Personeel Personeel Personeel Personeel PersoneelP HISCOM BV verkoper/adviseur m/v tekenaar GOEDHART ^^BOUWHUIS V V 5 Alphen aan den Rijn directeur (v) Leiden Administratief Medewerker (m/v) Seizoen-medewerkers m/v jm sEuroCross International r ZATERDAG 6 APRIL 1996 ÏER Goedhart Bouwhuis behoort tot één v, Nederland. Wij zijn sterk ingevoerd in particulieren in de regio gedurende mt Het totale personeelsbestand bestaat u Wij zijn op zoek naar een full time de grootste keukenspeciaalzaken v le nieuwbouwprojecten-markt en hebben bij r dan 25 jaar een solide imago opgebouw Meerjarige ervaring in de keukenverkoop i. m/v Onze tekeningen worden hoofdzakelijk per computer gemaakt met het prograi ARC-plus, een variant op AUTO-CAD. Ervaring hiermee is vereist. Stuur uw handgeschreven sollicitatiebrief, met CV en pasfoto, binnen 14 dagei attentie van de heer J.H. van Stuijvenberg. Hoorn 126a (t.o. Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn. Alphen aan den Rijn met ca. 70.000 inwo ners. Een jonge stad met toekomst, gele gen aan de Oude Rijn in het groene hart van Zuid-Holland. Een gemeente met een opmerkelijke organisatiestructuur, ingedeeld in vijf (beleids)niveaus; Strategisch Beleid, Stedelijke Ontwikke ling, Uitvoerende Diensten, Publieks diensten en Control. Alphen aan den Rijn. Een uitdagende gemeente om bij te werken. Met een aan pak die vraagt om flexibiliteit en verant woordelijkheidsge voel. Bij de afdeling automatisering van het organisatie onderdeel Uitvoerende Diensten ontstaat een r de functie van SYSTEEMBEHEERDER m/v De afdeling automatisering De afdeling automatisering is verantwoordelijk voor het beheer van de gemeentelijke computer systemen met uitzondering van die van de afdeling sociale zaken. Bij deze afdeling zijn nu 4 medewerkers werkzaam. De afgelopen jaren is het computersysteem flink uitgebreid en is bovendien het aantal taken toegenomen Hierdoor is er behoefte ontstaan aan een extra systeembeheerder. Functie inhoud; De taken van de systeembeheerder, die ook i buiten kantoortijd worden uitgevoerd, zijn onder andere: het beheer van Novell servers; behandelen van helpdesk-verzoeken; het beheer van de huis-telefooncentrale; het installeren en het onderhouden van PC's, printers en andere randapparatuur; documenteren van systeembeheerprocedures en andere op de afdeling vóórkomende (administratieve) werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met relevante automatiseringsopleidingen; ervaring met Novell systeembeheer; grondige kennis van Windows95, Windows NT, MSDOS, WP5.1, Dbase en Lotus 123; planmatig kunnen werken; bereidheid tot het volgen van (avond)opleidingen. Salaris: Aan deze functie is een salaris verbonden van maximaal 4.332,- bruto per maand (schaal 7). Voorkeur: De gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Sollicitaties en inlichtingen: Sollicitaties binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze advertentie zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn, Postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn, onder vermelding van vacaturenummer AU 96.003. Informatie over de functie kan worden verkregen bij de heer P. de Goederen, telefoon 0172-481359, senior medewerker automatisering. Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademtgaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (114.000 inwonersgeniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer, laagdrempelig, apen en creatief. Vijf diensten en een bestuursbureau werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financial. De 5 diensten in de Leidse organisatie zijn Milieu en Beheer, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Bouwen en Wonen en het Facilitair bedrijf. De dienst Cultuur en Educatie kent uiteenlo pende functies ten behoeve van Maatschappe lijke Zorg en Welzijn, Onderwijs, Sport en Recreatie, gemeentelijke archivering en de kunst en cultuursector. Op 1 augustus 1996 ontstaat de gelegen in de Merenwijk en maakt deel uit van een cluster van drie openbare basisscholen in deze wijk. Functie-eisen: De te benoemen directeur: - beschikt over aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; - heeft een duidelijke visie op Openbaar Onderwijs in een multiculturele samen- - beschikt over didactische kwaliteiten; - is in staat tot het voeren van een financieel/ materieel beheer, mede in het kader van de ontwikkelingen van de autonome school. De directeur is momenteel belast met leiding gevende taken alsmede met lesgevende taken (50%/ 50%). Van de directeur wordt in het bijzonder verwacht dat zij: - inhoud geeft aan de inhoudelijke ontwikke ling van de school; - in staat is het beleid en het beheer integraal en planmatig te benaderen; - in staat is een goede samenwerking met de diverse geledingen waaronder de ouder- en de medezeggenschapsraad en het bestuur te bewerkstelligen; - zorg draagt voor de organisatorische ontwikkeling van de school; - bereid is actief bij te dragen aan de ontwik keling van de clustervorming in het openbaar basisonderwijs in Leiden; - met betrekking tot de lesgevende taak geldt een brede inzetbaarheid; - zorgt voor een sfeervolle schoolomgeving met duidelijke gedragsregels. Persoonskenmerken: De te benoemen directeur: - bezit incasseringsvermogen en kan relativeren; - is enthousiast, heeft een positieve uitstraling Dienst Cultuur en Educatie en beschikt over overtuigingskracht; - heeft een open en probleemoplossende instelling; - beschikt over goede contactuele, representa tieve en organisatorische eigenschappen; - beschikt over redactionele vaardigheden. Salariëring loopt tot maximaal schaal 11. Een psychologisch onderzoek of een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Geïnteresseerden kunnen schriftelijk bij de sector Onderwijs van de dienst Cultuur en Educatie Stadhuis, postbus 9100, 2300 PC Leiden of telefonisch 071 - 516 52 00 een profielschets van de school opvragen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M.Th. Hoen (onderwijsadviseur van de sector Onderwijs), tel. 071 - 516 52 27. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn, nodigen wij uitsluitend vrouwen uit naar deze functie te solliciteren. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Geïnteresseerden naar de functie wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer OND 1216 in te zenden bij de Sector Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. De sluitingsdatum is 17 april 1996. Ziekenhuis Informatie Systeem Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij een (voor de gegevensgroep) Vacaturenummer: 96.R.11.14.LD Functie-informatie: De gegevensgroep binnen HISCOM heeft tot taak het beheren van een groot aantal beschrijvingen over gegevens (tienduizenden). In deze groep geeft de administratief medewerker ondersteuning op het gebied van het beheer en de voorbereiding voor het opleveren van deze gegevens aan de ziekenhuizen. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het beheer van beschrijvingen van gegevens; - het voorbereiden van de oplevering aan de zieken huizen; - het accuraat controleren van gegevensbeschrij- vingen (kwaliteitscontrole). Functie-eisen: - MBO-opleiding, bij voorkeur MEAO Informatica; - accuratesse; - affiniteit/ervaring op het gebied van beheer; - gevoel voor automatisering; opleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling: De aanstelling vindt plaats voor de duur van één jaar. Verlenging van de aanstelling is niet uitgesloten. Het salaris bedraagt maximaal f 4.020,-. Het betreft in principe een fulltime aanstelling; eventueel is een aanstelling voor 32 uur per week mogelijk. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.A. Schipper, Coördinator Gegevensgroep, telefoon 071 - 525 67 06 of met mevrouw C.J.M. Vrij- van Egmond, personeelsfunctionaris, telefoon 071 - 525 67 40. U kunt solliciteren door een brief te schrijven aan: HISCOM B.V. t.a.v. mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond, Personeelszaken, Postbus 9012300 AX Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Reacties worden binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie verwacht. HISCOM is een systeemhuis dat ziekenhuizen ondersteunt bij hun interne en externe informatie voorziening. HISCOM levert en ontwikkelt programmatuur, technische voorzieningen en diensten. Binnen het marktsegment is HISCOM marktleider met een marktaandeel van circa 50%. Nieuwe ontwikkelingen binnen het ZIS betreffen onder meer: ondersteuning van het directe zorg proces, koppelbaarheid van afdelingssystemen (HL7), externe communicatie (EDI), op C/S-archi- tectuur gebaseerde werkstations inclusief GUI. HISCOM is recent ontstaan door het samenvoegen van de Ziekenhuis Informatie Systeem activi teiten van de Stichting BAZIS en RAET Ziekenhuis Informatie Systemen. De gegevensgroep is onderdeel van de sector Produkt Coördinatie. De gegevensgroep controleert en beheert de grote hoeveelheid meta-data (dit zijn gegevens over gegevens) van de ruim 70 systeemdelen die door HISCOM worden geleverd. EuroCross International maakt deel uit van de Zilveren Kruis Groep. EuroCross is een wereldwijd opererende alarmcentrale. 18 miljoen verzekerden in binnen- en buitenland zijn bij de alarmcentrale aangesloten. Tot de Zilveren Kruis Groep behoren ook een Ziektekosten-, Schade- en Levenbedrijf. EuroCross te Noordwijk zoekt voor de periode van 20 mei tot en met 13 september 1996 Voor verzekerden die in het buitenland reizen en die om wat voor reden dan ook in de problemen komen, is één telefoontje genoeg om de hulpverlening door EuroCross in g, te zetten. De Alarmcentrale is 24 uur per dag bereikbaar, waar ter wereld de verzekerde zicfi ook bevindt. Op medisch gebied is EuroCross één van de grootste alarmcentrales van Nederland. Om ook in de komende drukke vakantieperiode snel hulp te kunnen bieden, wordt het team hulpverleners tijdelijk uitgebreid. De seizoen-medewerkers zullen hun werkzaamheden veelal telefonisch verrichten en werken gedurende de gehele periode per week gemiddeld 3 dagen vast en 2 dagen op oproepbasis in onregelmatige diensten. De functie: De hulpverlening vindt plaats op grond van de polisvoorwaarden van binnenlandse en buitenlandse verzekeringsmaatschappijen en richt zich o.a. op: - medische advisering; - repatriëring; -technische problemen met voertuigen; - verlies en diefstal van bezittingen. De eisen: - beschikbaarheid gedurende de gehele periode (van 20 mei t/m 13 september 1996); - goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; - beheersing van de Engelse-, Duitse- en Franse taal; - beheersing van overige talen, zoals bijvoorbeeld Tsjechisch, Hongaars, Bulgaars of Slowaaks is een pré; - bij voorkeur ervaring binnen de reisbranche of ervaring opgedaan door zelfstandig te reizen; - brede algemene ontwikkeling; - flexibele werkinstelling; - accuratesse en stressbestendigheid. Een talentest maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Gerlof, chef hulpverlening, telefoonnummer (071) 364 13 96. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen sturen naar EuroCross International, t.a.v. dhr. G.C. Piso, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk Van Panhuysstraat 2, 2203 JD Noordwijk. Telefoon (071) 364 13 33

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 34