Personeel Personeel Pei Wonen H EENZORGCOÖRDINATOR ZORGBEMIDDELAAR De Koning vraagt: Je wilt niet calculeren. Je wilt motiveren OPEN HUIS VAN BEEK PIS( JS MAKELAARDIJ O.G. HWN ZATERDAG 16 MAART 1996 STICHTING ALGEMENE BEJAARDENOORDEN voor Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg ZH De SABO verleent zorg aan WBO geïndiceerde thuiswonende ouderen, tot aan het niveau van verzorgingshuiszorg, zodanig dat aangesloten wordt bij de bestaande voorzieningenstructuur. Wegens vertrek van de huidige functionaris vragen wij met ingang van 1 mei 1996: Voor 20 uur per week. (tijdelijk voor 1 jaar). Taakomschrijving zorgcoördinator Coördineren en afstemmen van zorg rondom de cliënt Controle en kwaliteitsbewaking van de ingekochte zorg Ontwikkelen van verpleegkundige visie Medicijnen bewaken en registratie Medicijnen uitzetten Geeft leiding aan het acute team Zorgplannen en zorgdossiers bewaken Uitvoeren van verpleegkundige handelingen Voor 20 uur per week. (tijdelijk voor 1 jaar). Taakomschrijving zorgbemiddelaar Is verantwoordelijk voor de intake Het maken van zorgplannen Evalueren van zorgplannen Kwaliteitsbewaking van de ingekochte zorg Wachtlijst begeleiding De mogelijkheid om de beide functies te combineren is bespreekbaar. Werktijden: in overleg vastte stellen. Werkgebied: Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg ZH. Wij bieden Een dynamische werkkring die ruimte biedt voor het nemen van initiatieven. Een zelfstandige functie waarin je veel moet samenwerken met diverse zorgaanbieders. Een salaris afhankelijk van werkervaring volgens CAO Bejaardenoorden maximaal bij een full-time dienstverband van ƒ4020,- per maand. Wij vragen Voor de functie van zorgcoördinator een verpleegkundige met wijkervaring en voor de functie van zorgbemiddelaar een HBOv/mw die ervaring hebben in het werken met ouderen. Meer informatie kunt u inwinnen bij de heer W. Peters, directeur van de stichting. Telefoon 071-4012213. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. kunt u richten binnen 7 dagen na het verschijnen van deze oproep aan de SABO, Postbus 33,2235 ZG Valkenburg ZH. Gevraagd: Chauffeur/magazijnmedewerker voor het klaarzetten en wegbrengen van bestellingen. 40 uur per week, vroeg beginnen; leeftijd: 18-35 jr.; Groot-rijbewijs vereist. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk t.a.v. Dhr. A. Arkensteyn. FOODSERVICE ARKENSTEYN Weversbaan 13 2352 BZ LEIDERDORP tel.: (071)5413334 NOTARISKANTOOR te Leiden vraagt voor één van de kandidaat-notarissen SECRETARESSE (full time) voor het verrichten van diverse werkzaamheden, in hoofdzaak bestaande uit het voorbereiden van akten en correspondentie. Gevraagd wordt: -tenminste HAVO; - goede typevaardigheid; - grote accuratesse; -ervaring met tekstverwerking. Geboden wordt: - plezierige werkkring met grote mate van zelfstandigheid; -verdere opleiding, - goede salarisregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het postadres- Postbus 201 2300 AE Leiden. Verkeertellers Voor het tellen van in- en uitstappende buspassagiers. De werkzaamheden vinden plaats op dinsdag 19 maart van 06.30 tot 20.00 uur en er zal een instruktie plaatsvinden op maandag 18 maart om 13.00 uur. Indien je geïnteresseerd bent, bel ons dan a.s. maandag vóór 11.00 uur of kom bij ons langs. Secretariaat medewerker Voor een accountantskantoor in Leiden zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde MEAO-secr. of secretaresse-opleiding met I jaar werkervaring. Tot de taken behoren vooral lichte secretariële werkzaamheden onder leiding van een andere secretaresse. Het betreft een full-time funktie als junior medewerkster op een secretariaat en bij goed funktioneren is een vast dienstverband mogelijk. Ben je collegiaal, representatief en heb je een prettige telefoonstem, neem dan snel kontakt met ons op. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17-30 uur. Vrijdag tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële funkties 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071 -5144143 Van der Kroft Verhuur is een servicegericht bedrijf dat zich reeds meer dan 20 jaar bezighoudt met het verhuren van horeca-artikelen die nodig zijn voor een goed verzorgde partij Gezien de succesvolle ontwikkeling van het bedrijf willen wij op korte termijn ons team Villi flCF Kf( met een nieuwe medewerker/ster uitbreiden! Wij zoeken een enthousiaste: Chauffeur/Algemeen medewerker ni Functieomschrijving: Transport v. bestellingen van en naar cliënten Klaarzetten bestellingen Kleine onderhoudswerkzaamheden aan verhuurartikelen Functie-eisen: Leeftijd tussen 18 en 25 jaar In bezit van rijbewijs-B Enige ervaring Representatief voorkomen Accuraat Zelfstandig kunnen werken Spreekt het bovenstaande je aan en wil je op deze vacature reageren bel ons dan even! Je kunt ons tussen 9.00 en 17.00 uur bereiken ond telefoonnummer: 070-5112426. Van der Kroft Verhuur, Van Hallstraat 20, Wassenaar. Verzekeringen krijgen pas betekenis wanneer ze hun kwaliteiten tonen. Als markt leider is dat bij Zilveren Kruis in de eerste plaats het verzekeren van zorg. Of liever gezegd: het bieden van betrokkenheid. Niet pas als het echt nodig is, maar vanaf het eerste contact. We zijn niet klaar met het netjes voldoen aan onze zakelijke verplichtingen. We willen actief en preventief de beste zorg en service bieden, problemen voorkomen, oplossingen aanreiken. En meedenken met de klant. Deze betrokkenheid van Zilveren Kruis komt tot uiting in het totaalpakket verzekerin gen dat we kunnen verzorgen. En vooral: in de kwaliteit van onze medewerkers. Met de nodige slagvaardigheid nemen zij verantwoordelijkheid en tonen ze ondernemerschap. Dat stelt dus nogal wat eisen aan een teamleider ziektekostendeclaraties (m/v) Als zorgverzekeraar bestaat het contact met de verzekerden voor het overgrote deel uit het verlenen van machtigingen of het verwerken van declaraties. Deze moeten uiteraard verzekeringstechnisch en financieel worden beoordeeld. Maar dat is één kant van de zaak. Soms hebt u ook te maken met de menselijke, emotio nele kant, die om coulance en begrip voor de verzekerden vraagt. Als teamleider bent u in zo'n geval in staat flexibele beslissingen te nemen, waarmee u het karakter van Zilveren Kruis ook nog wat sterker profileert. Het zal u duidelijk zijn dat dit typisch mensenwerk is. Dat geldt ook voor uw samen werking met het jonge team (tot vijftien medewerkers) waarin duizenden declaraties passeren. Hier werken we klantgericht, zelfverzekerd, als het moet vasthoudend, en altijd met overtuigingskracht. Dit vraagt van u managementeigenschappen, waarbij u ervoor zorgt dat het proces vlekkeloos verloopt, budgetten worden bewaakt en eventuele pieken in de workload handig worden opgevangen (hiervoor bent u een geboren organisator!). Behalve over contactuele vaardigheden, beschikt u als teamleider ook over sociale integriteit en geduld: u kunt goed luisteren en vaak hebt u aan een half woord al genoeg om de juiste beslissingen te nemen.'U bent in elk geval gewend verder te kijken, omdat uw handelen ook invloed kan hebben op andere organisatie-onderdelen. Hebt u zo'n vier a vijfjaar (leidinggevende) ervaring in de dienstverlenende sector en affiniteit met het 'mensenwerk' dat we hier hebben beschreven? En bent u eventueel bereid de verzekeringstechnische kant van dit werk te leren? Dan kunt u rekenen op een salaris dat past bij het gewicht van deze functie. Stuur uw sollicitatie, voorzien van uw c.v., binnen veertien dagen naar Zilveren Kruis, t.a.v. de heer G.C. Piso, personeelsadviseur, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. U kunt ook eerst voor informatie contact opnemen met de heer M.J.L.B. de Vliegher, manager Klantenorganisatie a.i., telefoon (071) 364 04 47. Zilveren Kruis. Persoonlijk betrokken. R ZIEKTE KOSTEN BEDRIJF E DIENSTENBEDRIJF V DISTRIBUTIEKAN Al Zilveren Kruis UNIEK GELEGEN HORECABEDRIJF gelegen in het centrum van Leiden, ca. 200 m2 met een buitenterras var ca. 100 plaatsen, unieke mogelijkhei Grand Cafe. Zonder contanten onnodig te reflekl Inlichtingen Herman A. M. Knijnenburg Makelaar Taxateur o.g. Tel. 070-3476954 Jan Vossensteeg 30 A te Leiden (centrum) Zaterdag 16-3-1996 van 15.30 uur -16.30 Zondag 17-3-1996 van 14.00 -15.00 ui Deze bijna verbouwde bovenwoning wil ik V 1-4-1996 verkopen. Het betreft een bovenwc met eigen opgang, L-vormige woonkami woonkeuken (mogelijkheid voor 4e kamer| slaapkamers en badkamer, veel bergruimi terras. In het pand zijn een aantal authentic details weer naar voren gehaald. De mogelijl bestaat om het geheel luxe af te werken^ Prijsklasse boven ƒ200.000,- k.|k TE KOOP LEIDEN K' Zijlsingel 38 de Zeer aantrekkelijk, aan singel gelegen woning op 2fts eigen gnond, ligging direkt nabij het centrum. De worw grotendeels verbouwd en heeft een zeer diepe achtK ca. 26 m, met stenen schuur. Indeling: entree, toilet,L volle grote woonkamer 'met massief eiken vloer en mlai ren schouw, ruime eetkeuken, stolpdeuren naar z afmetingen beg. grond totaal ca. 4.90x13.5. Op verdjm 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, w.t. toilet, kleine bergvliering. Bijzonderheden: gedeeltelijk bel glas, c.v.-gas combiketel 1995, zinkwerk recenP nieuwd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs ƒ295.000, I Inlichtingen: 16f Hypotheekcentrui West Nederland werkt Bnd9ra 4 anders in: edvisaring •deskundigheid •S9rvics •klantgerichtheid Bel voor informatie: 071 - 514 54 52 Hypotheekcentrum West Nederla., Lammermarkt 208-210 2312 CW Leide^

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 36