Eagles verstoort droom Vitesse Jalabert zegt af voor Primavera Gaston Taument tevreden met tegenstander Rapid Wien Sport i^os niet tegen Ajax Debuut valt Allien tegen George Weah maand buitenspel Thomas op schema wereldrecord I chef willem spierdijk, 071 -5356464, plv -chef rob onderwater. 071 -5356463 milaan anp jurent Jalabert start vandaag ■jniet in Milaan - SanRemo. De I vin naar van verleden jaar B meldde zich gisteravond af i-oor de openingsklassieker van de wereldbekercyclus. De meest beschreven knie van de afgelopen dagen bleef de nummer één van de UCI- J ranglijst kwellen. De 27-jarige Fransman liep de blessure vorige week vrij dag tijdens Parijs-Nice op. Desondanks won de zegeko ning van 1995 de Rit naar de k ion met overmacht. Hij won bi [wee bergritten en bevestigde ip dat moment zijn favorie- n [enrol voor zaterdag. Sinds af ten zondag is Jalabert ;chter op de sukkeltoer. Maandag en dinsdag kwam lij nauwelijks aan trainen toe ei n de omgeving van Saint laphael waar hij met zijn iloeg ONCE een trainings- camp had opgeslagen. Woens- itterdam/amsterdam dag bleef hij in zijn hotel. Donderdag staakte hij na ruim een half uur de oefenrit. In al lerijl vloog hij naar Barcelona om zich te laten onderzoeken door dokter Jorge Guillen. Vrij dag zou hij zich aan een laatste test onderwerpen, maar hij kwam niet verder dan enkele kilometers op de ho metrainer. Jalabert heeft de Franse wie lerbond laten weten komende zomer bereid te zijn aan twee olympische disciplines te wil len deelnemen. Hij ziet voor zichzelf in Atlanta een belang rijke rol weggelegd op de tijd rit en de wegwedstrijd. Als amateur deed de renner van ONCE nooit aan de Olym pische Spelen mee. Een echte expert op het gebied van tijd rijden is hij niet. Mocht Frank rijk betere renners hebben op die discipline, dan laat hij dat onderdeel aan zich voorbij- ink Vos speelt morgen niet et Feyenoord in de topper te- n Ajax. De aanvaller is voor er wedstrijden geschorst we ns zijn rode kaart vorige week de wedstrijd tegen De Graaf- hap. Wel heeft Vos laten weten via vakbond WCS in beroep te an tegen de straf. Daarvan is gisteravond bij de KNVB ig niets bekend. Dat betekent rmeel dat er geen sprake meer n zijn van opschorting van de af. Henrik Larsson is een twijfel- val voor het duel tegen Ajax. ainer Arie Haan liet de reedse spits gisteren na een handeling door de medische if naar huis gaan. Larsson kon nwege de pijn in zijn rug niet elnemen aan de training en rust van de technische if.~ De aanvaller zal daarna so- eso een tijdje moeten toe ken. Donderdag behandelt de mmissie van beroep van de WB het appel van de Feye- order, die het niet eens is met schorsing van vier wedstrij- n voor de rode kaart die hij jen FC Utrecht opliep. Feye- lord houdt er rekening mee 'Zeist' op dezelfde avond de ak van Vos in behandeling lemt. Naast Vos en Larsson [ohan en Jordi op ledenlijst socios arcelona Johan Cruijff en zoon Jordi hebben zich aangemeld is lid van F.C. Barcelona. In Spanje wordt deze stap van de bei- le Hollanders gezien als de mogelijke aanloop van Johan Cruijff laar een bestuursfunctie. Zo zou hij, als zijn trainersschap be- indigd is, bij Barcelona de touwtjes in handen kunnen houden, 'ruijff zelf ontkent met klem dat zijn inschrijving iets te maken leeft met aspiraties voor een functie bij Barcelona. iagles richt vizier op Van Veen enter Leo van Veen lijkt de belangrijkste kandidaat om na it seizoen Ab Fafié op te volgen als hoofdtrainer van Go Ahead iagles. Van Veen is momenteel oefenmeester van RKC, maar naakt er geen geheim van dat hij de club uit Waalwijk wil veria- en. ,,Ik heb er bij RKC heel wat jaren opzitten en ga de komen- e tijd om me heen kijken", aldus Van Veen. In De Adelaars- lorst circuleert verder de naam van Theo de Jong, die deze week erd ontslagen als trainer van Willem n. ians Meyer blijft bij FC Twente nschede Hans Meyer blijft coach van FC Twente. De Duitser erlengde gisteren zijn contract bij de Enschedese club met twee jar. Sinds januari heeft Meyer de technische leiding bij FC wente. Hij kwam als opvolger van Isy ten Donkelaar, die zijn werkzaamheden als hoofdtrainer moest staken wegens tegenval- ende resultaten. Meyer was eerder werkzaam in de voormalige )DR. Hij trainde ondermeer Carl Zeis Jena, Chemnitzer FC en Inion Berlin. eyenoord wil Oscar Moens otterdam Feyenoord heeft zich bij het bestuur van Go Ahead iagles gemeld met de mededeling dat het aan het einde van het eizoen doelman Oscar Moens wil overnemen. Indien de De enter club degradeert uit de eredivisie, mag Moens voor 00.000 gulden weg. Als Go Ahead Eagles zich handhaaft in de oogste afdeling, moet er over de vraagprijs worden onderhan- eld. Moens is bezig aan zijn eerste seizoen in Deventer. De van ixcelsior afkomstige keeper tekende vorig jaar een contract tot ledio '98. Slechte start Kasparov msterdam De grootste sensatie in de eerste ronde van het VSB- oernooi tekende zich echter al na anderhalf uur spelen af. We- eldkampioen Garry Kasparov keek toen al in zijn partij tegen 'esselin Topalov uit Bulgarije tegen een verloren stelling aan. ien nederlaag bleek onvermijdelijk. Briesend van woede verliet lij de speelzaal. In een nationaal onderonsje bereikten Jan Tim- nan en Jeroen Piket remise. Tiende winst Grasshoppers ■koningen De vrouwen van basketbalclub Grasshoppers heb- len gisteravond middels een 84-57 (37-26) winstpartij in en te en Groningen een nieuw record gevestigd. Door de makkelijke ege op de hekkensluiter won Grasshoppers als enige tien duels chter elkaar. Komende donderdag beginnen de play-offs. Voor irasshoppers werden de meeste punten gemaakt door Marie- osé Allers (17), Heieen van Duijn (16), Marloes Driessen (16) en etra Weeda (15). rotterdam anp/gpd Gaston Taument was tevreden met Rapid Wien als tegenstander van Feye noord in de halve finales van de Eu ropese beker van bekerwinnaars. „Heel gunstig", zei de vleugelaanvaller gisteren. „Ik mag het eigenlijk niet zeggen, maar die club spreekt niet tot de ver beelding", aldus Taument. „Ik weet niets van dat elftal. Van alle clubs in de halve finales was Rapid de beste keuze voor ons. Ze moeten natuurlijk iets in huis hebben, anders hadden ze niet de laatste vier bereikt." Dat Feyenoord eerst thuis speelt, vindt de rechtsbuiten geen nadeel. „Onze voorkeur ging uit naar een thuiswedstrijd. In een wedstrijd tegen een onbekende tegenstander moet je in het eerste duel een goed resultaat neerzetten, dan kan je dat in de return verdedigen." Rapid Wien, koploper in de Oosten rijkse competitie, werd door de Feye- noorders na de overwinning op Borus- sia Mönchengladbach begeerd als op ponent. „Wij mogen niet mopperen over geluk de laatste tijd", aldus assis tent-trainer Geert Meijer. Hij gaat ver moedelijk zondag naar de wedstrijd van Rapid thuis tegen hekkesluiter Vorwarts Steyr. De gevaarlijkste speler van de Weensë ploeg is Stumpf, met dertien treffers topscorer in de Oosten rijkse competitie. Stormloop Rotterdam is in een klap weer in de ban van Feyenoord. De Stadionclub verwacht maandag, als voor seizoen kaarthouders en clubcardhouders de voorverkoop begint, een stormloop op de kaarten voor het duef met Rapid Wien in de halve finale van het Europa Cup Il-toernooi. Na de uitschakeling van Borussia Möchengladbach rolde de Oostenrijkse bekerhouder en koplo per in de huidige competitie bij de lo ting in Zwitserland als tegenstander uit de koker. Feyenoord speelt op 4 april eerst thuis. De telefonistes van het Feyenoord- stadion raakten gisteren bijna over spannen van de duizenden mensen die per telefoon om informatie over de kaartverkoop vroegen. De verwachting is dat de Kuip opnieuw volledig uitver kocht zal raken. Derde plaats in competitie voorlopig verkeken ontbreekt bij Feyenoord ook Van Gastel. Deze is gestraft we gens de vijfde gele kaart, die hij afgelopen zondag bij De Graaf schap ontving. Ajax mist meer spelers. Vrij wel zeker ontbreken in het Olympisch Stadion Blind, Finidi en Reiziger. Het drietal kampt met een spierblessure en deed deze week in de Champions League tegen Dortmund ook al niet mee. Al langer uit de roula tie zijn Overmars, Santos en Reuser. Van deze spelers maakt San tos kans op een vrij snelle terug keer. De Braziliaan traint sinds enkele dagen weer met de se lectie mee. Santos scheurde be gin dit seizoen een achillespees tijdens een interland tegen Uruguay. De wedstrijd Ajax - Feyenoord is nog niet uitver kocht. Er zijn nog zo'n 1500 plaatsen beschikbaar. De Amsterdamse politie zet zondagavond voor de wèdstrijd Ajax-Feyenoord 450 mensen in, waaronder vijf pelotons van de Mobiele Eenheid, om de sup porters in het gareel te houden. De politie beschouwt Ajax- Feyenoord als een wedstrijd met verhoogd risico en neemt daarvoor de standaardmaatre gelen. Er worden circa 2000 Feyenoord-aanhangers ver wacht die in speciale treinen naar de hoofdstad komen. Vitesse droomde gisteren in Arnhem elf minuten van de derde plaats op de rang lijst, toen had Go Ahead Eagles de ploeg keihard met beide benen op de grond gezet. Het team uit Overijssel maakte in dat tijdsbestek twee doelpun ten, waardoor de strijd was beslist. De treffer van Hee- ring drie minuten voor tijd was louter van statistische waarde: 3-0. arnhem anp Het ging de laatste weken zo goed met de Arnhemmers dat bij winst op Eagles de derde plaats op de ranglijst was be haald. Achter Ajax en PSV, maar voor Feyenoord. De ploeg ver gat echter dat voor een over winning moet worden gestre den. De spelers lieten zich in de beginfase volledig bverrompe- len door Go Ahead. De ploeg van trainer Ab Fafïe vocht vanaf de eerste minuut. Dat resulteer de al in de vierde minuut in een treffer. Centrale middenvelder Arts trapte de bal lukraak naar vo ren, waar de kleine Moldaviër Klesjenko het luchtduel aanging met Van der Gouw. In plaats van de bal simpel weg te stom pen graaide de doelman van Vi tesse in het luchtledige. Tot zijn stomme verbazing kopte Kles jenko raak: 0-1. De Arnhem mers bleven ook daarna volhar den in foute passes. Het gebrek aan inzet was schrijnend. In de elfde minuut liet Van de Looi de bal zo maar lopen, waardoor de achter hem ren nende Heering alleen voor Van der Gouw verscheen. De rechts buiten, die volgend seizoen bij Willem II speelt, aarzelde niet en schoot de bal hard in: 0-2. De sub-topper zocht naar ga ten in de Deventer defensie, VoorVitesse-spits Roy Mackaay is er tegen een over macht aan Eagles geen doorkomen aan. Hij wordt hier op de huid geze ten doorJan Mi- chels. foto anp maar kon ze nauwelijks vinden. Makaay kreeg een uitstekende kopkans, maar Moens redde fraai. Ook laatste man Rob Al- flen slaagde er aanvankelijk niet in zijn ploeg te dirigeren. Pas in de tweede helft, toen hij verder voor de defensie ging spelen, was hij enkele keren gevaarlijk. De Utrechter trof na een uur bijna het doel. Zijn schot van twintig meter stuitte gemeen op, maar Moens' vingertoppen waren lang genoeg. Hoewel Al- flen is gehaald als laatste man, is het de vraag of hij op die plek van meer waarde is dan cen traal op het middenveld. Vitesse heeft immers met-Bos, die vrijdag was geschorst, een adequate libero in huis. Het probleem ligt meer op het mid denveld, waar Loeffen als ver vanger van de langdurig gebles seerde Gorter tekort komt voor het niveau waarop Vitesse wil spelen. Hoewel de thuisploeg in de tweede helft bleef aandrin gen, hield Go Ahead Eagles re delijk eenvoudig stand. En wist zelfs dank zij Heering drie mi nuten voor tijd de score uit te bouwen naar 0-3. Vitesse: Van der Gouw; Atteveld, Al- flen, Van de Looi en Vermeulen; Jo- chemsen, Loeffen (81. Mise) en Sjoek- ov; Makaay, Curovic en Laros. Go Ahead Eagles: Moens; Michels, Hofstede, Marbus en Verkuyl; Bijl, Arts en Schenning; Heering, Rorije (82. Tammer) en Klesjenko. arnhem gpd De debuutwedstrijd van Rob Alflen is voor de speler in kwestie een zware tegenval ler geworden. Alflen verving gisteravond de geschorste Theo Bos, maar kwam aan bekwaam leiding geven aan de Vitesse-defensie njet toe. GA Eagles won met 0-3. „Het moet wennen", zei Alflen na afloop, die op 30 november 1993 voor de laatste maal voor Ajax speel de, tegen Heerenveen. „Het was voor mij natuurlijk ook een nieuwe situatie. In een vol stadion, tja." Alflen ging niet vrijuit bij de tweede tref fer van de Deventenaren. „Rorije maakte een li chaamsbeweging waar Van de Looi en ik beiden door verrast werden. We traptên er allebei in. Dat was een gi gantische communicatie stoornis. Daar moeten we het nog maar eens over heb ben." Aan coaching kwam de Utrechter niet toe. „Omdat we binnen tien minuten al met 0-2 achter stonden, ont brak de scherpte over het he- le veld. Onderling klikte het niet. Voorin was niemand te bereiken, we haalden niet eenmaal de achterlijn. Je roept af en toe wel wat, maar de boodschap kwam niet echt aan." „Fysiek gezien ben ik te vreden. Pas tien minuten voor tijd werd ik moe. Ik ben op de goede weg. Dat klinkt vreemd na een nederlaag, maar voor mijn gevoel heb ik niet slecht gedebuteerd." Mocht Alflen in Arnhem bevallen dan dient Vitesse bij aankoop ruim 300.000 gul den over te maken aan ver zekeringsmaatschappij Lloyds. Immers, Alflen was afgekeurd voor het bedrijven van betaald voetbal. SCOREBORD MILAAN RTR AC Milan kan een maand geen beroep doen op George Weah. 's Werelds beste voetballer onder ging gisteren een operatie. De Liberiaan brak eer der in de week in de wedstrijd tegen Bordeaux zijn rechter arm. Waarschijnlijk kan Weah het einde van het seizoen nog meemaken. De laatste speeldag van de Italiaanse Serie A is op 12 mei. Milan is lijstaanvoerder, met een voorsprong van zes punten op Fiorentina. Milan verloor afgelo pen dinsdag van Bordeaux. Hoewel Weah tijdens het duel de zware blessure opliep, speelde hij de wedstrijd wel uit. Vitor Baia is toch geselecteerd voor het nationa le elftal van Portugal. In de nationale competitie is de doelman van Porto voor twee maanden ge schorst. Hij was onlangs betrokken bij een vecht partij op het veld. Baia, algemeen gezien als één der beste keepers van Europa, is pas sinds kort terug in de nationale selectie. Hij werd enige tijd niet opgeroepen wegens een conflict met bonds coach Oliveira. Portugal speelt, ter voorbereiding op de Europese titelstrijd in juni, woensdag vriendschappelijk tegen Griekenland. Opvallend is dat Oliveira de in het buitenland spelende top pers als Figo, Ruis Costa, Sousa en Couto niet uit nodigde. Een dag na het verlies tegen Feyenoord heeft Borussia Mönchengladbach zich versterkt. De club bereikte overeenstemming met de Poolse spits Juskowiak. De Pool werd dit seizoen door Sporting Lissabon verhuurd aan Olympiakos Pi raeus. Volgend seizoen staat de international in de voorhoede van Borussia. Hij moet Dahlin ver vangen. De Zweed die in beide wedstrijden tegen Feyenoord ontbrak door een blessure, vertrekt bij de Duitse club. Hans Seegers moet zich voor de rechter verant woorden voor zijn vermeende aandeel in een omkoopschandaal in de Engelse competitie. De Nederlandse doelman zou geld hebben aangeno men om met opzet ballen door te laten. De rech- ter-commissaris vond na de verhoren eerder deze week dat er voldoende aanleiding is voor een rechtszaak. Ook de verdachten Bruce Grobbelaar en John Fashuna moeten voor de rechter ver schijnen. Ook zij zouden geld hebben aangeno men om opzettelijk te verliezen. Lucky 10, vrijdag 22 maart: 6-8-9-10-15 64-68-69-75. (onder voorbehoud). Toto 12 A: le prijs: geen winnaar. 2e prijs: 57 winnaars die elk f 41,20 ontvangen. 3e prijs: 559 winnaars die f 10.50 ontvangen. PRIJSVRAGEN (ZKo) 11-4 12-9, Lefèvre (Fra) - Janssen (Ned) 11-5 11-9; derde ronde: Beenhak ker - Muller (Dui) 11-6 112 Vrouwen dub bel, eerste ronde: Van Hooren/Conijn (Ned/4) - Jm/Jun (ZKo) 15-10 15-3, Been hakker/Achterberg (Ned) - Pantanay/AI- brecht (Eng/Zwi) 15-10 10-15 9-15. VOETBAL calgary anp EUROPACUP Genève. Loting halve finales. Champions League (3 en 17 april): Ajax - Panthinaikos (Gri) Juventus (Ita) - Nantes (Fra) Europa Cup bekerwinnaars (4 en 18 april) Feyenoord - Rapid Wien (Oos) Deportivo La Coruna (Spa) - Paris SG (Fra). UEFA-beker (2 en 16 april): Slavia Praag (Tsj) - Bordeaux (Fra) Bayern Miinchen (Dui) - Barcelona (Spa). EREDIVISIE Vitesse - Go Ahead Eagles 0-3 (0-2). 4. Klesjenko 0-1, 11 Heering 0-2, 87. Hee ring 0-3. Scheidsrechter Blankenstein Toeschouwers: 6626. Gele kaart. Schen ning. Hofstede, Bijl (Go Ahead Eagles) EREDIVISIE FC Zwolle - AZ 1 - 1VW - Den Haag 2 - 0; Telstar - Eindhoven 4 - 0 Stand aan kop: 1. AZ 27 - 56; 2 Emmen 27 - 55. 3. Cam- buur L. 25 - 49; 4. Den Bosch 26 - 46; 5 Veendam 25 - 44 Stand aan kop vierde periode: 1 AZ 3 - 7; 2. TOP 2 - 6, 3. Hera cles 2 - 6, 4. WV 3 - 6; 5 MVV 2 - 4. BADMINTON Parijs. Open Franse kampioenschappen, mannen, enkelspel, tweede ronde: Bruil (Ned/7) - Cocanje (FraO 15-8 15-9, Van Soerland (Ned/3) - Gerber (Dui) 15-7 15- 2, Jonassen (Den/2) - Bruijstens (Ned) 15- 5 15-7 Vrouwen, enkelspel, tweede ronde: Beenhakker (Ned/5) - Park Joon Kyun GOLF Lissabon. Portugese Open, Europese Tour, 812.500 gulden. Stand na eerste ronde: 1 Eriksson (Zwe) 63 slagen. 2. Riley (Aus) 65. 3 Willison (GBr). Claydon (GBr) 66. 20. Muntz (Ned) 69. PAARDENSPORT Zurich. CSI. Springconcours tabel A: 1. Pessoa (Bra) Volchobnik 0-44,81, 2. Char les (Ier) Dolly 0-45.58, 3 Robert (Fra) Air Borne 0-46,82, 4 Simon (Oos) E T. 0- 50,14, 5 Sozzi (Ita) Gaston M 0-52.58, 17 Lansink (Ned) Llanos 0.5-60,95. 19 Tops (Ned) Top Gun 1,25-64.00. TENNIS Key Biscayne. 3,7 miljoen gulden, man nen, eerste ronde: Karbacher (Dui) Woodruff (VSt) 6-2 6-3, Dreekmann (Dui) Musa (Ita) 7-6 6-4, Rusedski (GBr) Gi melstob (VSt) 6-4 7-6, Nestor (Can) - Pozzi (Ita) 6-1 6-2, Corretja (Spa) Wilander (Zwe) 6-2 6-4, Jabali (Bra) - Di Lucia (VSt) 7-6 6-4, Tramacchi (Aus) - Stafford (ZAf) 6-3 6-4. Bryan (VSt) Shelton (VSt) 7-5 5 7 6-4, Nainkin (ZAf) - Stolle (Aus) 6-4 6-2, Henman (GBr) - Campbell (VSt) 6-2 6 1 Vrouwen, tweede ronde: Werdel Whitmeyer (VSt) - Hack (Dui) 6-4 2-6 6-1, Huber (Dui/3) - Watanabe (VSt) 6-3 6-7 6-1. Migayi (Jap) - Hingis (Zwi/115-7 6-1 6-3, Labat (Arg) - Van Roost (Bel) 4-6 6-2 6-3, Shi-Ting Wang (Tai) - De Lone (VSt) 6-2 6- 3. Wiesner (Oos) - Netland (Let) 1 -6 6-2 6 St. Petersburg. Mannen, 510.000 gulden, kwartfinales: Burgsmüller (Dui) - Prinosil (Dui/3) 3-6 6-4 6-1, Kafelnikov (Rus/1) - Tarango (VSt) 7-5 6-3, Gustafsson (Zwe/7) - Vacek (Tsj/2) 2 1 opgave. Dewulf (Bel/4) SCHAKEN Tillström (Zwe/5) 6-4 4-6 6-4 Amsterdam. VSB-toernooi, eerste ronde: Timman (Ned) - Piket (Ned) 1/2-1/2, Kramnik (Rus) - Seirawan (VSt) 1-0, Lau- tier (Fra) - Short (Eng) 1-0, Gelfand (WRu) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Topalov (Bui) - Kasparov (Rus) 1-0. Ter Apel. Internationaal grootmeesterstoer- nooi. Afgebroken partijen: Leko (Hon) - Nij- boer (Ned) 1/2 - 1/2, Andersson (Zwe) - Le ko 1-0 Stand: 1 Andersson 3, 2 Nikolic (Bos), Svidler (Rus), Leko, Nijboer 2. 6. Oil (Est) 1. SKI Innerkrems. Open Oostenrijkse: Reuzensla lom: 1. Schiestl (Oos) 2.08,32, 2. Mayer (Oos) 2.08,52, 3. Schoenfelder (Oos) 2.08,61, 4. Stobl (Oos) 2.09,14, 5. De Man (Ned) 2.09,14 ZEILEN Uitslagen zeilen, Haifa. WK Mistral. Man nen, vijfde race: 1. Kleppich (Aus), 2 De Chavigny (Fra), 3 Burgeaud (Fra), 8 Van Geemen, 13. Koops. Zesde race: Palm (Zwe), 2 Beudou (Fra), 3 Friedman (Isr), 40 Van Geemen. 42. Koops Stand: 1 Kaklamanakis (Gri) 30,5 punten, 2. Fried man 36,5, 3. Egeblad (Den) 40. 7. Van Geemen 60,28. Koops 135,5. Vrouwen, negende race: 1 Crisp (Aus), 2. Stalstróm (Noo), 3. Fenner (VSt), 8. De Vries, 32. Stalman. Tiende race: 1 Pokorowska (Pol), 2. Crisp, 3. Okonska (Pol), 7. De Vries, opgave Stalman Stand: 1 Herbert (Fra) 18, 2. Fenner 60, 3. Ken dall (NZe) 62, 4 De Vries 73, 22. Stalman 188. Annamarie Thomas ligt goed op schema in haar poging het we reldrecord op de kleine vier kamp te verbeteren. Na twee af standen heeft de Friezin een achterstand van slechts vijftien honderdste punt op de Oosten rijkse Emese Hunyady, die op 26 en 27 maart 1994 in Calgary na 500, 1000, 1500 en 3000 me ter op een puntentotaal van 164.658 uitkwam. Tijdens de Olympic Oval Fi nals reed Thomas gisteren de 500 meter in een persoonlijke recordtijd van 40,17. De 1500 meter ging in 2.01,76. Hunyady finishte bijna twee jaar geleden in 40,22 en 2.01,33. „En zij had een slechte tweede dag", aldus Bart Veldkamp,.vriend en gele- genheidscoach van Thomas in het Canadese Calgary. Hunyady reed de 1000 meter in 1.20,42, de 3000 meter in 4.22,71. „Dat record moet ik kunnen pakken", zei Thomas, vorige week bij de WK afstan den in Hamar winnares op de SPORT OP TV den op de schaats 12 00-13.00 EURO: Alpine Skièn: Duitse kampioenschappen 13.00-14.00 EURO: Skièn. wereldbeker frees tyle vanuit Zwitserland. buckelpiste, live. 13.15-18 30 BBC 1 Grandstand: Football fo cus (voetbalmagazine), paardenkoersen vanaf Newsbury, WK kunstrijden op de schaats, zwemmen (Britse voorronden voor de Olympi sche Spelen), rugby league (Silk Cut Challen- Leeds-Bradford Bulls), voetbaluitslagen en itingvc ;t WK). Annamarie Thomas ligt op koers. archieffoto 1000 en 1500 meter. zoen bij het ijsgala in Heeren- Bij de recordwedstrijden in veen al afgesloten. Vandaag en Canada won Thomas beide af- zondag komen de sprintsters standen op de eerste dag, de Sandra Zwolle en Christine Aaf- meeste toppers hebben het sei- tink nog in actie. 15 00-17.00 Did 3: Sport e> 15 00-17.55 EURO WK Kunstri|den op de schaats vanuit Edmonton (Canada) 17 30-18.02 Did 1: Sportschau 18.43-18.51 Ned 2 Sportjournaal 18.45-19.10 RTLSport 18 45-19.15 BBC 1 Big break snooker-spel- 19.00-22 30 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Key Biscayne (VS) 19.10-19 50 Did 1 Sportschau met Bundes- liga-voetbal 19.15-20.05 BBC 2. WK Kunstrijden op de 19 30-20.00 BRT 1: Sport 20.05-20.20 BBC 2. Sport 21 45-22.45 RTL 5: De ballen: Engels en Duits voetbal. 22 00-23.20 Did 2 Dasaktuelle Sport-Studio. 22.45-23 40 Ned 3: Studio sport: o.a. betaald 23.05-23.25 BRT 1: Sport. 23.25-23.30 EURO: Nieuws. 23.30-00.35 BBC 1 Match of the day; o a hoogtepunten van de wedstrijd Newcastle Uni ted-Arsenal uit de FA Cup 23.30-01.00 EURO: WK Kunstrijden op de schaats vanuit Edmonton. 23 40-01 40 Did 3. Voetbal: WK in 1970, ha ve finale Duitsland-ltaliè 00.05-01 55 BBC 1 Boksen: EK middenge- ZONDAG 08.30-12 30 EURO. WK Kunstri|den op schaats vanuit Edmonton (Canada) 12.10-16.55 Ned 2: Studio sport: overzii van de PTT-Telecompeti 14.00-14.30 NBC: NFL Greatest rr hoogtepunten uit NFL American football 14 00-19 50 RAI UNO: Domenica In: gevari eerd middagmagazine met o.a. sport. 15.05-17 15 Did 1Sport extra: o.a WK kunstri|den op de schaats en ijshockey (Duitse competitie) 16 00-17.00 NBC NCAA Basketbal 16.10-16 55 BBC 2: WK Kunstrijden op de Schaats in Edmonton. 17 10-17 45 Did 2. Die Sport-Reportage: o.a. Bundesliga-voetbal, ijshockey (Duitse Kam pioenschappen) en tennis (in Key Biscayne). 17.30-20.00Ned 2 Voetbal: Ajax-Feyenoord. 18.45-19 10 RTLSport. 18.50-19.00 Did 3: Sport im Westen 18.55-19.00 EURO: Nieuws. 19.00-21 00 EURO: Tennis: ATP-toernooi var Key Biscayne (VS). 19.50-20.17 BRT 1: Sportweekend. 20.15-20.45 Ned 2. Studio sport: overzicht van betaald voetbal. 21 45-22.30 Did 3: Sport im Westen. 22 15-22 55 Did 2 Sport am Sonntag: o.a Bundesliga-voetbal (Borussia Mönchenglad- bach-VfB Stuttgart). 22.15-23.00 Ned 2 Studio sport: Italiaans er Spaans competitievoetbal 22 40-23 10 RTL 5: Voetbal: Coca Cola Cup. MAANDAG 08 10-08 15 Ned 3 Sportjournaal 09.29-11.05 Ned 3 Studio sport Herh 11.04-12 55 Did 1 Sport WK kunstri|de 12.30-12 45 Ned 3. Sportjournaal. 12.30-13 00 EURO: Bloopers Herh 12.30-13 15 Did 3: Sports. 14 00-16.00 EURO. Tennis in Key Biscayne (VS) 14.05-14.50 Ned 3 Studio sport. Herh.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 25