Personeel Personeel Personeel Personeel Personeej, secretaresse LAARHOVEN DESIGN BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. O telefoniste/receptioniste v/m Van Wezel Accountants MANPOWER® Elektromonteurs m/v Ervaren servicemonteur m/v Production Technician m/v 0 ZATERDAG 20 APRIL 1996 E Herhaalde oproep Het verzorgingshuis Robijnzicht biedt verzorging aan 90 ouderen en vormt met het naastgelegen wooncomplex voor ouderen Robi|nhof een ruim van alle functies voorzien zorgcentrum voor ouderen in de Leidse Morschwijk Verpleegkundige/afdelingshoofd m/v voor 24 uur/week (60% weektaak) Wij vragen: Een gediplomeerd en geregistreerd verpleegkundige met leidinggevende ervaring die een team van verzorgenden kan coachen en stimuleren, minimaal 30 jaar oud. Ervaring als leidinggevende opgedaan in een verpleeghuis of verzorgingshuis, een aanvullende management- of kaderopleiding en ervaring in de psycho-geriatrie strekt tot aanbeveling. Bereidheid om weekenddiensten te werken, bereikbaarheidsdiensten te verrichten en woonachtig in Leiden-regio, Moet bereid en in staat zijn om de zorgmanager te vervangen bij diens afwezigheid. Ervaring met het werken met zorgplannen en automatisering strekt eveneens tot aanbeveling. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende baan in een goede werksfeer met goede opleidingsmogelijk heden. Salaris volgens CAO-bejaardentehuizen in een voor de zwaarte van de functie passende salarisschaal. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder de mogelijkheid voor kinderopvang in een bedrijfscreche in het complex. Sollicitaties en inlichtingen: Inlichtingen kunt u inwinnen bij de zorgmanager van Robijnzicht mw. M. Lensen telefoon 071-5769333 (ma t/m vr 9 00-17.00 uur). Een informatiepakket is beschikbaar. Vertegenwoordigers van het team en de ondernemingsraad van Robijnzicht maken deel uit van de sollicitatiecommissie. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directeur van het verzorgingshuis Robijnzicht, de heer D. Iken, Robijnhof 12332 KJ Leiden binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Stichting voor dienstverlening te L in Lei Wij zoeken per z GVT Desiderartda Desideranda Is een woonvoorziening met een ilgemeen christelijke signatuur voor volwassen standelijk gehandicapten te Leiden. De hoofd vestiging biedt woonruimte aan 14 personen, verdeeld over 2 woongroepen. In een dependance wonen 4 personen. Een nevenvestiging Leiden biedt eveneens woonruimte aan 4 personen spoedig mogelijk een A. begeleider m/v (voor 32 ii vacaturenummer: 2.35.158 Voor een aantal gezinsvervangende tehuizen zoeken wij B. inval-ass.begeleiders m/v voorziening die wordt handicap. De Stichting heeft ongeveer 650 medewerkers in dienst Functie-inhoud: Functie A: - verantwoordelijkheid voor het opstellen, uitvoeren en evalueren van de individuele begeleidings plannen van de bewoners, als ook het opstellen van financiële begrotingen van bewoners; - het onderhouden en regelen van externe contacten die voortvloeien uit de zorg voor bewoners; - het leveren van een actieve bijdrage aan team- en werk besprekingen; - het verrichten van schriftelijke en mondelinge dagrapportage. Functie B: - het verrichten van dagelijks voorkomende verzorgende en begeleidende werkzaamheden; - het verrichten van schriftelijke en mondelinge dagrapportage Functie-eisen: Functie A: - een M.B.O. denk- en werkniveau; - werkervaring in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap; - actief en creatief meedenken en -werken aan nieuwe ontwik- - goede communicatieve vaardig- - een flexibele en zelfstandige werkhouding; vacaturenummer: 2.35.179 - initiatief kunnen nemen; - het leveren van een positieve bij drage aan de algemeen christe lijke signatuur van het huis. Functie B: - bij voorkeur een MBO-oplei- ding op agogisch gebied; - bij voorkeur ervaring binnen een gezinsvervangend tehuis; - op flexibele basis inzetbaar zijn. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Het salaris bedraagt: functie A min. 2.047,20 en max. 3.176,- bruto per maand; functie B min. 13,82 en max. 19,74 bruto per uur. Informatie en sollicitatie: Inlichtingen over de functie worden verstrekt door mevrouw Andra Wasse/iburg, locatiehoofd, tel. 071 -517 11 98 of 515 45 23. Schriftelijke sollicitaties vóór 29 april a.s., onder vermelding van het vacaturenummer in de brief, zenden aan de afdeling personeelszaken van het Centraal Bureau SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Teekens Advocaten zoekt Fulltime (40 uur per week) De telefoniste/receptioniste is verantwoordelijk voor: - het beantwoorden en klantvriendelijk afhandelen van binnenkomende telefoongesprekken; - het ontvangen van cliënten; - het verrichten van alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Vereisten voor de functie: - inzet en betrokkenheid; - opleiding Schoevers telefoniste/receptioniste, MEAO of een gelijkwaardige opleiding; - representatief, goede sociale vaardigheden; - enige jaren ervaring in de functie van telefoniste/receptioniste strekt tot aanbeveling; - beschikbaarheid bij voorkeur uiterlijk 1 juni 1996. Bij Teekens Advocaten heerst een prettige werksfeer in een moderne werkomgeving. Teekens Advocaten biedt uiteraard goede arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen zenden aan: Teekens Advocaten, t.a.v. de heer Mr. M. Teekens jr, postbus 1144, 2302 BC Leiden. TEEKENS ADVOCATEN Zeker in zaken Kanaalpark 144, Postbus 1144, 2302 BC Leiden tel. 071 - 579 17 00, fax 071 - 572 24 62 I VOOR KLEINE EN GROTE PRESENTATIES Laarhoven Design International B.V. te Leiderdorp, onderdeel van de Laarhoven Design International Franchisegroep, ontwikkelt en levert commerciële presentaties, zoals displays, mobiele presentaties, beursstands, winkelinrichtingen en showrooms aan bedrijven, overheden en non-profit instellingen. Laarhoven Design heeft vestigingen in Nederland, Duitsland en de U.S.A. Wij zoeken per direct een: All-round medewerker financiële administratie (M/V) foei op zichzelf, maar als controle- en sturingsmiddel in dienst De functie: Uw profiel: U ontwikkelt én beheert de financiële administratie Uw opleiding is MBA en studerend voor SPD, van onze bedri|ven, waarbij u contacten heeft met danwel HEAO, en u heeft reeds enkele jaren alle interne afdelingen, franchisenemers en ervoring in een soortgelijke functie. U heeft leveranciers. U bent onder meer verantwoordelijk gedegen kennis van Exact. U heeft een voor- commerciële instelling, kunt uw werk goed organiseren en bent stressbestendig en flexibel. Bovendien bent u accuraat en kunt u goed samenwerken in teamverband. U heeft kennis van de Duitse en Engelse taal. U bent in het bezit van rijbewijs B en uw leeftijd ligt tussen 25 en 30 jaar. lad-, de ti|dige en juiste verwerking van alle in de debiteuren-, crediteurer order- en grootboekadministratie het saldo- en liquiditeitsbeheer de orderadministratie en -opvolging aangiften Omzet- en Loonbelasting totstandkoming managementrapportages samenstellen begroting en budgetten verder verbeteren van de Administratieve Organisatie, waaronder het opzetten van projectadministratie. Heeft u belangstelling voor bovenstaande fund naar: Laarhoven Design International B.V t.a.v. de heer FL. Laarhov Postbus 84 2350 AB Leiderdorp Laarhoven Design biedt veel ruimte voor t internationaal opererend, dynamisch bedrijf. Wilt u meebouwen aan Laarhoven Design? Gevraagd per zo spoedig mogelijk: tandartsassistent (m/v) voor 2 dagen per week. Per 1997 is uitbreiding tot 3 a 4 dagen te verwachten. Van de sollicitant wordt flexibiliteit in praktijkvoering en arbeidsuren, en zelfstandigheid bij de uitvoering van taken verwacht. Uw schriftelijke reacties gaarne naar: Tandartspraktijk WQUBRUGGE=C H. de Boerstraat 1 Tl IA LLLkAi 2481 XWWOUBRUGGE Op ons kantoor worden alle voorkomende administratieve- en belastingadvieswerkzaamheden verricht voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. In onze multi-disciplinaire'opbouw van registeraccountants, accountants-administratieconsulenten en belastingadviseurs zijn ruim 60 medewerkers werkzaam. Momenteel hebben wij behoefte aan een De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de correspondentie en rapporten, het bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen van bezoekers en daarnaast alles wat met het secretariaat te maken heeft. Voor deze functie is een afgeronde HAV0/VW0 studie aangevuld met een secretaresse-opleiding een voorwaarde. De toekomstige collega is enthousiast en servicegericht en kan zowel zelfstandig als in teamverband werken. Daarnaast verwachten wij van u dat u de Nederlandse, Duitse en/of Engelse taal goed beheerst. Enige jaren ervaring met secretariaatswerkzaamheden in het algemeen is een vereiste en op een accountantskantoor in het bijzonder is een pré. Indien u zich aangesproken voelt door het bovenstaande en op zoek bent naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden verzoeken wij u binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te richten aan onderstaand adres t.a.v. dhr. A.C. Balkenende AA. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch bereikbaar onder nummer 071-4022100 (toestel 30). WO WWO Van Wezel Accountants BV Accountants - Administratieconsulenten Registeraccountants Belastingadviseurs Oegstgeesterweg 199 - Postbus 280 - 2230 AG Rijnsburg - Tel. 071-4022100 - Fax 071-4029494 Wij zijn per direct op zoek naar SECRETARESSE VOOR FINANCIEEL DIRECTEUR Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een zelfstandige, ervaren secretaresse (30-40 jaar) die de financieel directeur administratief en organisatorisch gaat ondersteunen. Het gaat om een uitgebreide, zwaardere secretaressefunctie. Bent u representatief, flexibel, kunt u goed alleen werken en kunt u werken met Word for Windows en Excel, neem dan contact met ons op. DIRECTIESECRETARESSE Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een zelfstandige directiesecre taresse met ongeveer vier jaar ervaring en een zeer goede kennis van de Duitse taal. ♦BOEKHOUDER Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een boekhouder op mini maal PD-niveau tot ongeveer 25 jaar die kan meedenken met het bedrijf. Kennis van Exact en Excel is een pre. Prinsessekade 3-4 2312 DA Leiden Tel.071-5120434 UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. R.K. Zorgcentrum R00 WBURGH VAKANTIEWERKERS n begin juni tot half september als BEJAARDENHELPENDE Medewerker tuincentrum/ vrachtwagen-/heftruckchauffeur Gevraagd wordt: Ervaring in de tuinbranche, C rijbewijs, ccv/b, stressbestendigheid, contactuele eigenschappen en representativiteit. Leeftijd 20-30 jaar, salaris i.o. Wij zoeken met spoed hulp-, eerste en tweede zelfstandige elekctromonteurs voor diverse bedrijven in Katwijk, Noordwijk, Leiden en Sassenheim. Het gaat om korte en lange opdrachten. U dient in bezit te zijn van eigen handgereedschap. Voor een bedrijf in Katwijk zoeken wij een ervaren buitendienst monteur. U gaat op pad met een servicewagen, uitgerust met de meest moderne apparatuur. De functie vraagt om een afgeronde opleiding MTS-WTB met ruime kennis van elektra. U heeft geen hoogtevrees en u bent in bezit van rijbewijs B. Wij zoeken kandidaten met een KMLO-opleiding voor de fabricage van chirurgische implantaten. U werkt onder steriele omstandigheden, volgens vast omschreven werkvoorschriften. Deze functie is per direct en heeft mogelijkheden voor een vast dienstverband. ~tr randstad uitzendbureau OP ZOEK NAAR EEN ANDERE BAAN?! Dal komt dan mooi uit. want ZIRKZEE Van den BROEK belastingadviseurs is op zoek naar een jonge, enthousiaste SECRETARESSE/ RECEPTIONISTE een duizendpoot die alle voorkomende secretariaats- en receptiewerkzaamheden kan verrichten. Wij zijn op zoek naar iemand die niet alleen accuraat en zelfstandig kan werken, maar ook zelf zaken aanpakt. Ben jij representatief, van tijd tot tijd stressbesteo dig en heb jij een HAVO- of VWO-opleiding, en een secretaresse-opleiding, ervaring met WP-tekst-verwerking en een goede monde linge uitdrukkingsvaardigheid in Neder lands en Engels, dan ben jij vast de duizendpoot waarnaar wij op zoek zijn. Spreekt dit jou aan, stuur jouw sollicitatie dan vandaag nog naar: ZIRKZEE Van den BROEK belastingadviseurs t.a.v. drs. B. C. van den Broek Torenlaan 1a, 2215 RW Voorhout. Voor nadere informatie kan je contact opne men met de heer H. B. G. M. Kapel, telefoon nummer: 0252-231804. ZIRKZEE Van den BROEK is een klein kan toor in Voorhout en verleent diensten op fis caal en administratief gebied ten behoeve van particulieren en (inter)nationale onder nemingen. ZIRKZEE Van den Broek belastingadviseurs is lid van de Zirkzee-groep, een samenwerkingsverband van register accountants, accountants-administratieconsulenten, belastingadviseurs en administratievè dienstverleners. Lubaf Uitzend j, Burob Boekhoudkundig medewerker v/m Heb je ervaring met crediteuren- en/of debiteurenadministratie, een opleiding op MEAO/PD niveau en goede kennis van de Engelse- en Duitse taal, dan kan je voor langere tijd aan het werk. Infor- meer bij een van onze vestigingen naar de mogelijkheden. Assurantie adviseur v/m Tot de werkzaamheden behoren het geven van advies, het maken van offer tes en de administratieve afhandeling. Je hebt een opleiding Assurantie-B en bij voorkeur ook Assurantie-A met werk ervaring. Deze functie is voor lange tijd en er zijn doorgroeimogelijkheden. Assistent Relatiebeheerder v/m Voor onbepaalde tijd bij een grote pro jectgroep in Rijnsburg. Je biedt admini stratieve en secretariële ondersteuning aan de relatiebeheerder bij de verkoop en verhuur van onroerend goed en ver zorgt de advertentie-campagnes. Voor deze functie zoeken wij een creatief, zelfstandig en doortastend persoon met een natuurlijk overwicht, die discreet met vertrouwelijke gegevens kan om gaan. Bij voorkeur kan je overweg met MS Word, Excell en Access. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de klanten dus een goede telefoonstem en een re presentatief voorkomen zijn vanzelfspre kend. Administratief/ technisch medewerker v/m Voor een groot garagebedrijf in Rijnsburg. De werkzaamheden bestaan uit het aan maken, coderen en factureren van werk- orders. Je verzorgt de garantie verwer king en tijdregistratie van de monteurs en staat klanten te woord. Gevraagd worden een administratieve opleiding op MB0- nivo en kennis van auto-onderdelen. Als je interesse hebt in auto's en een fulltime administratieve baan zoekt, schrijf je dan snel in bij onze vestiging in Rijnsburg. Administratief medewerker v/m Voor een grote kwekerij in Rijnsburg. Je tfomtte werken op de in- en verkoopaf deling. Tot de werkzaamheden behoren: het checken van (logistieke) documen ten, controlewerkzaamheden, invoeren van gegevens. Je. beheerst de Engelse taal in woord en geschrift, bent stress bestendig, toont initiatief en werkt zeer nauwkeurig. Ervaring met import en exportdocumenten is een pré. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband. N •dl n: n; N Inpakkers v/m Wij zijn op zoek naar gemotiveerde krach- ten die voor korte tijd inpakwerkzaamhe- den willen verrichten. )- Produktiemedewerkers v/m NL Ml, M Op de afdeling display van een groot pro duktiebedrijf in Alphen kan je vanaf 13 mei a.s. t/m maart 1997 fulltime aan de slag. Het werk begint om 07.30 uur, eigen vervoer is daarom een pré. Leeftijdindi- j. catie:18-22 jaar. Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5618142 Luba Rijnsburg Laan van Verhof 3,2231 BZ, tel. 071-4031287 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Delft, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERl EEN BLIJVENDE INDRUI

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 24