Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 1 Personeel u (35 PHARMING De Koning vraagt: Groot Rijnland administrateur m/v Hoe bedoel je saaie baan? Van der Hoeven Schilders ervaren onderhoudsschilders CONSULENT (m/v) EEBEiSr'Tol I§£ AM I tKUALi 6 AKKIL 1996 Pharming is een jong, succesvol en innovatief biotechnologisch bedrijf dat zich richt op de ontwikkeling van biomedische produkten uit melk voor de humane gezondheidszorg. Bij het bedrijf, dat vestigingen heeft in Nederland en Finland, werken 60 personen, waarvan 45 binnen de REtD afdelingen moleculaire biologie, embryologie, eiwitchemie en veterinair en pre-klinisch onderzoek. Pharming gaat uitbreiden en wil Health Care Products Part-timers (500/0): HLO-ers: gemotiveerde research-analisten: 2 receptionistes /adm. medewerkers* 2 eiwitbiochemisch analisten* daarom voor de hoofdvestiging in Leiden kennis maken met: In deze functie werkt u 5 halve dagen per week, 5 uur per dag, waarbij de verdeling in goed overleg met uw collega te bepalen is. Binnen dit bedrijf neemt u een centrale plaats in. Een belangrijk aspect aan deze uitdagende functie is het persoonlijk ontvangen en telefonisch te woord staan van relaties. U bent dus zowel het gezicht als de stem van de organisatie! Voor interne medewerkers bent u een belangrijke vraagbaak. Daarnaast gaat u een gevarieerd pakket aan administratieve taken verrichten o.a. ter ondersteuning van interne medewerkers. Deze boeiende en zelfstandige functie vraagt om twee representatieve en zelfstandige mensen van 25-40 jaar van middelbaar niveau1, aangevuld met Schoevers of een vergelijkbare opleiding. U bent bekend met tekstverwerking op de PC en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Daarnaast beschikt u over minimaal 2 jaar werkervaring binnen een commerciële, klantgerichte organisatie en woont u binnen een straal van 30 kilometer van Leiden. Ref. nr.: 8077. De structuur en functie van lactoferrine (antibiotisch en ontstekingsremmend eiwit) staat centraal. Het ontwikkelen van recombinant humaan lactoferrine, als produkt voor de humane gezondheidszorg. Vereist: keiinis van alle gangbare eiwitbiochemische technieken en van ontwikkeling en uitvoering van kwantitatieve immunoassays en electroforetische technieken. Ref.nr.: 8073. embryologisch analist* Centraal staat in vitro generatie van (transgene) runder-embryo's en het verbeteren en vernieuwen van embryo-produktie procedures en transgenese. Vereist: ervaring met weefselkweek en tevens met één of meer van de volgende technieken: in vitro fertilisatie, (runder)embryo culture, micromanipulatie, cryopreservatie, ES celkweek. Ref.nr: 8074. Pharming biedt een prettige werksfeer, een omgeving waarin prestaties gewaardeerd worden en een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Het salaris is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bent u dè kandidaat voor één van bovengenoemde functies? Schrijf dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van het referentienummer, aan de heer Drs. J.F.H. Derks van Interselect Farma, Hamseweg 22a, 3828 AD Hoogland. INTERSELECT FARMA werving en selectie Arnoldus Bouwpartners is een zelfstandige kleine onderneming met een keuken- en sanitairshowroom. Wij zijn vooral aktief op de particuliere markt, met de verkoop van keukens, sanitair en tegels Wij zoeken ter yersterking van ons verkoopteam een: KEUKEN-/SAN1TAIRVERKOPER M/V De gegadigde moet: Creatieve, commerciële en technische kwaliteiten bezitten. Dat uit zich in een combinatie van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen, technisch inzicht, tekenvaardigheid, een klantgericht denken en gevoel voor vormgeving en interieur. Een middelbare opleiding met aanvullende certificaten van b.v. ANVK, SH en M of Hibin strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: Een baan met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Een uitdaging binnen een groeiend bedrijf. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Indien u eerst nadere informatie wenst kunt u telefonisch contact opnemen met de heer G. J. Kleinlugtebeld 071 - 521 15 78. C.V. en pasfoto kunt u binnen 14 dagen sturen Arnoldus Bouwpartners t.a.v. dhr. G. J. Kleinlugtebeld W. Barentszstraat 23 2315 TZ Leiden KEUKENS SANITAIR Junior salarisadministrateur Voor een accountantskantoor in Leiden zijn we met spoed op zoek naar een junior salarisadministrateur voor 32 uur per week. De juiste kandidaat heeft ervaring met het zelfstandig verwerken van salarissen, is accuraat, representatief, heeft goede communicatieve eigenschappen en is stressbestendig. We vragen een MEAO-BA/ BE-diploma, eventueel aangevuld met het diploma PD-loonadministratie. Deze funktie duurt minimaal 2 maanden en is van maandag t/m donderdag. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tof 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële funkties 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33,2311JT Leiden, Telefoon 071 -5144143 Wij zijn op zoek naar een in onze organisatie passende aanvullende Zor8 - - Stichting Aanvullende Zorg Groot Rijnland is een jonge en dynamische organisatie. Het bedrijf levert thuiszorgdiensten, zowel aan reguliere thuiszorgorganisaties als aan particulieren cliënten. AZGR is aan het uitgroeien tot een krachtige, klantgerichte en concurrerende organisatie. Het werkgebied omvat Leiden, Rijndorpen, het Plassengebied en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor staat in Leiden. Ben je ondernemend en innovatief ingesteld? Niet voor een kleintje vervaard? Liggen je talenten op administratief en cijfermatig gebied? Dan ben je voor ons de juiste kandidaat! Als administrateur ben je zowel verantwoordelijk voor een aantal uitvoerende als beleidsvoorbereidende taken. Zo draag je zorg voor het opstellen van de begroting en jaarrekening en. maak je voortgangsrapportages. Tot je takenpakket behoren ook de ziekengeld-, WAQ- en pensioenadministratie alsmede de informatieverstrekking over salarissen. Hiernaast houd je je bezig met het betalingsverkeer, maak je berekeningen en specificaties naar kosten plaatsen. Meer in het algemeen verzorg je de managementinformatie. En natuurlijk ben je als administrateur verantwoordelijk voor alle automatiseringsaspecten. Wie wij zoeken? Iemand die zelf initiatieven neetnt en knelpunten signaleert. Iemand die geïnteresseerd is in automatisering en zowel over de juiste dosis kennis als ambitie beschikt. Iemand die flexibel, klantgericht en stressbestendig is. Iemand die leiding kan geven aan een administratief medewerker. Iemand die rapporteert aan de manager Aanvullende Zorg. Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring en beschikt hierdoor over het vermogen problemen adequaat op te lossen. Je kennis ligt op het niveau van een afgeronde HEAO- of MBA-opleiding met aanvullende kennis van salarisadministratie (Prigem/Gemal). Herken jij je hierin? Dan stellen we je reactie op prijs! Wij bieden je in eerste instantie een aanstelling voor een jaar met een dienstverband van 60%. De salariëring geschiedt volgens de CAO-thuiszorg, schaal 9 (maximaal 5.322,- bruto per maand op fulltimebasis). Voor aanvullende informatie kgn je bellen met mevrouw A. M. Vos. Zij is bereikbaar onder telefoonnummer 071-5161408. Stuur je reactie binnen 14 dagen aan: Stichting Aanvullende Zorg Groot Rijnland T.a.v. mw. A. M. Vos Postbus 652,2300 AR Leiden -!leci een gerenommeerd schildersbedrijf te Leiderdorp met circa 50 vaste medewerkers vraagt (ook in ploegverband) Sollicitaties na telefonische afspraak: 071-541 31 41 /and pomi /ites in ild. :nV ren. list, lom De Nederlandse Brandwonden Stichting in Beverwijl - bevordert de optimale behandeling van patiënten n - subsidieert wetenschappelijk onderzoek n de preventie van brandwonden; NEDERLAND BRANDWONDEN STICHTING ;tige verbrandingen; van auto 0n rijbewijs en bij Wij bieden voor deze afwisselende functie volledige steun vanuit het kantoor in Bevei uitstekende collegiale verhoudingen en een passende honorering. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden tot uiterlijk 20 april aan de Nederlandse Brandwonden Stichting rouw J. A. Hamers-van der Werff, coördin STEMMANN- TECHNIK Nederland BV Stemmann Technik Nederland BV is het verkoopkantoor voor Stemmann Technik GmbH te Duitsland; zij zijn producenten van subsystemen zoals motorkabeltrommels, sleepringoverdrachtsystemen, pantografen, 3e rail stroomafnemers, etc. voor energiE signaaloverdracht voor verkeer, goederenstromen en produktietechnieken. Gevraagd wordt: - Dynamische, eerlijke persoonlijkheid met uitstekende contactuele eigenschappen - HTS werktuigbouwkunde aangevuld met elektrotechnische kennis of vergelijkbaar - Commerciële buitendienstervaring aangevuld met studies - Woonachtig is, of bereid te verhuizen naar de directe omgeving van Warmond - Leeftijd minimaal 30 jaar Technisch-commercieel adviseur voor geheel Nederland m/v Funktie: U onderhoudt kontakten met de vaste relaties en benadert de overige marktsegmenten via een doelgerichte acquisitie. Resultaten zullen o.a. behaald worden door inzet, goede advisering, technische kennis en zelfstandigheid. U werkt in een team van 3 personen. Geboden wordt: - Stemmann Technik Nederland BV biedt u een zeer zelfstandige funktie en een' langdurig dienstverband - Goed salaris met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Redelijke beheersing van de Duitse/Engelse taal eventueel aangevuld met de Franse taal - In bezit van rijbewijs en eventueel auto - Verzorgd uiterlijk, niet rokend - Ruime ervaring met WP 5.1 - Bereidheid tot verdere studie - Uitstekend produktenpakket - Een zeer gezonde onderneming met nog voldoende groeikansen Indien deze funktie u ten zeerste aanspreekt, verzoeken wij u vriendelijk uw sollicitatie met een curriculum vitae en pasfoto binnen 10 dagen te richten aan: Stemmann Technik Nederland BV, Dieperpoelkade 1,2361 KD Warmond t.a.v. de heer J. H. Blaschek, tel.: 071-3012718. ERBI BV in Alphen aan den Rijn is fabrikant en leverancier van keukenbladen. Niet de eerste de beste, maar een bedrijf dat kan bogen op meer dan dertig jaar ervaring in ontwikkeling en ontwerp van het perfecte aanrechtblad. Tot de Erbi Bedrijvengroep behoort ook Facinex bv, een bedrijf dat een breed scala produkten levert voor met name de sanitairbranche. Dankzij een innovatieve instelling en voortdurende aandacht voor nieuwe ontwikkelingen, maken Erbi en Facinex hun positie in de markt steeds opnieuw waar. Bij de beide bedrijven werken in een zeer modern bedrijfscomplex ruim 125 gemotiveerde medewerkers. Door de sterke groei van de activiteiten zoekt Erbi ter ondersteuning van de directie op korte termijn een enthousiaste DIRECTIE-SECRETARESSE MANAGEMENT-ASSISTENTE v/r Als rechterhand van de twee directeuren, Bert Bergamin en Harry van der Plas, zul je deze nieuwe functie zelf invulling kunnen geven. Het spreekt echter voor zich dat administratieve werkzaamheden en relatie beheer tot de kerntaken behoren. Daarnaast is er alle ruimte om op eigen initiatief zaken op te pakken. Wij verwachten dan ook van onze nieuwe steun en toeverlaat een grote mate van zelfstandigheid. Wij zoeken iemand tussen de 22 en 30 jaar met een HAVO/VWOdiploma, aangevuld met een secretaresse opleiding. Met het oog op het contact met onze buitenlandse relaties is een goede beheersing van de Duitse, Engelse en natuurlijk de Nederlandse taal uitermate belangrijk. Je hebt administratieve kwaliteiten en kunt zo met Word for Windows en Microsoft pakketten aan de slag. Je hebt organisatie-talent en beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen. Door je opleiding en/of ervaring in een soortgelijke functie hoeven wij je eigenlijk niets meer te vertellen. Kortom, jij bent die klassesecretaresse die wij zoeken. We bieden je een prima salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en volop mogelijkheden om je te ontplooien. Herken jij je in dit profiel, schrijf dan voor 20 april a.s. een sollicitatiebrief met een c.v. aan directeur Harry van der Plas MBA van ERBI BV. ERBI BV Postbus 129, 2400 AC Alphen aan den Rijn A. van Leeuwenhoekweg 28 2408 AM Alphen aan den Rijn

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 28