de volledige mo lijkheid om via opleidingen en trainingen n kennis te verbreden. Indien u meent de geschikte kandidaat te voor deze funktie verzoeken wij u binnen dagen te solliciteren. Een psycho-technischel kan deel uitmaken van de procedure. U kunt sollicitatie, voorzien van CV en onder vern ding van ref. nr. 16044 richten aan Profil P ConsultantsVanzelfsprekend zullen wij uw licitatie vertrouwelijk behandelen. Profil P O Consultants, Postbus 61, 7620 AB Borne, Tel.: 074-2670044, Fax 074-2664195 People Quality Management

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 26