Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I BOUWKUNDIG TEKENAAI GW koeltechniek p administratie/adviesgroep REUS ZOEKT GIGANTEN F1V1AALMANAGER M/v u\*v WTO? it. AUTORUITEN ledereen droomt wel eens van het starten van een eigen bedrijf Is uw interesse gewekt? Veilig op weg met Autotaalglas MERCK Marketing Assistent(e) Willem y/?o% van den Bergh Activiteitenbegeleider m/v '■W'/'fl.V rfy SALARISADMINISTRATEUR M/V ZATERDAG 6 APRIL 1996 iTERI Schoenenreus bv Is een dynamische en succesvolle retallorganlsatle met bijna 100 filialen In Nederland en richt zich met haar klantvriendelijke discountformule op een breed publiek. De modieuze, brede en zéér goed betaalbare collectie Is geschikt voor ledereen en zorgt dagelijks voor vele tevreden klanten. een representatieve. leeftijd 23-30 Jaar WIJ verwachten van u: Een middelbare opleiding, een commerciële instelling, organisatievermogen, leiding gevende capaciteiten en goede contactuele en communicatieve eigenschappen. U bent creatief, stressbestendig, flexibel ingesteld en op de koopavond en de zaterdag beschikbaar. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré. WIJ bieden u: Een goede salariëring, ruimte voor eigen initiatief en een interne training. Kortom een boeiende functie waarbij u verantwoordelijk bent voor een klantvriendelijke en prettige sfeer in de winkel, de omzet, het functioneren van uw personeel en de artikel- en winkel presentatie. i in een dyna- Postbus 72. 5400 AB Uden. Vbor deze functie geldt dat een antecedentenonderzoek deel uit kan maken van de sollicitatieprocedure. 0 om de prijs blij prijs blijf je lachen! Installatieburo Eval heeft het in de vingers! Installatieburo EVAL b.v. is gespecialiseerd in klimaatbeheersing voor agrarische toepassingen. Een belangrijk onderdeel hiervan zijn onze koeltechnische installaties. De omvang van deze installaties varieert van een eenvoudige aan/uit koeling tot computergestuurde centrale koelinstallaties. Wegens sterk toegenomen werkzaamheden zoeken wij per direkt een ervaren: Service monteur m/v Wij verwachten dat je beschikt over voldoende ervaring en een CFK- diploma. Bovendien moet je zelfstandig kunnen werken, inventief en accuraat zijn en over verantwoordelijkheidsgevoel beschikken. De beloning zal in overeenstemming zijn met de hoge eisen die wij stellen. Heb je interesse, bel dan voor nadere informatie of een afspraak met dhr. B. Warmerdam (071) 402 26 21 (ook 's avonds). Installatieburo EVAL b.v. Galglaan 11 - 2231 ND Rijnsburg Tel (071) 402 26 21 Fax (071) 403 16 47 Maar dan is de vraag: wat en hoe? Franchise kan daar een uitkomst in bieden. De voordelen van een succesvolle franchise-formule zijn legio. Autotaalglas werkt met een formule die zich heeft bewezen en i u direkt aan de slag kunt Autotaalglas Autotaalglas is een snelgroeiende organisatie met 37 vestigingen door heel Nederland. Specialist in autoruitreparatie met de harsinjectie methode, waarbij de verzekeringsmaatschappij in principe de totale reparatie vergoedt Als reparatie niet meer mogelijk is zal tot vervanging van de ruit worden overgegaan. De klantenkring is mede sterk groeiend, doordat steeds meer verzekeraars voor een samenwerkingsverband met Autotaalglas kiezen. Wie zoekt Autotaalglas? Voor een nieuw te openen vestiging zoeken wij een commerciële, technisch aangelegde ondernemer die klantvriendelijk kan werken, die verantwoordelijkheidsgevoel heeft en beschikt over voldoende doorzettingsvermogen. Bel of schrijf voor een informatie-pakket: Autotaalglas Nederland BV, Kapt Hatterasstraat 17, 5015 BB Tilburg. Tel. 013 - 542 61 45 (vragen naar Mevr. Dap) Fax. 013 - 544 47 90 E. MERCK NEDERLAND B.V. maakt deel uit van de Europese keten van laboratoriumhandelsorganisaties binnen de MERCK-groep. Via ruim 100 vesti gingen verspreid over 70 landen levert men circa 100.000 produkten. MERCK, world-wide een begrip, heeft een leidende marktpositie op het gebied van laboratoriumchemicaliën, reagentia, analytische systemen. Tevens heeft MERCK vertegenwoordigen van een aantal buitenlandse fabrikanten. Binnen de business-unit Diagnostica is een vacature vrijgekomen voor de funktie van Funktie: Na een degelijke inwerkperiode bent u in staat de volgende taken zelf standig te verrichten: bestandsbeheer leveringsprogramma verzorgen direct mailings promotieaktiviteiten t.b.v. beurzen en symposia stimuleren en introduceren van nieuwe marketingtools verzorgen van de verkoopcorres- pondentie in de Nederlandse, Duitse en Engelse taal onderhouden van schrif telijke en telefonische contacten met onze afnemers en toeleveranciers het uitwerken en afhandelen van buitendienstrapportage uitwerken, maken en nabewerken van offertes voorkomende secretariaatswerkzaamheden Wij vragen: een afgeronde opleiding op tenminste MEAO-C-niveau, even tueel aangevuld met NIM A-A en/of commerciële cursussen minimaal enkele jaren ervaring in een vergelijkbare funktie praktische kennis van het Engels en Duits (in woord en geschrift) affiniteit met het marketing-vak initiatief en zelfstandigheid ervaring in omgang met een PC (MS-Office) en affiniteit met automatisering Wij bieden: zelfstandige baan gevarieerd takenpakket een prettige werksfeer de primaire en secundaire voorwaarden, alsmede de aandacht voor opleidingen en verdere ontwikkelingen zijn eigentijds een werkplek op ca. 5 minuten loopafstand van NS-station Sloterdijk' Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een C.V., kunt u binnen 10 dagen stu ren naar: E. Merck Nederland B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 8198, 1005 AD Amsterdam. "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. Een wijk van Noordwijk, "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh is een christelijk centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de dienst Activering Therapie is er bij de afdeling Arbeid DagOpvang op korte termijn een vacature voor (voor 24 uren per week) Het betreft hier een vacature op de Intensieve Begeleidingsgroep "De Stroming", die vorig jaar juni is gestart. Deze groep bestaat uit licht of matig gehandicapte bewoners, die als gevolg van hun ernstige gedragsproblematiek intensieve begeleiding nodig hebben. De groep van zo'n 5 a 6 bewoners wordt begeleid door twee activiteitenbegeleiders en valt organisatorisch onder de Industriële Subafdeling terwijl de activiteiten zowel creatief als arbeidsmatig kunnen zijn. Het hoofd van de afdeling Arbeid DagOpvang is de inhoudelijk leidinggevende van dit project. Voor deze functie vragen wij een activiteitenbegeleider die: het een uitdaging vindt om dit project verder gestalte te geven en reeds ervaring heeft met vergelijkbare bewoners een bijdrage kan leveren aan het multidisciplinair overleg en ervaring heeft in verslaglegging en rapportage in een klein team kan werken, waar nauw samengewerkt wordt en getracht wordt de bewoners zoveel mogelijk structuur te bieden een MBO AB- of AT of gelijkwaardige opleiding heeft genoten alsmede ruime ervaring heeft. Verdere bijscholing v Gezien de identiteit v Dr deze specifieke functie zal in overleg plaatsvinden, de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Salaris: Het salaris voor deze functie is conform FWG ingedeeld in functiegroep 40 en bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.048,- bruto per maand (bij een full-time dienstverband). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen: Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer R. van Lopik, hoofd Afdeling Arbeid DagOpvang, toestel 243. Sollicitatie: Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Door onze tekenkamer medewerkers wordt de engineering en uitwerking van projekten verzorgd tot en met het maken van produktie- tekeningen, bestellijsten en montage-instrukties. Gevraagd wordt een tekenaar, die op termijn zelfstandig als leider in een team één of meerdere Wij bieden, naast een aantrekkelijk vast salaris en prima arbeidsvoorwaarden, een afwisselende funktie waai n de u uw inventiviteit en kreativit vein volledig kwijt kunt. Daarbij ki^rijs u rekenen op een goede ondersteuning vanuit het bedrijf. aardekooper Hoffman omvat de maatschappen Paardekooper Hoffman Accountants, Paardekooper Hoffman Belastingadviseurs en Paardekooper Hoffman Organi satie-adviseurs. Met ruim 750 personen die werkzaam zijn op 25 vestigingen, behoort Paardekooper Hoffman tot de vooraanstaan de organisaties op het gebied van accountancy, consultancy en fiscale dienstverlening. Voor onze vestigingen te ROTTERDAM, DEN HAAG, GOUDA en BREDA zijn wij op zoek naar ervaren assistenten-accountant (m/v) De geschikte kandidaten zijn gevorderd tot NAC 1/NAC 2 van de NIvRA/Nijenrode-studie en hebben reeds enige jaren werkervaring opgedaan in de controlepraktijk. De controlewerkzaamheden worden onder de directe leiding van de vennoot verricht. De communicatielij nen zijn aldus zeer kort in onze organisatie hetgeen een intensieve samenwerking in een persoonlijke sfeer bevordert. Het dienstverle nende karakter van de werkzaamheden vereist goede contactuele ceigenschappen, alsmede commercialiteit en initiatief. Het 'v7? loopbaanbeleid binnen de organisatie biedt de geschikte kandidaten ruime doorgroeimogelijk- S?' heden. Belangstellenden worden verzocht hun -: y t v schriftelijke sollicitatie te richten aan Paardekooper 'V;. f v w i V'l'U -, 'r Hoffman Accountants, t.a.v. Centrale Stafafdeling Personeelszaken, Calandstraat 41, 3016 CA Rotterdam (telefoon 010-4364944). Paardekooper Hoffman accountants is een landelijk werkende organisatie in zakelijke dienstverlening, gespecialiseerd in financiële- en salarisadministraties, automatisering, Personeel Organisatie. Een eigentijdse groep met zes regionale vestigingen en een hoofdkantoor in Voorhout (ZH). Ruim 80 medewerkers realiseren uitstekende resultaten en hebben een goede relatie met de markt, voornamelijk bestaande uit opdrachtgevers in de welzijnszorg, gezondheidszorg, sport en cultuur. Voor het salarisbureau van onze Unit Personele Producten te Voorhout zoeken wij een die in teamverband verantwoordelijk is voor de verzorging van de salarisadministratie van een aantal cliënten, tevens hierin een adviesfunctie vervult en gedetacheerd kan worden en zich herkent in begrippen als service, zakelijk, flexibiliteit, accuratesse Gevraagd: - opleiding op tenminste MBO-niveau en bij voorkeur in het bezit van Praktijkdiploma Loonadministratie of Salarisadministratie; - ervaring met Gemal en Prigem; - bereidheid tot uitzending naar cliënten; - bezit van rijbewijs B - goede communicatieve vaardigheden; - commerciële kwaliteiten. Geboden: - een ervaren en loyaal team van collega's; - een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van min. f2.900,- tot max. f4.900,- bruto per maand; - reiskostenvergoeding; - studiekostenvergoeding; - opname in het pensioenfonds PGGM. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 20 april 1996 te richten aan Administratie/Adviesgroep CAW, Postbus I, 2215 ZG VOORHOUT, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Nadere telefonische informatie bij de heer G. van der Meer, manager Unit Personele Producten, tel. 0252-219108.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30